Hoşgeldiniz!

Ütü Masası Videoları İzle

Yasemin Yalçın'dan Çağla Şikel'e: Ütü tahtası gibisin 03:22
Yasemin Yalçın'dan Çağla Şikel'e: Ütü tahtası gibisin 3.545 izlenme - 2 yıl önce Çağla Şikel ile Alişan'ın sunduğu Her Şey Dahil programına konuk olan ünlü oyuncu Yasemin Yalçın, arasında çok boy farkı olan Şikel'e, ' Ütü tahtası gibisin ' dedi.
Salak Yemin Ederim Gerizekalı Bu Çocuk 00:51
Salak Yemin Ederim Gerizekalı Bu Çocuk 1.045 izlenme - 3 yıl önce Döşek ve ütü masası fonunda karizmatik Feysbuk fotoğrafı çekmek isteyen ergenimiz ve onu anlamayan annesi... Ne de güzel pozu vermişti lan halbusi, geldi dağıttı kadın tezgahı. Yalnız genç, sen videoyu açmışın bea. "salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk" heç çilesiz.
Öğrenci Evi Kazası 01:00
Öğrenci Evi Kazası 521 izlenme - 2 yıl önce Öğrenci evinde eğlence amaçlı çekilen bir videoda, beklenmedik bir son gerçekleşiyor.
Salak Yemin Ederim Gerizekalı Bu Çocuk 00:51
Salak Yemin Ederim Gerizekalı Bu Çocuk 531 izlenme - 2 yıl önce Döşek ve ütü masası fonunda karizmatik Feysbuk fotoğrafı çekmek isteyen ergenimiz ve onu anlamayan annesi... Ne de güzel pozu vermişti lan halbusi, geldi dağıttı kadın tezgahı. Yalnız genç, sen videoyu açmışın bea. "salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk" heç çilesiz.
Küçük Dansçının Başına Gelen Talihsizlik 00:11
Küçük Dansçının Başına Gelen Talihsizlik 76 izlenme - 1 yıl önce Annesi veya ablası sandığım kişi, küçük çocuğu müzik eşliğinde dans ettirip videosunu çekme peşinde komik bir görüntü koparma peşinde ama sahneye bomba gibi giren küçük çocuğun başına talihsiz bir şey gelmek üzere izliyoruz .
Bir Dağ Gelinciğinin Ütü Masasıyla İmtihanı 00:30
Bir Dağ Gelinciğinin Ütü Masasıyla İmtihanı 106 izlenme - 2 yıl önce Evcil bir dağ gelinciği ve bir ütü masasına atlama hikayesini anlatan kısa ama komik bir video. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Ütü Masası Kurutmalık Pazar Arabası 00:38
Ütü Masası Kurutmalık Pazar Arabası 165 izlenme - 7 yıl önce servetmadeniesya
Ütü Masası Ve Su Bidonuyla Kaydılar 00:44
Ütü Masası Ve Su Bidonuyla Kaydılar 28 izlenme - 2 yıl önce Ütü masası ve su bidonuyla kaydılar- Bitlis'in Hizan ilçesinde yaşayan ve kayak malzemeleri olmayan çocuklar, su bidonları, ütü masası ve un torbalarıyla kayak yapmanın keyfini yaşıyor Hizan ilçesinde yaşayan ve kayak malzemeleri olmayan çocuklar, su bidonları, ütü masası ve un torbalarıyla kayak yaptı.
Kuşun Ütüyle İmtihanı 00:38
Kuşun Ütüyle İmtihanı 10 izlenme - 2 yıl önce Kuşun Ütüyle İmtihanı