Hoşgeldiniz!

Utanmak Videoları İzle

Araba Üretemiyoruz Kılıçdaroğlu Utanmıyor musun 01:41
Araba Üretemiyoruz Kılıçdaroğlu Utanmıyor musun 13.092 izlenme - 3 ay önce Nükleer Atık kullanan bir abinin, Bayern'li Hans'ı örnek göstererek Kemal Kılıçdaroğlu'na çatmasını izliyoruz.
En Son Ne Zaman Utandınız? - Sokak Röportajları 02:00
En Son Ne Zaman Utandınız? - Sokak Röportajları 63.297 izlenme - 2 yıl önce En küçük şeyden utanıp yanağı hemen al al olanlardan mısınız yoksa "ben utanmazın tekiyim, ben değil eller utansın" diyenlerden mi? SokakRoportajlari.com iftiharla sunar; "En son ne zaman utandınız? Neden?"
Anıl İlter - Utandıran Arkadaş 00:06
Anıl İlter - Utandıran Arkadaş 106.329 izlenme - 4 yıl önce Utandıran Arkadaş Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dans Etmeye Utanan Kızını Cesaretlendiren Filistinli Baba 01:36
Dans Etmeye Utanan Kızını Cesaretlendiren Filistinli Baba 14.314 izlenme - 1 yıl önce italya'da,Filistinli bir Baba.Kızı dans etmeye utanıyor;Baba cesaretlendiriyor.Ve dünya,1 dakikalığna;güzelleşiyor..
Başkası Adına Utanmak Vol. 31 05:14
Başkası Adına Utanmak Vol. 31 11.624 izlenme - 2 yıl önce İzlerken hele de o ayrıntılara bakarken yerin dibine girdim adeta. Çok güzel olmuş bir daha yapmayın demek geliyor insanın içinden. Bu arada farkındayım klibi bu mal Cezmi'yle Kemal Ekşioğlu her yerden bulabilir ama sırf buradan almasınlar diye üşenmedim ekledim. Gitsin Youtubedan alsın
En Çok Utandığınız Anınız Nedir? - Sokak Röportajı 04:04
En Çok Utandığınız Anınız Nedir? - Sokak Röportajı 2.865 izlenme - 1 yıl önce Sokak röportajında vatandaşlara en çok utandıkları an sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış izliyoruz.
5 Dil Bilen Suriyeli Kağıt Toplayıcısı 00:59
5 Dil Bilen Suriyeli Kağıt Toplayıcısı 3.383 izlenme - 1 yıl önce Suriye'deki iç savaştan kaçarak türkiye'ye sığınan 44 yaşındaki Nadir İbrahim. Türkiye'de yüklü miktarda parasını da dolandırıcılara kaptırınca istanbul'da geçimini kağıt toplayarak sürdürüyor.
Dünya'nın En Büyük Dört Kulübünden Birini Fenerbahçe Sanan Çılgın Rapçi - Vol 2 02:30
Dünya'nın En Büyük Dört Kulübünden Birini Fenerbahçe Sanan Çılgın Rapçi - Vol 2 1.961 izlenme - 2 yıl önce Kafası hafif şekerli bu arkadaşın geçen sene yapmış olduğu klip çok begenilince devamını getirmiş. Son bir senede kafası hala aynı kalan genç oğlan, bu kez yaptığı şarkıya iki müzmin sakatın ismini de eklemiş. İşte sosyal medyada bir milyon üye tarafından günde 12 kez yandex'de aratılmak sureti ile dinlenen müthiş rap şarkısı. Buram buram zeka içerir. Kafiyeler falan ilkokul sıralarına yazdığımız kafiyeli sözlerden. Tüm stadyum İnler, İnter'de titrer. Chelsea, Menyuuu Avrupa'da dinler :) Diğer versiyonu için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/217998/dunyanin-en-buyuk-dort-kulubunden-birini-fenerbahce-sanan-cilgin-rapci
utandıran çizgi film tüyler ürpertecek... 01:59
utandıran çizgi film tüyler ürpertecek... 3.937 izlenme - 7 yıl önce utandıran çizgi film tüyler ürpertecek...
