Hoşgeldiniz!

uydurmak

Fazla Sallama Kemal Abi - Zehir Hafiye 01:59
Fazla Sallama Kemal Abi - Zehir Hafiye 859 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini rahmetli Orhan Aksoy'un üstlendiği ve başrolünü rahmetli Kemal Sunal'ın rol aldığı 1989 yapımı Zehir Hafiye filminden çocukların sevgilisi Kemal abiden macera dolu anılar.
İnsanların Uydurduğu Din Ve Kuran'daki Din 01:54
İnsanların Uydurduğu Din Ve Kuran'daki Din 954 izlenme - 4 yıl önce İnsanların Uydurduğu Din Ve Kuran'daki Din Dini, İslami Videolara, İlahilere İzlesene.com Dan Ulaşabilirsiniz.
Full Otomatik Tarot Falı 04:24
Full Otomatik Tarot Falı 144 izlenme - 3 yıl önce Hazır bulmuşken sülale boyu fal baktırayım diyen beleşçi adam ile karşısında ki adamın ne dediğini dinlemeden kartlara bakıyormuş gibi yaparak otomatiğe bağlayıp alttan çoşkuyu verdikçe veren falcı bacının videosu.Falcı bacı videonun sonlarına doğru ''eytereeaa beaa sokarım böyle falın ızdırabına'' diyerek kartları filan elinden atıp full otomatik programa geçiyor.En sonunda yalandan kuruyan dilini damağını bir yudum su ile ıslatarak, yönetmene yeter ulan hadi bitir de eve gidelim mesajı yolluyor.
islam düşmanlarının dini yıkmak için taktikleri 10:51
islam düşmanlarının dini yıkmak için taktikleri 304 izlenme - 7 yıl önce bu sohbette islam düşmanlarının en büyük taktiklerinden birinin din adamı şekline girip dinde reform yapılması gerektiği fitnesini ortaya atmak olduğu anlatılmaktadır.
Kelimelerini Değiştir Dünyanı Değiştir 01:43
Kelimelerini Değiştir Dünyanı Değiştir 151 izlenme - 5 yıl önce Kelimelerini Değiştir Dünyanı Değiştir
Ritime Ayak Uydurmak 00:06
Ritime Ayak Uydurmak 74 izlenme - 4 yıl önce Süper İzleyin Dayı Süper Kopuyo
Andımız'ı Unutunca Devamını Uyduran Dayı 00:56
Andımız'ı Unutunca Devamını Uyduran Dayı 68 izlenme - 5 yıl önce Balıkesir'de Cumhuriyet Bayramı'nın 90. yıl kutlamaları etkinleri çerçevesinde Atatürk Anıtı'na çelenk koyma töreni yapıldı, o sırada Balıkesir ÇYDD şube başkanı ise andımızı okumak istedi ama fazla duygulanmasından olsa gerek andımızı attı da attı...
Uydurmak 02:49
Uydurmak 53 izlenme - 5 yıl önce Uydurmak