Hoşgeldiniz!

ustura

Tecavüzün Kaçınılmaz Olduğunu Anlamak (Uygunsuz İçerik) 02:45
Tecavüzün Kaçınılmaz Olduğunu Anlamak (Uygunsuz İçerik) 185.468 izlenme - 2 yıl önce Usturalı sapıktan kaçan mağduremiz, bir süre sonra kaçışına son vererek ikna oluyor ve soyunmaya başlıyor. Elbiselerine bir zarar gelmesinden korkuyor olmalı ki, kısa bir caydırma konuşmasının akabinde sapığa zorluk çıkartmaktan vazgeçiyor. Bonus: Yaklaşan kameraya çalı tutan set görevlisi.
Ustura Kemal'de olay olan öpüşme sahnesi 02:19
Ustura Kemal'de olay olan öpüşme sahnesi 179.476 izlenme - 4 yıl önce Eniştesi Vural İle Öpüşen Keriman
Tecavüzün Kaçınılmaz Olduğunu Anlamak (Erotik) 02:45
Tecavüzün Kaçınılmaz Olduğunu Anlamak (Erotik) 71.991 izlenme - 1 yıl önce Usturalı sapıktan kaçan mağduremiz, bir süre sonra kaçışına son vererek ikna oluyor ve soyunmaya başlıyor. Elbiselerine bir zarar gelmesinden korkuyor olmalı ki, kısa bir caydırma konuşmasının akabinde sapığa zorluk çıkartmaktan vazgeçiyor. Bonus: Yaklaşan kameraya çalı tutan set görevlisi.
İlk Kadın Kabadayı: Baltalı Hano 01:07
İlk Kadın Kabadayı: Baltalı Hano 1.326 izlenme - 2 hafta önce BALTALI HANO osmanlının son dönemiydi padişah vahdettin sarayına çekilmiş ne olacagını beklerken istanbulun varoşunda bir kadın adı hanzade bir kabadayının sevgilisi olan bu kadının bir oğlan cocuğu vardı daha 12 yaşında olmasına rağmen yaşının çok üstünde gözüküyordu. Zamanının coğunu kapı önünde geçiren çoçuk birgün kayıplara karışır, iz bulma ümidiyle yollara düşen hanzade kısa zaman sonra kabadayı sevgilisi tarafından vazgeçtirilir.bir daha dener bir daha ama kabadayı sevgilisi neden engel koydugunu anlayamaz ve kılık degiştirerek sevgilisini takip eder ..... nara atan gece yürüyüşleri yapan dükkanlardan haraç alıp bir hamamda son bulur kabadayını durağı .hanzade bir erkek kıyafetiyle içeri girer ve oğlunu hamam oğlanı olduğunu görür hamamı yakmaya yarayan odunların yanında duran baltayla 21 kişiyi sevgilisi dahil doğrayarak çoçuğunu alıp kanlar içinde mahalleye geri döner 17 ay boyunca semt ahalisine kan kusturan hanzade hiç bir kabadayıyı mahallesine sokmaz belki korkudan belki kadın olduğundan olsa gerek ,bir müttet sora haraç ve baltayla adam öldürmek suçundan yarğılanarak kurşuna dizilmeden önce asayış berkemel diyerek nara atar ve canını teslim eder. oğlundan hiç bir haber alınamaz kimine göre annesi oğlunu bir hamama külhanbey olması için koymuş kimine görede cumhuriyetin ilk yıllarında peydahlanan yeni kabadayılardan birisiymiş baltalı hanonun oğlu...
