Hoşgeldiniz!

ustura

Tecavüzün Kaçınılmaz Olduğunu Anlamak (Uygunsuz İçerik) 02:45
Tecavüzün Kaçınılmaz Olduğunu Anlamak (Uygunsuz İçerik) 209.462 izlenme - 3 yıl önce Usturalı sapıktan kaçan mağduremiz, bir süre sonra kaçışına son vererek ikna oluyor ve soyunmaya başlıyor. Elbiselerine bir zarar gelmesinden korkuyor olmalı ki, kısa bir caydırma konuşmasının akabinde sapığa zorluk çıkartmaktan vazgeçiyor. Bonus: Yaklaşan kameraya çalı tutan set görevlisi.
Ustura Kemal'de olay olan öpüşme sahnesi 02:19
Ustura Kemal'de olay olan öpüşme sahnesi 190.298 izlenme - 5 yıl önce Eniştesi Vural İle Öpüşen Keriman
Tecavüzün Kaçınılmaz Olduğunu Anlamak (Erotik) 02:45
Tecavüzün Kaçınılmaz Olduğunu Anlamak (Erotik) 176.211 izlenme - 2 yıl önce Usturalı sapıktan kaçan mağduremiz, bir süre sonra kaçışına son vererek ikna oluyor ve soyunmaya başlıyor. Elbiselerine bir zarar gelmesinden korkuyor olmalı ki, kısa bir caydırma konuşmasının akabinde sapığa zorluk çıkartmaktan vazgeçiyor. Bonus: Yaklaşan kameraya çalı tutan set görevlisi.
Berberin Ustura ile Göz Temizlemesi 01:02
Berberin Ustura ile Göz Temizlemesi 3.328 izlenme - 1 ay önce Çin'de tıp dünyasını hayrete düşürecek bir berber, usturası ile göz enfeksiyonlarını temizlediğini iddia ediyormuş. Bu görüş büyük oranda herkes tarafından kabul edillse de bugün ortaya çıkan bir görüntü, nasıl kabul edileceği tartışma konusu olmuş.
İzlesene Vizyon (11 Ekim 2013) 03:34
İzlesene Vizyon (11 Ekim 2013) 69.870 izlenme - 4 yıl önce Bu Hafta Vizyondakiler - 11 Ekim 2013 Kalbim Sende Don Jon Yapım yılı : 2013 Gösterim Tarihi : 11 Ekim 2013 Filmin Türü : Komedi Yakışıklı ve çapkın Don Jon, bir gün Barbara’ya rastlar ve kalbini kaptırır. Ancak O’nu parmağında oynatan ve evlenilecek bir adam haline getirmeye çalışan Barbara ile düzenli bir ilişki yaşamak. Iki kafadar Chinese Connection Yapım yılı : 2013 Gösterim Tarihi : 11 Ekim 2013 Filmin Türü : Komedi Mahmutpaşa Pasajı’nda girdikleri her işi batıran iki kafadar son çare olarak tefeciden borç alırlar ve tablet işine girerler. Kim Ki-Duk'tan Moebius Moebius Yapım yılı : 2013 Gösterim Tarihi : 11 Ekim 2013 Filmin Türü : Dram Karısını aldatan bir koca ve ondan intikam almaya çalışan bir kadın. Kadın, intikam hırsıyla kendi öz oğlunda ölümcül bir yaraya neden olur. Ustura Dönüyor Machete Kills Yapım yılı : 2013 Gösterim Tarihi : 11 Ekim 2013 Filmin Türü : Gerilim,Aksiyon,Suç Eski ajan Machete, Amerika Birleşik Devletleri’nin onur listesindedir ve yeni görevi için Meksika’ya gönderilir. Yerçekimi Gravity Yapım yılı : 2013 Gösterim Tarihi : 11 Ekim 2013 Filmin Türü : Bilim Kurgu,Gerilim Önceleri normal görünen görevde felâketle birlikte uzay gemisi harap olmuş, Stone ve Kowalsky yalnız kalmışlardır. Birbirlerinden başka dayanakları kalmayan ikili uzayın derinliklerinde kaybolmuşlardır. Hazırlayan & Sunan: Levent Alptekin Kurgu & Montaj: Alihan Coşkun İzlesene - 2013
Korkacak Bir Şey Yok Ustura Senin Elinde - Kurtlar Vadisi 02:54
Korkacak Bir Şey Yok Ustura Senin Elinde - Kurtlar Vadisi 4.962 izlenme - 9 ay önce Polat'ın en efsane sahnelerinden biridir bu sahne.Berber usturaya yönelir ancak karşısındaki Polat Alemdar olduğu için çekinir.Ama Polat sakinliği ile berberide sakinleştirir.
