Hoşgeldiniz!

utanç

En Son Ne Zaman Utandınız? - Sokak Röportajları 02:00
En Son Ne Zaman Utandınız? - Sokak Röportajları 64.816 izlenme - 3 yıl önce En küçük şeyden utanıp yanağı hemen al al olanlardan mısınız yoksa "ben utanmazın tekiyim, ben değil eller utansın" diyenlerden mi? SokakRoportajlari.com iftiharla sunar; "En son ne zaman utandınız? Neden?"
Nikah Masasının Katledilmesi 02:50
Nikah Masasının Katledilmesi 2.664 izlenme - 3 ay önce Daha önce Beyaz Tv’ye ultrason resimlerini gösterip şov yapan kadın bu sefer Seda Sayan’ın programında Ümit Besen’in efsane şarkısını katlediyor.
Annesini Buruşturulmuş Mendil Gibi Kenara Atan Ata Demirer 01:17
Annesini Buruşturulmuş Mendil Gibi Kenara Atan Ata Demirer 12.143 izlenme - 2 yıl önce Bozcaada'da geçirdiği motosiklet kazasında ayağından yaralanan ve hastanede tedavi gördükten sonra taburcu edilen Ata Demirer,sedyedeyken yanına yaklaşan annesini itmiş.Olaydan sonra da itme değildi ''metanetli ol,jestiydi o '' diyor.Yorum sizin.
Müsabakada Zor Anlar Yaşayan Erkek Güreşçi 01:07
Müsabakada Zor Anlar Yaşayan Erkek Güreşçi 8.564 izlenme - 1 yıl önce Güreş, uygulayıcılarının birbirlerine vurmaksızın rakiplerini yenmeye çalıştıkları bir spor türü. Güreş tarihteki en eski sporlardan biridir ve zamanla farklı stil ve formları geliştirilmiştir. Güreş genellikle dövüş sanatları arasında değerlendirilir. Güreşçi veya Güreşmen (Pehlivan) adı verilen kişiler Türk kültüründe önemli bir yere sahiptir. Kahraman, evleneceği kızın babasıyla güreşir ve yener. Yiğitler altı yaşındayken güreşmeye ve büyüklerini yenmeye başlarlar. Manas destanında yer alan Koşay Han gelmiş geçmiş pehlivanların en iyisi olarak kabul edilir. Hanname’de ise Uluğ Arslan Han pehlivanların atası olarak yad edilir. Bu pehlivan tam 1200 yaşındadır. Güreş sözcüğünün efsanevi Türk Hakanı Gür Han’ın ismi ile benzeşmesi de dikkat çekicidir.
Beyonce Milyon Dolara Böyle Dans Etti 01:02
Beyonce Milyon Dolara Böyle Dans Etti 25.602 izlenme - 8 yıl önce beyonce,libya lideri kaddafi için ettiği özel dansın videosu yayınlandı.
Uzun Süre Kadın Görmemenin Erkek Üzerindeki Etkisi 01:09
Uzun Süre Kadın Görmemenin Erkek Üzerindeki Etkisi 7.018 izlenme - 3 yıl önce Alkışlarla Yaşıyorum'un olmadığı zamanlarda erkeklerin işleri çok daha zordu. Zerrin Egeliler'in başrolünde oynadığı Utanç filminden bir sahne sizlerle.
En Çok Utandığınız Anınız Nedir? - Sokak Röportajı 04:04
En Çok Utandığınız Anınız Nedir? - Sokak Röportajı 2.912 izlenme - 2 yıl önce Sokak röportajında vatandaşlara en çok utandıkları an sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış izliyoruz.
Bir Kızdan Beklenmeyen İğrençlik ... 00:20
Bir Kızdan Beklenmeyen İğrençlik ... 9.536 izlenme - 8 yıl önce bir kızdan beklenmeyen iğrençlik ...
Utançtan Yerin Dibine Sokan 6 An 02:54
Utançtan Yerin Dibine Sokan 6 An 5.663 izlenme - 2 yıl önce Bazı anlar var ki, insanın utançtan yerin dibine giresi geliyor. Olsun, hangimiz rezil olmadık çılgınlar gibi?
izlemelisin ne kadar süratli 00:20
izlemelisin ne kadar süratli 10.112 izlenme - 10 yıl önce yani olurmu demeyin olmaz... ama eylenin işte.
'Utanç Seks Bağımlılığı' 02:28
'Utanç Seks Bağımlılığı' 5.503 izlenme - 6 yıl önce
Kemal'in Kolunu Koparması - Utanç 00:53
Kemal'in Kolunu Koparması - Utanç 775 izlenme - 6 ay önce
Tolga Tabu - Utanç Damlaları 02:03
Tolga Tabu - Utanç Damlaları 3.836 izlenme - 4 yıl önce ...owen... Tolga Tabu - Utanç Damlaları
utanç duvarının yıkılışı 02:56
utanç duvarının yıkılışı 4.045 izlenme - 8 yıl önce almanya nın başkenti berlin de, doğu ile batı yı birbirinden ayıran berlin duvarı nın yıkılışının 20. yıl dönümü dominolarla sembolize edildi.
