Hoşgeldiniz!

Usta Şoför Videoları İzle

Doğru Manevra Hayat Kurtarır 00:48
Doğru Manevra Hayat Kurtarır 545.943 izlenme - 3 yıl önce Abimiz ya da bacımız her kimse artık gerçekten çok soğukkanlı bir manevrayla kazadan kurtulmuş. Birçok kişi gerçekten o kazadan sağ sağlim çıkamayabilirdi.
usta şoför 40 kişinin hayatını böyle kurtardı 01:12
usta şoför 40 kişinin hayatını böyle kurtardı 298.509 izlenme - 7 yıl önce
Usta Şoför Böyle Olur! 01:30
Usta Şoför Böyle Olur! 46.297 izlenme - 4 yıl önce Usta Şoför Böyle Olur!
Ken Block Gymkhana 6 - Need For Speed 06:27
Ken Block Gymkhana 6 - Need For Speed 71.185 izlenme - 3 yıl önce Need for speed için hazırlanmış Ken Block 6 videosu
Arabayla Füzeden Kaçan Şoför 00:48
Arabayla Füzeden Kaçan Şoför 8.065 izlenme - 1 yıl önce Suriye ordusuna ait olduğu düşünülen aracın şoförü kesin İstanbul trafiğinde araç kullanmış. Yoksa bu refleks öyle kolay değil...
Riski Seven Şoför 01:02
Riski Seven Şoför 12.978 izlenme - 2 yıl önce Galiba dönüş yolu çok uzakta olacak ki ''kim uğraşacak oğlum'' diyerek böyle bir yola girişmişler, değer mi acaba?
Trabzon'un Şoför Meltem'i Erkek Şoförlere Taş Çıkartıyor 06:31
Trabzon'un Şoför Meltem'i Erkek Şoförlere Taş Çıkartıyor 1.862 izlenme - 6 ay önce Trabzon'daki bir turizm şirketinde otobüs şoförlüğü yapan Meltem Kurt, çocukluk hayali olan baba mesleğiyle Türkiye'nin tamamına yakınında otobüs kullandı Trabzon'da 5 yıldır otobüs kullanan 28 yaşındaki Meltem Kurt, çocukluk hayali olan baba mesleği şoförlüğü yapıyor. Yaklaşık 11 yıldır ehliyeti bulunan Kurt, ilkokul yıllarında babasının tırla uzun yol şoförlüğü yaptığını ve kendisini okula bırakırken, büyük araçlara ilgisinin arttığını söyledi. Kurt, yaptığı açıklamada, Trabzon'da bir turizm şirketinde çalıştığını belirterek, araç kullanmaya babasının kucağında başladığını ifade etti. Çocukluğunda her zaman kapılarında büyük araçlar bulunduğunu anımsatan Kurt, "Ayaklarım yetişmiyordu, altıma minder koydum ve araba kullanmayı öğrendim. Yıllar sonra babamın mesleğini yapmaya başladım. İlk olarak kamyon kullandım. Babamla bir hayalimiz vardı. Otobüs alıp birlikte çalışmak istiyorduk. O hayalimizi de birlikte çalışarak gerçekleştirdik." dedi. Köy halkının ve Trabzonluların önce tepki gösterdiğini ancak ailesinin kendisine destek olduğunu belirten Kurt, "Ailem 'sen araba kullanamazsın' demedi, hep destekledi. 'Yaparsın' dedi. Babama, 'niye onu da peşinizde getiriyorsunuz' diyenler çok oldu ama Allah razı olsun ki babam 'Bu kız benim kızım, şoför olmak istiyorsa yapacak’ diyerek beni destekledi." diye konuştu. Tır şoförlüğü de yaptığını fakat oldukça zahmetli ve bir kadın için zor olduğu için tır kullanmanın kendisine cazip gelmediğini anlatan Kurt, ailesinin de tırı satıp otobüs aldığını vurguladı.
Ölümden Kıl Payı Kurtulan Tır Şoförü 00:38
Ölümden Kıl Payı Kurtulan Tır Şoförü 4.065 izlenme - 1 yıl önce Ölüm nerden geliceği belli olmaz burdaki videoda tren yolu üzerinden geçmeye çalışan tır şoförü geçiyor ama tam geçemedi. Tırla Tren Tır'ın malzemeye taşıyan kısmını ezdi geçti şoför ucuz yırttı.