Kaygısızlar - Taksici 02:26
Kaygısızlar - Taksici 2.949 izlenme - 5 ay önce Efsane dizi Kaygısızlar'dan bir sahne izleyeceğiz.
Daha önce böyle canlı görmediniz! 05:24
Daha önce böyle canlı görmediniz! 14.393 izlenme - 5 yıl önce Razorfish (Ustura balığı)'nı ilginç bir yöntemle yakalıyorlar sonrada pişirip yiyorlar.
Çelik Ustura Yapımı 01:00:11
Çelik Ustura Yapımı 2.377 izlenme - 11 ay önce Geleneksel ıslak tıraşın vazgeçilmezi çelik usturanın hipnoz edebilen yapımı.İyi seyirler
Afrika'dan Değişik Sünnet Geleneği (+18) 01:24
Afrika'dan Değişik Sünnet Geleneği (+18) 4.565 izlenme - 2 yıl önce Evet Afrikada yapılan bu iç cızlatıcı sünneti izliyoruz. Gerçi adamlar da bi yana haklı bu işlemi yapmakta öyle malafata böyle sünnet der geçerim.
Oktay Kaynarca - Ezelede Deli Gönül Ezele 03:19
Oktay Kaynarca - Ezelede Deli Gönül Ezele 10.039 izlenme - 3 yıl önce Ustura Kemal Dizisinden Oktay Kaynarca Muhteşem Sesi.... Nazlı Yar Oturmuş Gül Gölgesine Katmış Figanını Bülbül Se...
Ustura Kemal - Çift Jandarma Türküsü 00:28
Ustura Kemal - Çift Jandarma Türküsü 8.814 izlenme - 5 yıl önce Askerler tarafından karakola götürülen ustura kemal çift jandarma türküsünü söylüyor.
Ustura Dönüyor – Machete Kills (2013) – 2. Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:10
Ustura Dönüyor – Machete Kills (2013) – 2. Türkçe Altyazılı Fragmanı 14.722 izlenme - 4 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri hükümeti tarafından görevlendirilen eski ajan Machete Cortez, yeni görevi için Meksika’ya gitmek zorundadır. Ölümcül bir silahla gezegeni yok etmek gibi son derece tehlikeli planlar kurmakta olan bir silah tüccarını bulmak ve etkisiz hale getirmek zorunda olan Machete’i bekleyen görev oldukça zorludur… 2010 yılında çekilen ‘Machete’ filminin devamı niteliğindeki yapımda tehlikeli anti-kahraman Machete Cortez’in maceralarını izlemeye devam ediyoruz… Filmin yönetmen koltuğunda Sin City ve El mariachi gibi önemli filmlere imza atan Roberto Rodriguez; oyuncu kadrosunda ise Mel Gibson, Jessica Alba, Michelle Rodriguez, Charlie Sheen, Antonio Banderas, Vanessa Hudgens, Danny Trejo, Alexa Vega ve Lady Gaga gibi dev isimler bulunuyor.
Ustura Dönüyor Araba Sahnesi 01:17
Ustura Dönüyor Araba Sahnesi 5.962 izlenme - 4 yıl önce Ustura Dönüyor Araba Sahnesi
Sırtı Ustura ile Çizilen Kadının Tepkisizliği 01:50
Sırtı Ustura ile Çizilen Kadının Tepkisizliği 2.583 izlenme - 2 yıl önce Sırtı ustura ile çizilen genç kadının hiç bir şey olmamış gibi katili öldürmesi ve ardından arkadaşı ile telefonda konuşmasına tanık oluyoruz
Çetin İnanç Usulü Erotik Film Olmak - Yalan 03:24
Çetin İnanç Usulü Erotik Film Olmak - Yalan 6.517 izlenme - 2 yıl önce Erotik film furyasında gene farkını ortaya koyan Jet yönetmen Çetin İnanç, bu kez de karşımıza erotik, korku ve polisiye türüyle çıkacaktır. Yalan isimli filmimizin başlangıcı o kadar manasızdır ki, filmle olan ilişkisi hala çözülememiştir.
