Hoşgeldiniz!

Üsküdar Videoları

Ercan Ahi Mc Ahiland Showreel  Ercanahi@gmail.com 03:23
Ercan Ahi Mc Ahiland Showreel Ercanahi@gmail.com 477.935 izlenme - 9 yıl önce tanıtım videosu
Muhasebe Rap 00:47
Muhasebe Rap 123.061 izlenme - 7 yıl önce üsküdar remzi bayraktar tic. mes. lisesi / 11-a
Kedi Evi Tartışmasında Belediye Kararı 02:55
Kedi Evi Tartışmasında Belediye Kararı 3.071 izlenme - 1 ay önce İstanbul Üsküdar'da sokağa kediler için kutu koyan gençlerin saldırıya uğradığı noktaya belediye büyük bir kedi evi getirdi. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/332410/kedi-barinagi-istemeyenler
Osman Öztunç - Üsküdar 04:18
Osman Öztunç - Üsküdar 96.960 izlenme - 8 yıl önce seni düsünürum
Üsküdara Giderken Aşk - Erdal Tosun 01:53
Üsküdara Giderken Aşk - Erdal Tosun 2.811 izlenme - 2 ay önce 2011 Yılında yayınlanan dizinin belki de en güzel sahnesi iyi seyirler dostlar.Mekanın cennet olsun hayallerini satmayan adam
Osman Öztunç(Üsküdar Yanıyor) 04:55
Osman Öztunç(Üsküdar Yanıyor) 58.741 izlenme - 9 yıl önce dava arkadaşlarımın yorumlarını bekliyorum selamınaleyküm ccc
Düzce Belediye Başkanının Dramı 02:26
Düzce Belediye Başkanının Dramı 11.864 izlenme - 12 ay önce Düzce Belediye başkanı mehmet keleş makam arabasının passat olmasına isyan etti.Keleş açıklamalarında İstanbul valiside s350'ye biniyor Hakkari valiside s350'ye biniyor o zaman nasıl kastamonu ankara izmir pendik üsküdar belediye başkanları audiye biniyorsa düzce belediye başkanınında en doğal hakkı demiş.
Osman Öztunç - Üsküdar 06:30
Osman Öztunç - Üsküdar 16.756 izlenme - 3 yıl önce Üsküdar Yanıyor.
Üsküdar'da Darbecilere Direnen Vatandaşlar 05:11
Üsküdar'da Darbecilere Direnen Vatandaşlar 3.283 izlenme - 7 ay önce FETÖ'nün darbe girişiminin yaşandığı 15-16 Temmuz tarihlerine ait Üsküdar'da vatandaşlar tarafından kaydedilen yeni görüntüler.
ugur aslan üsküdar 05:53
ugur aslan üsküdar 56.217 izlenme - 8 yıl önce ugur aslan
Ezan Sesi Duymak İstemiyoruz 02:54
Ezan Sesi Duymak İstemiyoruz 7.889 izlenme - 2 yıl önce Üsküdar Altunizade’de bulunan Validebağ Korusu’nun dışında yer alan ve yıllardır bir grup site sakini tarafından işgal edilerek otopark olarak kullanılan araziye cami yapımına karşı çıkanların asıl amacının çevre değil ezan düşmanlığı olduğu ortaya çıktı. Eylemciler arasında yer alan ve Yeniakit muhabirine eylemlerinin gerekçesini izah eden Nursen Beygo isimli kadın, “Ben sabaha karşı dalacağım an niye caminin, hocanın ezan sesiyle uyanayım, zaten duyuluyor. Yani bunlar sinir verici şeyler. Bıraksınlarda şu son anlarımızı biraz rahat yaşayalım” sözleriyle gerçek amaçlarının çevre değil ezan düşmanlığı olduğu itirafında bulundu. “AMA MÜSLÜMANIZ ELHAMDÜLİLLAH” Kameraya karşı röportaj verirken Ezan sesi için “Sinir verici şeyler. Niye ezan sesiyle uyanayım” diyen Nursen Beygo’nun sözleri karşısında şaşırarak “Ezan sesinin sizi rahatsız edebileceğini düşünüyorsunuz” şeklindeki sorumuz üzerine “Eder evladım, etmez olur mu? Ama Müslümanız Elhamdülillah, o başka. Her yerde camimiz var” cevabı verildi. 30 senedir cami yapılması planlanan arazinin hemen yanında bulunan sitede oturduğunu belirten Nursen Beygo, “Burada şuan bu yeşilliklerimiz katlediliyor, cami kuracağız diye. Burayı kazanırlarsa Validebağ’ın yeşilliklerine kadar inecekler, yani korkumuz bu. Onun için böyle karşı geliyoruz” iddiasında da bulunmayı ihmal etmedi. Arkadaşının sözleri karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Mürvet Soğancı ise Nursen Beygo’nun skandal ezan sesi açıklamasının ardından “Ama asıl amaç ezan sesi değil burada. Arkadaşım biraz şey yaptı, ezan sesi değil” sözleriyle durumu kurtarmaya çalıştı. Arkadaşının müdahalesine karşın Nursen Beygo tekraren “Hayır, hayır, ezan sesi beni rahatsız eder. Ben uyku ilaçlarıyla uyuyorum. Kulağımın dibindeki rahatsız eder yoksa diğer camilerdeki katiyen, müslümanız Elhamdülillah” dedi.
