Hoşgeldiniz!

üretici

İran Tavuğu Ankara Gölbaşı 02:14
İran Tavuğu Ankara Gölbaşı 3.853 izlenme - 3 yıl önce Her Daim İran Tavuğu Bulunur Ankara Gölbaşında Üretim Yapmaktayım Yaz Aylarında Kene İle Mücadelede En Etkili Doğal Ayıklama Etraftaki Keneleri Yer Ve Mücadelede Etkilidir 4 Km Alanda Dolaşır Akşam Saatlerinde Yuvasına Geri Döner Dışarda Yakalanması İmkansız Beslenmesi Gereken Bir Tavuk Cinsi ***** 0536 236 55 87 ******
Hayki B1R Tek Türkiye 04:06
Hayki B1R Tek Türkiye 712 izlenme - 1 yıl önce Hayki B1R'in ülkemizin değerleri ve birlikteliği için çekmiş olduğu güzel klip. Bu güzel ve nadide ülkenin bir ve gelecek vadedebilmesi için yerli üretime ve tüketime önem verilmelidir. Yoksa geleceğimizin mutlu veya huzurlu olması, hatta bir geleceğimizin olması mümkün değildir.
Süper Tip Çizicili Yatar Daire (Özhür Makina) 04:48
Süper Tip Çizicili Yatar Daire (Özhür Makina) 1.464 izlenme - 5 yıl önce Süper Tip Çizicili Yatar Daire, Ahşap İşleme Makinaları özhür Makina Ozhur Machine Woodworking Machinery From Turkey
Tırt Mucit Niko (Yeni Yine Yeniden) 02:47
Tırt Mucit Niko (Yeni Yine Yeniden) 905 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın şekline bakarak sürtünmesi az araç lastiği üreten Niko bu sefer insanın sindirim sistemi ve osuruk oluşumuna bakarak, fabrika bacasından çıkan gazlara ilişkin anlamadığım bişey icat etmiş ama yine elde avuçta gösterebilecek bir şekil, proje, maket yok..Neyse orasını da baca üreticileri düşünsün artık.
Reg Rise - Üretici Kobay Tüketici Hasta 02:40
Reg Rise - Üretici Kobay Tüketici Hasta 480 izlenme - 5 yıl önce Gençler! Gün Yüzü Görmemiş Çocuğa Kanser Reva Değil! Gencecik Sizlere Yazık Olmasın! Tarımda Kullanılan Kimyasallara Karşı Durmak Zorundayız….şarkıyı Dinleyin, Kimyasal Karşıtı
Para Dedektifi -  09.07.2017 Pazar 44:10
Para Dedektifi - 09.07.2017 Pazar 77 izlenme - 9 ay önce Cem Seymen bu hafta Fethiye'ye gitti ve tarıma elverişli olmayan çorak arazilerde çok değerli trüf mantarı ve lavanta üreten ve bu ürünleri yüksek katma değerle pazarlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlayan idealist üretici Emir Demirsoy'un hikayesini ekrana taşıdı.
Muz Üreticilerinden 02:00
Muz Üreticilerinden "Su Tutma" Protestosu - Mersin 208 izlenme - 4 yıl önce Muz Üreticilerinden "Su Tutma" Protestosu - Mersin
Akhisar 97 Tütünü 00:57
Akhisar 97 Tütünü 555 izlenme - 8 yıl önce 2007 yılı akhisar 97 tütünü üretici görüşü-buldan
Araba Teknolojisinin Evrimsel Değişimi 02:01
Araba Teknolojisinin Evrimsel Değişimi 64 izlenme - 3 yıl önce Honda'nın motor üreticisi bir firmayken nasıl otomobil üretimine geçtiği stop motion tekniği kullanılarak çizim ile anlatılmış.
