Hoşgeldiniz!

usta şoför

İzmir'deki Sözde Usta Şoför  02:08
İzmir'deki Sözde Usta Şoför 2.302 izlenme - 12 saat önce İzmir'de aracını yanlayarak makas atan ve bunu 'usta şoförlük' olarak internette yayınlanan kişiye sosyal medyada büyük tepki geldi. İşte trafikte insanların canını hiçe sayan sözde usta şoförün videosunu izliyoruz
Doğru Manevra Hayat Kurtarır 00:48
Doğru Manevra Hayat Kurtarır 546.737 izlenme - 3 yıl önce Abimiz ya da bacımız her kimse artık gerçekten çok soğukkanlı bir manevrayla kazadan kurtulmuş. Birçok kişi gerçekten o kazadan sağ sağlim çıkamayabilirdi.
usta şoför 40 kişinin hayatını böyle kurtardı 01:12
usta şoför 40 kişinin hayatını böyle kurtardı 298.715 izlenme - 8 yıl önce
Usta Şoför Böyle Olur! 01:30
Usta Şoför Böyle Olur! 46.750 izlenme - 5 yıl önce Usta Şoför Böyle Olur!
Ken Block Gymkhana 6 - Need For Speed 06:27
Ken Block Gymkhana 6 - Need For Speed 71.891 izlenme - 4 yıl önce Need for speed için hazırlanmış Ken Block 6 videosu
Usta Şoförlüğünü En İyi Şekilde Gösteren Adam 02:08
Usta Şoförlüğünü En İyi Şekilde Gösteren Adam 1.758 izlenme - 2 ay önce Görüntüde yükü ağır tır şoförü dönmesi gereken zor yola gelince ustalığını konuşturuyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Riski Seven Şoför 01:02
Riski Seven Şoför 13.071 izlenme - 3 yıl önce Galiba dönüş yolu çok uzakta olacak ki ''kim uğraşacak oğlum'' diyerek böyle bir yola girişmişler, değer mi acaba?
Arabayla Füzeden Kaçan Şoför 00:48
Arabayla Füzeden Kaçan Şoför 8.163 izlenme - 2 yıl önce Suriye ordusuna ait olduğu düşünülen aracın şoförü kesin İstanbul trafiğinde araç kullanmış. Yoksa bu refleks öyle kolay değil...
Çin İşi Kamyon Boşaltma Yöntemi 01:32
Çin İşi Kamyon Boşaltma Yöntemi 13.813 izlenme - 3 yıl önce Bu video fazla açıklama gerektirmiyor. Sadece şoför abimize helal olsun diyorum alkışlar ona. Usta şoför dediğin yükünü işte böyle boşaltır.
Ölümden Kıl Payı Kurtulan Tır Şoförü 00:38
Ölümden Kıl Payı Kurtulan Tır Şoförü 4.594 izlenme - 2 yıl önce Ölüm nerden geliceği belli olmaz burdaki videoda tren yolu üzerinden geçmeye çalışan tır şoförü geçiyor ama tam geçemedi. Tırla Tren Tır'ın malzemeye taşıyan kısmını ezdi geçti şoför ucuz yırttı.
