Hoşgeldiniz!

Üretmek Videoları İzle

Solucan Gübresi Üretmek - Yozgat 04:10
Solucan Gübresi Üretmek - Yozgat 2.292 izlenme - 2 ay önce Yozgat'ta girişimci Cahit Altuğ, internetten gördüğü haberden etkilenerek, 130 metrekarelik bir alanda solucan gübresi üretimine başladı. Altuğ, 15 günde 1,5 ton gübre elde ediyor.İzliyoruz
Bedava Elektirik Nasıl Üretilir? 02:48
Bedava Elektirik Nasıl Üretilir? 31.101 izlenme - 3 yıl önce Ampul vb.. şeyleri kullanarak nasıl elektrik üretebileceğimizi bu videodan öğrenebiliriz... iyi seyirler dilerim.. umarım yardımcı olabilmişimdir...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Üretmek Kesinlikle Anneliğe Engel Değildir 01:44
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Üretmek Kesinlikle Anneliğe Engel Değildir 1.772 izlenme - 11 ay önce KADEM'in yeni hizmet binası açılışından konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Üretmek, hayatın her alanında var olmak, kesinlikle anneliğe engel değildir. Özellikle çalışan kadınların anneliğini teşvik için çok önemli düzenlemeler yaptık." dedi.
Artık Sonsuz Sıcak Su Elektrik Olmadan Üretebilirsiniz! 07:04
Artık Sonsuz Sıcak Su Elektrik Olmadan Üretebilirsiniz! 498 izlenme - 3 ay önce Roket sobaları, odunla çalışan bir soba türüdür. Alevlerin pişirme seviyesine gelmeden önce tamamen yanmasını sağlar ve son derece etkilidir. Videoda açıklanan ustaca teknik, taze ısıtılmış suyu rezervuara taşımak için termal sifon pompalamayı mimarisinden faydalanmayı esas alıyor. Bunlar da, şehirden uzakta yaşayan bir şahsın ihtiyaç duyduğu sürece sınırsız sıcak su temin etmesini sağlayacaktır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kediden Bedava Enerji Üretmek 05:29
Kediden Bedava Enerji Üretmek 2.334 izlenme - 2 yıl önce Evcil hayvanların ortamdan emdiği negatif elektriği, faydalı bir amaç için kullanma projesidir. Bu sistemle can dostlarımızın sayesinde kullanılabilir bedava elektrik üretiyoruz.
Bahane Üretmek! 01:30
Bahane Üretmek! 1.077 izlenme - 2 yıl önce Bahane Üretmek!. Herkes Bir yerlere geç kaldıkça bahaneler üretir bende sürekli üretilen bahanelerden bazılarını derledim umarım beğenirsiniz :) otobüsün gecikmesi, ishal olmak, suların kesik olma durumu, bunlardan bazıları :D HalicMehmet kanalımızda eğlenceli, komik, ilginç, iddaalı videolar yayımlıyorum. Bana eğlenceli gelen bilgileri topluyorum, komik bir ifade takınıp video çekiyorum, enteresan durumlarla karşılaştığım oluyor, yemek konusunda rekor denemesi yapıp meydan okuyorum, bazen ise şaşırıyorum ama çoğu zaman eğleniyorum ve sizleri de güldürmeyi hedefleyerek bu işi yapıyorum. (Eleştiriye her zaman açığım fakat küfretmek eleştirmek değildir..) Facebook https://www.facebook.com/HalicMehmet Twitter https://twitter.com/HalicMehmet İnstagram https://www.instagram.com/HalicMehmet Abone Olmayı Unutmayın :D ---------------------------------------------------- Sponsor: Teknoloji ve Oyun Haberlerini Sizlerle Buluşturan www.tekno360.com
Bedava Elektirik 02:12
Bedava Elektirik 1.990 izlenme - 4 yıl önce Bedava Elektirik
Yüksek Gerilim Direğinin Altında Bedava Elektrik Üretmek 06:50
Yüksek Gerilim Direğinin Altında Bedava Elektrik Üretmek 656 izlenme - 2 yıl önce Kurduğu düzenek ile, yüksek gerilim direği altında oluşan manyetik akımı yeniden elektriğe dönüştürüyor.