İzlesene Vizyon (11 Ekim 2013) 03:34
İzlesene Vizyon (11 Ekim 2013) 69.866 izlenme - 3 yıl önce Bu Hafta Vizyondakiler - 11 Ekim 2013 Kalbim Sende Don Jon Yapım yılı : 2013 Gösterim Tarihi : 11 Ekim 2013 Filmin Türü : Komedi Yakışıklı ve çapkın Don Jon, bir gün Barbara’ya rastlar ve kalbini kaptırır. Ancak O’nu parmağında oynatan ve evlenilecek bir adam haline getirmeye çalışan Barbara ile düzenli bir ilişki yaşamak. Iki kafadar Chinese Connection Yapım yılı : 2013 Gösterim Tarihi : 11 Ekim 2013 Filmin Türü : Komedi Mahmutpaşa Pasajı’nda girdikleri her işi batıran iki kafadar son çare olarak tefeciden borç alırlar ve tablet işine girerler. Kim Ki-Duk'tan Moebius Moebius Yapım yılı : 2013 Gösterim Tarihi : 11 Ekim 2013 Filmin Türü : Dram Karısını aldatan bir koca ve ondan intikam almaya çalışan bir kadın. Kadın, intikam hırsıyla kendi öz oğlunda ölümcül bir yaraya neden olur. Ustura Dönüyor Machete Kills Yapım yılı : 2013 Gösterim Tarihi : 11 Ekim 2013 Filmin Türü : Gerilim,Aksiyon,Suç Eski ajan Machete, Amerika Birleşik Devletleri’nin onur listesindedir ve yeni görevi için Meksika’ya gönderilir. Yerçekimi Gravity Yapım yılı : 2013 Gösterim Tarihi : 11 Ekim 2013 Filmin Türü : Bilim Kurgu,Gerilim Önceleri normal görünen görevde felâketle birlikte uzay gemisi harap olmuş, Stone ve Kowalsky yalnız kalmışlardır. Birbirlerinden başka dayanakları kalmayan ikili uzayın derinliklerinde kaybolmuşlardır. Hazırlayan & Sunan: Levent Alptekin Kurgu & Montaj: Alihan Coşkun İzlesene - 2013
Daha önce böyle canlı görmediniz! 05:24
Daha önce böyle canlı görmediniz! 14.329 izlenme - 4 yıl önce Razorfish (Ustura balığı)'nı ilginç bir yöntemle yakalıyorlar sonrada pişirip yiyorlar.
Oktay Kaynarca - Ezelede Deli Gönül Ezele 03:19
Oktay Kaynarca - Ezelede Deli Gönül Ezele 8.674 izlenme - 2 yıl önce Ustura Kemal Dizisinden Oktay Kaynarca Muhteşem Sesi.... Nazlı Yar Oturmuş Gül Gölgesine Katmış Figanını Bülbül Se...
Ustura Kemal - Çift Jandarma Türküsü 00:28
Ustura Kemal - Çift Jandarma Türküsü 8.629 izlenme - 4 yıl önce Askerler tarafından karakola götürülen ustura kemal çift jandarma türküsünü söylüyor.
Ustura Dönüyor – Machete Kills (2013) – 2. Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:10
Ustura Dönüyor – Machete Kills (2013) – 2. Türkçe Altyazılı Fragmanı 14.476 izlenme - 3 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri hükümeti tarafından görevlendirilen eski ajan Machete Cortez, yeni görevi için Meksika’ya gitmek zorundadır. Ölümcül bir silahla gezegeni yok etmek gibi son derece tehlikeli planlar kurmakta olan bir silah tüccarını bulmak ve etkisiz hale getirmek zorunda olan Machete’i bekleyen görev oldukça zorludur… 2010 yılında çekilen ‘Machete’ filminin devamı niteliğindeki yapımda tehlikeli anti-kahraman Machete Cortez’in maceralarını izlemeye devam ediyoruz… Filmin yönetmen koltuğunda Sin City ve El mariachi gibi önemli filmlere imza atan Roberto Rodriguez; oyuncu kadrosunda ise Mel Gibson, Jessica Alba, Michelle Rodriguez, Charlie Sheen, Antonio Banderas, Vanessa Hudgens, Danny Trejo, Alexa Vega ve Lady Gaga gibi dev isimler bulunuyor.
Sırtı Ustura ile Çizilen Kadının Tepkisizliği 01:50
Sırtı Ustura ile Çizilen Kadının Tepkisizliği 2.449 izlenme - 1 yıl önce Sırtı ustura ile çizilen genç kadının hiç bir şey olmamış gibi katili öldürmesi ve ardından arkadaşı ile telefonda konuşmasına tanık oluyoruz
Ekmek Bıçağı ile Traş Olmak 09:38
Ekmek Bıçağı ile Traş Olmak 3.072 izlenme - 9 ay önce Denizli'nin Yatağan ilçesinde özel üretilen bu bıçaklar konusunda abimiz oldukça iddaalı. Bıçağın keskinliğini kanıtlamak için traş oluyor. Bakalım sürmene bıçak ustalarından nasıl bir yanıt gelecek..
Ustura Dönüyor Araba Sahnesi 01:17
Ustura Dönüyor Araba Sahnesi 5.306 izlenme - 3 yıl önce Ustura Dönüyor Araba Sahnesi
Afrika'dan Değişik Sünnet Geleneği (+18) 01:24
Afrika'dan Değişik Sünnet Geleneği (+18) 2.276 izlenme - 1 yıl önce Evet Afrikada yapılan bu iç cızlatıcı sünneti izliyoruz. Gerçi adamlar da bi yana haklı bu işlemi yapmakta öyle malafata böyle sünnet der geçerim.
