Hoşgeldiniz!

Üretmek Videoları İzle

Bedava Elektirik Nasıl Üretilir? 02:48
Bedava Elektirik Nasıl Üretilir? 29.747 izlenme - 2 yıl önce Ampul vb.. şeyleri kullanarak nasıl elektrik üretebileceğimizi bu videodan öğrenebiliriz... iyi seyirler dilerim.. umarım yardımcı olabilmişimdir...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Üretmek Kesinlikle Anneliğe Engel Değildir 01:44
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Üretmek Kesinlikle Anneliğe Engel Değildir 1.766 izlenme - 7 ay önce KADEM'in yeni hizmet binası açılışından konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Üretmek, hayatın her alanında var olmak, kesinlikle anneliğe engel değildir. Özellikle çalışan kadınların anneliğini teşvik için çok önemli düzenlemeler yaptık." dedi.
Kediden Bedava Enerji Üretmek 05:29
Kediden Bedava Enerji Üretmek 2.076 izlenme - 2 yıl önce Evcil hayvanların ortamdan emdiği negatif elektriği, faydalı bir amaç için kullanma projesidir. Bu sistemle can dostlarımızın sayesinde kullanılabilir bedava elektrik üretiyoruz.
Bahane Üretmek! 01:30
Bahane Üretmek! 1.064 izlenme - 2 yıl önce Bahane Üretmek!. Herkes Bir yerlere geç kaldıkça bahaneler üretir bende sürekli üretilen bahanelerden bazılarını derledim umarım beğenirsiniz :) otobüsün gecikmesi, ishal olmak, suların kesik olma durumu, bunlardan bazıları :D HalicMehmet kanalımızda eğlenceli, komik, ilginç, iddaalı videolar yayımlıyorum. Bana eğlenceli gelen bilgileri topluyorum, komik bir ifade takınıp video çekiyorum, enteresan durumlarla karşılaştığım oluyor, yemek konusunda rekor denemesi yapıp meydan okuyorum, bazen ise şaşırıyorum ama çoğu zaman eğleniyorum ve sizleri de güldürmeyi hedefleyerek bu işi yapıyorum. (Eleştiriye her zaman açığım fakat küfretmek eleştirmek değildir..) Facebook https://www.facebook.com/HalicMehmet Twitter https://twitter.com/HalicMehmet İnstagram https://www.instagram.com/HalicMehmet Abone Olmayı Unutmayın :D ---------------------------------------------------- Sponsor: Teknoloji ve Oyun Haberlerini Sizlerle Buluşturan www.tekno360.com
Bedava Elektirik 02:12
Bedava Elektirik 1.977 izlenme - 4 yıl önce Bedava Elektirik
Yüksek Gerilim Direğinin Altında Bedava Elektrik Üretmek 06:50
Yüksek Gerilim Direğinin Altında Bedava Elektrik Üretmek 616 izlenme - 2 yıl önce Kurduğu düzenek ile, yüksek gerilim direği altında oluşan manyetik akımı yeniden elektriğe dönüştürüyor.
Mikrodalga Fırından Silah Üretmek 03:00
Mikrodalga Fırından Silah Üretmek 340 izlenme - 2 yıl önce Milletin kafasının çalıştığı şeylere bak, şaka maka da aslında güzel bir şey. Benzer mekanizma var mıdır yok mudur bilmiyorum ama üretilse işkence aleti olarak kulanılabilir.
Tekstil Atıklarından Mantar Üretip Satmak 00:33
Tekstil Atıklarından Mantar Üretip Satmak 318 izlenme - 2 yıl önce Burdur'un Tefenni ilçesinde yaşayan Turgut Türel, tekstil firmalarından topladığı pamuk atıklarını kullanarak istiridye mantarı üretti.