İlk Kadın Kabadayı: Baltalı Hano 01:07
İlk Kadın Kabadayı: Baltalı Hano 1.682 izlenme - 1 yıl önce BALTALI HANO osmanlının son dönemiydi padişah vahdettin sarayına çekilmiş ne olacagını beklerken istanbulun varoşunda bir kadın adı hanzade bir kabadayının sevgilisi olan bu kadının bir oğlan cocuğu vardı daha 12 yaşında olmasına rağmen yaşının çok üstünde gözüküyordu. Zamanının coğunu kapı önünde geçiren çoçuk birgün kayıplara karışır, iz bulma ümidiyle yollara düşen hanzade kısa zaman sonra kabadayı sevgilisi tarafından vazgeçtirilir.bir daha dener bir daha ama kabadayı sevgilisi neden engel koydugunu anlayamaz ve kılık degiştirerek sevgilisini takip eder ..... nara atan gece yürüyüşleri yapan dükkanlardan haraç alıp bir hamamda son bulur kabadayını durağı .hanzade bir erkek kıyafetiyle içeri girer ve oğlunu hamam oğlanı olduğunu görür hamamı yakmaya yarayan odunların yanında duran baltayla 21 kişiyi sevgilisi dahil doğrayarak çoçuğunu alıp kanlar içinde mahalleye geri döner 17 ay boyunca semt ahalisine kan kusturan hanzade hiç bir kabadayıyı mahallesine sokmaz belki korkudan belki kadın olduğundan olsa gerek ,bir müttet sora haraç ve baltayla adam öldürmek suçundan yarğılanarak kurşuna dizilmeden önce asayış berkemel diyerek nara atar ve canını teslim eder. oğlundan hiç bir haber alınamaz kimine göre annesi oğlunu bir hamama külhanbey olması için koymuş kimine görede cumhuriyetin ilk yıllarında peydahlanan yeni kabadayılardan birisiymiş baltalı hanonun oğlu...
Ekmek Bıçağı ile Traş Olmak 09:38
Ekmek Bıçağı ile Traş Olmak 3.223 izlenme - 2 yıl önce Denizli'nin Yatağan ilçesinde özel üretilen bu bıçaklar konusunda abimiz oldukça iddaalı. Bıçağın keskinliğini kanıtlamak için traş oluyor. Bakalım sürmene bıçak ustalarından nasıl bir yanıt gelecek..
İzlesene Vizyon (11 Ekim 2013) 03:34
İzlesene Vizyon (11 Ekim 2013) 4.437 izlenme - 4 yıl önce Bu Hafta Vizyondakiler - 11 Ekim 2013 Kalbim Sende Don Jon Yapım yılı : 2013 Gösterim Tarihi : 11 Ekim 2013 Filmin Türü : Komedi Yakışıklı ve çapkın Don Jon, bir gün Barbara’ya rastlar ve kalbini kaptırır. Ancak O’nu parmağında oynatan ve evlenilecek bir adam haline getirmeye çalışan Barbara ile düzenli bir ilişki yaşamak. Iki kafadar Chinese Connection Yapım yılı : 2013 Gösterim Tarihi : 11 Ekim 2013 Filmin Türü : Komedi Mahmutpaşa Pasajı’nda girdikleri her işi batıran iki kafadar son çare olarak tefeciden borç alırlar ve tablet işine girerler. Kim Ki-Duk'tan Moebius Moebius Yapım yılı : 2013 Gösterim Tarihi : 11 Ekim 2013 Filmin Türü : Dram Karısını aldatan bir koca ve ondan intikam almaya çalışan bir kadın. Kadın, intikam hırsıyla kendi öz oğlunda ölümcül bir yaraya neden olur. Ustura Dönüyor Machete Kills Yapım yılı : 2013 Gösterim Tarihi : 11 Ekim 2013 Filmin Türü : Gerilim,Aksiyon,Suç Eski ajan