Bikinili Kızların Kaza Derlemeleri 03:56
Bikinili Kızların Kaza Derlemeleri 1.360 izlenme - 3 yıl önce 9gag ekibi bizler için bikinili ablaların kazalarını derlemiş. Ben de size alkışlarla yaşıyorum ailesine sunmaktan kıvanç duyarım. Alkışlarla yaşatalım..
Ailenizle Film İzlerken Sevişme Sahnesi Çıksa Ne Yaparsınız? 03:08
Ailenizle Film İzlerken Sevişme Sahnesi Çıksa Ne Yaparsınız? 1.541 izlenme - 2 yıl önce Ailecek sakin sakin film izlerken, aniden bir sevişme sahnesi ile karşı karşıya kalmak ve aile fertlerinin özellikle de ailenin küçük bireylerinin utana sıkıla o sahnenin sonunu getirme çabaları herkesin en az en az bir kez yaşadığı bir andır diye düşünüyoruz. Türk genci, bu zorlu anları en kolay şekilde atlatmak için neler yapıyor diye merak eden Sarı Mikrofon ekibi de cevabı bulmak için yeniden yollara düşüyor.
Binali Yıldırım ile Voleybol Öğreniyorum 00:59
Binali Yıldırım ile Voleybol Öğreniyorum 1.464 izlenme - 3 yıl önce Yapma demiyorum hobi olarak yine yap. Binali Yıldırım'la spor yapıyoruz.
Otobüste Umursamadan Dans Eden Genç 00:59
Otobüste Umursamadan Dans Eden Genç 1.043 izlenme - 2 yıl önce Hangi memlekette olduğunu bilemediğim, otobüste ortada kimseye aldırış etmeden salak salak dans eden gencin vidyosudur. Başkası adına utanma içerir ancak başlığa yazmadım gereksiz uzun olurdu zira..
Çekingen Bir İnsanın Hayatı 07:09
Çekingen Bir İnsanın Hayatı 665 izlenme - 2 yıl önce Çekingen kişilik bozukluğu veya sosyal fobi olarak da bilinen dışardan görenlerin utangaç diye tanımladıkları kişilerin aslında neler yaşadıklarını gösteren bir çalışma. Bunlara yakın şeyleri hatta daha kötülerini yaşayan insanlar var çevremizde. Utangaç diye yaftalandıkça hayallerindeki hayatı yaşayamadıkça daha da izole ediyolar kendilerini. Videonun sonunda da dediği gibi git ve utangaç biriyle arkadaş ol.
League Of Legends'a Şarkı Yazan Velet 01:11
League Of Legends'a Şarkı Yazan Velet 1.087 izlenme - 3 yıl önce Genç oyuncumuz oyuna olan sevgisini İrem Derici'nin Kalbimin Tek Sahibine adlı şarkısına yeni bir yorum katarak getirmiş. Buyrun efendim.
 How i Met Your Mother Türk Dizisi Olsaydı 01:48
How i Met Your Mother Türk Dizisi Olsaydı 1.364 izlenme - 3 yıl önce Dünya'nın gelmiş geçmiş en iyi komedi dizilerinden biri olan ve 9 Sezon süren How i Met Your Mother Türk dizisi olsaydı nasıl olurdu ?
Prezervatif Alırken Utanmayın 01:09
Prezervatif Alırken Utanmayın 581 izlenme - 3 yıl önce Sağlıklı ve eğlenceli bir cinsel hayat sürmeyi kim istemez? Fiesta ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak, cinsellik ile ilgili bilgileri takip etmek, bir ...
Arif Erdem'in hayatında en çok utandığı an! 03:02
Arif Erdem'in hayatında en çok utandığı an! 750 izlenme - 2 yıl önce Beyaz, konuklarına "Hayatınızda sizi en utandıran olayınız ne?" diye sordu ve birbirinden komik cevaplar aldı! İşte Arif Erdem'in hayatında en çok utandığı an..
