Hoşgeldiniz!

Uyan Türkiyem Videoları İzle

Tuğçe Kazaz Televizyon Kuruyor 09:47
Tuğçe Kazaz Televizyon Kuruyor 2.911 izlenme - 7 ay önce Beyaz TV ' de Tahir Sarıkaya ' nın hazırlayıp sunduğu Uyan Türkiyem programına katılan manken Tuğçe Kazaz ilginç medya patronluğu projesini anlatırken, sunucu Tahir Sarıkaya şaşkınlığını gizleyemedi.
Adnan Oktar'ın Kediciklerinin Canlı Yayında Zor Anları (Uyan Türkiyem 11 Nisan Pazartesi) 01:55
Adnan Oktar'ın Kediciklerinin Canlı Yayında Zor Anları (Uyan Türkiyem 11 Nisan Pazartesi) 713 izlenme - 1 yıl önce Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Uyan Türkiyem programının sunucu Tahir Sarıkaya, programına Adnan Oktar’ın kediciklerini konuk etti. Kediciklerin kendi programlarında PKK’yı eleştirip, şehitlerin gelmesine rağmen oynamasını eleştiren Sarıkaya ‘ Ülkemizde şehitlerimiz var. Bazı televizyon kanalları radyo programları şehitler geldiği zaman modlarını düşürüyorlar. Ama ben bakıyorum siz oynuyorsunuz. Neden oynuyorsunuz?’ sorusunu yöneltti. PKK’nın ülkede kaos yaratmak istediğini ifade eden kedicik ‘Yas haramdır. Şehitlik ne kadar büyük bir şereftir. PKK’nın istediği zaten ülkeyi yasa boğmak. PKK zaten karamsarlık yaymak istiyor.’ dedi.
Eşimle Günde 10 Defa İlişkiye Giriyorum Zararı Olur Mu? - Beyaz TV 03:42
Eşimle Günde 10 Defa İlişkiye Giriyorum Zararı Olur Mu? - Beyaz TV 2.574 izlenme - 2 yıl önce Efendim, Beyaz TV'de yayınlanan Uyan Türkiyem programının sunucusu Tahir Sarıkaya, bugünkü yayınında Dr. Gökçen Erdoğan ile cinsel sorunları konuştu. İzleyicilerden gelen soruları okuyan Sarıkaya, bir soru karşısında şaşkınlığını, 'Tövbe yarabbim' diyerek belli etti. Seyircinin, 'Eşimle günde 10 kez ilişkiye giriyorum. Bunun bir sakıncası olur mu?' şeklindeki sorusuna Dr. Erdoğan, 'Yok öyle bir şey. Hava atıyor. 'Geç boşalıyorum, ne yapayım' şeklindeki soru tarzı' karşılığını verdi. Erdoğan soru karşısında hızını alamayarak, 'Yuh yani. Fizyolojiye aykırı. Her gün günde 10 kez ilişkiye girilmez. Her şeye aykırı. Bu ego tatmini gibi' dedi. Tahir Sarıkaya, Dr. Erdoğan'a Beyaz TV'nin spor yorumcusu Ahmet Çakar'ın dün yaptığı 'Prezervatif reklamlarının erken saatlerde yayınlanmasına karşıyım' şeklindeki açıklamasını da sordu. 'Çok üzülüyorum' diyen Gökçen Erdoğan, 'Biz doktorlar doğum kontrol yöntemlerini kadınlara, erkeklere duyurmak için bar bar bağırıyoruz. Bazı şeylerin normalleşmesi lazım. Prezervatif reklamı makarna reklamıyla eş olduğu zaman biz bunu normallaştiririz. Ve o zaman tecavüzler, tacizler olmaz. Takılmamak lazım. Prezervatifin kamu spotu olması lazım' şeklinde konuştu.
Canlı Yayında Şaşırtan Seks Sorusu 01:28
Canlı Yayında Şaşırtan Seks Sorusu 2.075 izlenme - 3 yıl önce Beyaz TV'de yayınlanan Uyan Türkiyem programına konuk olan Dr. Gökçen Erdoğan, izleyiciden gelen "Eşimle günde 10 defa seks yapıyorum" sorusuna bakın ne cevap verdi.
