Hoşgeldiniz!

Utanç Videoları İzle

En Son Ne Zaman Utandınız? - Sokak Röportajları 02:00
En Son Ne Zaman Utandınız? - Sokak Röportajları 62.617 izlenme - 2 yıl önce En küçük şeyden utanıp yanağı hemen al al olanlardan mısınız yoksa "ben utanmazın tekiyim, ben değil eller utansın" diyenlerden mi? SokakRoportajlari.com iftiharla sunar; "En son ne zaman utandınız? Neden?"
Utanç Fragman 01:52
Utanç Fragman 85.645 izlenme - 4 yıl önce Toronto Film Festivali\'nde görücüye çıkacak olan Shame, cinselliğin merkezde olduğu bir New York draması olarak niteleniyor. \'Açlık\' filminden hatırladığımız Michael Fassbender\'in Brandon isimli New York\'ta yaşayan bir seks bağımlısını canlandırdığı film, asi kız kardeşinin (Carey Mulligan) Brandon\'ın yanına taşınmasıyla yaşanan olayları anlatıyor. Senaryosu Abi Morgan ve Steve McQueen\'e ait olan filmin kadrosunda Fassbender ve Mulligan dışında James Badge Dale ve Nicole Beharie de bulunuyor.Filmin Toronto ve Venedik\'te gösterim yapacağı kesinleşti.
Müsabakada Zor Anlar Yaşayan Erkek Güreşçi 01:07
Müsabakada Zor Anlar Yaşayan Erkek Güreşçi 6.883 izlenme - 3 ay önce Güreş, uygulayıcılarının birbirlerine vurmaksızın rakiplerini yenmeye çalıştıkları bir spor türü. Güreş tarihteki en eski sporlardan biridir ve zamanla farklı stil ve formları geliştirilmiştir. Güreş genellikle dövüş sanatları arasında değerlendirilir. Güreşçi veya Güreşmen (Pehlivan) adı verilen kişiler Türk kültüründe önemli bir yere sahiptir. Kahraman, evleneceği kızın babasıyla güreşir ve yener. Yiğitler altı yaşındayken güreşmeye ve büyüklerini yenmeye başlarlar. Manas destanında yer alan Koşay Han gelmiş geçmiş pehlivanların en iyisi olarak kabul edilir. Hanname’de ise Uluğ Arslan Han pehlivanların atası olarak yad edilir. Bu pehlivan tam 1200 yaşındadır. Güreş sözcüğünün efsanevi Türk Hakanı Gür Han’ın ismi ile benzeşmesi de dikkat çekicidir.
Annesini Buruşturulmuş Mendil Gibi Kenara Atan Ata Demirer 01:17
Annesini Buruşturulmuş Mendil Gibi Kenara Atan Ata Demirer 11.939 izlenme - 10 ay önce Bozcaada'da geçirdiği motosiklet kazasında ayağından yaralanan ve hastanede tedavi gördükten sonra taburcu edilen Ata Demirer,sedyedeyken yanına yaklaşan annesini itmiş.Olaydan sonra da itme değildi ''metanetli ol,jestiydi o '' diyor.Yorum sizin.
Beyonce Milyon Dolara Böyle Dans Etti 01:02
Beyonce Milyon Dolara Böyle Dans Etti 25.586 izlenme - 7 yıl önce beyonce,libya lideri kaddafi için ettiği özel dansın videosu yayınlandı.
En Çok Utandığınız Anınız Nedir? - Sokak Röportajı 04:04
En Çok Utandığınız Anınız Nedir? - Sokak Röportajı 2.826 izlenme - 10 ay önce Sokak röportajında vatandaşlara en çok utandıkları an sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış izliyoruz.
Uzun Süre Kadın Görmemenin Erkek Üzerindeki Etkisi 01:09
Uzun Süre Kadın Görmemenin Erkek Üzerindeki Etkisi 5.709 izlenme - 2 yıl önce Alkışlarla Yaşıyorum'un olmadığı zamanlarda erkeklerin işleri çok daha zordu. Zerrin Egeliler'in başrolünde oynadığı Utanç filminden bir sahne sizlerle.
