Hoşgeldiniz!

uyandırmak

Acımasız Uyundırma Yöntemleri 04:02
Acımasız Uyundırma Yöntemleri 13.083 izlenme - 4 yıl önce En Komik Uyandırma Şakaları Kanalımza Abone Olmayı Unutmayın.. Alpaslan Danışan
Sarhoş Olup Sızmış Biri Nasıl Uyandırılır? 04:33
Sarhoş Olup Sızmış Biri Nasıl Uyandırılır? 3.656 izlenme - 2 yıl önce Sarhoş Olup Sızmış Biri Nasıl Uyandırılır? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Arkadaşlarını Tokatlayarak Uyandıran Velet 01:05
Arkadaşlarını Tokatlayarak Uyandıran Velet 3.889 izlenme - 3 yıl önce Belki yapmak istediğiniz hadiselerden biridir, belki de değildir ama sabahın köründe akla gelebilecek en temel piçlik bu olsa gerek. İkinci elemanın tam gerinirken kafaya yediği şaplak ile zevkten mahrum bırakılması, sondaki çocuğun anlamsız bakışları gerçekten gözümü yaşarttı.
Uyuyan Arkadaşı Elektrikli Testereyle Uyandırmak 00:44
Uyuyan Arkadaşı Elektrikli Testereyle Uyandırmak 921 izlenme - 1 yıl önce Aracın içinde uyuyan arkadaşını elektrikli testereyi boğazına dayayarak uyandıran adamı 2016'nın en kötü arkadaşı olarak seçebiliriz. Her ne kadar üzerinde kesiciler olmasa da uyuyan adam için o korku bir ömür yeter. İzliyoruz.
Adana'da Davulcu Recep İvedik 04:04
Adana'da Davulcu Recep İvedik 3.669 izlenme - 3 yıl önce Adana'da komedyen Yunus Yuva, davul çalıp maniler okuyarak vatandaşları sahura kaldırdı, canlandırdığı Adanalı Celal ve Recep İvedik karakteriyle yaptığı sokak gösterisinde Ramazan ruhu ve oruç vurgusu yaptı.
Mikserle Adam Uyandırmak Mutlaka İzlenmeli 00:23
Mikserle Adam Uyandırmak Mutlaka İzlenmeli 993 izlenme - 4 yıl önce Mikserle Adam Uyandırmak Mutlaka İzlenmeli
Çılgın Uyandırma Şakaları 06:12
Çılgın Uyandırma Şakaları 871 izlenme - 4 yıl önce "Uyuyan insanlara bunlar yapılmamalı" dedirten şakalar
Uyuyakalan Su Samuru 00:09
Uyuyakalan Su Samuru 439 izlenme - 2 yıl önce Bu şirin dostumuz sırtüstü uyurken umulmadık bir anda insanoğluyla karşılaşır ve yapılan dürtmeyle neye uğradığını şaşırır. Yüzündeki hassktir uyuyakalmışım ifadeside güldürür.
Uyuyakalan Askeri Uyandırmak. 00:08
Uyuyakalan Askeri Uyandırmak. 934 izlenme - 3 yıl önce Uyuyakalan bir Rus askerinin nasıl uyandırıldığını görüyoruz. Tabi daha sonrasında bu sebepten dolayı başka bir şeye maruz kaldı mı bilemiyoruz.
En Komik Uyandırma Şakaları 03:06
En Komik Uyandırma Şakaları 582 izlenme - 4 yıl önce En Komik Uyandırma Şakaları
waking the dead fragmanı 1 02:25
waking the dead fragmanı 1 1.424 izlenme - 7 yıl önce fielding pierce idealleri olan bir politikacıdır. 1972 yılında gösterilerde yer alır 1973'te hukuk fakültesine girer ve aktivist sarah'ya şık olur. fakat sarah şili direnişi sırasında ölür. dokuz yıl aradan sonra kongre seçimlerinin tam ortasında fielding sarah'ı düşünmeye başlar. sarah geri gelmiştir.
Prezervatif İle Arkadaşı Uyandırmak 00:06
Prezervatif İle Arkadaşı Uyandırmak 615 izlenme - 4 yıl önce Prezervatif İle Arkadaşı Uyandırmak
Derste Uyuyan Kızı Uyanışı 00:15
Derste Uyuyan Kızı Uyanışı 324 izlenme - 3 yıl önce Ders sırasında tatlı tatlı uyuyan kızın uyanışı. İşte o komik an..
Acımasız Uyandırma Taktikleri 2 06:12
Acımasız Uyandırma Taktikleri 2 309 izlenme - 3 yıl önce 2013 yılında sosyal nette yüklenmiş enteresan uyandırma tekniklerinin kolaj çalışmasını izliyoruz.. Bazıları gerçekten güzel..
Kedi Dikkatle Sahibini Uyandırıyor 00:48
Kedi Dikkatle Sahibini Uyandırıyor 402 izlenme - 5 yıl önce Bu tatlı kedicik, özenle sahibini uyandırmaya gidiyor. Ne kadar nazik!
Uyuyan Çocuğu Uyandırmak (Hayvanlık İçerir) 00:06
Uyuyan Çocuğu Uyandırmak (Hayvanlık İçerir) 178 izlenme - 3 yıl önce Tatlı tatlı şekerlemesini yapan sabiyi babası olacak adam hayvani bir şekilde uyandırıyor. Çocuğun bakışları çok manidar
Uyuyan Yanardağını Uyandırmak 00:36
Uyuyan Yanardağını Uyandırmak 181 izlenme - 3 yıl önce Aslında nerede geçtiği hakkında bilgi sahibi değilim yalnızca 2007 yılı kayıtlı olduğunu görmüştüm, yanlışım varsa özür diliyorum özet şu: çok kaşınmışlar be abi.