 Eşimle Günde 10 Defa İlişkiye Giriyorum Zararı Olur Mu? - Beyaz TV 03:42
Eşimle Günde 10 Defa İlişkiye Giriyorum Zararı Olur Mu? - Beyaz TV 1.228 izlenme - 3 yıl önce Efendim, Beyaz TV'de yayınlanan Uyan Türkiyem programının sunucusu Tahir Sarıkaya, bugünkü yayınında Dr. Gökçen Erdoğan ile cinsel sorunları konuştu. İzleyicilerden gelen soruları okuyan Sarıkaya, bir soru karşısında şaşkınlığını, 'Tövbe yarabbim' diyerek belli etti. Seyircinin, 'Eşimle günde 10 kez ilişkiye giriyorum. Bunun bir sakıncası olur mu?' şeklindeki sorusuna Dr. Erdoğan, 'Yok öyle bir şey. Hava atıyor. 'Geç boşalıyorum, ne yapayım' şeklindeki soru tarzı' karşılığını verdi. Erdoğan soru karşısında hızını alamayarak, 'Yuh yani. Fizyolojiye aykırı. Her gün günde 10 kez ilişkiye girilmez. Her şeye aykırı. Bu ego tatmini gibi' dedi. Tahir Sarıkaya, Dr. Erdoğan'a Beyaz TV'nin spor yorumcusu Ahmet Çakar'ın dün yaptığı 'Prezervatif reklamlarının erken saatlerde yayınlanmasına karşıyım' şeklindeki açıklamasını da sordu. 'Çok üzülüyorum' diyen Gökçen Erdoğan, 'Biz doktorlar doğum kontrol yöntemlerini kadınlara, erkeklere duyurmak için bar bar bağırıyoruz. Bazı şeylerin normalleşmesi lazım. Prezervatif reklamı makarna reklamıyla eş olduğu zaman biz bunu normallaştiririz. Ve o zaman tecavüzler, tacizler olmaz. Takılmamak lazım. Prezervatifin kamu spotu olması lazım' şeklinde konuştu.
Erkeklerin Utanmadan Kadın Doktora Gitmesi - Beyaz TV 01:25
Erkeklerin Utanmadan Kadın Doktora Gitmesi - Beyaz TV 634 izlenme - 2 yıl önce ''Uyan türkiyem” programının sunucusu Tahir Sarıkaya'a göre çok şaşılası durum imiş. Bir erkek kadın doktora cinsel sorunlarını nasıl anlatabilirmiş. Eğer erkekseniz ve cinsel sorunlarınız var ise anonim olarak Haydar Dümen'e yazmalı, ya da telefon ile destek almalısınız. Asla doktora gitmeyiniz. Ayıp denen birşey var yahu!
Adanalı Ronaldo'nun Canlı Yayın Transferi 03:07
Adanalı Ronaldo'nun Canlı Yayın Transferi 506 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Tv'nin bu sabahki programında bizim Adana'lı Ronaldo, kendi şehrinin takımına canlı yayında transfer olmuş, gerçi takıma mı belediyeye mi onu da anlamadım da. azalarak bitti sandınız değil mi Adanalının videolarını, Belieber izleyeceğinize Ronaldo izleyin daha ne?.
AK Parti Milletvekili'nden canlı yayında ağır hakaret ve tehdit! 02:36
AK Parti Milletvekili'nden canlı yayında ağır hakaret ve tehdit! 630 izlenme - 3 yıl önce Beyaz TV'de "Uyan Türkiyem" programına konuk olan AK Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral CHP'li Kamer Genç'e ağır hakaretler ve tehditler savurdu. Genç'e 'Hayvan, şerefsiz, alçak'diyen Saral, ardından "Bunun ayaklar altına alınıp, komalık yapılması lazım" demesi sunucu Tahir Sarıkaya'yı zor durumda bırakırken Sarıkaya 'Lütfen RTÜK kurallarına uyalım' diye uyardı.