Fransa'nın Üreticiyi Ve Tüketiciyi Koruyan Hal Sistemi - Başka Bir Dünya Mümkün 26.11.2017 Pazar 44:40
Fransa'nın Üreticiyi Ve Tüketiciyi Koruyan Hal Sistemi - Başka Bir Dünya Mümkün 26.11.2017 Pazar 9 izlenme - 5 ay önce Cem Seymen ile Başka Bir Dünya Mümkün, Fransa kıyılarına açıldı. Fransa’nın okyanus kıyılarındaki balıkçıları ve bir araya gelerek oluşturdukları güçlü kooperatif yapısını, hem üreticiyi hem tüketiciyi koruyan hal sistemini ekrana getirdi.
Çinli Telefon Firmasından Selfie Reklamı 00:42
Çinli Telefon Firmasından Selfie Reklamı 67 izlenme - 4 yıl önce Çin'de bir cep telefonu üreticisi, yeni modeli için 'selfie' reklamı çekti. Çinli teknoloji devi ve cep telefonu üreticisi olan firmanın yeni modeli için hazırlattığı "selfie" reklamı Çin dışındaki ülkelerde de büyük ilgi çekti.
Fındık Üreticisi Gözünü Kiviye Dikti 03:14
Fındık Üreticisi Gözünü Kiviye Dikti 6 izlenme - 5 ay önce Fındık üreticisi gözünü kiviye diktiZONGULDAK - Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde, fındık üretiminden vazgeçerek kiviye yönelen çiftçi, kazancını 3 kat arttırdı.
elkapen 01:04
elkapen 62 izlenme - 8 yıl önce elkapen ldt. şti.
Alfa Romeo, Formula 1'e Dönüyor 00:32
Alfa Romeo, Formula 1'e Dönüyor 6 izlenme - 5 ay önce İtalyan otomobil üreticisi Alfa Romeo, gelecek sezon Sauber ortaklığıyla Formula 1'e dönecek.
Yasemin Aydın'la Çayın Bahçeden Sofraya Gelişi Kanal T.mpg 04:20
Yasemin Aydın'la Çayın Bahçeden Sofraya Gelişi Kanal T.mpg 78 izlenme - 5 yıl önce yasemin aydın çayın bahçeden soframıza gelişinin belgeselini yaptı.. muhteşem karadeniz görüntüleri eşliğinde harika bir program.
Süt üreticisi Para Dedektifi'nde 00:25
Süt üreticisi Para Dedektifi'nde 52 izlenme - 4 yıl önce Herkes her gün süt içmeli, içmeli ama biraz da üreticiyi düşünmeli... Yem fiyatı da bir lira süt fiyatı da bir lira... Üretici nasıl üretecek, nasıl kazanacak. Bir yanda ucuza süt almak isteyen sanayici, bir yanda ucuza süt içmek isteyen tüketici... Arada ezilen süt üreticisi içini Cem Seymen'e döktü. Para Dedektifi, 25 Ocak Cumartesi 19.25'de CNN TÜRK'te
Yarıcı Fındık Üreticilerine Eğitim 04:43
Yarıcı Fındık Üreticilerine Eğitim 5 izlenme - 6 ay önce Yarıcı fındık üreticilerine eğitimDÜZCE - Ferrero, Tarım İl Müdürlüğü ve İşkur tarafından ortaklaşa düzenlenen Yarıcı fındık üreticilerine yönelik eğitim start aldı.
Ters Lale Üreticileri Destek Bekliyor 02:09
Ters Lale Üreticileri Destek Bekliyor 6 izlenme - 1 yıl önce Şanlıurfa’nın Siverek ilçesi Karacadağ bölgesindeki ters lale üreticileri, ürünlerini satacakları pazar konusunda destek istiyor.
Buğday Üreticilerine Taahhütlü Alım Uygulaması - Kırklareli 02:51
Buğday Üreticilerine Taahhütlü Alım Uygulaması - Kırklareli 5 izlenme - 4 yıl önce Buğday Üreticilerine Taahhütlü Alım Uygulaması - Kırklareli