Su Dökerek Adam Uyandırmak 01:24
Su Dökerek Adam Uyandırmak 228 izlenme - 3 yıl önce Soundtrack olarak halk ozanımız Azis'in bir parçasının yer aldığı bu küçük ama etkili şaka 42 saat uykusuz kaldıktan sonra koltukta uyuyakalan arkadaş ve onu su dökerek uyandıran insanları içermektedir.Fragmanın sonunda orijinal video mevcuttur. Not: Mezvu öğrenci evinde bakkala gitme tartışması yüzünden çıkıyor ve şakanın kurbanı evdeki misafir. Hayırlı işler.
Mma Dövüşçüsü Sevdiceğini Nasıl Uyandırır? 01:03
Mma Dövüşçüsü Sevdiceğini Nasıl Uyandırır? 128 izlenme - 4 yıl önce Pat Barry isimli MMA dövüşçüsünün kız arkadaşı Rose Namajunas, her ikisi de MMA cı. Kızımız erkek arkadışını kendi usulünce uyandırıyor. MMA da ne olaki diyen varsa Mixed Martial Arts yani karma dövüş sanatları.
Sahiplerini Uyandıran Kediler 07:22
Sahiplerini Uyandıran Kediler 143 izlenme - 4 yıl önce Sahiplerini Uyandıran Kediler
Uyuyan bebeği böyle uyandırdılar 00:42
Uyuyan bebeği böyle uyandırdılar 109 izlenme - 4 yıl önce
iPhone Akıllı Çalar Saat - Tim-E 00:45
iPhone Akıllı Çalar Saat - Tim-E 152 izlenme - 3 yıl önce Tim-E ismi verilen robot çalar saat sahiplerini uyandırırken dans ediyor, iPhone hafızasına kayıtlı istenilen bir müziği çalıyor, hava ve trafik raporunu veriyor, o gün yapılacak işleri, toplantıları hatırlatıyor, akıl oyunları sorarak canlanmanızı sağlıyormuş. Bunun yanında oyun oynama ve telefonunuzu şarj etme fonksiyonları da varmış. Kolları ve ayakları olana iPhone robotun ekranında bulunan Disney’in Aladdin’ine benzeyen animasyon tim-E karakteri yerine isterseniz kendinizin veya istediğiniz bir başka kişinin yüzünü de koyabiliyorsunuz.
Uyurgezerleri Uyandırmak Tehlikeli Midir ? 02:40
Uyurgezerleri Uyandırmak Tehlikeli Midir ? 143 izlenme - 2 yıl önce Uyurgezerleri Uyandırmak Tehlikeli Midir ? Herkese sahte arap kanalimdan merhabalar.Ölümcül ikilemler kaldığı yerden devam ediyor.Bugün ki ikilemimiz , uyurgezerleri uyandırmak mı daha iyidir yoksa uyandırmamak mı ? Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Instragram : hakan_kaan İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv Gece yarısı etrafda dolanan bir uyurgezersiniz.sizi uyandırmak mıd aha iyidir yoksa uyandırmamak mı ? Bu ikilem klasik bir şehir efsanesiyle ilgili.Bir uyurgezer uyandırılırsa şoktan ölebilir mi ? Peki uyurgezerlik nedir ? ve nasıl gerçekleşir. Uyurgezerlik insanların uyurken hareket etmelerine yol açan bir uyku rahatsızlığıdır. Ve bildiğimiz gibi çokta tuhaf olabilir. Her gece uyku sırasında bazı aşamalardan geçeriz. Bunlar bellek yada bellek harici uykudur. Bellek harici uyku beynin daha az aktif olduğu derin bir uykudur. Ama tuhaftır ki uyurgezerlikte bu aşamada gerçekleşir. Uyurgezerlikte sırasında kişinin beyni horlarken olduğu gibi tamamen uykudadır.
 kızı vakumlayarak uyandırmak 00:06
kızı vakumlayarak uyandırmak 107 izlenme - 4 yıl önce kızı vakumlayarak uyandırmak
Lazerle Uyandırma Şakası 00:41
Lazerle Uyandırma Şakası 91 izlenme - 4 yıl önce Bir Kişi Lazerle Nasıl Uyandırılabilir? İyi Seyirler.
İsmet Özel - Etem Bakır - Karlı Bir Gece Vakti Bir Dostu Uyandırmak 04:43
İsmet Özel - Etem Bakır - Karlı Bir Gece Vakti Bir Dostu Uyandırmak 197 izlenme - 5 yıl önce Karlı Bir Gece Vakti Bir Dostu Uyandırmak Yazarı İsmet Özel Etem Bakır Şiir Yorum Erbain 40 Kırk Yılın Şiirleri
Çalar Saat Görevini Üstlenen Köpekler 01:43
Çalar Saat Görevini Üstlenen Köpekler 54 izlenme - 2 yıl önce Sahiplerini uyandırmaya çalışan köpeklerin muzurluklarla dolu sevimli hallerini izliyoruz; aynı zamanda sahiplerine çektirdikleri ızdırapları...
Bir sarhoşu uyandırmak 01:28
Bir sarhoşu uyandırmak 81 izlenme - 5 yıl önce Ya da uyanmış görüntüsü vermek
Bir sarhoşu uyandırmak 01:28
Bir sarhoşu uyandırmak 81 izlenme - 5 yıl önce Bir sarhoşu uyandırmak