Hoşgeldiniz!

üşür ölüm bile

Suavi - Üşür Ölüm Bile (Dinle Sevgili Ülkem) 05:30
Suavi - Üşür Ölüm Bile (Dinle Sevgili Ülkem) 5.671 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Kaya'nın vefatından sonra 2002 yılında birçok sanatçının onun şarkılarını seslendirdiği Ahmet Kaya anısına çıkarıldı Dinle Sevgili Ülkem albümü. Ülkü Tamer'in 1974 yılında yazmış olduğu şiir, Ahmet Kaya'nın bestesiyle hayat bulmuş. Suavi de çok güzel yorumlamış. bir ormanda tutup onu bağladılar ağaca yumdu sanki gözlerini uyur gibi usulca bir soğuk yel eser üşür ölüm, ölüm bile anlatır akan kanı beyaz sesiyle. diz çöktüler karşısında sonra ateş ettiler parçalanan yüreğine yuva kurdu mermiler bir soğuk yel eser üşür ölüm, ölüm bile anlatır akan kanı beyaz sesiyle. gelip kondu bir güvercin ellerine o gece kırmızı bir çelenk oldu bileğinde kelepçe bir soğuk yel eser üşür ölüm, ölüm bile anlatır akan kanı beyaz sesiyle.
Sevinç Eratalay - Üşür Ölüm Bile 03:52
Sevinç Eratalay - Üşür Ölüm Bile 4.770 izlenme - 6 yıl önce
Onur Akın - Üşür Ölüm Bile 05:29
Onur Akın - Üşür Ölüm Bile 3.346 izlenme - 6 yıl önce
muro filmi fragman müzigi ilk kez 02:54
muro filmi fragman müzigi ilk kez 7.031 izlenme - 9 yıl önce ilk kez üşür ölüm bile
Selda Bağcan - Üşür Ölüm Bile 02:24
Selda Bağcan - Üşür Ölüm Bile 919 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Kaya'yla sadece sözleri ortak, beste bambaşka Bir ormanda tutup onu bağladılar ağaca Yumdu sanki gözlerini uyur gibi usulca Bir soğuk yel eser üşür ölüm, ölüm bile Anlatır akan kanı beyaz sesiyle. Diz çöktüler karşısında sonra ateş ettiler Parçalanan yüreğine yuva kurdu mermiler Bir soğuk yel eser üşür ölüm, ölüm bile Anlatır akan kanı beyaz sesiyle. Gelip kondu bir güvercin ellerine o gece Kırmızı bir çelenk oldu bileğinde kelepçe Bir soğuk yel eser üşür ölüm, ölüm bile, Anlatır akan kanı beyaz sesiyle.
Suavi_üşür Ölüm Bile 05:30
Suavi_üşür Ölüm Bile 987 izlenme - 6 yıl önce Bil ki bu bir vedadır bu gün olmasa bile yarına çok var daha ... Bu gün dünden güzel olsun gel maziyi aratma bir tanem ..
Savaş  Korkmaz & Üşür Ölüm Bile 07:28
Savaş Korkmaz & Üşür Ölüm Bile 1.338 izlenme - 8 yıl önce muhteşem yorum.... videolarımız facebookda hayran sayfamızdadır...savaş korkmaz http://www.facebook.com/pages/savas-korkmaz/186098030381 !!!!!!
