Hoşgeldiniz!

Üst Düzey Videoları İzle

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Greenpeace Esprisi 00:40
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Greenpeace Esprisi 9.565 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün katıldığı açılış töreninde Greenpeace'i eleştirdi.
Kara Sevda Yeni Bölüm Fragmanı (Üst Düzey Oyunculuk İçerir) 01:27
Kara Sevda Yeni Bölüm Fragmanı (Üst Düzey Oyunculuk İçerir) 2.001 izlenme - 6 ay önce Kara Sevda dizisini izleyenler bilir hemen hemen her sahne böyle.Amatörlük gizli mesaj içermektedir. Farklı bir şekilde geri döndüm,korkmayın kalıcı değilim,beni unuttunuz mu diye merak ettim,vallahi birçok kez televizyonda gözüktüm kimse tanımıyor buradan yapılan yorumlardan ve buradaki videolardan tanıyan insanlar var.Ne diyeyim,saygıyla eğiliyorum.
Ayşe Arman'ın Katıldığı Sunumda Elbisesi Patladı 01:05
Ayşe Arman'ın Katıldığı Sunumda Elbisesi Patladı 950 izlenme - 2 yıl önce Ayşe Arman moderatör olarak katıldığı "Üst Düzey Motivasyonun Anahtarı" sunumunda elbisesinin patlamasıyla zor anlar yaşadı.
Patatesle Araba Kapısı Nasıl Açılır 01:42
Patatesle Araba Kapısı Nasıl Açılır 782 izlenme - 2 yıl önce Amerika'nın Colorado eyaletinde yaşayan Amber Fisher adlı abimiz çok enteresan bir buluşa imza attı. Büyük bir patatesle tüm arabaların kapılarının açılabilmesi araba üreticileri ve sanayicilerini harekete geçirdi.
Üst Düzey Oyunculuk - Aykut Elmas 00:15
Üst Düzey Oyunculuk - Aykut Elmas 50 izlenme - 1 yıl önce Üst düzey oyunculuk gerektiren anlar - Aykut Elmas Vine'ları
Memilo Üst Düzey Radyocu 04:14
Memilo Üst Düzey Radyocu 131 izlenme - 4 yıl önce Arsız Memilo Hadi Yea
 Patatesle Araba Kapısı Nasıl Açılır 01:42
Patatesle Araba Kapısı Nasıl Açılır 72 izlenme - 3 yıl önce Amerika'nın Colorado eyaletinde yaşayan Amber Fisher adlı abimiz çok enteresan bir buluşa imza attı. Büyük bir patatesle tüm arabaların kapılarının açılabilmesi araba üreticileri ve sanayicilerini harekete geçirdi.
Tunceli'de Üst Düzey PKK'lılar Öldürüldü 01:33
Tunceli'de Üst Düzey PKK'lılar Öldürüldü 14 izlenme - 1 yıl önce Tunceli'de Üst Düzey PKK'lılar Öldürüldü
Güntekin Onay: Ozan Tufan Üst Düzey Bir Futbolcu Değil 02:03
Güntekin Onay: Ozan Tufan Üst Düzey Bir Futbolcu Değil 4 izlenme - 5 ay önce Ünlü yorumcu Güntekin Onay, "Ozan Tufan çok üst seviye oyuncu değil. Kötü oyuncu değil, sadece yetenekleri bu kadar." dedi.
Erdinç Tanrıverdi Üst Düzey 00:39
Erdinç Tanrıverdi Üst Düzey 13 izlenme - 2 yıl önce Erdinç Tanrıverdi Üst Düzey
Daeş Karargahı Vuruldu, 18 Üst Düzey Terörist Öldü 00:30
Daeş Karargahı Vuruldu, 18 Üst Düzey Terörist Öldü 1 izlenme - 2 ay önce DAEŞ Karargahı Vuruldu, 18 Üst Düzey Terörist Öldü
Dedektif İzmir - Türk Dedektif Bilal Kartal 04:27
Dedektif İzmir - Türk Dedektif Bilal Kartal 8 izlenme - 4 yıl önce Türk Dedektifin Uluslar Arası Başarısı... 18 Yıldır Dedektiflik Mesleğinde Hizmet Vermekte Olan İzmir Dedektiflik Hizmetleri Ve Ekibi Yurt Dışındada Çalışmalara Devam Etmekte Ve Başarıyla Sonuçlandırmaktadır.
Pkk'nın 5 Üst Düzey Yöneticisi Yakalandı 01:07
Pkk'nın 5 Üst Düzey Yöneticisi Yakalandı 0 izlenme - 2 ay önce PKK'nın 5 Üst Düzey Yöneticisi Yakalandı
Nemrud Üst Düzey Masondu, Avrupa Birliği Babil Kulesini Mi Örnek Aldı 09:49
Nemrud Üst Düzey Masondu, Avrupa Birliği Babil Kulesini Mi Örnek Aldı 0 izlenme - 5 ay önce Nemrud üst düzey masondu, Avrupa Birliği Babil Kulesini mi örnek aldı?
Tsk Deaş'ın Üst Düzey Sorumlusu Öldürüldü 02:00
Tsk Deaş'ın Üst Düzey Sorumlusu Öldürüldü 0 izlenme - 2 ay önce TSK DEAŞ'ın Üst Düzey Sorumlusu Öldürüldü