Hoşgeldiniz!

üsküdar

Ercan Ahi Mc Ahiland Showreel  Ercanahi@gmail.com 03:23
Ercan Ahi Mc Ahiland Showreel Ercanahi@gmail.com 477.966 izlenme - 10 yıl önce tanıtım videosu
Muhasebe Rap 00:47
Muhasebe Rap 123.093 izlenme - 8 yıl önce üsküdar remzi bayraktar tic. mes. lisesi / 11-a
Osman Öztunç - Üsküdar 04:18
Osman Öztunç - Üsküdar 98.172 izlenme - 9 yıl önce seni düsünürum
Sokak Sanatçısına Eşlik Eden Çocuğun Muazzam Performansı 01:50
Sokak Sanatçısına Eşlik Eden Çocuğun Muazzam Performansı 2.811 izlenme - 3 ay önce Üsküdar'da enstrümanı ile sokak sanatçılarına eşlik eden çocuğun izlemeye doyamayacağınız muhteşem düetini huzurlarınıza sunuyorum. Videoyu gören sanatçı dostlar vs.vs umarım bu çocukdaki cevheri fark eder, gereği neyse yapması dileği ile. İyi seyirler.
Osman Öztunç(Üsküdar Yanıyor) 04:55
Osman Öztunç(Üsküdar Yanıyor) 58.865 izlenme - 10 yıl önce dava arkadaşlarımın yorumlarını bekliyorum selamınaleyküm ccc
Zabıta ile Kadın Seyyar Satıcı Arasında Yaşanan Arbede 00:59
Zabıta ile Kadın Seyyar Satıcı Arasında Yaşanan Arbede 4.594 izlenme - 8 ay önce İstanbul Üsküdar'da izinsiz satış yaptığı iddiasıyla zabıtanın müdahale ettiği seyyar satıcı kadın ile Üsküdar Zabıtası arasında yaşanan arbede amatör kameraya böyle yansımış. Satıcı kadının bayılmasıyla sona eren görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından Üsküdar Belediyesi, 2 zabıta memurunun açığa almış.
Mangala Kekik Diye Bonzai Dökmek 03:23
Mangala Kekik Diye Bonzai Dökmek 9.802 izlenme - 11 ay önce İstanbul Üsküdar'da evlerinin bahçesinde mangal yapan Cuma Karahan ve ailesi üzerine kekik diye yanlışlıkla bonzai döktü. Yemeğin ardından sofradaki herkes fenalaştı. İçlerinden biri öldü, diğerleri ölümden döndü.
Osman Öztunç - Üsküdar 06:30
Osman Öztunç - Üsküdar 17.028 izlenme - 4 yıl önce Üsküdar Yanıyor.
Yağmurda Yüzen Adam - İstanbul 00:16
Yağmurda Yüzen Adam - İstanbul 2.292 izlenme - 7 ay önce İstanbul'da etkili olan sağanak yağış sele neden oldu. Üsküdar'da sel sularının biriktiği bir sokakta bir vatandaşın yüzmesi kameralara böyle yansıdı.
İşine Yüzerek Giden Esnaf - Üsküdar 00:09
İşine Yüzerek Giden Esnaf - Üsküdar 3.570 izlenme - 7 ay önce Üsküdar'da bir vatandaş işine yüzerek gitti ve o görüntüleri hep beraber izliyoruz
ugur aslan üsküdar 05:53
ugur aslan üsküdar 56.284 izlenme - 9 yıl önce ugur aslan
Düzce Belediye Başkanının Dramı 02:26
Düzce Belediye Başkanının Dramı 12.046 izlenme - 2 yıl önce Düzce Belediye başkanı mehmet keleş makam arabasının passat olmasına isyan etti.Keleş açıklamalarında İstanbul valiside s350'ye biniyor Hakkari valiside s350'ye biniyor o zaman nasıl kastamonu ankara izmir pendik üsküdar belediye başkanları audiye biniyorsa düzce belediye başkanınında en doğal hakkı demiş.
