Hoşgeldiniz!

ustalık

100 sesi taklit edebilen adam!!! 05:03
100 sesi taklit edebilen adam!!! 60.579 izlenme - 9 yıl önce adam yüz sesi taklit ediyor acayip bişiy...
ustalık böyle bir şey 02:24
ustalık böyle bir şey 10.462 izlenme - 7 yıl önce ustalık böyle bir şey
Ustalık Belgesini Almaya Çalışan Moldovalı Spiker 02:33
Ustalık Belgesini Almaya Çalışan Moldovalı Spiker 2.021 izlenme - 2 yıl önce Moldovalı bu hanım kızımız artık yeterliliği geçmiş ustalık dönemi mertebesine gelmiş, otomatiğe bağlamış, Moldova dilinden anlamasam da hata yapmıyor gibi.
Nfs 2 Drag 635 Km 01:00
Nfs 2 Drag 635 Km 2.859 izlenme - 9 yıl önce drag ustasından 635 km
İtalyan Av Tüfeği Yapımı 05:39
İtalyan Av Tüfeği Yapımı 360 izlenme - 1 yıl önce Beretta firmasının üst sınıf kalite tüfeklerinin nasıl ileri teknoloji ve ince el işçiliği ile yapıldığını anlatan bu kısa film; tüfekte kullanılan ağaç, gravür ve çelik işçiliğinin herbir tüfeğin nasıl ayrı ve karakteristik sahibi olduğunu anlatıyor. Dünya av tüfeği pazarında önemli bir yeri olan Türkiye'nin de bu kalitede üretime erişmesi dileği ile.
ustalık önemlidir ama 01:00
ustalık önemlidir ama 1.672 izlenme - 7 yıl önce
Ustalık Bu Olsa Gerek 00:36
Ustalık Bu Olsa Gerek 1.441 izlenme - 7 yıl önce ustalık bu olsa gerek....
Usta Bir Boyun Hareketiyle Burun Kıllarını Koparmak 00:41
Usta Bir Boyun Hareketiyle Burun Kıllarını Koparmak 465 izlenme - 2 yıl önce Efenim yine halk otobüsü ve yine ayrı bir olay. Burun karıştırmaya yeni bir versiyon getiren dayımız kendine has tarzıyla burnundakı kılları ustaca koparmayı başarmaktadır. Hayretle ve bir okadarda gıpta ederek izliyoruz!
jeep ve ustalık gösterisi 00:43
jeep ve ustalık gösterisi 1.198 izlenme - 7 yıl önce :))
Karpuz Deyip Geçmeyin 01:48
Karpuz Deyip Geçmeyin 839 izlenme - 8 yıl önce usta ellerde karpuz ne kadar da hoş görünüyor.
Ustalık Belgesini Almaya Çalışan Spiker 2 02:32
Ustalık Belgesini Almaya Çalışan Spiker 2 243 izlenme - 2 yıl önce Artık mesleğini yapmak isteyen bu güzel ablamız yeterlilik sınavı kıvamında verilen metni çatır çatır okuyor. Nasıl bir akıcılıktır bu şaşırıyorum
Zurna Ustası Ustası 04:50
Zurna Ustası Ustası 654 izlenme - 8 yıl önce zurna dınlemek ısteyen herkese
üstat 00:18
üstat 545 izlenme - 8 yıl önce müthiş:)
Ustalık Budur 02:08
Ustalık Budur 312 izlenme - 7 yıl önce
Hunharca Et Doğrayan Çinliler 06:41
Hunharca Et Doğrayan Çinliler 57 izlenme - 1 yıl önce Çin'de bir restorantta hünerlerini sergileyen bu abiler işlerini titizlikte ve ustaca yapıyor. Eline bıçağı alanın her türlü eti doğradığı bu yerde bize de alkışlamak düşer.
LG G4 – Ustalık Eseri 02:30
LG G4 – Ustalık Eseri 25 izlenme - 9 ay önce Şık renkli arka kapaklar, dokusal olarak işlenmiş diziler şeklinde ayırt ediciliğe sahiptir ve deri seçenekleri, özel iplikle dikilmiş bir dizi ayırt edici renk ve özellik ile sunulmaktadır. http://www.lg.com/tr/smart-phones/lg-...
Keita 05:12
Keita 205 izlenme - 7 yıl önce kara şeytan karşınızda....
Pilotaj Becerileri 03:08
Pilotaj Becerileri 60 izlenme - 2 yıl önce 2 adet gösteri uçağı pilotunun uçaklarıyla yapmış olduğu çılgın ve bir o kadar da mükemmel gösteriyi izlemeniz için siteye yükledim.. Keyifli izlemeler...
Seftali Network Thepich 03:09
Seftali Network Thepich 127 izlenme - 6 yıl önce unutma herşey pedal diyip geçme demek değildir onu kanıtlamakdır al sana kanıt janissary artık susarsınız sanırım
Çizgi Adam -Bölüm 2-  #PROFESYONELLİK# 00:30
Çizgi Adam -Bölüm 2- #PROFESYONELLİK# 14 izlenme - 8 ay önce Merhaba arkadaşalar bu gün size çizgi adam serisinin 2. bölümü olan profesyonellik adlı videoyu yayınladım inşallah videoyu beğenirsiniz animasyonlardan adım adım gelişmeye öğrenmeye devam ediyoruz #İYİ SEYİRLER#
süper bişeyyy 01:17
süper bişeyyy 118 izlenme - 6 yıl önce çizgi adam...