Birim Personelinin Hemşireye Yağdırdığı Tehditler 02:25
Birim Personelinin Hemşireye Yağdırdığı Tehditler 1.187 izlenme - 3 ay önce Üsküdar Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Md'de Birim Personeli olarak çalışan 'asya gülbahar üzgül', hemşire arkadaşımıza küfürler edip, tehditler yağdırıp, "sen bir daha başka yerde çalışabiliyor musun hadi bakalım" gibi laflar sarfetmiştir.
Yaşanmış Bir Muhasebe Öyküsü 03:08
Yaşanmış Bir Muhasebe Öyküsü 17.065 izlenme - 7 yıl önce üsküdar remzi bayraktar tic. mes. lisesi / 10-a
Osman Öztunç - Üsküdar 06:22
Osman Öztunç - Üsküdar 19.542 izlenme - 7 yıl önce m.h.p. eyüp İlçe teşkilatı
Yücel Arzen & Devrim Kaya Gülenç - Ah Bu Çalan Şar 02:57
Yücel Arzen & Devrim Kaya Gülenç - Ah Bu Çalan Şar 33.162 izlenme - 9 yıl önce www.beykoz-fm.com
Zara-*-Ötme Bülbül 05:02
Zara-*-Ötme Bülbül 24.363 izlenme - 9 yıl önce türkü dinlemekte anlamakta her kula nasip olmaz?!
Çakır İçin Hazırlanmış Bir Klip Süper 01:48
Çakır İçin Hazırlanmış Bir Klip Süper 24.695 izlenme - 8 yıl önce kurtlar vadisinin unutulmaz ismi çakır dönemleri..
Üsküdar'a Giderken - 2. Bölüm 01:05:57
Üsküdar'a Giderken - 2. Bölüm 4.656 izlenme - 1 yıl önce İlk bölümün onaylanmasından sonra hizmete devam diyorum. Bu önemli dizinin bu sitede -her ne kadar 13 bölüm olsa da olması gerektiği düşüncesindeyim. İyi seyirler.
Akıllı Muhasebeci Adamı Vezir Eder 01:38
Akıllı Muhasebeci Adamı Vezir Eder 8.721 izlenme - 7 yıl önce üsküdar remzi bayraktar tic. mes. lisesi / 11-a
Safiye Ayla - Katibim Türküsü 03:18
Safiye Ayla - Katibim Türküsü 8.550 izlenme - 7 yıl önce http//sozluk.sourtimes.org/show.asp?tkatibim
23 Nisan Üsküdar Gösterisi 04:24
23 Nisan Üsküdar Gösterisi 9.674 izlenme - 7 yıl önce haznedar abdi ipekçi ilköğratim okulu 2a ve 2h sınıfı öğrencilerinin sizler için hazırladıkları 23 nisan 2010 üsküdar gösterileri.
polat ve elif aşkı klip 03:56
polat ve elif aşkı klip 17.071 izlenme - 8 yıl önce kurtlarvadisinde aşk böyle yaşanır ölümüneee..
