Hoşgeldiniz!

us open

Şampiyon Nadal 04:40
Şampiyon Nadal 57.830 izlenme - 5 yıl önce Sezonun son Grand Slam'i Amerika Açık Tenis Turnuvası’nda erkeklerde şampiyon Rafael Nadal oldu. Finalde Novak Djokovıc'i 4 sette geçen Nadal bu sezon ikinci Grand Slam zaferini elde etti. Amerika Açık'ın en büyüğü Nadal... Dünyanın bir numarası ile iki numarasını karşı karşıya getiren maçın ilk setini, 42 dakika sonunda Rafael Nadal kazandı. İki kez servis kıran Nadal seti 6-2 kazandı. 2. sette açılan Djokovic seti 6-3 alarak skoru eşitledi. 61 dakika süren ve büyük çekişmeye sahne olan 3. sette gülen taraf bu sefer Nadal'dı. Maçın bu bölümünde 5 kez servis kırma şansı yakalayan Djokovic, bunu sadece bir kez başarabilirken, iki kez servis kırma şansı yakalayan Nadal hata yapmayarak seti 6-4 kazandı. Zorlu mücadeleden sonra iyice gardı düşen Djokovic karşısında rahatlayan Nadal, dördüncü seti de 6-1 alarak, Amerika Açık'ta şampiyonluğa ulaştı. Kariyerinin ikinci Amerika Açık şampiyonluğunu kazanan Rafael Nadal, toplamda ise 13. Grand Slam zaferini kazandı. İspanyol raket bu galibiyetle birlikte ödül olarak da 3.6 milyon dolar kazandı.
Caroline Wozniacki'nin Saçlarının Raketine Dolanması 00:33
Caroline Wozniacki'nin Saçlarının Raketine Dolanması 3.748 izlenme - 10 ay önce Bu talihsiz kaza 2014 Amerikan Açık (US Open) turnuvasında olmuş. Tenis tarihinin en absürt olayları arasında yer almış
 Güzel tenisçi Caroline Wozniacki'nin Saçıyla İmtihanı 00:33
Güzel tenisçi Caroline Wozniacki'nin Saçıyla İmtihanı 244 izlenme - 4 yıl önce Ünlü tenisçi Caroline Wozniacki, maç sırasında topa vurduktan sonra saçları rakete dolandı. Zor anlar yaşayan güzel tenisçi o sayıyı kaybetti. İşte o anlar.
Novak Djokovic Küçük Kıza Şarkı Söyletiyor 01:22
Novak Djokovic Küçük Kıza Şarkı Söyletiyor 107 izlenme - 4 yıl önce Sırp tenisçi Novak Djokovic, US Open 2014'te basın toplantısı sırasında 9 yaşında bir kız çocuğunu yanına davet ederek şarkı söyletiyor (31.08.2014) Yıldız oyuncu bu hareketiyle yine gönülleri fethetti.
Federer Robredo'ya boyun eğdi! 01:02
Federer Robredo'ya boyun eğdi! 79 izlenme - 5 yıl önce Dünya eski bir numarası Roger Federer, dördüncü tur mücadelesinde İspanyol rakibi Tommy Robredo kaşısında direnemedi ve Amerika Açık'tan elendi.
Profesyonelleri Kıskandıran 8 Yaşındaki Kaykaycı Kız 03:07
Profesyonelleri Kıskandıran 8 Yaşındaki Kaykaycı Kız 4 izlenme - 1 yıl önce Japon Sky Brown, Vans US Open Pro Skate serisindeki en genç kız yarışmacı. Fizik kurallarını tanımayan hareketleriyle karşınızda 8 yaşındaki Sky...