Hoşgeldiniz!

Üst Düzey Videoları İzle

Kamusal Mizah - Çok Üst Düzey Bir Makyaj 03:05
Kamusal Mizah - Çok Üst Düzey Bir Makyaj 4.812 izlenme - 4 hafta önce Geçenlerde bir kız arkadaşla konuşurken, makyajını sildiğinde kendini çok çirkin hissettiğinden bahsetmişti. Ben de en fazla cildin pürüzlüdür, sivilcen filan da yok zaten 21 yaşındasın dedim. Bir cilt sorunu da olmadığından bahsetti. Daha sonra fark ettim ki kadınlar makyaj yaparak idalize bir yeni ben yaratıyorlar. Daha sonra o hallerini gerçek kendileri sanıp, yüzlerini yıkadıklarında karşılaştıkları kendilerine yabancılaşıyorlar ve bu bir bağımlılık haline geliyor; eksiklik hissi yaratıyor. Kaliteli mizah içerikleriyle tanıdığımız Kamusal Mizah kanalının yeni videosunda da; kadınların makyaja ayırdıkları vakte yapılan absürt eleştiriyi, sizlerle paylaşmak istedim.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Greenpeace Esprisi 00:40
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Greenpeace Esprisi 9.611 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün katıldığı açılış töreninde Greenpeace'i eleştirdi.
Kara Sevda Yeni Bölüm Fragmanı (Üst Düzey Oyunculuk İçerir) 01:27
Kara Sevda Yeni Bölüm Fragmanı (Üst Düzey Oyunculuk İçerir) 2.024 izlenme - 8 ay önce Kara Sevda dizisini izleyenler bilir hemen hemen her sahne böyle.Amatörlük gizli mesaj içermektedir. Farklı bir şekilde geri döndüm,korkmayın kalıcı değilim,beni unuttunuz mu diye merak ettim,vallahi birçok kez televizyonda gözüktüm kimse tanımıyor buradan yapılan yorumlardan ve buradaki videolardan tanıyan insanlar var.Ne diyeyim,saygıyla eğiliyorum.
Ayşe Arman'ın Katıldığı Sunumda Elbisesi Patladı 01:05
Ayşe Arman'ın Katıldığı Sunumda Elbisesi Patladı 953 izlenme - 2 yıl önce Ayşe Arman moderatör olarak katıldığı "Üst Düzey Motivasyonun Anahtarı" sunumunda elbisesinin patlamasıyla zor anlar yaşadı.
Patatesle Araba Kapısı Nasıl Açılır 01:42
Patatesle Araba Kapısı Nasıl Açılır 834 izlenme - 2 yıl önce Amerika'nın Colorado eyaletinde yaşayan Amber Fisher adlı abimiz çok enteresan bir buluşa imza attı. Büyük bir patatesle tüm arabaların kapılarının açılabilmesi araba üreticileri ve sanayicilerini harekete geçirdi.
Üst Düzey Oyunculuk - Aykut Elmas 00:15
Üst Düzey Oyunculuk - Aykut Elmas 50 izlenme - 1 yıl önce Üst düzey oyunculuk gerektiren anlar - Aykut Elmas Vine'ları
Memilo Üst Düzey Radyocu 04:14
Memilo Üst Düzey Radyocu 131 izlenme - 4 yıl önce Arsız Memilo Hadi Yea
 Patatesle Araba Kapısı Nasıl Açılır 01:42
Patatesle Araba Kapısı Nasıl Açılır 73 izlenme - 3 yıl önce Amerika'nın Colorado eyaletinde yaşayan Amber Fisher adlı abimiz çok enteresan bir buluşa imza attı. Büyük bir patatesle tüm arabaların kapılarının açılabilmesi araba üreticileri ve sanayicilerini harekete geçirdi.
PKK'nın Üst Düzey İsmi Öldürüldü 00:31
PKK'nın Üst Düzey İsmi Öldürüldü 2 izlenme - 2 ay önce PKK'nın Üst Düzey İsmi Öldürüldü
Tunceli'de Üst Düzey PKK'lılar Öldürüldü 01:33
Tunceli'de Üst Düzey PKK'lılar Öldürüldü 14 izlenme - 2 yıl önce Tunceli'de Üst Düzey PKK'lılar Öldürüldü
Güntekin Onay: Ozan Tufan Üst Düzey Bir Futbolcu Değil 02:03
Güntekin Onay: Ozan Tufan Üst Düzey Bir Futbolcu Değil 4 izlenme - 8 ay önce Ünlü yorumcu Güntekin Onay, "Ozan Tufan çok üst seviye oyuncu değil. Kötü oyuncu değil, sadece yetenekleri bu kadar." dedi.
Erdinç Tanrıverdi Üst Düzey 00:39
Erdinç Tanrıverdi Üst Düzey 13 izlenme - 2 yıl önce Erdinç Tanrıverdi Üst Düzey
Daeş Karargahı Vuruldu, 18 Üst Düzey Terörist Öldü 00:30
Daeş Karargahı Vuruldu, 18 Üst Düzey Terörist Öldü 1 izlenme - 4 ay önce DAEŞ Karargahı Vuruldu, 18 Üst Düzey Terörist Öldü
Nemrud Üst Düzey Masondu, Avrupa Birliği Babil Kulesini Mi Örnek Aldı 09:49
Nemrud Üst Düzey Masondu, Avrupa Birliği Babil Kulesini Mi Örnek Aldı 1 izlenme - 7 ay önce Nemrud üst düzey masondu, Avrupa Birliği Babil Kulesini mi örnek aldı?
Dedektif İzmir - Türk Dedektif Bilal Kartal 04:27
Dedektif İzmir - Türk Dedektif Bilal Kartal 8 izlenme - 4 yıl önce Türk Dedektifin Uluslar Arası Başarısı... 18 Yıldır Dedektiflik Mesleğinde Hizmet Vermekte Olan İzmir Dedektiflik Hizmetleri Ve Ekibi Yurt Dışındada Çalışmalara Devam Etmekte Ve Başarıyla Sonuçlandırmaktadır.
Tsk Deaş'ın Üst Düzey Sorumlusu Öldürüldü 02:00
Tsk Deaş'ın Üst Düzey Sorumlusu Öldürüldü 0 izlenme - 4 ay önce TSK DEAŞ'ın Üst Düzey Sorumlusu Öldürüldü
Pkk'nın 5 Üst Düzey Yöneticisi Yakalandı 01:07
Pkk'nın 5 Üst Düzey Yöneticisi Yakalandı 0 izlenme - 4 ay önce PKK'nın 5 Üst Düzey Yöneticisi Yakalandı