Çetin İnanç Usulü Erotik Film Olmak - Yalan 03:24
Çetin İnanç Usulü Erotik Film Olmak - Yalan 3.413 izlenme - 1 yıl önce Erotik film furyasında gene farkını ortaya koyan Jet yönetmen Çetin İnanç, bu kez de karşımıza erotik, korku ve polisiye türüyle çıkacaktır. Yalan isimli filmimizin başlangıcı o kadar manasızdır ki, filmle olan ilişkisi hala çözülememiştir.
İzlesene Vizyon (11 Ekim 2013) 03:34
İzlesene Vizyon (11 Ekim 2013) 4.436 izlenme - 3 yıl önce Bu Hafta Vizyondakiler - 11 Ekim 2013 Kalbim Sende Don Jon Yapım yılı : 2013 Gösterim Tarihi : 11 Ekim 2013 Filmin Türü : Komedi Yakışıklı ve çapkın Don Jon, bir gün Barbara’ya rastlar ve kalbini kaptırır. Ancak O’nu parmağında oynatan ve evlenilecek bir adam haline getirmeye çalışan Barbara ile düzenli bir ilişki yaşamak. Iki kafadar Chinese Connection Yapım yılı : 2013 Gösterim Tarihi : 11 Ekim 2013 Filmin Türü : Komedi Mahmutpaşa Pasajı’nda girdikleri her işi batıran iki kafadar son çare olarak tefeciden borç alırlar ve tablet işine girerler. Kim Ki-Duk'tan Moebius Moebius Yapım yılı : 2013 Gösterim Tarihi : 11 Ekim 2013 Filmin Türü : Dram Karısını aldatan bir koca ve ondan intikam almaya çalışan bir kadın. Kadın, intikam hırsıyla kendi öz oğlunda ölümcül bir yaraya neden olur. Ustura Dönüyor Machete Kills Yapım yılı : 2013 Gösterim Tarihi : 11 Ekim 2013 Filmin Türü : Gerilim,Aksiyon,Suç Eski ajan Machete, Amerika Birleşik Devletleri’nin onur listesindedir ve yeni görevi için Meksika’ya gönderilir. Yerçekimi Gravity Yapım yılı : 2013 Gösterim Tarihi : 11 Ekim 2013 Filmin Türü : Bilim Kurgu,Gerilim Önceleri normal görünen görevde felâketle birlikte uzay gemisi harap olmuş, Stone ve Kowalsky yalnız kalmışlardır. Birbirlerinden başka dayanakları kalmayan ikili uzayın derinliklerinde kaybolmuşlardır. Hazırlayan & Sunan: Levent Alptekin Kurgu & Montaj: Alihan Coşkun İzlesene - 2013
Ağzıma Sıçtın Mahmut - Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor 01:11
Ağzıma Sıçtın Mahmut - Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor 1.610 izlenme - 1 yıl önce Lisedeyken kendi çapımda taklitini yaptığım en önemli karakterlerden biridr Bilo Ağa. Dersin en olmaz zamanında öndeki arkadaşlara eğilir aynı tonlamayla Bilo Ağanın repliklerini söylerdim,gülmekten kendinden geçen arkadaşların bazen sınıftan atıldıklarına bile şahit olmuştum(vicdan azabıyla).Hababam Sınını Dokuz Doğuruyor'un en sevdiğim sahnelerinden biri olan bıyık kesme sahnesini hep birlikte izleyelim.
Ustura Kemal 1 Bölüm 6 Fragmanı 00:53
Ustura Kemal 1 Bölüm 6 Fragmanı 1.957 izlenme - 4 yıl önce Ustura Kemal 1 Bölüm 6 Fragmanı
ölüm ile ayrılığı tartmışlar- Erkan Başyıldız 03:45
ölüm ile ayrılığı tartmışlar- Erkan Başyıldız 2.846 izlenme - 4 yıl önce ayrılık-erkan başyıldız
machete ustura filminin fragmanı 01:59
machete ustura filminin fragmanı 3.944 izlenme - 6 yıl önce robert rodriguez'in son filmi machete'nin fragmanı
Playboy Usulü Sakal Traşı Nasıl Yapılır? 02:22
Playboy Usulü Sakal Traşı Nasıl Yapılır? 1.346 izlenme - 2 yıl önce Sakal traşının nasıl yapıldığı herkesçe zaten malum ancak playboy usulü sakal traşı nasıl yapılır onu göreceğiz, öğreneceğiz bu video ile haydi bakalım hayırlı traşlar.