Utançtan Yerin Dibine Sokan 6 An 02:54
Utançtan Yerin Dibine Sokan 6 An 5.602 izlenme - 2 yıl önce Bazı anlar var ki, insanın utançtan yerin dibine giresi geliyor. Olsun, hangimiz rezil olmadık çılgınlar gibi?
Bir Kızdan Beklenmeyen İğrençlik ... 00:20
Bir Kızdan Beklenmeyen İğrençlik ... 9.092 izlenme - 7 yıl önce bir kızdan beklenmeyen iğrençlik ...
izlemelisin ne kadar süratli 00:20
izlemelisin ne kadar süratli 10.111 izlenme - 9 yıl önce yani olurmu demeyin olmaz... ama eylenin işte.
'Utanç Seks Bağımlılığı' 02:28
'Utanç Seks Bağımlılığı' 5.406 izlenme - 5 yıl önce
Tolga Tabu - Utanç Damlaları 02:03
Tolga Tabu - Utanç Damlaları 3.830 izlenme - 3 yıl önce ...owen... Tolga Tabu - Utanç Damlaları
Rizeli Atatürkçü Vatanseverlerden Heykel Olayına Tepki 02:20
Rizeli Atatürkçü Vatanseverlerden Heykel Olayına Tepki 184 izlenme - 3 ay önce Rize de Atatürk heykelinin kaldırılmasından sonra bölgede yaşayan Atatürkçü gruplardan sözlü tepki geldi. İzliyoruz efendim
utanç duvarının yıkılışı 02:56
utanç duvarının yıkılışı 4.031 izlenme - 7 yıl önce almanya nın başkenti berlin de, doğu ile batı yı birbirinden ayıran berlin duvarı nın yıkılışının 20. yıl dönümü dominolarla sembolize edildi.
Ulusal kanal utanç dolu sözleri! 01:17
Ulusal kanal utanç dolu sözleri! 2.230 izlenme - 4 yıl önce Ulusal kanal utanç dolu sözleri Keşke Birkaç Ölüm Olsa
Kezban İsmiyle Dalga Geçilmesinden Rahatsız Olan Kezban 03:06
Kezban İsmiyle Dalga Geçilmesinden Rahatsız Olan Kezban 2.193 izlenme - 2 yıl önce Efendim liseli kardeşlerimiz bir sıkıntılarını dile getirmek için video çekmeye karar vermişler kendi aralarında. Kezban ismiyle dalga geçilmesinden ne kadar rahatsız olduğunu dile getirmiş. Haklı nedenleri var tabi ki bu yüzden lütfen sizde Kezban ismindeki arkadaşlarla dalga geçerken bir kez daha düşünün. İyi seyirler efendim...
rivaldo utanç listesine girdi !!! 00:10
rivaldo utanç listesine girdi !!! 2.947 izlenme - 7 yıl önce 2002 dünya kupasın’da oynanan brezilya-türkiye maçında hakemi aldatarak hakan ünsal'ın oyundan atılmasına neden olan rivaldo’nun hareketi "tüm zamanların en utanç verici 10 spor aldatmacasından biri" seçildi...
Utanç 01:34
Utanç 3.224 izlenme - 9 yıl önce Utanç fragman
Utanç (Shame) Fragman 01:44
Utanç (Shame) Fragman 1.006 izlenme - 4 yıl önce 2) Utanç (Shame, Yön.: Steve McQueen) Filmin özeti:
en utanç verici an )) 00:40
en utanç verici an )) 1.974 izlenme - 8 yıl önce gerçekten
utanç verici yalnış anlamalar 01:44
utanç verici yalnış anlamalar 1.940 izlenme - 6 yıl önce utanç verici yalnış anlamalar komik videolar izle komik videolar
Türünün Utanç Kaynağı Olan Sırtlan v.s İmpala Reyiz 01:52
Türünün Utanç Kaynağı Olan Sırtlan v.s İmpala Reyiz 642 izlenme - 2 yıl önce Efendim videoyu anlatmaya gerek yok zaten seyredeceksiniz. Videodaki yazı Cezmi, Kemal ve türevi içerik hırsızlarını engellemek amacıyla konulmuştur. İyi seyirler.