Moğollar - Üşür Ölüm Bile 03:35
Moğollar - Üşür Ölüm Bile 684 izlenme - 6 yıl önce
Üşür Ölüm Bile 04:31
Üşür Ölüm Bile 605 izlenme - 6 yıl önce
Moğollar - Üşür Ölüm Bile 04:25
Moğollar - Üşür Ölüm Bile 400 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Yürüdük Durmadan Çıkış Tarihi: 02.04.2004 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: Bir ormanda tutup onu Bağladılar ağaca Yumdu sanki uyur gibi Gözlerini usulca Bir soğuk yel eser Üşür ölüm bile Anlatır akan kanı Beyaz sesiyle Diz çöktüler karşısına Sonra ateş ettiler Parçalanan yüreğine Yuva kurdu mermiler Bir soğuk yel eser Üşür ölüm bile Anlatır akan kanı Beyaz sesiyle Gelip kondu bir güvercin Ellerine o gece Kırmızı bir çelenk oldu Bileğinde kelepçe Bir soğuk yel eser Üşür ölüm bile Anlatır akan kanı Beyaz sesiyle
Ahmet Kaya - Üşür Ölüm Bile 03:42
Ahmet Kaya - Üşür Ölüm Bile 179 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: Bir ormanda tutup onu bagladilar agaca Yumdu sanki gözlerini uyur gibi usulca Bir soguk yel eser Üsür ölüm, ölüm bile Anlatir akan kani beyaz sesiyle Diz çöktüler karsisinda Sonra ates ettiler Parçalanan yüregine yuva kurdu mermiler Bir soguk yel eser Üsüm ölüm, ölüm bile Anlatir akan kani beyaz sesiyle Gelip kondu bir güvercin ellerine o gece Kirmizi bir çelenk oldu bileginde kelepçe Bir soguk yel eser Üsüm ölüm, ölüm bile Anlatir akan kani beyaz sesiyle
Ahmet Kaya - Üşür Ölüm Bile 03:45
Ahmet Kaya - Üşür Ölüm Bile 81 izlenme - 3 yıl önce Bir ormanda tutup onu bağladılar ağaca Yumdu sanki gözlerini uyur gibi usulca Bir soğuk yel eser üşür ölüm, ölüm bile Anlatır akan kanı beyaz sesiyle. Diz çöktüler karşısında sonra ateş ettiler Parçalanan yüreğine yuva kurdu mermiler Bir soğuk yel eser üşür ölüm, ölüm bile Anlatır akan kanı beyaz sesiyle. Gelip kondu bir güvercin ellerine o gece Kırmızı bir çelenk oldu bileğinde kelepçe Bir soğuk yel eser üşür ölüm, ölüm bile, Anlatır akan kanı beyaz sesiyle.
Sevinç Eratalay - Üşür Ölüm Bile 03:52
Sevinç Eratalay - Üşür Ölüm Bile 169 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Drama Köprüsü Çıkış Tarihi: 21.03.2007 Etnik Şarkı Sözleri: Bir ormanda tutup onu bağladılar ağaca Yumdu sanki gözlerini uyur gibi usulca Bir soğuk yel eser üşür ölüm, ölüm bile Anlatır akan kanı beyaz sesiyle Diz çöktüler karşısında sonra ateş ettiler Parçalanan yüreğine yuva kurdu mermiler Bir soğuk yel eser üşür ölüm, ölüm bile Anlatır akan kanı beyaz sesiyle Gelip kondu bir güvercin ellerine o gece Kırmızı bir çelenk oldu bileğinde kelepçe Bir soğuk yel eser üşür ölüm, ölüm bile Anlatır akan kanı beyaz sesiyle.
Ahmet Kaya - Üşür Ölüm Bile 03:42
Ahmet Kaya - Üşür Ölüm Bile 75 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Kaya - Üşür Ölüm Bile Şarkı Sözleri: Bir ormanda tutup onu bağladılar ağaca Yumdu sanki gözlerini uyur gibi usulca Bir soğuk yel eser üşür ölüm, ölüm bile Anlatır akan kanı beyaz sesiyle. Diz çöktüler karşısında sonra ateş ettiler Parçalanan yüreğine yuva kurdu mermiler Bir soğuk yel eser üşür ölüm, ölüm bile Anlatır akan kanı beyaz sesiyle. Gelip kondu bir güvercin ellerine o gece Kırmızı bir çelenk oldu bileğinde kelepçe Bir soğuk yel eser üşür ölüm, ölüm bile, Anlatır akan kanı beyaz sesiyle.
Jon Snow'un Ölümü -- Ahmet Kaya / Üşür Ölüm Bile 05:01
Jon Snow'un Ölümü -- Ahmet Kaya / Üşür Ölüm Bile 21 izlenme - 1 yıl önce Türkçe Alt yazı ile Jon Snow'un Ölümü -- Ahmet Kaya / Üşür Ölüm Bile