Hoşgeldiniz!

üstüste

Sandalye Çekme Oyununu Abartmak 02:54
Sandalye Çekme Oyununu Abartmak 901 izlenme - 3 yıl önce 'Chair Trick' olarak bilinen sandalye çekme oyununu oynayan onlarca genç, bu işin nasıl yapılacağı konusunda bizlere ders veriyor!
Süper Poze Av Tüfekleri 01:09
Süper Poze Av Tüfekleri 392 izlenme - 3 yıl önce Http://www.avtufegi.net Yıldırım Av Bayii D-Doxcarms Av Tüfekleri Türkiye Dağıtıcısı. Herzamanki Gibi Yıldırım Av Güvencesi ve Doxcarms Kalitesiyle. Özel Üretim Av Tüfekleri. http://www.avtufegi.net - http://www.yildirimav.com
Taş Üstünde Taş Bırakan Adam! 03:48
Taş Üstünde Taş Bırakan Adam! 228 izlenme - 2 yıl önce Artık bir sanat haline dönüştürmüş mübarek adam, aklıma Şans Kapıyı Çalınca bölümlerindeki eli titreyenler geldi.
Orta Sahadan Üst Üste 5 Üçlük Atmak - Cezar Guerrero 01:10
Orta Sahadan Üst Üste 5 Üçlük Atmak - Cezar Guerrero 177 izlenme - 3 yıl önce ABD’de Fresno State Üniversitesi basketbol takımının her yıl düzenlediği etkinlik kapsamında basket atışı yapan oyunculardan Cezar Guerrero, orta sahadan art arda yaptığı 5 atışı da sayıya çevirmeyi başardı. Ne diyelim efendim, NBA yeni yeteneklerini geliştirmeye devam ediyor. Amerika'da iyi basketbolcu olmak kolay, NBA'de oynama hayali kuran binlerce süper gençte fazla. Ama en iyinin, iyisini izlediğimiz NBA basketbol dünyasında adından fazlaca söz ettirmeye, ABD daha çok şampiyonluk yaşamaya devam edecek gibi görünüyor. Yorum sizin, iyi seyirler..
En Uğursuz Yol! 01:38
En Uğursuz Yol! 77 izlenme - 2 yıl önce Çek cumhuriyetinde gerçekleşen bu görüntüler, 3 kazaya ait. Yolun uğursuzluğundan mıdır bilinmez kaza yapan yapana.
Sanalika Üst Üste Giyinme 04:11
Sanalika Üst Üste Giyinme 101 izlenme - 6 yıl önce ilk deneyişte belki olmayabilir