Koreli Kızdan 'üsküdar'a Gideriken' Şarkısı 02:20
Koreli Kızdan 'üsküdar'a Gideriken' Şarkısı 2.211 izlenme - 2 yıl önce Koreli kız katıldığı yarışmada 'Üsküdar'a Gideriken' şarkısını söyledi ve salon inledi. Üsküdar’a Gider İken Aldı Da Bir Yağmur, Kâtibimin Setresi Uzun Eteği Çamur. Kâtip Uykudan Uyanmış Gözleri Mahmur. Kâtip Benim Ben Kâtibin El Ne Karışır, Kâtibime Kolalı Da Gömlek Ne Güzel Yaraşır. Üsküdar’a Gider İken Bir Mendil Buldum, Mendilimin İçine De Lokum Doldurdum. Kâtibimi Arar İken Yanımda Buldum. Kâtip Benim Ben Kâtibin El Ne Karışır, Kâtibime Kolalı Da Gömlek Ne Güzel Yaraşır
Camisini Sokak Kedilerine Açan Kedi Dostu İmam 00:30
Camisini Sokak Kedilerine Açan Kedi Dostu İmam 1.693 izlenme - 1 yıl önce Soğuk havalar sadece insanları değil hayvan dostlarımızı da oldukça etkiliyor. Bir yandan soğukla mücadele ediyorlar bir yandan da yiyecek bulmaya çalışıyorlar. Birçok hayvansever onlara kucağını açıyor ve bu sevimli dostlarımızın soğuk kış günlerini rahat geçirmelerini sağlıyor. Bunlardan biri de Üsküdar Aziz Mahmud Hüdayi Camisi'nin imamı Mustafa Efe. Cemaatin sosyal medya üzerinden gönderidği fotoğraflara ulaşmak için : http://imgur.com/a/k0aGo Gerçek İslam bu mu ?
İstanbul'un Deve Böğürten Eşek Anırtan Yokuşları 03:45
İstanbul'un Deve Böğürten Eşek Anırtan Yokuşları 1.680 izlenme - 9 ay önce Bildiğiniz İstanbul'u unutun, bizimle İstanbul'un diğer yüzünü keşfedin...
Üsküdar'da Yaya Olmak (Korku - Gerlim) 03:07
Üsküdar'da Yaya Olmak (Korku - Gerlim) 2.806 izlenme - 2 yıl önce Üsküdar'ın kaos ortamını, bitmek bilmeyen tadilatlarını eleştiren, güldürürken ürküten mizahi film fragmanı.
Şakirin camii 03:36
Şakirin camii 6.571 izlenme - 8 yıl önce İslam dünyasının en modern camiisi, mimarı bi kadın..
Babalar Günü için Hazırlanan Klip Beğeni Topladı 02:00
Babalar Günü için Hazırlanan Klip Beğeni Topladı 905 izlenme - 8 ay önce Üsküdar Belediyesi’nin Babalar Günü için özel olarak hazırladığı “ÜPERBABA” temalı video klip izleyenlerin sempatisini kazandı. Üsküdar Belediyesi, sosyal medyada büyük ilgi uyandıran "Üsküdar Vapurunda Katibim" video serisinin ardından Babalar Günü'nü de boş geçmedi. Önemli günlerde hazırladıkları kliplerle özellikle sosyal medyada büyük beğeni toplayan Üsküdar Belediyesi'nin Babalar Günü'ne özel olarak hazırladığı "ÜPERBABA" video klibi kısa sürede ilgi odağı oldu. Türk dizi tarihinin kült isimlerinden olan ve çekimleri Çengelköy'de gerçekleştirilen "Süper Baba" temasından yola çıkan Üsküdar Belediyesi, "Üsküdar'ın 'ÜPERBABA'ları" konseptiyle tasarladıkları videoda Üsküdar'ın tarihi mekânlarını tanıtmanın yanı sıra baba-çocuk ilişkisinin önemine de değindi. Samimiyeti ve eğlenceli sahneleriyle dikkat çeken videoda Üsküdar Belediyesi çalışanları rol aldı. BENİM BABAM "ÜPER" Ailelerin temel direği olan babaların önemini farklı bir videoyla anlatmak isteyen Üsküdar Belediyesi, meseleyi çocukların gözünden ele alarak oldukça samimi ve bir o kadar da eğlenceli bir videonun ortaya çıkmasını sağladı. Klibin çekimleri için Kız Kulesi, Nevmekan, Tebessüm Kahvesi gibi Üsküdar'ın yüksek