Utançtan Yerin Dibine Sokan 6 An 02:54
Utançtan Yerin Dibine Sokan 6 An 338 izlenme - 2 yıl önce Bazı anlar var ki, insanın utançtan yerin dibine giresi geliyor. Olsun, hangimiz rezil olmadık çılgınlar gibi? Sosyal Medya Hesaplarımız: https://www.facebook.com/enesvetolga twitter.com/enesvetolga
Efkan Ala'nın Beyin Yakan Paralel Yapı Cevabı 01:49
Efkan Ala'nın Beyin Yakan Paralel Yapı Cevabı 498 izlenme - 2 yıl önce Polislerin paralel olduğuna nasıl karar veriyorsunuz sorusuna Efkan Ala cevap veriyor: “Şimdi bakın kendi öncüllerinizi ortaya koyduğunuz işin içinden, yani bu soru şimdi paralel yapı olduğunu nasıl anlıyorsunuz. Suçu, organize bir suç işlenmiş mi? Bir dinlenmemesi gerek bir yer dinlenmiş mi? Dinlenmiş yasal olmayan bir şekilde. O kişiyi kaç kişi dinlemiş onu? Kaç kişi dinlemiş. Onların hepsi tespit ediliyor. Tespit edildiği zaman biraz önce söylediğim araçları kim almış. Bunlar tespit edildiğinde kim almışsa yasal olarak kim o meselenin içerisindeyse, altına imza atmışsa onlar gönderiliyor. Bir de hani şey vardır, memleket kimin ne olduğunu biliyor. Bir suç işlenmiş, devlet, bu suçu işleyenlerin üzerinden bir soruşturma yürütüyor. Yoksa suç işlememiş olanlara yönelik tabanda, efendim, işte insanlara bir zamanlar bir şeyin içerisinde olmuşlar, onlara yönelik bir şey yok. Bir çaba, bir soruşturma yok.”
Gerçeğinle Yüzleş 03:30
Gerçeğinle Yüzleş 1.284 izlenme - 7 yıl önce
İngiliz Holiganlar Mülteci Çocuklara Para Atarak Alay Etti 00:30
İngiliz Holiganlar Mülteci Çocuklara Para Atarak Alay Etti 164 izlenme - 9 ay önce Euro 2016'da utanç dolu anlar! İngiliz holiganlar mülteci çocuklara para atarak alay etti...
Kamer Genç'in Utandıran Skandalları 02:36
Kamer Genç'in Utandıran Skandalları 385 izlenme - 3 yıl önce Kamer Genç Emine Erdoğan Konuşurken Rezalet Çıkardı...
Ayla Büyükataman - Öldür Beni - Utanç Film Müziği & Yalçın Tura (1973) 05:17
Ayla Büyükataman - Öldür Beni - Utanç Film Müziği & Yalçın Tura (1973) 293 izlenme - 2 yıl önce Türk kadın ses sanatçısı (Ankara 1939). İstanbul Belediye Konservatuvarim bitirdi. İstanbul Radyosuna girdi. İstanbul Radyosu’nda solist, 1976’da kurulan Devlet Klasik Türk Müziği Korosu’nda korist olarak ve ayrıca sevilen şarkıları okuduğu plaklarla müzik yaşamını sürdürdü. Pek çok Yeşilçam filmine müzikler yaptı. Bu da onların en güzellerinden birisi.
Kan Donduran Utanç Gecesinden Görüntüler 07:40
Kan Donduran Utanç Gecesinden Görüntüler 102 izlenme - 8 ay önce 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin kan donduran saldırı görüntüleri ortaya çıktı.Utanç gecesi 15 Temmuz’da Beştepe’deki Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na darbeci pilotların kontrolündeki savaş jetleri saldırı düzenlemiş saldırılarda 5 sivil şehit olmuş birçok araç da havaya uçmuştu. A Haber televizyonu o geceye ait görüntülere ulaştı. Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nın güvenlik kameralarına ait olduğu sanılan görüntülerde dehşet dolu anlar saniye saniye kaydedildi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Üstün Japon Teknolojisinin Geldiği Son Nokta 01:28
Üstün Japon Teknolojisinin Geldiği Son Nokta 460 izlenme - 2 yıl önce Bollywood'a turistik gezi yapan iki Japon, Japanese teen school girl, ossuruğu mermiye çevirme, etek altı... Söylenecek çok şey var ama yani ne bileyim pek bilemiyorum...