Hoşgeldiniz!

Üretici Videoları İzle

Hayki B1R Tek Türkiye 04:06
Hayki B1R Tek Türkiye 435 izlenme - 2 ay önce Hayki B1R'in ülkemizin değerleri ve birlikteliği için çekmiş olduğu güzel klip. Bu güzel ve nadide ülkenin bir ve gelecek vadedebilmesi için yerli üretime ve tüketime önem verilmelidir. Yoksa geleceğimizin mutlu veya huzurlu olması, hatta bir geleceğimizin olması mümkün değildir.
İran Tavuğu Ankara Gölbaşı 02:14
İran Tavuğu Ankara Gölbaşı 3.377 izlenme - 2 yıl önce Her Daim İran Tavuğu Bulunur Ankara Gölbaşında Üretim Yapmaktayım Yaz Aylarında Kene İle Mücadelede En Etkili Doğal Ayıklama Etraftaki Keneleri Yer Ve Mücadelede Etkilidir 4 Km Alanda Dolaşır Akşam Saatlerinde Yuvasına Geri Döner Dışarda Yakalanması İmkansız Beslenmesi Gereken Bir Tavuk Cinsi ***** 0536 236 55 87 ******
Süper Tip Çizicili Yatar Daire (Özhür Makina) 04:48
Süper Tip Çizicili Yatar Daire (Özhür Makina) 1.222 izlenme - 4 yıl önce Süper Tip Çizicili Yatar Daire, Ahşap İşleme Makinaları özhür Makina Ozhur Machine Woodworking Machinery From Turkey
Tırt Mucit Niko (Yeni Yine Yeniden) 02:47
Tırt Mucit Niko (Yeni Yine Yeniden) 750 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın şekline bakarak sürtünmesi az araç lastiği üreten Niko bu sefer insanın sindirim sistemi ve osuruk oluşumuna bakarak, fabrika bacasından çıkan gazlara ilişkin anlamadığım bişey icat etmiş ama yine elde avuçta gösterebilecek bir şekil, proje, maket yok..Neyse orasını da baca üreticileri düşünsün artık.
Reg Rise - Üretici Kobay Tüketici Hasta 02:40
Reg Rise - Üretici Kobay Tüketici Hasta 477 izlenme - 4 yıl önce Gençler! Gün Yüzü Görmemiş Çocuğa Kanser Reva Değil! Gencecik Sizlere Yazık Olmasın! Tarımda Kullanılan Kimyasallara Karşı Durmak Zorundayız….şarkıyı Dinleyin, Kimyasal Karşıtı
Muz Üreticilerinden 02:00
Muz Üreticilerinden "Su Tutma" Protestosu - Mersin 208 izlenme - 3 yıl önce Muz Üreticilerinden "Su Tutma" Protestosu - Mersin
Ters Lale Üreticileri Destek Bekliyor 02:09
Ters Lale Üreticileri Destek Bekliyor 4 izlenme - 4 hafta önce Şanlıurfa’nın Siverek ilçesi Karacadağ bölgesindeki ters lale üreticileri, ürünlerini satacakları pazar konusunda destek istiyor.
Akhisar 97 Tütünü 00:57
Akhisar 97 Tütünü 495 izlenme - 7 yıl önce 2007 yılı akhisar 97 tütünü üretici görüşü-buldan
Araba Teknolojisinin Evrimsel Değişimi 02:01
Araba Teknolojisinin Evrimsel Değişimi 59 izlenme - 2 yıl önce Honda'nın motor üreticisi bir firmayken nasıl otomobil üretimine geçtiği stop motion tekniği kullanılarak çizim ile anlatılmış.
Çinli Telefon Firmasından Selfie Reklamı 00:42
Çinli Telefon Firmasından Selfie Reklamı 67 izlenme - 3 yıl önce Çin'de bir cep telefonu üreticisi, yeni modeli için 'selfie' reklamı çekti. Çinli teknoloji devi ve cep telefonu üreticisi olan firmanın yeni modeli için hazırlattığı "selfie" reklamı Çin dışındaki ülkelerde de büyük ilgi çekti.
Üreticinin Sesi - Çalışlar Köyü (Kiraz Üretimi) 04:03
Üreticinin Sesi - Çalışlar Köyü (Kiraz Üretimi) 40 izlenme - 3 yıl önce Kiraz Üretimi Nasıl Olmalıdır ?