Machete, Amerika Birleşik Devletleri’nin onur listesindedir ve yeni görevi için Meksika’ya gönderilir. Yerçekimi Gravity Yapım yılı : 2013 Gösterim Tarihi : 11 Ekim 2013 Filmin Türü : Bilim Kurgu,Gerilim Önceleri normal görünen görevde felâketle birlikte uzay gemisi harap olmuş, Stone ve Kowalsky yalnız kalmışlardır. Birbirlerinden başka dayanakları kalmayan ikili uzayın derinliklerinde kaybolmuşlardır. Hazırlayan & Sunan: Levent Alptekin Kurgu & Montaj: Alihan Coşkun İzlesene - 2013
Ağzıma Sıçtın Mahmut - Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor 01:11
Ağzıma Sıçtın Mahmut - Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor 2.705 izlenme - 2 yıl önce Lisedeyken kendi çapımda taklitini yaptığım en önemli karakterlerden biridr Bilo Ağa. Dersin en olmaz zamanında öndeki arkadaşlara eğilir aynı tonlamayla Bilo Ağanın repliklerini söylerdim,gülmekten kendinden geçen arkadaşların bazen sınıftan atıldıklarına bile şahit olmuştum(vicdan azabıyla).Hababam Sınını Dokuz Doğuruyor'un en sevdiğim sahnelerinden biri olan bıyık kesme sahnesini hep birlikte izleyelim.
Berberin Satırlı Çekiçli Saç Kesimi 01:06
Berberin Satırlı Çekiçli Saç Kesimi 145 izlenme - 3 ay önce 25 yaşındaki Mısırlı berber ustası Abouelenein Ahmed'in çekiç, satır ve ateş kullanarak yapmış olduğu saç kesimi büyük ilgi görüyormuş.
Ustura Kemal 1 Bölüm 6 Fragmanı 00:53
Ustura Kemal 1 Bölüm 6 Fragmanı 1.984 izlenme - 5 yıl önce Ustura Kemal 1 Bölüm 6 Fragmanı
ölüm ile ayrılığı tartmışlar- Erkan Başyıldız 03:45
ölüm ile ayrılığı tartmışlar- Erkan Başyıldız 2.926 izlenme - 5 yıl önce ayrılık-erkan başyıldız
Playboy Usulü Sakal Traşı Nasıl Yapılır? 02:22
Playboy Usulü Sakal Traşı Nasıl Yapılır? 1.918 izlenme - 3 yıl önce Sakal traşının nasıl yapıldığı herkesçe zaten malum ancak playboy usulü sakal traşı nasıl yapılır onu göreceğiz, öğreneceğiz bu video ile haydi bakalım hayırlı traşlar.
machete ustura filminin fragmanı 01:59
machete ustura filminin fragmanı 3.965 izlenme - 7 yıl önce robert rodriguez'in son filmi machete'nin fragmanı
Ustura Kemal 1.Bölüm Fragmanı 00:39
Ustura Kemal 1.Bölüm Fragmanı 1.736 izlenme - 6 yıl önce Ustura Kemal 1.Bölüm Fragmanı
Ustura Kemal Kesti Attı !! 01:32
Ustura Kemal Kesti Attı !! 1.297 izlenme - 5 yıl önce
Ustura Kemal 13.Bölüm Fragmanı 00:36
Ustura Kemal 13.Bölüm Fragmanı 1.375 izlenme - 5 yıl önce Ustura Kemal 13.Bölüm Fragmanı
Ustura Dönüyor Röportaj ve Kamera Arkası 02:06
Ustura Dönüyor Röportaj ve Kamera Arkası 1.462 izlenme - 4 yıl önce Yönetmen Robert Rodriguez'ın kamera arkasında yer aldığı Ustura Dönüyor filminin kısa röportajlarla, filmle ilgili kamera arkasının yer aldığı özel video.
Ustura Kemal 13.Bölüm Fragmanı 00:25
Ustura Kemal 13.Bölüm Fragmanı 1.265 izlenme - 5 yıl önce Ustura Kemal 13.Bölüm Fragmanı (27.Kasım 2012)