Efetugar--_efetugar_ 04:15
Efetugar--_efetugar_ 90 izlenme - 8 yıl önce arkadaşlar iyi izleyin hepsi bizim eserimiz...
erdoğanın ustalık filmi 02:23
erdoğanın ustalık filmi 62 izlenme - 5 yıl önce erdoğanın ustalık filmi
Wolfteam 23'lü Combo 02:54
Wolfteam 23'lü Combo 34 izlenme - 2 yıl önce wolfteam da ustalaşmışız bu zamanlar çok wolf oynuyorum gelin sizlede oynayalım arkadaşlar inşALLAH beğenirsiniz gerisi gelecektir.(video daha fazla yükleyeceğim) :-)) Abonelikleri ve like leri bekliyorum...
Balığın Kur Yapıcam Derken Sanatçı Olması 01:47
Balığın Kur Yapıcam Derken Sanatçı Olması 22 izlenme - 2 yıl önce Erkeklerin işi herzaman zor. Altı üstü yumurta döllüyeceksin ya. Bu mimari şekillere, bu ustalığa nasıl ulaştın. Kur yapıcam diye şekilden şekiler girdin. Helal olsun.
erdoğanın ustalık filmi 05:50
erdoğanın ustalık filmi 24 izlenme - 5 yıl önce erdoğanın ustalık filmi
Ustalık Kümesi Dereceli | Ahri - Rengar DUO 26:52
Ustalık Kümesi Dereceli | Ahri - Rengar DUO 11 izlenme - 1 yıl önce Abone olmak için tıklayın! http://goo.gl/qC8p8K Facebook Grubumuz https://goo.gl/lavYKk Facebook Sayfaları https://goo.gl/mnBkgZ https://goo.gl/ag5J7O Steam Grubumuz http://goo.gl/Xt0O2P Kişisel Twitter'ım https://twitter.com/ialpgurel Bağış yapmak için https://goo.gl/ii9sCN (Bağış yaparsınız bu paranın kaliteyi arttırmak için kullanılacağına emin olabilirsiniz, webcam, smurf hesap kasmak için rp vb.) Destekleriniz için çok teşekkürler!
Ustalık Kümesi Dereceli Oyun | Reksai Orman & Fiora Orta Koridor 34:45
Ustalık Kümesi Dereceli Oyun | Reksai Orman & Fiora Orta Koridor 6 izlenme - 1 yıl önce Abone olmak için tıklayın! http://goo.gl/qC8p8K Facebook Grubumuz https://goo.gl/lavYKk Facebook Sayfaları https://goo.gl/mnBkgZ https://goo.gl/ag5J7O Bağış yapmak için https://goo.gl/ii9sCN (Bağış yaparsınız bu paranın kaliteyi arttırmak için kullanılacağına emin olabilirsiniz, webcam, smurf hesap kasmak için rp vb.) Destekleriniz için çok teşekkürler!
Ustalık Kümesi | Sorularınız Buraya! 00:56
Ustalık Kümesi | Sorularınız Buraya! 3 izlenme - 1 yıl önce Abone olmak için tıklayın! http://goo.gl/qC8p8K Facebook Grubumuz https://goo.gl/lavYKk Facebook Sayfaları https://goo.gl/mnBkgZ https://goo.gl/ag5J7O Bağış yapmak için https://goo.gl/YQYwic (Bağış yaparsınız bu paranın kaliteyi arttırmak için kullanılacağına emin olabilirsiniz, webcam, smurf hesap kasmak için rp vb.) Destekleriniz için çok teşekkürler!
Oscarlı Oyuncu Ellen Burstyn, Sinema Öğrencileri Ve Sanat Severlerle Buluştu 04:10
Oscarlı Oyuncu Ellen Burstyn, Sinema Öğrencileri Ve Sanat Severlerle Buluştu 4 izlenme - 2 yıl önce - Oscarlı oyuncu Ellen Burstyn, "Ustalık Sınıfı" kapsamında sanat severler ve öğrencilerle buluştu- Altın Portakal'ın "Yaşam Boyu Onur Ödülü"nün sahibi Burstyn: - "Kendimi rol yapıyormuş gibi hissettiğim zaman oyuncu değilim. Zaten böyle bir şey olduğunu hissettiğim zaman hemen keserim, sahici, hakiki olmam için ne yapmam gerekiyorsa onu yaparım"- "Hem alçak gönüllü hem de kendine güvende olmalısınız. Bunları dengede tuttuğunuz zaman başarılı olabilirsiniz"ANTALYA (AA) - Yönetmen Martin Scorsese'nin 1974 yılında çekilen "Alice Artık Burada Yaşamıyor" filmindeki rolüyle Oscar ve Bafta ödüllerini kazanan Ellen Burstyn, 51. Uluslararası Altın Portakal Film Festivali kapsamında gerçekleştirilen "Ustalık Sınıfı"nda, sinema öğrencileri ve sanat severlerle buluştu.