Hoşgeldiniz!

Uyarlamak Videoları İzle

Super Mario Run Gerçek Hayata Uyarlanan Heyecan Dolu Parkuru 04:07
Super Mario Run Gerçek Hayata Uyarlanan Heyecan Dolu Parkuru 540 izlenme - 4 ay önce Eğlenceli videolarıyla tanıdığımız Devin Super Tramp ekibi bu sefer de Super Mario oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hababam Sınıfı GTA 5'e Uyarlandı 01:58
Hababam Sınıfı GTA 5'e Uyarlandı 2.357 izlenme - 2 yıl önce Hababam Sınıfı karakterleri, başarılı satış rakamlarıyla Guinnes Rekorlar Kitabı'na girmeye hak kazanan GTA 5 oyununa uyarlandı. GTA 5 hayranı olan bir tasarımcının yaptığı videoda İnek Şaban'dan Kel Mahmut Karakterine birçok karakterin GTA 5'e uyarlandığı görülüyor. Hababam Sınıfı'nın efsane müziğiyle devam eden video yaklaşık 2 dakika sürüyor.
YouTube'u Gerçeğe Uyarlamak 3 - Sosyal Deney 05:04
YouTube'u Gerçeğe Uyarlamak 3 - Sosyal Deney 38 izlenme - 3 hafta önce Her farklı sosyal deneyleri ile yüzümüzü güldüren ekip yeni videosu ile yeniden karşımızda ekip bu sefer serinin devamı olan youtube gerçeğe uyarlayarak insanların tepkilerini ölçüyolar
Amerikan Güreşçisi Randy Orton'u Popüler Kazalara Uyarlamak 02:06
Amerikan Güreşçisi Randy Orton'u Popüler Kazalara Uyarlamak 291 izlenme - 2 yıl önce Teknolojinin hızla yaygınlaşmasıyla mı desem, yoksa buna daha elverişli teknolojinin gelişmesi mi desem bilemedim, galiba her ikisinin etkisi var bu videoda. Bir youtube fenomeni tarafından hazırlanan videoda, Amerikan Güreşçisi Randy Orton'un son zamanlarda internet ortamında fenomen olmuş videolara uyarlanan görüntüsünü izliyoruz. Bence gayet komik ve güzel bir çalışma olmuş. Bakalım sizin yorumlarınız nasıl olacak? İyi seyirler efendim..
Pacman Oyununu Gerçek Hayata Uyarlamak 02:31
Pacman Oyununu Gerçek Hayata Uyarlamak 239 izlenme - 4 yıl önce Gerçek hayatta pacman oyunu gülmekten öleceksiniz. Gerçek hayatta pacman oyunu gülmekten öleceksiniz.
Whatsapp İfadelerini Gerçek Hayata Uyarlamak 00:44
Whatsapp İfadelerini Gerçek Hayata Uyarlamak 177 izlenme - 2 yıl önce Genelde whatsappta sık sık kullandığımız emoticonları taklit etmeye çalışan kıza 10 üzerinde 9 buçuk veriyoruz___@__xclas______
Kızgın Keçiyi Street Fighter Oyununa Uyarlamak 01:22
Kızgın Keçiyi Street Fighter Oyununa Uyarlamak 148 izlenme - 2 yıl önce Kızgın keçi rakipleri değişse de asla raund kaybetmiyor. Street Fighter adlı efsane atari oyununun Kızgın Keçiyle harmanlanan komik versiyonunu izliyorsunuz efendim. İnatçı keçi uslanmak bilmiyor. Ortaya da böyle komik görüntüler çıkıyor tabi, yorum sizin. İyi seyirler..
Süper Mario Gerçek Hayatta Yaşasaydı Nasıl Olurdu? 03:42
Süper Mario Gerçek Hayatta Yaşasaydı Nasıl Olurdu? 86 izlenme - 2 yıl önce Çocukluğumuzun büyük kahramanlarından biridir Mario. Atari oyunlarının en çok sevileni, yaşlı başlı haline rağmen her şeyin üstesinden gelen bir kahraman olarak görmüşüzdür onu. Şimdi onu gerçek hayatta izleyeceğiz. Süper Mario Gerçek Hayatta Yaşasaydı Nasıl Olurdu? sorusuna cevap almaya çalışacağız. İyi seyirler efendim..
Mortal Kombat'ı Süper Mario'ya Uyarlamak 03:10
Mortal Kombat'ı Süper Mario'ya Uyarlamak 65 izlenme - 2 yıl önce Çocukluğumuzun vazgeçilmez 2 güzel oyunu. Kombat ve Süper Mario. Peki bu kahramanlar yer değiştirse nasıl olurdu? Evet efendim, Kombat'ın Süper Mario'ya uyarlanıp kahramanlarla oyun oynanan ustaca yapımı izliyorsunuz. Nostalji oyunlar üzerinde değişiklik yapmak artık günümüz teknolojisinde daha kolay hale geldi. Ama o eski tatlar artık alınabiliyor mu? Orası soru işareti olarak kalacak. İyi seyirler.
Reziztans Reklamını Dizi Şeklinde Uyarlamak (Beyaz Show) 11:26
Reziztans Reklamını Dizi Şeklinde Uyarlamak (Beyaz Show) 54 izlenme - 4 yıl önce Reziztans Reklamını Dizi Şeklinde Uyarlamak (Beyaz Show)