Güneş Pilleri 01:58
Güneş Pilleri 452 izlenme - 8 yıl önce tum enerjinin mimarlarından
Türk Mühendislerin Ürettiği 300 Gramlık Çelik Yelek 01:56
Türk Mühendislerin Ürettiği 300 Gramlık Çelik Yelek 190 izlenme - 2 yıl önce Mühendislerimiz nanoteknolojiyi de kullanarak 300 gram ağırlığında çelik yelek üretmişler ve söylediklerine göre 200 mermi darbesini de emebilme kapasitesine sahipmiş bu çelik yelek. Tabi bununla beraber yine aynı teknolojiyle üretilmiş yanmaz kıyafeti de tanıtıyorlar. İyi seyirler..
Ezel Akay: 11:10
Ezel Akay: "Bir şey üret." 157 izlenme - 2 yıl önce bi'kafalar'da "Güzel İnsanlar" tanımaya devam ediyoruz. Yönetmen, oyuncu, süper insan Ezel Akay ile kendi hikayesi, üretim, kapitalizm, sanat ve hayat hakkında konuştuk. Bu röportajın detaylarına ve röportaj ile ilgili sohbetimize buradan ulaşabilirsin: http://bikafalar.com/guzel-insanlar/ http://www.facebook.com/bikafalar http://twitter.com/bikafalar http://instagram.com/bikafalar http://www.bikafalar.com
Sayko Çiftçi - Sarı Kırmızı Zeytin 00:52
Sayko Çiftçi - Sarı Kırmızı Zeytin 165 izlenme - 2 yıl önce vallah hacı abi öncelikle o zeytin sarı kırmızı felan değil ama o konuda senin suçun yok muhabiri tikiceksin haber yapacam diye sallamış da sallamış mabadından. bi de sen biraz çık başka şehirlere felan git ne bileyim bi tatil felan yap sendeki hal hal değil söyliyim. son olarak da o sonda çıkan ampul şeklindeki tomatisleri de ak partililere kakalayın iyi para kaldırırsınız. bir de otun bokun genetiğiyle oynayıp durmayın amk sonunda ya geberecez ya da hepimiz ucubeye dönüşeceğiz.
Son 30-40 yıldan beri dünya silah sanayi Müslüman öldürmek için silah üretiyor 07:12
Son 30-40 yıldan beri dünya silah sanayi Müslüman öldürmek için silah üretiyor 9 izlenme - 2 ay önce Son 30-40 yıldan beri dünya silah sanayi Müslüman öldürmek için silah üretiyor.
Elektrik Motoru İle Enerji üretmek. (electric motor ) 04:14
Elektrik Motoru İle Enerji üretmek. (electric motor ) 96 izlenme - 2 yıl önce Elektrik Motoru İle Enerji üretmek. (electric motor )
Yarış Otomobili Tasarlayan Çiftçi 00:57
Yarış Otomobili Tasarlayan Çiftçi 119 izlenme - 2 yıl önce Karabük'ün Safranbolu İlçesi'nde çiftçi 31 yaşındaki Tufan Yılmaz Demirci, 6 yılda hurda araçların parçaları ve motorlarından kendi tasarladığı 6 araç yaptı. Tufan Yılmaz Demirci son olarak yaptığı 'F2' adını verdiği yarış aracını atölyesinin duvarını kırarak dışarı çıkarırken, 150 kilometre hız yapan aracını yolda denedi.(Alıntıdır)
Kendi Trenini Üreten Adam 02:10
Kendi Trenini Üreten Adam 104 izlenme - 4 yıl önce Sıkıntının insana neler yaptırabileceğine dair ilginç bir video.
Ders Sebze Meyve Orkestrası 05:56
Ders Sebze Meyve Orkestrası 130 izlenme - 4 yıl önce HEM ÖĞREN HEM ÇOCUĞUNA ÖĞRET AYkut ilter Aykut Öğretmen Doğada Herşey Enstrüman Olabilir...
Amatör Su Törbunu 04:55
Amatör Su Törbunu 113 izlenme - 6 yıl önce 20 dc volt altörnötör motor su türbunüyle çalışmakta akulu şarjlı sistemle kullanılmakta
Güneş Işığıyla 1000 Derece Üretmek 01:56
Güneş Işığıyla 1000 Derece Üretmek 113 izlenme - 4 yıl önce Güneş paneli kullanarak yansıyan ışınlarla elma suyu kaynatıp sosis bile pişirilebildiler.