Seda Sayan - Canlı Yayına Katılan Stres Koçu Tokatlamak 00:48
Seda Sayan - Canlı Yayına Katılan Stres Koçu Tokatlamak 543 izlenme - 2 yıl önce Sabah programlarımızın vazgeçilmezi, biz vazgeçsek bile programın bizden vazgeçmediği bir Seda Sayan kuşağında, "Dövülerek para kazanan: http://www.streskocu.com/ " kardeşimizin reklamını yapayım düşüncesiyle kalkıştığını düşündüğümüz bu videoda, video başlığını bir anda damarlarımdan ayaklarımın beni başka odaya götürmesine kadar hissettim. İzlerken Başkasının Yerine Utananların Sitesi Alkislarlayasiyorum.com
League Of Legends'a Şarkı Yazan Velet 01:11
League Of Legends'a Şarkı Yazan Velet 636 izlenme - 2 yıl önce Genç oyuncumuz oyuna olan sevgisini İrem Derici'nin Kalbimin Tek Sahibine adlı şarkısına yeni bir yorum katarak getirmiş. Buyrun efendim.
Lerzan Mutlu Biz Mutlu 01:29
Lerzan Mutlu Biz Mutlu 667 izlenme - 3 yıl önce Paparazziler tarafından tangalı görüntüleri çekilen Lerzan Mutlu isimli ses sanatkarı bir röportajda bu durumu açıklıyor.Yalnız açıklama esnasında görüyoruz ki saniyeler geçtikçe açıklamanın içeriği çılgın atmaya başlıyor ve en sonunda resmen '' mabadına güvenen açar kardeşim '' noktasına geliyor. Fan sitesine ''Ooohh ne güzel bir görüntü. Gözümüz gönlümüz açıldı '' şeklinde mesaj bırakan ultra açık sözlü hayran kitlesi konusunu ise bir büyük rakı içtikten sonra tartışmak istiyorum.
How i Met Your Mother Türk Dizisi Olsaydı 01:48
How i Met Your Mother Türk Dizisi Olsaydı 611 izlenme - 3 yıl önce Dünya'nın gelmiş geçmiş en iyi komedi dizilerinden biri olan ve 9 Sezon süren How i Met Your Mother Türk dizisi olsaydı nasıl olurdu ? Bir bakalım.
İsmet Berkan'ın Türbanlı Kadının Dövülme Görüntülerini İzlemesi 05:41
İsmet Berkan'ın Türbanlı Kadının Dövülme Görüntülerini İzlemesi 265 izlenme - 2 yıl önce Videonun başlarında İsmet Berkan'ın belirttiğinden anlaşılana göre Kanal D'nin yayınladığı görüntüden bahsediyor. Sorularım şunlar; 1.) Emniyet'in elindeki görüntü size niye izletildi? 2.) Boş çocuk arabasının devrilmesinin ardından kadının çıktığını söylüyor. Ve videonun hepsinin bu olduğunu söylüyor. Peki bu dayağı ne ara yedi kadın? Çocuk arabasıyla kendine mi vurdu, naptı? 3.) Videonun paylaşılmama gerekçesini neden bilmiyorsun? Bal gibi biliyorsun işte. Bir bok yok videoda. 4.) Aile paylaşılmasın istiyormuş. Öyle duyum almış. Ulan orada bir kadın olup olmadığı bile videoyu büyültmediğin zaman anlaşılmıyor. 5.) Onlarca kişi savcılığa davet edilip, niye bu görüntüler izlettiriliyor? Savcının böyle bir görevi mi vardır? Kim bu savcı? (02:52 de altyazıda olan yazıya ithafen) Bu da son sorum, Hala boy boy televizyonlarda gözüküyorsun. Utanmıyor musun?