Mikrodalga Fırından Silah Üretmek 03:00
Mikrodalga Fırından Silah Üretmek 379 izlenme - 3 yıl önce Milletin kafasının çalıştığı şeylere bak, şaka maka da aslında güzel bir şey. Benzer mekanizma var mıdır yok mudur bilmiyorum ama üretilse işkence aleti olarak kulanılabilir.
Tekstil Atıklarından Mantar Üretip Satmak 00:33
Tekstil Atıklarından Mantar Üretip Satmak 362 izlenme - 2 yıl önce Burdur'un Tefenni ilçesinde yaşayan Turgut Türel, tekstil firmalarından topladığı pamuk atıklarını kullanarak istiridye mantarı üretti.
Güneş Pilleri 01:58
Güneş Pilleri 452 izlenme - 8 yıl önce tum enerjinin mimarlarından
Türk Mühendislerin Ürettiği 300 Gramlık Çelik Yelek 01:56
Türk Mühendislerin Ürettiği 300 Gramlık Çelik Yelek 193 izlenme - 3 yıl önce Mühendislerimiz nanoteknolojiyi de kullanarak 300 gram ağırlığında çelik yelek üretmişler ve söylediklerine göre 200 mermi darbesini de emebilme kapasitesine sahipmiş bu çelik yelek. Tabi bununla beraber yine aynı teknolojiyle üretilmiş yanmaz kıyafeti de tanıtıyorlar. İyi seyirler..
Ezel Akay: 11:10
Ezel Akay: "Bir şey üret." 158 izlenme - 2 yıl önce bi'kafalar'da "Güzel İnsanlar" tanımaya devam ediyoruz. Yönetmen, oyuncu, süper insan Ezel Akay ile kendi hikayesi, üretim, kapitalizm, sanat ve hayat hakkında konuştuk. Bu röportajın detaylarına ve röportaj ile ilgili sohbetimize buradan ulaşabilirsin: http://bikafalar.com/guzel-insanlar/ http://www.facebook.com/bikafalar http://twitter.com/bikafalar http://instagram.com/bikafalar http://www.bikafalar.com
Sayko Çiftçi - Sarı Kırmızı Zeytin 00:52
Sayko Çiftçi - Sarı Kırmızı Zeytin 179 izlenme - 2 yıl önce vallah hacı abi öncelikle o zeytin sarı kırmızı felan değil ama o konuda senin suçun yok muhabiri tikiceksin haber yapacam diye sallamış da sallamış mabadından. bi de sen biraz çık başka şehirlere felan git ne bileyim bi tatil felan yap sendeki hal hal değil söyliyim. son olarak da o sonda çıkan ampul şeklindeki tomatisleri de ak partililere kakalayın iyi para kaldırırsınız. bir de otun bokun genetiğiyle oynayıp durmayın amk sonunda ya geberecez ya da hepimiz ucubeye dönüşeceğiz.
Elektrik Motoru İle Enerji üretmek. (electric motor ) 04:14
Elektrik Motoru İle Enerji üretmek. (electric motor ) 103 izlenme - 2 yıl önce Elektrik Motoru İle Enerji üretmek. (electric motor )
Yarış Otomobili Tasarlayan Çiftçi 00:57
Yarış Otomobili Tasarlayan Çiftçi 134 izlenme - 2 yıl önce Karabük'ün Safranbolu İlçesi'nde çiftçi 31 yaşındaki Tufan Yılmaz Demirci, 6 yılda hurda araçların parçaları ve motorlarından kendi tasarladığı 6 araç yaptı. Tufan Yılmaz Demirci son olarak yaptığı 'F2' adını verdiği yarış aracını atölyesinin duvarını kırarak dışarı çıkarırken, 150 kilometre hız yapan aracını yolda denedi.(Alıntıdır)
Ders Sebze Meyve Orkestrası 05:56
Ders Sebze Meyve Orkestrası 136 izlenme - 4 yıl önce HEM ÖĞREN HEM ÇOCUĞUNA ÖĞRET AYkut ilter Aykut Öğretmen Doğada Herşey Enstrüman Olabilir...
