Hoşgeldiniz!

Üretme Videoları İzle

Havadan Elektrik Üretmek - Nikola Tesla ve Niceleri 05:33
Havadan Elektrik Üretmek - Nikola Tesla ve Niceleri 595 izlenme - 2 yıl önce A. Einstein'in de dediği gibi evrende herşey bir enerjidir. Biz yeter ki onu kullanabileceğimiz dile çevirebilelim! Videoda yapılan devre Nikola Tesla'nın saklanıp geliştirilmeyen havadan elektrik elde etme yöntemidir. Bahsi geçen diğer cihazlar Moray, Hans Coler, Lester Hendershot, Alfred Hubbard ve Testatika makinasıdır. Bu makinaların görsellerini internette küçük bir araştırma ile bulabilirsiniz.
Ev Yapımı Mini Jeneratör , Oyuncak Arabadan Elektrik Üretme 01:37
Ev Yapımı Mini Jeneratör , Oyuncak Arabadan Elektrik Üretme 372 izlenme - 10 ay önce ev yapımı mini jeneratör , oyuncak arabadan elektrik üretme , oyuncak arabanın motoru ile elektrik üretme , bedava elektrik
Devlet Üretme Çiftlikleri (1976) 02:54
Devlet Üretme Çiftlikleri (1976) 192 izlenme - 2 yıl önce 1976 yılında Devlet, üretme çiftliklerini tanıtan bir program yapmış. Bu çiftliklerde fide ve fidan üretildiği de oluyor, koyun yetiştirildiği de. Ama bu programın amacı Çiftlikleri övmek değil. Uygulamalı anlatımlarla halkı bilinçlendirmek. Diyelim ki devlet üretti, fideyi çiftçiye ulaştırdı. Peki çiftçi fidesini nasıl dikeceğini ona nasıl bakacağını biliyor mu? Bu programda hepsi bir bir anlatılıyor.
Atasözlerine Antitez Üretme 00:06
Atasözlerine Antitez Üretme 214 izlenme - 3 yıl önce Atasözlerine antitez üretme
Bolu Bozkurt Kurtarma Operasyonu 01:32
Bolu Bozkurt Kurtarma Operasyonu 96 izlenme - 2 yıl önce Bolu'da karlı kaplı ormanda aç kalınca alabalık havuzuna giren kurt donmak üzereyken Milli Parklar ekiplerince kurtarıldı. Olay bugün öğle saatlerinde Abant Tabiat Parkı yolu üzerinde bulunan bir alabalık tesisinde meydana geldi. Karla kaplı ormanlarda aç kalan kurt, yol kenarında bulunan alabalık tesisine girdi. Alabalıkların bulunduğu içerisinde az miktarda suyun bulunduğu havuza atlayan kurt, yaklaşık 2,5 metre derinliğindeki havuzda mahsur kaldı. Buzun içerisinde kımıldaman duran ve titreyen hayvanı gören tesis yetkilisi Reşat Durmaz, Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü'ne durumu bildirdi. Vatandaşlar, ekipler gelene kadar havuzun kenarına tahta koyup kurdu çıkarmaya çalıştı. Vatandaşların çabası yetersiz kalırken, tesise gelen Bolu Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekibi uyuşturucu iğneyle hayvanı bayılttı. Görevliler daha sonra hayvan kurtarma aparatıyla çıkardıkları kurdu kafese koydu. Kurt tedavisi ve bakımı yapılmak üzere Bolu Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.
Mıcır üretme tesisleri-konkasör tesisi,General makina 00:24
Mıcır üretme tesisleri-konkasör tesisi,General makina 103 izlenme - 5 yıl önce General Makina dan mıcır üretme,çakıl yapma,kum eleme yıkama,beton kırma,ayrıştırma tesisleri 0232 853 7212
Akçalar Hint Bülbülü Yetiştirme Ve Üretme 01:03
Akçalar Hint Bülbülü Yetiştirme Ve Üretme 35 izlenme - 1 yıl önce Akçalar Hint Bülbülü Yetiştirme Ve Üretme "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Cd Fan Hava Üretme 01:32
Cd Fan Hava Üretme 86 izlenme - 4 yıl önce Cd Den Yapılan Fanla Hava Üretme...
Silah Üretme Çabaları Vol1 00:58
Silah Üretme Çabaları Vol1 46 izlenme - 3 yıl önce Silah Üretme Çabaları Vol1
Orangutanda Alet Kullanımı Ve Çözüm Üretme 02:23
Orangutanda Alet Kullanımı Ve Çözüm Üretme 10 izlenme - 1 yıl önce Orangutanda Alet Kullanımı Ve Çözüm Üretme
Mobile Crusher Plant 02:38
Mobile Crusher Plant 42 izlenme - 5 yıl önce Teknik eleman ve deneyimli işçi kadrosu ile siz değerli müşterilerimize kaliteli imalatlar yaparak hizmetininize sunmaktadır. Titreşimli elek, Kırma eleme yıkama tesisleri,konkasör tesisleri, yıkama eleme kırma tesisleri, 90 lık,çeneli kırıcı, tersiyer kırıcılar,konkasör tesisleri hemen teslim beton santralleri daha detaylı bilgi ve her türlü sorularınız için bize ulaşabilirsinizwww.fsmakina.comtel0232 854 83 99gsm 0532 609 72 46www.fsmakina.com
Yeniden Yeryüzü: Tazmanya Canavarı Üretme Parkı 05:40
Yeniden Yeryüzü: Tazmanya Canavarı Üretme Parkı 16 izlenme - 3 yıl önce Avustralya’nın en meşhur hayvanlarından Tazmanya canavarı, tilki ve yaban kedisi gibi türleri avlayarak kıtadaki biyolojik dengeyi sağlamada önemli rol oynuyor. Fakat adına yüz tümörü denilen ve kolayca yayılan kanser tipi nedeniyle canavarın nesli son on yıldır tükenme tehlikesi altında. Avustralya Sürüngen ve Canavar Parkı, Tazmanya’nın doğal yaşam alanlarından seçilen sağlıklı Tazmanya canavarlarını korumaya alarak gözetim altında tutuyor; erginleştirerek Canavar Yetiştirme Parkı’na gönderiyor. Yeniden Yeryüzü, tehlike altındaki Tazmanya canavarı için verilen mücadeleyi izlemek üzere Yeni Güney Galler’deki Barrington Tops Ulusal Parkı’nda. ALINTI.