Ulusal kanal utanç dolu sözleri! 01:17
Ulusal kanal utanç dolu sözleri! 2.247 izlenme - 5 yıl önce Ulusal kanal utanç dolu sözleri Keşke Birkaç Ölüm Olsa
Utanç 01:34
Utanç 3.943 izlenme - 10 yıl önce Utanç fragman
Ezel'in Sesi Çatallaşıyor - Defol 00:07
Ezel'in Sesi Çatallaşıyor - Defol 287 izlenme - 6 ay önce Ezel 33. bölümden aldığım bir kesit. Dağ gibi Ezel, Kerpeten Ali'ye sinirlenince sesini kontrol edemiyor.
rivaldo utanç listesine girdi !!! 00:10
rivaldo utanç listesine girdi !!! 2.951 izlenme - 8 yıl önce 2002 dünya kupasın’da oynanan brezilya-türkiye maçında hakemi aldatarak hakan ünsal'ın oyundan atılmasına neden olan rivaldo’nun hareketi "tüm zamanların en utanç verici 10 spor aldatmacasından biri" seçildi...
Utanç (Shame) Fragman 01:44
Utanç (Shame) Fragman 1.383 izlenme - 5 yıl önce 2) Utanç (Shame, Yön.: Steve McQueen) Filmin özeti:
utanç verici yalnış anlamalar 01:44
utanç verici yalnış anlamalar 1.963 izlenme - 7 yıl önce utanç verici yalnış anlamalar komik videolar izle komik videolar
En Utanç Verici An 00:40
En Utanç Verici An 2.082 izlenme - 9 yıl önce gerçekten
Türünün Utanç Kaynağı Olan Sırtlan v.s İmpala Reyiz 01:52
Türünün Utanç Kaynağı Olan Sırtlan v.s İmpala Reyiz 901 izlenme - 3 yıl önce Efendim videoyu anlatmaya gerek yok zaten seyredeceksiniz. Videodaki yazı Cezmi, Kemal ve türevi içerik hırsızlarını engellemek amacıyla konulmuştur. İyi seyirler.
Rizeli Atatürkçü Vatanseverlerden Heykel Olayına Tepki 02:20
Rizeli Atatürkçü Vatanseverlerden Heykel Olayına Tepki 223 izlenme - 1 yıl önce Rize de Atatürk heykelinin kaldırılmasından sonra bölgede yaşayan Atatürkçü gruplardan sözlü tepki geldi. İzliyoruz efendim
Ayla Büyükataman - Öldür Beni - Utanç Film Müziği & Yalçın Tura (1973) 05:17
Ayla Büyükataman - Öldür Beni - Utanç Film Müziği & Yalçın Tura (1973) 625 izlenme - 2 yıl önce Türk kadın ses sanatçısı (Ankara 1939). İstanbul Belediye Konservatuvarim bitirdi. İstanbul Radyosuna girdi. İstanbul Radyosu’nda solist, 1976’da kurulan Devlet Klasik Türk Müziği Korosu’nda korist olarak ve ayrıca sevilen şarkıları okuduğu plaklarla müzik yaşamını sürdürdü. Pek çok Yeşilçam filmine müzikler yaptı. Bu da onların en güzellerinden birisi.
Gerçeğinle Yüzleş 03:30
Gerçeğinle Yüzleş 1.285 izlenme - 8 yıl önce
Üstün Japon Teknolojisinin Geldiği Son Nokta 01:28
Üstün Japon Teknolojisinin Geldiği Son Nokta 647 izlenme - 3 yıl önce Bollywood'a turistik gezi yapan iki Japon, Japanese teen school girl, ossuruğu mermiye çevirme, etek altı... Söylenecek çok şey var ama yani ne bileyim pek bilemiyorum...
Efkan Ala'nın Beyin Yakan Paralel Yapı Cevabı 01:49
Efkan Ala'nın Beyin Yakan Paralel Yapı Cevabı 537 izlenme - 3 yıl önce Polislerin paralel olduğuna nasıl karar veriyorsunuz sorusuna Efkan Ala cevap veriyor: “Şimdi bakın kendi öncüllerinizi ortaya koyduğunuz işin içinden, yani bu soru şimdi paralel yapı olduğunu nasıl anlıyorsunuz. Suçu, organize bir suç işlenmiş mi? Bir dinlenmemesi gerek bir yer dinlenmiş mi? Dinlenmiş yasal olmayan bir şekilde. O kişiyi kaç kişi dinlemiş onu? Kaç kişi dinlemiş. Onların hepsi tespit ediliyor. Tespit edildiği zaman biraz önce söylediğim araçları kim almış. Bunlar tespit edildiğinde kim almışsa yasal olarak kim o meselenin içerisindeyse, altına imza atmışsa onlar gönderiliyor. Bir de hani şey vardır, memleket kimin ne olduğunu biliyor. Bir suç işlenmiş, devlet, bu suçu işleyenlerin üzerinden bir soruşturma yürütüyor. Yoksa suç işlememiş olanlara yönelik tabanda, efendim, işte insanlara bir zamanlar bir şeyin içerisinde olmuşlar, onlara yönelik bir şey yok. Bir çaba, bir soruşturma yok.”
Kamer Genç'in Utandıran Skandalları 02:36
Kamer Genç'in Utandıran Skandalları 389 izlenme - 4 yıl önce Kamer Genç Emine Erdoğan Konuşurken Rezalet Çıkardı...
Açlık Nedir Bilirmisin-Adem Durmazer 05:38
Açlık Nedir Bilirmisin-Adem Durmazer 1.166 izlenme - 8 yıl önce onuruyla evine ekmek götürebilme savaşı veren binlerce insandan birinin feryadı.bu ortamın vicdansız mimarlarına bir armağandır
Utançtan Yerin Dibine Sokan 6 An 02:54
Utançtan Yerin Dibine Sokan 6 An 341 izlenme - 2 yıl önce Bazı anlar var ki, insanın utançtan yerin dibine giresi geliyor. Olsun, hangimiz rezil olmadık çılgınlar gibi? Sosyal Medya Hesaplarımız: https://www.facebook.com/enesvetolga twitter.com/enesvetolga