marka değerine sahip mekânlarının yanı sıra müzisyenleriyle ilgi çeken Selami Ali Mahallesi de tercih edildi. Çocukların penceresinden her babanın aslında bir süper kahraman olduğunu vurgulayan eğlenceli videoda, babalarına "Benim babam ÜPER!" diye seslenen çocuklar oldukça sempatik görüntüler oluşturdu. Babaların sadece evin otorite merkezi değil, aynı zamanda mutluluktan uçuran, sihirli dokunuşlarıyla şaşırtan, eğlendirmekten hiç bıkmayan karakterler olduğunu hatırlatan video izleyenlerden de büyük beğeni topladı. "İYİ Kİ ÜSKÜDAR VAR" KONSEPTİNİN BİR PARÇASI Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi TÜRKMEN, "İyi ki Üsküdar var!" sloganıyla Üsküdar'ı sadece Türkiye'de değil tüm dünyada bir gönül markası haline getirme hedeflerinin olduğunu belirtirken, özel günlerde hazırladıkları videoların da bu hedef için atılan önemli adımlardan olduğunu hatırlattı. Üsküdar Belediyesi olarak özel günlerde video hazırlama geleneklerinin süreceğini belirten Hilmi TÜRKMEN, "Sosyal medya için hazırladığımız 'Katibim' videomuzun ardından yoğun ilgiyle karşılaştık. Vatandaşlarımız yeni videomuzun ne zaman geleceğini soruyor, heyecanla beklediklerini söylüyorlar. Özel günlerde hazırladığımız samimi videolarla vatandaşlarımıza hoş bir sürpriz yapmak ve onların gönüllerinde yer etmek istiyoruz," sözlerini kullandı. "EN EĞLENCELİ VİDEOMUZ OLDU" Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi TÜRKMEN, Dünya Babalar Günü vesilesiyle hazırladıkları "ÜPERBABA" videosunun ardında yatanları şu sözlerle ifade etti: "Evlerimizin, yuvalarımızın güveni ve devamlılığını sağlayan en temel güç olan babalarımızı en temiz duygularla anlatabilmek için çocuklarımızdan yardım aldık. Babalarımıza vefakârlığımızı göstermek için bir fırsat olarak kutladığımız Babalar Günü'nü çocuklarımızın gözünden anlatmayı uygun gördük. Babalar Günü vesilesiyle hazırladığımız 'ÜPERBABA' video klibimiz bugüne kadar yaptığımız en eğlenceli videolarımızdan biri oldu. Vatandaşlarımız bizi izlemeye devam etsinler. 'İyi ki Üsküdar var!' dedirtecek işlerle vatandaşlarımızın gönlünü almaya devam edeceğiz."
Boğaz Manzaralı Tecavüz 02:25
Boğaz Manzaralı Tecavüz 2.861 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş Üsküdar vapurunu kaçıran Meltem ile İremcan karşıya motorla geçmeye karar verirler. Fakat İstanbul'lular bilir ki; motorlar her türlü kötü olayın gerçekleşebileceği toplu taşıma araçlarıdır. Para ödenir, boğaz manzarası eşliğinde karşıya geçilmektedir. Birden yurdum delikanlısının canı kadın çeker. Hemen en yakında bulunan bağyanlara tecavüz etmek suretiyle bu isteklerini gidermek isteyen arkadaşlar ve bu olayı sanki vapurda 10 kalem,3 silgi 1 tl diyerek satan bir pazarlamacı işini yapıyor edasıyla izleyen yolcular, İstanbul'u bilmeyenleri şoka uğratacaktır. İşini bitiren ve bir kızı öldüren gençler yolcuları da tehdit ederek, olayı sonlandıracaklardır. Dip not:1,42-1,44 sn lerdeki abinin ne dediğini anlayabilen lütfen belirtsin.
Dursun Ali Erzincanlı 09:37
Dursun Ali Erzincanlı 13.785 izlenme - 9 yıl önce www.beykoz-fm.com www.sensizim1.tr.cx