Trabzon'un Şoför Meltem'i Erkek Şoförlere Taş Çıkartıyor 06:31
Trabzon'un Şoför Meltem'i Erkek Şoförlere Taş Çıkartıyor 2.733 izlenme - 1 yıl önce Trabzon'daki bir turizm şirketinde otobüs şoförlüğü yapan Meltem Kurt, çocukluk hayali olan baba mesleğiyle Türkiye'nin tamamına yakınında otobüs kullandı Trabzon'da 5 yıldır otobüs kullanan 28 yaşındaki Meltem Kurt, çocukluk hayali olan baba mesleği şoförlüğü yapıyor. Yaklaşık 11 yıldır ehliyeti bulunan Kurt, ilkokul yıllarında babasının tırla uzun yol şoförlüğü yaptığını ve kendisini okula bırakırken, büyük araçlara ilgisinin arttığını söyledi. Kurt, yaptığı açıklamada, Trabzon'da bir turizm şirketinde çalıştığını belirterek, araç kullanmaya babasının kucağında başladığını ifade etti. Çocukluğunda her zaman kapılarında büyük araçlar bulunduğunu anımsatan Kurt, "Ayaklarım yetişmiyordu, altıma minder koydum ve araba kullanmayı öğrendim. Yıllar sonra babamın mesleğini yapmaya başladım. İlk olarak kamyon kullandım. Babamla bir hayalimiz vardı. Otobüs alıp birlikte çalışmak istiyorduk. O hayalimizi de birlikte çalışarak gerçekleştirdik." dedi. Köy halkının ve Trabzonluların önce tepki gösterdiğini ancak ailesinin kendisine destek olduğunu belirten Kurt, "Ailem 'sen araba kullanamazsın' demedi, hep destekledi. 'Yaparsın' dedi. Babama, 'niye onu da peşinizde getiriyorsunuz' diyenler çok oldu ama Allah razı olsun ki babam 'Bu kız benim kızım, şoför olmak istiyorsa yapacak’ diyerek beni destekledi." diye konuştu. Tır şoförlüğü de yaptığını fakat oldukça zahmetli ve bir kadın için zor olduğu için tır kullanmanın kendisine cazip gelmediğini anlatan Kurt, ailesinin de tırı satıp otobüs aldığını vurguladı.
usta,şoför 02:36
usta,şoför 5.404 izlenme - 8 yıl önce usta,şoför
Dar Alana Tek Hamlede Koca Tırı Park Eden Usta Şöför 00:46
Dar Alana Tek Hamlede Koca Tırı Park Eden Usta Şöför 1.898 izlenme - 2 yıl önce Dar Alana Tek Hamlede Koca Tırı Park Eden Usta Şöför Çok dar bir alana TIR'ı tek hamlede park etmeye çalışan usta TIR şoförü abimizi alkışlıyoruz.
Usta Şöför Kendini Belli Ediyor [KmC] 00:24
Usta Şöför Kendini Belli Ediyor [KmC] 4.508 izlenme - 4 yıl önce http://www.facebook.com/konyamodifiyecenter http://www.konyamodifiyecenter.net
usta şoför gelişinden bellidir xd 00:12
usta şoför gelişinden bellidir xd 4.142 izlenme - 7 yıl önce
Usta Şoförden Usta Manevra 02:30
Usta Şoförden Usta Manevra 1.551 izlenme - 2 yıl önce Hem yolun darlığı hemde kaldırımda bulunan engellere rağmen akan trafikte dönmeyi başaran usta şoför...
Usta Şoför Nasıl Olunur? - Rusya 03:20
Usta Şoför Nasıl Olunur? - Rusya 2.426 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da kıl payı atlatılan kazaların derlendiği bu videoda usta şoförlerin becerilerine şahit olacağız, şimdiden iyi seyirler....
Ken Block ile 10 Dakikalık Kahve Molası (Ken Block Drifts London) 10:12
Ken Block ile 10 Dakikalık Kahve Molası (Ken Block Drifts London) 1.047 izlenme - 1 yıl önce Ken Block ve Top Gear ortaklığıyla geçtiğimz süreçte gerçekleştirilen gösterinin uzun versiyonu sizlerle. Motor sporlarına ilgi duyan-duymayan herkesin ilgisini çeken performanslara imza atan Ken Block‘un 1.400 beygirlik yeni canavarı Hoonicorn V2‘yi, geçtiğimiz Ekim ayı içerisinde sizlerle buluşturmuştuk. Ken Block’ın ikinci versiyonunu karşımıza çıkardığı Mustang’i birinci jenerasyonuyla da yeterince tozu dumana katabiliyordu aslında. Haziran ayı içerisinde Top Gear ile ortak bir projede yer alan Block, Londra’nın adeta altını üstüne getirmişti. Program sunucusu Matt LeBlanc‘ın da dahil olduğu bu fantastik gösteri ilk yayınlandığı andan itibaren her Ken Block performansında olduğu gibi fazlasıyla ilgi gördü. Lakin yayınlanan video ile ilgili izleyicilerin bir şikayeti vardı. İki dakika civarında olan video süresini eleştiren izleyicilerin tadı adeta damaklarında kalmıştı. Şimdi ise yarım kalan bu işi bitirme zamanı. BBC nihayet eleştirilere kulak vererek kullanıcıların her dakikasında aradıklarını bulacakları videonun 10 dakikalık uzun versiyonunu yayınladı. Ken Block’un 845 beygirlik canavarıyla suratınızda tebessüm bırakacak bir 10 dakika sizlerle.
