Hoşgeldiniz!

Uskumru Videoları İzle

Aşırı İştah Açan Kore Dizisi 2 03:06
Aşırı İştah Açan Kore Dizisi 2 2.616 izlenme - 1 yıl önce Aşırı iştah açan kore dizisinden ablamızın bu sefer de balık yiyerek iştahımızı açışına şahit oluyoruz , yalnız canı çekmeyen insan değildir diyor, iyi seyirler diliyorum.
temel ile dursun - uskumru 02:40
temel ile dursun - uskumru 10.504 izlenme - 7 yıl önce
Fırında Uskumru Tarifi 02:06
Fırında Uskumru Tarifi 24 izlenme - 2 ay önce Balık sevenlere fırında uskumru tarifi nasıl yapılır ve malzemeleri nelerdir? Sağlıklı ve lezzetli uskumru nasıl yapılır? Yapımı oldukça kolay ve hızlı pratik olan balık tarifimizi herkese tavsiye ederiz. Özellikle soğan ve domates il lezzetine lezzet katan uskumru balığını haftada bir gün çocuklarınıza yedirmeniz uzmanlar tarafından tavsiye edilir.
Uskumru Avı 01:03
Uskumru Avı 342 izlenme - 4 yıl önce Uskumru Avı
Ata Demirer ve Cüneyt Özdemir - Büyük Göçler Üzerine Sohbet 01:00
Ata Demirer ve Cüneyt Özdemir - Büyük Göçler Üzerine Sohbet 198 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin önde gelen belgesel kanalından, Akdeniz foklarına ve Ata Demirer'e dair keyifli sohbetten bir kesinti.İzliyoruz efenim.
www.balikustasiyiz.biz uskumru ve tombik av’ımız 03:37
www.balikustasiyiz.biz uskumru ve tombik av’ımız 454 izlenme - 7 yıl önce sivricede,uskumru ve tombik av’ımız www.balikustasiyiz.biz
Narlı Uskumru Balığı / Yemek Tarifleri 20:30
Narlı Uskumru Balığı / Yemek Tarifleri 55 izlenme - 1 yıl önce Abdullah usta ve Ayşegül Bayıcının sunumlarıyla; Mutfaklarda günlük yaşantınızda faydalanabileceğiniz bilmeniz gereken püf noktalarını veriyor. Uygulamalı yemek, kek, pasta, salata, ızgara vb. yaparak çok farklı tatlarla sizi tanıştırıyor. YİYECEKLERİMİZİN ÇOĞUNU DOĞAL HALLERİYLE DEĞİL, PİŞİRİLDİKTEN SONRA YİYORUZ. Bunu bazen lezzeti artırmak, bazen yenilebilir hale getirmek, bazen de farklı besinleri aynı tabakta buluşturmak amacıyla yapıyoruz. Doğal olan şeyleri yenilebilir hale getirmek için yaptığımız hatalar eksikleri sizlerle paylaşıyorlar Mutfağınızda bulabileceğiniz malzemelerle yöresel farklı yemekleri pratik uygulamalı yaparak anlatıyor. Mutlaka izleyiniz. Olimpist'in katkılarıyla gençlerin mutfakta bilmedikleri ve mutfağı sevenlere farklı tatlar uygulamalı sunumu ile Abdullah ustanın profesyonel çekimlerle sıkılmadan izleyebilirsiniz.
Uskumru 01:08
Uskumru 99 izlenme - 7 yıl önce
Figendeniz 05:08
Figendeniz 40 izlenme - 8 yıl önce figenndnzz