Hoşgeldiniz!

uyandı

Konserde Dalan Kadının Çığlıklar İçinde Uyandığı An 00:35
Konserde Dalan Kadının Çığlıklar İçinde Uyandığı An 5.539 izlenme - 2 ay önce Klasik müzik konserlerinde uyuya kalan bir kadın Stravinsky’nin The Firebird'ünün çalındığı anda uykusundan çığlık atarak uyandı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Genç Kızın Uykusunu Bozan Plaj Şakası 04:07
Genç Kızın Uykusunu Bozan Plaj Şakası 4.387 izlenme - 4 yıl önce Genç kıza yapılan plaj şakası görenleri gülmekten öldürdü. Kızın yattığı havlunun altına yerleştirdikleri balonu yavaş yavaş şişiren şakacılar, kızın bu kadar uzun süre uyanmayacağını tahmin edemediler...
Abdurrahman Önül - Gönül Uyandı 03:32
Abdurrahman Önül - Gönül Uyandı 1.366 izlenme - 6 yıl önce
Rahatlayıp Uyumayı Sağlayan Sesler (Asmr Rus İçerir) 23:14
Rahatlayıp Uyumayı Sağlayan Sesler (Asmr Rus İçerir) 948 izlenme - 2 yıl önce Değişik nesnelerle sesler çıkararak ve ince sesle sizi ve vucudunuzu dinlendiren ve rahatlatan bir uygulamadır asrm ama bazı erkeklerde farklı etkiler uyandıran bir uygulamadır.
Hardal - Uyandı (Orijinal Plak Kayıt) 03:25
Hardal - Uyandı (Orijinal Plak Kayıt) 54 izlenme - 4 ay önce Hardal - Uyandı (Orijinal Plak Kayıt) Plak Edinmek Ä°steyen Tüm Dostlar Ä°letiÅŸim Sayfalarımıza AÅŸağıdaki Linkler'den UlaÅŸabilirsiniz. http://www.matarailgievi.com/ http://www.canplak.com/
Kelebeğin Rüyası - Kelebek Uyandı Mı ? (Film Müzikleri) Enstrümantal 05:14
Kelebeğin Rüyası - Kelebek Uyandı Mı ? (Film Müzikleri) Enstrümantal 749 izlenme - 5 yıl önce Enstrümantal - Kelebek Uyandı Mı ? - Kelebeğin Rüyası - Film Müzikleri (2013)
Tehdit & Dazzle Ft Bedraka & Uqly -Gercek Uyandı ( 03:14
Tehdit & Dazzle Ft Bedraka & Uqly -Gercek Uyandı ( 520 izlenme - 9 yıl önce tehdit & dazzle ft bedraka & uqly -gercek uyandı (beni bana geri ver)
Bir Ağaç Uyandı 01:08
Bir Ağaç Uyandı 335 izlenme - 5 yıl önce Bir ağaç uyandı, bir ağaç uyandı On ağaç bin ağaç, milyonlar uyandı On ağaç bin ağaç, ormanlar uyandı İyilik uyandı, kardeşlik uyandı Derede balıklar, kuşlar uyandı Anadolu'nun dağı deresi Talan altında yanı yöresi Üfledi ruhunu; UMUT uyandı Üfledi ruhunu; İNANÇ uyandı Bir ağaç uyandı, milyonlar uyandı Söz-müzik: Sinem Demir 18.06.2013 Bu şarkıyı, içinde tüm canlılara yönelik iyilik-kollama gibi değerleri barındıran tüm hareketlere ithaf ediyorum. Bkz: Gezi Direnişi, Yuvarlakçay destanı, Gerze Termik İSTEMİYOR Direnişi, Tonyalılar'ın çimento fabrikasına direnişi, Loç Vadisi İsyanı, Munzur Vadisi Direnişi, Hasankeyf'te Baraja Hayır Mücadelesi, İspir Çamlıkaya... Hes'lere ve tüm doğa-kültür yıkımlarına karşı mücadele eden tüm memleketlere selam olsun!
Aburrahman Önül Gönül Uyandı 04:09
Aburrahman Önül Gönül Uyandı 275 izlenme - 7 yıl önce gönül uyandı aşka boyandı yandı ha yandı !!
japonya'da yanardağ şiddetli patlamayla uyandı! 01:20
japonya'da yanardağ şiddetli patlamayla uyandı! 279 izlenme - 7 yıl önce
Ünser Bu Gece Uyandı 03:59
Ünser Bu Gece Uyandı 117 izlenme - 5 yıl önce ünser bu gece uyandı
Rahatlayıp Uyumayı Sağlayan Sesler 23:14
Rahatlayıp Uyumayı Sağlayan Sesler 83 izlenme - 4 yıl önce Değişik nesnelerle sesler çıkararak ve ince sesle sizi ve vucudunuzu dinlendiren ve rahatlatan bir uygulamadır asrm ama bazı erkeklerde farklı etkiler uyandıran bir uygulamadır.
deniz uyandı  oyunu 00:37
deniz uyandı oyunu 54 izlenme - 8 yıl önce
Rahman Altın - Kelebek Uyandı Mı ? 05:13
Rahman Altın - Kelebek Uyandı Mı ? 9 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Kelebeğin Rüyası Çıkış Tarihi: 15.03.2013 Dizi-Film Müzikleri
Ayaz Uyandı - Volkan Akmehmet & İnanç Şanver (Kiraz Mevsimi Soundtrack 2) 01:47
Ayaz Uyandı - Volkan Akmehmet & İnanç Şanver (Kiraz Mevsimi Soundtrack 2) 3 izlenme - 2 yıl önce KİRAZ MEVSİMİ SOUNDTRACK 2 (2015 / DOKUZ SEKİZ MÜZİK) Turkcell Muzik: http://www.bitly.com/tkirazmevsimisou... http://www.facebook.com/dokuzsekizmuzik http://www.twitter.com/dokuzsekizmuzik