Hoşgeldiniz!

üsküdara gider iken

Super Mario Üsküdar'a Giderse 00:39
Super Mario Üsküdar'a Giderse 8.214 izlenme - 8 yıl önce Super Mario müziğiyle Üsküdar'a Gider İken çalabilen Onur Kerimov'dan mükemmel bir iş.
Üsküdara Gider İken Playback 02:48
Üsküdara Gider İken Playback 3.063 izlenme - 9 yıl önce Ders Üsküdara Gider İken 06 Ekim İstanbulun Kurtuluşu İstanbul Şarkısı Md Alt Yapısı Playback
Safiye Ayla - Katibim Türküsü (Üsküdar'a Gider İken) 03:18
Safiye Ayla - Katibim Türküsü (Üsküdar'a Gider İken) 1.158 izlenme - 7 yıl önce Bu güzel İstanbul türküsünü billur sesli güzel kadın Safiye Ayla'dan dinliyoruz. Yöresi: İstanbul Makamı: Nihavend Usûlü: Nim Sofyan Üsküdar’a gider iken aldı da bir yağmur, Kâtibimin setresi uzun eteği çamur. Kâtip uykudan uyanmış gözleri mahmur. Kâtip benim ben kâtibin el ne karışır, Kâtibime kolalı da gömlek ne güzel yaraşır. Üsküdar’a gider iken bir mendil buldum, Mendilimin içine lokum doldurdum. Kâtibimi arar iken yanımda buldum. Kâtip benim ben kâtibin el ne karışır, Kâtibime kolalı da gömlek ne güzel yaraşır.
Kanun İle Üsküdara Gider İken 06:53
Kanun İle Üsküdara Gider İken 1.052 izlenme - 8 yıl önce Şarkı Sözleri: Üsküdar’a Gider İken Aldı Da Bir Yağmur, Kâtibimin Setresi Uzun Eteği Çamur. Kâtip Uykudan Uyanmış Gözleri Mahmur. Kâtip Benim Ben Kâtibin El Ne Karışır, Kâtibime Kolalı Da Gömlek Ne Güzel Yaraşır. Üsküdar’a Gider İken Bir Mendil Buldum, Mendilimin İçine De Lokum Doldurdum. Kâtibimi Arar İken Yanımda Buldum. Kâtip Benim Ben Kâtibin El Ne Karışır, Kâtibime Kolalı Da Gömlek Ne Güzel Yaraşır.
Üsküdar'a Gideriken - Eartha Kitt (1967) 03:00
Üsküdar'a Gideriken - Eartha Kitt (1967) 610 izlenme - 7 yıl önce Eartha Kitt'in müthiş Üsküdar'a Gider İken Arap bacı coverını video olarak paylaşmak istedim. Sahnedeki hipnotize edici performansı ve alışılmışın dışında söyleyişi alkışlarla yaşatılacak düzeyde.
M. Emel Aksoy - Üsküdara Gider İken (Katibim) 02:57
M. Emel Aksoy - Üsküdara Gider İken (Katibim) 436 izlenme - 8 yıl önce Albüm Adı: Trio Ahenk - Eski Zaman Aşkları Çıkış Tarihi: 25.03.2009 Türk Sanat Müziği Şarkı Sözleri (lyrics): Üsküdara gideriken aldıda bir yağmur x 2 Kâtibimin setiresi uzun eteği çamur x 2 Kâtip uykudan uyanmış gözleri mahmur. x 2 [Nakarat] x 2 Kâtip benim ben kâtibin el ne karışır? Kâtibime kolalı da gömlek ne güzel yaraşır! Üsküdara gideriken bir mendil buldum, x 2 Mendilini cerisine lokum doldurdum. x 2 Kâtibimi arariken yanımda buldum; [Nakarat] x 2
Orfeon Oda Korosu - Üsküdar'a Gider iken (Katibim) 03:48
Orfeon Oda Korosu - Üsküdar'a Gider iken (Katibim) 286 izlenme - 7 yıl önce Haziran 1994'te çalışmalarına şef İbrahim Yazıcı ile başlamış ve faaliyetlerini Mayıs 1995-1999 tarihleri arasında şef Yiğit Aydın ile sürdürmüştür. Koro, Mayıs 1999'dan bu yana şef Elnara Kerimova ile çalışmakta olan ve erken dönem koral eserlerden çağdaş yapıtlara, türkülerden caza çeşitli dillerden ve coğrafyalardan geniş bir repertuvara sahiptir. Koro, yurt dışında Türk koral müziğini tanıtmanın yanı sıra, yurt içinde de düzenlediği çeşitli dinletilerle çok sesli koro müziğinin daha geniş kitlelere sunulmasını amaçlamakta olan Orfeon Oda Korosu'ndan tanıdık bir eseri dinliyoruz. Not: Dikkatli arkadaşlar Solistlerin ensturmanlarının olmadığı farkedeceklerdir.
Kadir Şeker - Üsküdara Gider İken 03:33
Kadir Şeker - Üsküdara Gider İken 31 izlenme - 5 yıl önce CİHAN PLAKÇILIK KASETÇİLİK