Süt üreticisi Para Dedektifi'nde 00:25
Süt üreticisi Para Dedektifi'nde 50 izlenme - 3 yıl önce Herkes her gün süt içmeli, içmeli ama biraz da üreticiyi düşünmeli... Yem fiyatı da bir lira süt fiyatı da bir lira... Üretici nasıl üretecek, nasıl kazanacak. Bir yanda ucuza süt almak isteyen sanayici, bir yanda ucuza süt içmek isteyen tüketici... Arada ezilen süt üreticisi içini Cem Seymen'e döktü. Para Dedektifi, 25 Ocak Cumartesi 19.25'de CNN TÜRK'te
elkapen 01:04
elkapen 62 izlenme - 7 yıl önce elkapen ldt. şti.
Yasemin Aydın'la Çayın Bahçeden Sofraya Gelişi Kanal T.mpg 04:20
Yasemin Aydın'la Çayın Bahçeden Sofraya Gelişi Kanal T.mpg 73 izlenme - 4 yıl önce yasemin aydın çayın bahçeden soframıza gelişinin belgeselini yaptı.. muhteşem karadeniz görüntüleri eşliğinde harika bir program.
Enflasyon Rakamları Açıklandı 00:35
Enflasyon Rakamları Açıklandı 10 izlenme - 1 yıl önce Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre, şubat ayında enflasyon yüzde 0,02 düştü. Yıllık enflasyon da yüzde 8,78’e geriledi. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2016 yılı Şubat ayı ’Tüketici Fiyat Endeksi’ni ve ’Yurt İçi Üretici Fiyat Endeksi’ni açıkladı.
Tsb Energy Seyyar Isı Santralı, Buhar Jeneratoru 02:48
Tsb Energy Seyyar Isı Santralı, Buhar Jeneratoru 5 izlenme - 1 yıl önce Tasınabilir Tekerlekli 500kg/h 10-Barg Buhar Jeneratoru, TSB ENERGY, Forklift veya cekici yardımı ile buhar ihtiyacı olan her yere götürebilirsiniz. Sürekli kullanımda 48 Saat yeterli mazot tankına sahiptir.
Buğday Üreticilerine Taahhütlü Alım Uygulaması - Kırklareli 02:51
Buğday Üreticilerine Taahhütlü Alım Uygulaması - Kırklareli 5 izlenme - 3 yıl önce Buğday Üreticilerine Taahhütlü Alım Uygulaması - Kırklareli
2 Motorlu Elektrikli Lazımlıklı Hasta Karyolası Ahşap Başlık Tabanca Korkuluklu Lazımlıklı Hasta Yat 01:11
2 Motorlu Elektrikli Lazımlıklı Hasta Karyolası Ahşap Başlık Tabanca Korkuluklu Lazımlıklı Hasta Yat 2 izlenme - 1 yıl önce Medikal hasta karyolası modellerinden biri de daha çok yataktan kalkmaması gibi kati şartlarla tedavi sürecini evinde devam ettiren kişiler için 2 motorlu elektrikli lazımlıklı hasta karyolası modelidir. Hastanızın yatak üzerinde hem sırt hemde ayak bölgesel hareketlerini yaptırabileceğiniz bunun yanı sıra kalça kırığı gibi rahatsızlıkları varsa ve hastanızın tuvalet ihtiyacını karyola üzerinde gidermesi gerekiyorsa ihtiyacınız olan ürün 2 motorlu elektrikli ahşap başlıklı ve tabanca korkuluklu lazımlıklı hasta karyolası modelidir. Ürün ile birlikte 4 parçalı ve kaba kısma tekammül edecek alanda yuvarlak çıkarılabilir sünger parçalı lazımlıklı hasta yatağı ile birlikte gönderilir. lazımlıklı hasta karyolası 2 motorlu elektrikli lazımlıklı hasta karyolası hakkında detaylı bilgi alabilmek için 0232 484 55 66 nolu telefondan bizlere ulaşabilir veya aşağıdaki linki tıklayarak lazımlıklı hasta karyolası satışlarını online olarak gerçekleştirdiğimiz medikal sağlık ürünleri sitemize ulaşabilirsiniz.