Mc Cehalet - Recep Tayyip Erdoğan'ın Askerleriyiz 01:01
Mc Cehalet - Recep Tayyip Erdoğan'ın Askerleriyiz 363 izlenme - 2 yıl önce Kimse kusura bakmasın ama Ak Parti seçmeni diyince aklımda böyle bi tip canlanıyor hep. Tamam herkes böyle olmayabilir ama hepsini toplayınca ortaya bu çıkıyor. Matematikteki limit işlemini seçmenler üzerine uygulasan işlem bu tip bi seçmene yakınsıyor yani. Şimdi hepinizi videoyu izleyip utanmaya ve 1 dakikalık southpark sessizliğine davet ediyorum.
Prezervatif Alırken Utanmayın 01:09
Prezervatif Alırken Utanmayın 228 izlenme - 3 yıl önce Sağlıklı ve eğlenceli bir cinsel hayat sürmeyi kim istemez? Fiesta ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak, cinsellik ile ilgili bilgileri takip etmek için videomuzu izleyin.
Ferdi Tayfur - Utanıyorum (Audio) 04:55
Ferdi Tayfur - Utanıyorum (Audio) 306 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri yalancidir ona kanma dediler vazgec bu sevdadan yanma dediler hakliymis dostlarim bitti vaatler aldandim demeye utaniyorum nasil oldu sana boyle guvendim nasil oldu seni bu kadar sevdim sahteymis her halin fark edemedim adini anmaya utaniyorum sevindir kalbini bak eserine beni bile dusman ettin kendime bir daha yuzume sakin gorunme yuzune bakmaya utaniyorum
Burak Yılmaz'ın Artistlik Yapıp Taraftarla Tartışmaya Kalkması 01:08
Burak Yılmaz'ın Artistlik Yapıp Taraftarla Tartışmaya Kalkması 329 izlenme - 2 yıl önce Efendim bir Burak Yılmaz klasiği daha izliyoruz. Bir Galatasaraylı olmama rağmen bunun kadar çirkef bir futbolcu daha var mı bu ligde bilmiyorum. Emre Belezoğlunu futbolcu dahi görmediğim için onu katmadım bu listeye. Galatasaray'ın, Bruxelles ile yaptığı hazırlık maçında Burak Yılmaz'ın taraftarlardan tepki görmesiyle nasıl bir anda taraftara saldırmaya kalkıştığını izleyeceksiniz. Not: Taraftarlardan sevgi gösterisi gören diyen spiker senin de nasıl biri olduğunu çözemedim.
Tarkan - Seviş Benimle (1994) 05:16
Tarkan - Seviş Benimle (1994) 150 izlenme - 2 yıl önce Tarkan'ın 1994 çıkışlı "Acayipsin" isimli albümünden marjinal sözlere ve yoruma sahip bir parça. Kaset yeni alınmış ve yaz aylarında arabayla İzmir'e gidilmektedir. Kasetçalarda Tarkan'ın siyah yüzeyle kaplı "Aacayipsin" isimli kaseti çalmaktadır. Gül Döktüm Yollarına , Hepsi Senin mi , Unutmamalı , Dön Bebeğim , Kış Güneşi , Şeytan Azapta gibi şarkılar dinlenmekte ve eğlenceli bir yolculuk yapılmaktadır. Ancak "Seviş Benimle , aay odada şimdi aay yatakta , daha çıplak görünüyorsun" sözleriyle arabada bulunan baba,dayı,anne,abla gibi büyüklerin yanında utanmış , sanki şarkıyı ben yazmışım gibi yerin dibine girip kızarmışımdır. Aynı duygu televizyondaki öpüşme sahnelerinde de yaşanmıştır o yıllarda.Hey gidi.. Hep birlikte dinliyoruz efendim..
How i Met Your Mother Türk Dizisi Olsaydı 01:48
How i Met Your Mother Türk Dizisi Olsaydı 284 izlenme - 2 yıl önce Dünya'nın gelmiş geçmiş en iyi komedi dizilerinden biri olan ve 9 Sezon süren How i Met Your Mother Türk dizisi olsaydı nasıl olurdu ?
Fatih Akın - Türk Medyası Utansın! 00:31
Fatih Akın - Türk Medyası Utansın! 182 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen Fatih Akın film cekimi icin bulundugu Ürdün'den direnişe destek veriyor.