Kendi Trenini Üreten Adam 02:10
Kendi Trenini Üreten Adam 105 izlenme - 4 yıl önce Sıkıntının insana neler yaptırabileceğine dair ilginç bir video.
Amatör Su Törbunu 04:55
Amatör Su Törbunu 113 izlenme - 6 yıl önce 20 dc volt altörnötör motor su türbunüyle çalışmakta akulu şarjlı sistemle kullanılmakta
Güneş Işığıyla 1000 Derece Üretmek 01:56
Güneş Işığıyla 1000 Derece Üretmek 116 izlenme - 4 yıl önce Güneş paneli kullanarak yansıyan ışınlarla elma suyu kaynatıp sosis bile pişirilebildiler.
Son 30-40 yıldan beri dünya silah sanayi Müslüman öldürmek için silah üretiyor 07:12
Son 30-40 yıldan beri dünya silah sanayi Müslüman öldürmek için silah üretiyor 9 izlenme - 5 ay önce Son 30-40 yıldan beri dünya silah sanayi Müslüman öldürmek için silah üretiyor.
Televizyon Parçalarıyla Oyuncaklar Üretiyor 04:33
Televizyon Parçalarıyla Oyuncaklar Üretiyor 2 izlenme - 2 ay önce Muş’un Malazgirt ilçesinde 20 yıldır beyaz eşya ve televizyon tamiriyle uğraşan Hikmet Güvenir, vatandaşların işe yaramayacağını düşündüğü elektronik parçalardan çeşitli maketler üretiyor. Güvenir’in en büyük isteği ise bu hobi mesleğini yeni kuşaklara aktarabilmek. Malazgirt ilçesinde Saltukgazi Mahallesinde ikamet eden ve 20 yılı aşkın bir süredir çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon gibi çeşitli beyaz ve elektronik eşya tamiri yapan Hikmet Güvenir adlı usta, yaklaşık 15 yıldır maketlerden oluşan bir koleksiyon oluşturdu. Bu mesleğimin ölmesini istemeyen Hikmet usta, ”Ben yaklaşık 20 yıldır çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon gibi çeşitli beyaz ve elektronik eşya tamiri yapıyorum. Kendime ait bu küçük dükkân içerisinde ufak bir atölyem var. Yaklaşık 15 yıldır da maket işine merak saldım. Bu merakım bana yeni bir meslek kazandırdı. Beyaz eşya ve televizyon içerisinden çıkan ve bir daha lazım olmayacağı düşünülen parçaların yardımıyla çeşitli maket araçlar yapıyorum. Tek dileğim bu mesleğimin benimle birlikte mezara gitmemesi. Yetkililere sesleniyorum ’Bana imkân verin bende bu mesleğimi gençlere öğreteyim ‘.”ifadelerini kullandı. “Bu maketlerin tüm parçalarını ben yapıyorum” Hiş bir parçaya para vermediğini belirten Hikmet usta, ”Bu yaptığım maketlerin en önemli özelliği parçaların dışarıdan parayla alınmamış olması, parçalar tamamen atölyede bulunan atık parçalardan oluşuyor. Saç, bakır, çamaşır makinesi boruları, konda, anten gibi birçok parça kullanıyorum. Atölyem de bu ürünleri üretebiliyorum. Tek isteğim en el emeği olan bu ürünleri yapabilecek yeni nesil gençlere öğretmek. “dedi.