Ken Block ile 10 Dakikalık Kahve Molası (Ken Block Drifts London) 10:12
Ken Block ile 10 Dakikalık Kahve Molası (Ken Block Drifts London) 932 izlenme - 5 ay önce Ken Block ve Top Gear ortaklığıyla geçtiğimz süreçte gerçekleştirilen gösterinin uzun versiyonu sizlerle. Motor sporlarına ilgi duyan-duymayan herkesin ilgisini çeken performanslara imza atan Ken Block‘un 1.400 beygirlik yeni canavarı Hoonicorn V2‘yi, geçtiğimiz Ekim ayı içerisinde sizlerle buluşturmuştuk. Ken Block’ın ikinci versiyonunu karşımıza çıkardığı Mustang’i birinci jenerasyonuyla da yeterince tozu dumana katabiliyordu aslında. Haziran ayı içerisinde Top Gear ile ortak bir projede yer alan Block, Londra’nın adeta altını üstüne getirmişti. Program sunucusu Matt LeBlanc‘ın da dahil olduğu bu fantastik gösteri ilk yayınlandığı andan itibaren her Ken Block performansında olduğu gibi fazlasıyla ilgi gördü. Lakin yayınlanan video ile ilgili izleyicilerin bir şikayeti vardı. İki dakika civarında olan video süresini eleştiren izleyicilerin tadı adeta damaklarında kalmıştı. Şimdi ise yarım kalan bu işi bitirme zamanı. BBC nihayet eleştirilere kulak vererek kullanıcıların her dakikasında aradıklarını bulacakları videonun 10 dakikalık uzun versiyonunu yayınladı. Ken Block’un 845 beygirlik canavarıyla suratınızda tebessüm bırakacak bir 10 dakika sizlerle.
Dar Alana Tek Hamlede Koca Tırı Park Eden Usta Şöför 00:46
Dar Alana Tek Hamlede Koca Tırı Park Eden Usta Şöför 1.470 izlenme - 1 yıl önce Dar Alana Tek Hamlede Koca Tırı Park Eden Usta Şöför Çok dar bir alana TIR'ı tek hamlede park etmeye çalışan usta TIR şoförü abimizi alkışlıyoruz.
usta,şoför 02:36
usta,şoför 5.397 izlenme - 7 yıl önce usta,şoför
Usta Şoförden Usta Manevra 02:30
Usta Şoförden Usta Manevra 1.307 izlenme - 11 ay önce Hem yolun darlığı hemde kaldırımda bulunan engellere rağmen akan trafikte dönmeyi başaran usta şoför...
Usta Şöför Kendini Belli Ediyor [KmC] 00:24
Usta Şöför Kendini Belli Ediyor [KmC] 4.381 izlenme - 3 yıl önce http://www.facebook.com/konyamodifiyecenter http://www.konyamodifiyecenter.net
usta şoför gelişinden bellidir xd 00:12
usta şoför gelişinden bellidir xd 4.142 izlenme - 6 yıl önce
Düşmek Üzere Olan Tır Dorsesini Kurtaran Usta Şoför 00:27
Düşmek Üzere Olan Tır Dorsesini Kurtaran Usta Şoför 369 izlenme - 4 ay önce Olay Pakistan'da gerçekleşmiş. Abimiz dorseyi çözüp tırı kurtarmak yerine zor yolu seçmiş ve başarmış.
Usta Şoför Nasıl Olunur? - Rusya 03:20
Usta Şoför Nasıl Olunur? - Rusya 1.972 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da kıl payı atlatılan kazaların derlendiği bu videoda usta şoförlerin becerilerine şahit olacağız, şimdiden iyi seyirler....
Türk Şoförden İnanılmaz Manevra! 00:36
Türk Şoförden İnanılmaz Manevra! 962 izlenme - 1 yıl önce Tomruk yüklü kamyonu yaptığı manevrayla devrilmekten son anda kurtaran usta şoför internette tıklanma rekorları kırıyor.
Kazadan Çok Temiz Şekilde Kurtulan Şoför 00:36
Kazadan Çok Temiz Şekilde Kurtulan Şoför 1.539 izlenme - 2 yıl önce TIR şoförü yola çıkan başka bir TIR'a çarpmamak için çok temiz bir fren ve manevra yapıyor.