Ezan Sesi Duymak İstemiyoruz 02:54
Ezan Sesi Duymak İstemiyoruz 8.309 izlenme - 3 yıl önce Üsküdar Altunizade’de bulunan Validebağ Korusu’nun dışında yer alan ve yıllardır bir grup site sakini tarafından işgal edilerek otopark olarak kullanılan araziye cami yapımına karşı çıkanların asıl amacının çevre değil ezan düşmanlığı olduğu ortaya çıktı. Eylemciler arasında yer alan ve Yeniakit muhabirine eylemlerinin gerekçesini izah eden Nursen Beygo isimli kadın, “Ben sabaha karşı dalacağım an niye caminin, hocanın ezan sesiyle uyanayım, zaten duyuluyor. Yani bunlar sinir verici şeyler. Bıraksınlarda şu son anlarımızı biraz rahat yaşayalım” sözleriyle gerçek amaçlarının çevre değil ezan düşmanlığı olduğu itirafında bulundu. “AMA MÜSLÜMANIZ ELHAMDÜLİLLAH” Kameraya karşı röportaj verirken Ezan sesi için “Sinir verici şeyler. Niye ezan sesiyle uyanayım” diyen Nursen Beygo’nun sözleri karşısında şaşırarak “Ezan sesinin sizi rahatsız edebileceğini düşünüyorsunuz” şeklindeki sorumuz üzerine “Eder evladım, etmez olur mu? Ama Müslümanız Elhamdülillah, o başka. Her yerde camimiz var” cevabı verildi. 30 senedir cami yapılması planlanan arazinin hemen yanında bulunan sitede oturduğunu belirten Nursen Beygo, “Burada şuan bu yeşilliklerimiz katlediliyor, cami kuracağız diye. Burayı kazanırlarsa Validebağ’ın yeşilliklerine kadar inecekler, yani korkumuz bu. Onun için böyle karşı geliyoruz” iddiasında da bulunmayı ihmal etmedi. Arkadaşının sözleri karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Mürvet Soğancı ise Nursen Beygo’nun skandal ezan sesi açıklamasının ardından “Ama asıl amaç ezan sesi değil burada. Arkadaşım biraz şey yaptı, ezan sesi değil” sözleriyle durumu kurtarmaya çalıştı. Arkadaşının müdahalesine karşın Nursen Beygo tekraren “Hayır, hayır, ezan sesi beni rahatsız eder. Ben uyku ilaçlarıyla uyuyorum. Kulağımın dibindeki rahatsız eder yoksa diğer camilerdeki katiyen, müslümanız Elhamdülillah” dedi.
Üsküdar'a Giderken - 2. Bölüm 01:05:57
Üsküdar'a Giderken - 2. Bölüm 10.711 izlenme - 2 yıl önce İlk bölümün onaylanmasından sonra hizmete devam diyorum. Bu önemli dizinin bu sitede -her ne kadar 13 bölüm olsa da olması gerektiği düşüncesindeyim. İyi seyirler.
Yaşanmış Bir Muhasebe Öyküsü 03:08
Yaşanmış Bir Muhasebe Öyküsü 17.089 izlenme - 8 yıl önce üsküdar remzi bayraktar tic. mes. lisesi / 10-a
Yücel Arzen & Devrim Kaya Gülenç - Ah Bu Çalan Şar 02:57
Yücel Arzen & Devrim Kaya Gülenç - Ah Bu Çalan Şar 33.164 izlenme - 10 yıl önce www.beykoz-fm.com
Osman Öztunç - Üsküdar 06:22
Osman Öztunç - Üsküdar 19.557 izlenme - 8 yıl önce m.h.p. eyüp İlçe teşkilatı
Zara-*-Ötme Bülbül 05:02
Zara-*-Ötme Bülbül 24.403 izlenme - 10 yıl önce türkü dinlemekte anlamakta her kula nasip olmaz?!
Üsküdara Giderken Aşk - Erdal Tosun 01:53
Üsküdara Giderken Aşk - Erdal Tosun 2.966 izlenme - 1 yıl önce 2011 Yılında yayınlanan dizinin belki de en güzel sahnesi iyi seyirler dostlar.Mekanın cennet olsun hayallerini satmayan adam
Kedi Evi Tartışmasında Belediye Kararı 02:55
Kedi Evi Tartışmasında Belediye Kararı 3.137 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Üsküdar'da sokağa kediler için kutu koyan gençlerin saldırıya uğradığı noktaya belediye büyük bir kedi evi getirdi. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/332410/kedi-barinagi-istemeyenler
Çakır İçin Hazırlanmış Bir Klip Süper 01:48
Çakır İçin Hazırlanmış Bir Klip Süper 24.710 izlenme - 9 yıl önce kurtlar vadisinin unutulmaz ismi çakır dönemleri..
