Hoşgeldiniz!

Üst Düzey

Kamusal Mizah - Çok Üst Düzey Bir Makyaj 03:05
Kamusal Mizah - Çok Üst Düzey Bir Makyaj 5.428 izlenme - 1 yıl önce Geçenlerde bir kız arkadaşla konuşurken, makyajını sildiğinde kendini çok çirkin hissettiğinden bahsetmişti. Ben de en fazla cildin pürüzlüdür, sivilcen filan da yok zaten 21 yaşındasın dedim. Bir cilt sorunu da olmadığından bahsetti. Daha sonra fark ettim ki kadınlar makyaj yaparak idalize bir yeni ben yaratıyorlar. Daha sonra o hallerini gerçek kendileri sanıp, yüzlerini yıkadıklarında karşılaştıkları kendilerine yabancılaşıyorlar ve bu bir bağımlılık haline geliyor; eksiklik hissi yaratıyor. Kaliteli mizah içerikleriyle tanıdığımız Kamusal Mizah kanalının yeni videosunda da; kadınların makyaja ayırdıkları vakte yapılan absürt eleştiriyi, sizlerle paylaşmak istedim.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Greenpeace Esprisi 00:40
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Greenpeace Esprisi 9.679 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün katıldığı açılış töreninde Greenpeace'i eleştirdi.
Kara Sevda Yeni Bölüm Fragmanı (Üst Düzey Oyunculuk İçerir) 01:27
Kara Sevda Yeni Bölüm Fragmanı (Üst Düzey Oyunculuk İçerir) 2.088 izlenme - 2 yıl önce Kara Sevda dizisini izleyenler bilir hemen hemen her sahne böyle.Amatörlük gizli mesaj içermektedir. Farklı bir şekilde geri döndüm,korkmayın kalıcı değilim,beni unuttunuz mu diye merak ettim,vallahi birçok kez televizyonda gözüktüm kimse tanımıyor buradan yapılan yorumlardan ve buradaki videolardan tanıyan insanlar var.Ne diyeyim,saygıyla eğiliyorum.
Ayşe Arman'ın Katıldığı Sunumda Elbisesi Patladı 01:05
Ayşe Arman'ın Katıldığı Sunumda Elbisesi Patladı 999 izlenme - 3 yıl önce Ayşe Arman moderatör olarak katıldığı "Üst Düzey Motivasyonun Anahtarı" sunumunda elbisesinin patlamasıyla zor anlar yaşadı.
Patatesle Araba Kapısı Nasıl Açılır 01:42
Patatesle Araba Kapısı Nasıl Açılır 991 izlenme - 3 yıl önce Amerika'nın Colorado eyaletinde yaşayan Amber Fisher adlı abimiz çok enteresan bir buluşa imza attı. Büyük bir patatesle tüm arabaların kapılarının açılabilmesi araba üreticileri ve sanayicilerini harekete geçirdi.
Üst Düzey Oyunculuk - Aykut Elmas 00:15
Üst Düzey Oyunculuk - Aykut Elmas 50 izlenme - 2 yıl önce Üst düzey oyunculuk gerektiren anlar - Aykut Elmas Vine'ları
Memilo Üst Düzey Radyocu 04:14
Memilo Üst Düzey Radyocu 131 izlenme - 5 yıl önce Arsız Memilo Hadi Yea
 Patatesle Araba Kapısı Nasıl Açılır 01:42
Patatesle Araba Kapısı Nasıl Açılır 74 izlenme - 4 yıl önce Amerika'nın Colorado eyaletinde yaşayan Amber Fisher adlı abimiz çok enteresan bir buluşa imza attı. Büyük bir patatesle tüm arabaların kapılarının açılabilmesi araba üreticileri ve sanayicilerini harekete geçirdi.
Nemrud Üst Düzey Masondu, Avrupa Birliği Babil Kulesini Mi Örnek Aldı 09:49
Nemrud Üst Düzey Masondu, Avrupa Birliği Babil Kulesini Mi Örnek Aldı 10 izlenme - 2 yıl önce Nemrud üst düzey masondu, Avrupa Birliği Babil Kulesini mi örnek aldı?
Erdinç Tanrıverdi Üst Düzey 00:39
Erdinç Tanrıverdi Üst Düzey 15 izlenme - 3 yıl önce Erdinç Tanrıverdi Üst Düzey
İstanbul İtfaiyesi’ne Üst Düzey Koruyucu Kıyafet  01:13
İstanbul İtfaiyesi’ne Üst Düzey Koruyucu Kıyafet 1 izlenme - 3 ay önce İstanbul İtfaiyesi yeni geliştirilen ve Türkiye’de üretimine başlanacak olan yanmaya ve ısıya daha dayanıklı olan PBI elbiseleri ile görev yapacak. Dünyada bu kumaştan yapılan kıyafetleri New York ve Londra itfaiyesi ekipleri giyiyor.
Güntekin Onay: Ozan Tufan Üst Düzey Bir Futbolcu Değil 02:03
Güntekin Onay: Ozan Tufan Üst Düzey Bir Futbolcu Değil 4 izlenme - 2 yıl önce Ünlü yorumcu Güntekin Onay, "Ozan Tufan çok üst seviye oyuncu değil. Kötü oyuncu değil, sadece yetenekleri bu kadar." dedi.
PKK'nın Üst Düzey İsmi Öldürüldü 00:31
PKK'nın Üst Düzey İsmi Öldürüldü 2 izlenme - 1 yıl önce PKK'nın Üst Düzey İsmi Öldürüldü
Daeş Karargahı Vuruldu, 18 Üst Düzey Terörist Öldü 00:30
Daeş Karargahı Vuruldu, 18 Üst Düzey Terörist Öldü 1 izlenme - 1 yıl önce DAEŞ Karargahı Vuruldu, 18 Üst Düzey Terörist Öldü
Pkk'nın 5 Üst Düzey Yöneticisi Yakalandı 01:07
Pkk'nın 5 Üst Düzey Yöneticisi Yakalandı 0 izlenme - 1 yıl önce PKK'nın 5 Üst Düzey Yöneticisi Yakalandı
Tsk Deaş'ın Üst Düzey Sorumlusu Öldürüldü 02:00
Tsk Deaş'ın Üst Düzey Sorumlusu Öldürüldü 0 izlenme - 1 yıl önce TSK DEAŞ'ın Üst Düzey Sorumlusu Öldürüldü