Usta Şoför Dediğin İşte Böyle Olur 03:07
Usta Şoför Dediğin İşte Böyle Olur 667 izlenme - 2 yıl önce Usta Şoför Dediğin İşte Böyle Olur Şoförün döndüğü yeri gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Otobüsle Dağı Taşı Delen Usta Şoför 02:51
Otobüsle Dağı Taşı Delen Usta Şoför 973 izlenme - 2 yıl önce Bu görüntüler Avusturalya'nın Herogen kasabasından. Usta şoför abimiz otobüsle adeta dağı taşı delmiş. Ben usta şoförüm diyenleri çileden çıkaracak cinsten görüntüleri hep beraber izleyelim. Buyrun
Usta Şoför 00:48
Usta Şoför 523 izlenme - 3 yıl önce Kazadan son anda kurtuldular.Trafikte her an her şey olabilir. En ufak bir hatanın bedelini bile insanlar çok feci bir şekilde ödeyebilir. Bu yüzden normal araçlardan daha fazla dikkatli olması gereken kamyon ve tır sürücülerinin işleri oldukça zor.
Çin İşi Kamyon Boşaltma Yöntemi 01:32
Çin İşi Kamyon Boşaltma Yöntemi 1.321 izlenme - 2 yıl önce Bu video fazla açıklama gerektirmiyor. Sadece şoför abimize helal olsun diyorum alkışlar ona. Usta şoför dediğin yükünü işte böyle boşaltır.
Usta Şoför Her Yerde Belli Olur 01:30
Usta Şoför Her Yerde Belli Olur 752 izlenme - 2 yıl önce Şoför abimiz ilginç bir yöntemle yükleme yapıyor. Helal diyoruz başka birşey demiyoruz.
Paralel Parkın Kitabını Yazan Çinli 01:05
Paralel Parkın Kitabını Yazan Çinli 457 izlenme - 2 yıl önce 31 yaşındaki Chen Zhongliang isimli bu şahıs aracını çok dar bir alana park ettiği fotoğrafı sosyal medyada paylaşmış. Ancak kimse inanmamış ve de Chen'e oldukça fazla da sorular sorulmuş o da herkesi izlemeye davet edip aynı alana bir kere daha park etmiş. Ne diyelim adam paralel parkın kitabını yazmış demek pek de yanlış olmaz herhalde.
Tırla Makas Atan Usta Soför 00:10
Tırla Makas Atan Usta Soför 169 izlenme - 1 yıl önce Otoyolda seyreden tır, önündeki aracın aniden fren yapması sonucu çarpışmaktan ani bir makas ile kurtuluyor...
Usta şoför böyle park eder 00:14
Usta şoför böyle park eder 508 izlenme - 5 yıl önce Usta şoför böyle park eder
Usta Şoför Nasıl Olunur? - Rusya 03:20
Usta Şoför Nasıl Olunur? - Rusya 231 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da kil payi atlatilan kazalarin derlendigi bu videoda usta soforlerin becerilerine sahit olacagiz, simdiden iyi seyirler....
Usta Şoför Diye Buna Denir 03:12
Usta Şoför Diye Buna Denir 119 izlenme - 2 yıl önce Bu şoför, dönüş mesafesi neredeyse yok denecek kadar dar bir alanda aracı çevirmeyi başardı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
Kamyon Şoförünün İnanılmaz Manevrası 01:37
Kamyon Şoförünün İnanılmaz Manevrası 128 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyada yer alan görüntüler Artvin'de çekildi. Görüntülerde tomruk yüklü kamyon çamurlu yolda ilerlerken bir anda dengesini kaybediyor. Kamyon şoförü yaptığı ustaca manevrayla sola yatan kamyonu devrilmekten son anda kurtarıyor. Şoförün yaptığı inanılmaz manevrayla tomruk yüklü kamyonu devrilmekten kurtarması amatör kameraya yansıdı. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler paylaşım rekorları kırdı.
Madalya Verilmesi Gereken Şoför 00:22
Madalya Verilmesi Gereken Şoför 308 izlenme - 2 yıl önce Otobüs şoförümüz bir çok canı ani bir manevra ile kurtarıyor. Darısı bizim şoförlerimizin başına.