Tahir Sarıkaya İle Uyan Türkiyem Tanıtım Filmi 01:02
Tahir Sarıkaya İle Uyan Türkiyem Tanıtım Filmi 253 izlenme - 4 yıl önce Tahir Sarıkaya İle Uyan Türkiyem Tanıtım Filmi
Kıbrıs Adası Nerede? 03:37
Kıbrıs Adası Nerede? 114 izlenme - 2 yıl önce Uyan Türkiyem'in muhabiri Cem Talay bu sefer Diyarbakır'da vatandaşa soruyor. Kıbrıs Adası nerede? İşte yurdum insanından hem güldüren hem de düşündüren müthiş cevaplar.
Süleyman Şah Kimdir? 03:11
Süleyman Şah Kimdir? 93 izlenme - 2 yıl önce İş adamı mı? Yok yok din hocası? Osmanlı Devleti'nin kurucusu? Cem Talay yine sokaklarda vatandaşa 'Süleyman Şah' kimdir diye soruyor. İşte yurdum insanından Süleyman Şah cevabı...
Gülen Adam Kemal Amca Uyan Türkiyem Programında 06:14
Gülen Adam Kemal Amca Uyan Türkiyem Programında 191 izlenme - 4 yıl önce Sosyal Paylaşım Sitelerinde En Çok İzlenen Videolar Arasına Giren 'gülen Adam' Kemal Amca'yı "uyan Türkiyem" Programına Katıldı.
Çocuğunuz Ben Nasıl Doğdum Derse Cevabınız Ne Olur? 03:10
Çocuğunuz Ben Nasıl Doğdum Derse Cevabınız Ne Olur? 63 izlenme - 2 yıl önce Uyan Türkiyem ekibi yine sokaklarda vatandaşa soruyor...Anne babalar...Çocuğunuz size ben nasıl doğdum derse cevabınız nasıl olur? İşte vatandaşın ' evladım aslında seni leylekler getirdi' cevabı...
Uyan Türkiyem, Birlik Olalım! 04:12
Uyan Türkiyem, Birlik Olalım! 164 izlenme - 4 yıl önce Uyan Türkiyem, Birlik Olalım!
03:10
" Militanca Yayın Yapıyorsun" 121 izlenme - 3 yıl önce Beyaz TV ekranlarında yayınlanan "Uyan Türkiyem" programının sunucusu Tahir Sarıkaya programında, Fox TV "Çalar Saat" spikeri, Akşam Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni İsmail Küçükkaya hakkında çok ağır ithamlarda bulundu.
Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir'den Reza Zarrab Yorumu (Uyan Türkiyem 26 Mart Cumartesi) 03:03
Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir'den Reza Zarrab Yorumu (Uyan Türkiyem 26 Mart Cumartesi) 26 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Tahir Sarıkaya'nın sunduğu Uyan Türkiyem programında Reza Zarrap ' ın ABD ' de tutuklanmasını yorumladı.
Ayşen Gruda Öfkelenerek Telefonu Kapattı 02:20
Ayşen Gruda Öfkelenerek Telefonu Kapattı 93 izlenme - 4 yıl önce Beyaz TV'de yayınlanan "Uyan Türkiyem" programına telefonla katılan Ayşen Gruda, canlı yayında çok sinirlenerek sunucunun suratına telefonu kapattı.
Utanmadan Nasıl Geliyorlar 01:25
Utanmadan Nasıl Geliyorlar 70 izlenme - 5 yıl önce Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan “Uyan Türkiyem” programının sunucusu Tahir Sarıkaya doktor-hasta ilişkisine öyle bir yorum yaptı ki...
Beyaz Tv Büyü Nedir Erol Tanguttahir Sarıkaya Uyan Türkiyem 22:28
Beyaz Tv Büyü Nedir Erol Tanguttahir Sarıkaya Uyan Türkiyem 2 izlenme - 11 ay önce BEYAZ TV Büyü Nedir Erol TangutTahir Sarıkaya Uyan Türkiyem