Üsküdar'da Darbecilere Direnen Vatandaşlar 05:11
Üsküdar'da Darbecilere Direnen Vatandaşlar 3.311 izlenme - 2 yıl önce FETÖ'nün darbe girişiminin yaşandığı 15-16 Temmuz tarihlerine ait Üsküdar'da vatandaşlar tarafından kaydedilen yeni görüntüler.
Akıllı Muhasebeci Adamı Vezir Eder 01:38
Akıllı Muhasebeci Adamı Vezir Eder 8.721 izlenme - 8 yıl önce üsküdar remzi bayraktar tic. mes. lisesi / 11-a
Safiye Ayla - Katibim Türküsü 03:18
Safiye Ayla - Katibim Türküsü 8.655 izlenme - 8 yıl önce http//sozluk.sourtimes.org/show.asp?tkatibim
polat ve elif aşkı klip 03:56
polat ve elif aşkı klip 17.086 izlenme - 9 yıl önce kurtlarvadisinde aşk böyle yaşanır ölümüneee..
23 Nisan Üsküdar Gösterisi 04:24
23 Nisan Üsküdar Gösterisi 9.730 izlenme - 8 yıl önce haznedar abdi ipekçi ilköğratim okulu 2a ve 2h sınıfı öğrencilerinin sizler için hazırladıkları 23 nisan 2010 üsküdar gösterileri.
Boğaz Manzaralı Tecavüz 02:25
Boğaz Manzaralı Tecavüz 4.390 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş Üsküdar vapurunu kaçıran Meltem ile İremcan karşıya motorla geçmeye karar verirler. Fakat İstanbul'lular bilir ki; motorlar her türlü kötü olayın gerçekleşebileceği toplu taşıma araçlarıdır. Para ödenir, boğaz manzarası eşliğinde karşıya geçilmektedir. Birden yurdum delikanlısının canı kadın çeker. Hemen en yakında bulunan bağyanlara tecavüz etmek suretiyle bu isteklerini gidermek isteyen arkadaşlar ve bu olayı sanki vapurda 10 kalem,3 silgi 1 tl diyerek satan bir pazarlamacı işini yapıyor edasıyla izleyen yolcular, İstanbul'u bilmeyenleri şoka uğratacaktır. İşini bitiren ve bir kızı öldüren gençler yolcuları da tehdit ederek, olayı sonlandıracaklardır. Dip not:1,42-1,44 sn lerdeki abinin ne dediğini anlayabilen lütfen belirtsin.
Birim Personelinin Hemşireye Yağdırdığı Tehditler 02:25
Birim Personelinin Hemşireye Yağdırdığı Tehditler 1.568 izlenme - 1 yıl önce Üsküdar Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Md'de Birim Personeli olarak çalışan 'asya gülbahar üzgül', hemşire arkadaşımıza küfürler edip, tehditler yağdırıp, "sen bir daha başka yerde çalışabiliyor musun hadi bakalım" gibi laflar sarfetmiştir.
Üsküdar'da Kediye Ateş Eden Maganda 00:58
Üsküdar'da Kediye Ateş Eden Maganda 313 izlenme - 3 ay önce İstanbul Üsküdar’da silahlı bir maganda, sokaktaki kedileri gördükten sonra belindeki silahı çıkararak ateş etmeye başladı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülere hayvanseverler tepki gösterdi.
Koreli Kızdan 'üsküdar'a Gideriken' Şarkısı 02:20
Koreli Kızdan 'üsküdar'a Gideriken' Şarkısı 2.490 izlenme - 3 yıl önce Koreli kız katıldığı yarışmada 'Üsküdar'a Gideriken' şarkısını söyledi ve salon inledi. Üsküdar’a Gider İken Aldı Da Bir Yağmur, Kâtibimin Setresi Uzun Eteği Çamur. Kâtip Uykudan Uyanmış Gözleri Mahmur. Kâtip Benim Ben Kâtibin El Ne Karışır, Kâtibime Kolalı Da Gömlek Ne Güzel Yaraşır. Üsküdar’a Gider İken Bir Mendil Buldum, Mendilimin İçine De Lokum Doldurdum. Kâtibimi Arar İken Yanımda Buldum. Kâtip Benim Ben Kâtibin El Ne Karışır, Kâtibime Kolalı Da Gömlek Ne Güzel Yaraşır