Dünyanın En İyi Tır Şoförleri - Efsaneler 10:11
Dünyanın En İyi Tır Şoförleri - Efsaneler 326 izlenme - 9 ay önce Abone Olun Ve İzlemeye Devam Edin
Tırla Makas Atan Usta Soför 00:10
Tırla Makas Atan Usta Soför 735 izlenme - 2 yıl önce Otoyolda seyreden tır, önündeki aracın aniden fren yapması sonucu çarpışmaktan ani bir makas ile kurtuluyor...
Kazadan Çok Temiz Şekilde Kurtulan Şoför 00:36
Kazadan Çok Temiz Şekilde Kurtulan Şoför 1.806 izlenme - 3 yıl önce TIR şoförü yola çıkan başka bir TIR'a çarpmamak için çok temiz bir fren ve manevra yapıyor.
Düşmek Üzere Olan Tır Dorsesini Kurtaran Usta Şoför 00:27
Düşmek Üzere Olan Tır Dorsesini Kurtaran Usta Şoför 645 izlenme - 1 yıl önce Olay Pakistan'da gerçekleşmiş. Abimiz dorseyi çözüp tırı kurtarmak yerine zor yolu seçmiş ve başarmış.
Türk Şoförden İnanılmaz Manevra! 00:36
Türk Şoförden İnanılmaz Manevra! 1.213 izlenme - 2 yıl önce Tomruk yüklü kamyonu yaptığı manevrayla devrilmekten son anda kurtaran usta şoför internette tıklanma rekorları kırıyor.
Usta Şoför Dediğin İşte Böyle Olur 03:07
Usta Şoför Dediğin İşte Böyle Olur 959 izlenme - 3 yıl önce Usta Şoför Dediğin İşte Böyle Olur Şoförün döndüğü yeri gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Otobüsle Dağı Taşı Delen Usta Şoför 02:51
Otobüsle Dağı Taşı Delen Usta Şoför 1.415 izlenme - 3 yıl önce Bu görüntüler Avusturalya'nın Herogen kasabasından. Usta şoför abimiz otobüsle adeta dağı taşı delmiş. Ben usta şoförüm diyenleri çileden çıkaracak cinsten görüntüleri hep beraber izleyelim. Buyrun
Usta Şoför 00:48
Usta Şoför 530 izlenme - 3 yıl önce Kazadan son anda kurtuldular.Trafikte her an her şey olabilir. En ufak bir hatanın bedelini bile insanlar çok feci bir şekilde ödeyebilir. Bu yüzden normal araçlardan daha fazla dikkatli olması gereken kamyon ve tır sürücülerinin işleri oldukça zor.
Usta Şoför Her Yerde Belli Olur 01:30
Usta Şoför Her Yerde Belli Olur 980 izlenme - 3 yıl önce Şoför abimiz ilginç bir yöntemle yükleme yapıyor. Helal diyoruz başka birşey demiyoruz.
Paralel Parkın Kitabını Yazan Çinli 01:05
Paralel Parkın Kitabını Yazan Çinli 485 izlenme - 3 yıl önce 31 yaşındaki Chen Zhongliang isimli bu şahıs aracını çok dar bir alana park ettiği fotoğrafı sosyal medyada paylaşmış. Ancak kimse inanmamış ve de Chen'e oldukça fazla da sorular sorulmuş o da herkesi izlemeye davet edip aynı alana bir kere daha park etmiş. Ne diyelim adam paralel parkın kitabını yazmış demek pek de yanlış olmaz herhalde.
Madalya Verilmesi Gereken Şoför 00:22
Madalya Verilmesi Gereken Şoför 664 izlenme - 3 yıl önce Otobüs şoförümüz bir çok canı ani bir manevra ile kurtarıyor. Darısı bizim şoförlerimizin başına.
Usta şoför böyle park eder 00:14
Usta şoför böyle park eder 514 izlenme - 5 yıl önce Usta şoför böyle park eder