Ustura Kemal 1.Bölüm Fragmanı 00:39
Ustura Kemal 1.Bölüm Fragmanı 1.727 izlenme - 5 yıl önce Ustura Kemal 1.Bölüm Fragmanı
Zakkum - Ustura 04:20
Zakkum - Ustura 363 izlenme - 8 ay önce Şarkı Sözleri - Zakkum - Ustura Gün iflas ediyor şimdi Güneşin son demleri Hiç çıkmadım yatağımdan Yok yazın bugün beni Bir kesik ustura Senden bana kalan Sarılıp uyuyorum Acıyı umursamadan Bir keskin ustura Bizden geriye kalan Yeni yaralar açar Bir önceki kapanmadan Zaman bunu bize yapar Üstümüzü tozla kapar Unuttuk sanırız yalan Döner bir gece vakti Öyle bir hatırlatır ki Unuttuğum her şey yalan
Ustura Kemal Kesti Attı !! 01:32
Ustura Kemal Kesti Attı !! 1.269 izlenme - 4 yıl önce
Ustura Kemal 13.Bölüm Fragmanı 00:36
Ustura Kemal 13.Bölüm Fragmanı 1.362 izlenme - 4 yıl önce Ustura Kemal 13.Bölüm Fragmanı
Ustura Kemal 13.Bölüm Fragmanı 00:25
Ustura Kemal 13.Bölüm Fragmanı 1.265 izlenme - 4 yıl önce Ustura Kemal 13.Bölüm Fragmanı (27.Kasım 2012)
Ustura Dönüyor Röportaj ve Kamera Arkası 02:06
Ustura Dönüyor Röportaj ve Kamera Arkası 1.320 izlenme - 3 yıl önce Yönetmen Robert Rodriguez'ın kamera arkasında yer aldığı Ustura Dönüyor filminin kısa röportajlarla, filmle ilgili kamera arkasının yer aldığı özel video.
ustura  machete fragman 02:00
ustura machete fragman 1.411 izlenme - 6 yıl önce orijinal adı macheteyönetmen ethan maniquis robert rodriguezoyuncular danny trejo robert de niro jessica alba steven seagal michelle rodriguez jeff fahey cheech marin don johnson shea whigham lindsay lohan daryl sabara gilbert trejosenaryo robert rodriguez alvaro rodriguezgörüntü yönetmeni jimmy lindseykurgu rebecca rodriguezmüzik john debneyyapım tasarımcısı christopher stullyapımcı robert rodriguez quentin tarantino rick schwartz elizabeth avellan aaron kaufmanıliana nikolicyapım abd 2010dağıtımcı pinemagösterim tarihi 3 eylül 2010 meksikalı eski bir federal texas'da işçi olarak çalışıp gizlenmektedir. bir politikacı machete'yi pis işlerini yapması için işe alır. ancak machete bir süre sonra kendini işe alanların amaçlarının farklı olduğunu anlar.
İngiliz Tv Sinde Kıllı Mı Kılsız Mı Tartışması? 01:00
İngiliz Tv Sinde Kıllı Mı Kılsız Mı Tartışması? 781 izlenme - 2 yıl önce Dünya giderek sapıtmaya başladığından absürdlük nereden gelirse şaşırmamak lazım sanırım.Yayın disipliniyle ünlü İngiliz tv kanallarından birine çıkan ve ülkede "Lan ne oluyoruz?" ,"Flash Tv bizi ele geçirecek!" tarzı yorumlara neden olan tartışma.Emer O 'Toole 18 aydır kıllarını kesmiyor diğer yanındaki sarışında "ağdasız yaşayamam" düşüncesinde.Erkek spiker kusacak gibi...Bir de sms lerle kim haklı diye soruyorlar...
Ustura Kemal Çift Jandarma Türküsü 00:28
Ustura Kemal Çift Jandarma Türküsü 879 izlenme - 4 yıl önce Ustura Kemal Çift Jandarma Türküsü
ustura kemal 00:14
ustura kemal 728 izlenme - 5 yıl önce ustura kemal dizisi tanıtım fragmanı http//www.dizibe.net/izle/dizi-izle/ustura-kemal-son-bolum-izle