Hoşgeldiniz!

Uygun Adım Videoları İzle

Uygun Adım Evlilik Teklifi 01:50
Uygun Adım Evlilik Teklifi 39.921 izlenme - 3 yıl önce Hava Harp Okulundan yeni mezun olan Süleyman Özdayı, sevgilisi Yağmur Okça'ya tamda mesleğine yakışır bir şekilde evlenme teklifi yapmış.
Uygun Adım Yürüyen Rus Kadın Askerler 01:09
Uygun Adım Yürüyen Rus Kadın Askerler 8.361 izlenme - 2 yıl önce Uygun Adım Yürüyen Rus Kadın Askerler Rus ordusunun kadın askerleri, uygun adım marş söyleyerek yürürken...
Türk Askerinin İlginç Evlenme Teklifi 2 01:13
Türk Askerinin İlginç Evlenme Teklifi 2 4.595 izlenme - 2 yıl önce Aslında bu içeriktekine benzer bir görüntü http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/178951/turk-askerinin-ilginc-evlenme-teklifi Yorum yapmayayım ben.
uygun adım yürüyen horoz 00:42
uygun adım yürüyen horoz 5.820 izlenme - 7 yıl önce uygun adım yürüyen horoz xd
Uygun Adım Yürüyen Rus Kadın Askerler 01:09
Uygun Adım Yürüyen Rus Kadın Askerler 1.571 izlenme - 2 yıl önce Sitedeki Rus kızı hayranlığından faydalanıp,eklemek istedim. Her biri maşallah birer dişi aslan diyeyim daha fazla yorum yapmayayım. Adımını şaşıran ya da ayak değiştiren yok.
Uygun Adım Evlilik Teklifi 01:50
Uygun Adım Evlilik Teklifi 914 izlenme - 3 yıl önce Polatlı Topçu ve Füze Okulu Atğm.Bölüğü Okulundan yeni mezun olan Süleyman Özdayı, sevgilisi Yağmur Okça'ya tamda mesleğine yakışır bir şekilde evlenme teklifi yaptı.
Askerlerden Muhteşem Hz Muhammed (sav) Yazımı 00:47
Askerlerden Muhteşem Hz Muhammed (sav) Yazımı 536 izlenme - 3 yıl önce Askerler Uygun Adım Formunu Bozmadan Çok Güzel Bir Olayı Gerçekleştiriyor
Uygun Adım Yürüyen Kazlar 00:39
Uygun Adım Yürüyen Kazlar 532 izlenme - 3 yıl önce Uygun Adım Yürüyen Kazlar
Askeri Disipline Sahip Rus Ördekler! 01:05
Askeri Disipline Sahip Rus Ördekler! 520 izlenme - 2 yıl önce Hep duyarız Rusların sıcak denizlere inmek istediklerini ve Antalya,Alanya ve dolaylarında da sıcak denizlere inmiş rusları görürüz. Ruslar bunu bi adım daha ileri götürerek ördek ordusunu kurmuşlar. Dosta güven, düşmana da korku veren bi görüntü.
uygun adım yürüyen horoz 00:42
uygun adım yürüyen horoz 695 izlenme - 6 yıl önce uygun adım yürüyen horoz
Berkay - Uygun Adım (Official Audio) 03:50
Berkay - Uygun Adım (Official Audio) 45 izlenme - 3 ay önce Berkay - Uygun Adım (Official Audio) 2016 Şarkı Sözleri: Geçer, Ben Olsaydım Matem Tutmaz Karalar Bağlamaz… I?lla Bir Hayra Yorardım Neden… Böyle Ağlarsın Kendin Düştün Kendin Kalk Desturla Şahlanacaksın Yanlış Anlama Maksat Seni Öldürmek Değil Hayatımın Kadim Tünelindesin Yalnızca Kaldır Kafanı Bak Seni Çağıranlar Var Burda Bu Yolun Sonunda Meşhur Efsaneyi Hatırladın Mı? Şşt, Yaylan Bakalım Malum Işığın Geldiği Yöne Doğru Tarttım Hazırsın Marş Marş Marş Uygun Adım…
Kaymakamla Bayramlaşmak 00:10
Kaymakamla Bayramlaşmak 348 izlenme - 2 yıl önce Bayramlar samimi kutlamalar olmalıdır dostlarım. Hele bayramda uygun adım yürümek zorunda kalan mavi önlük sahibi bir ilkokul öğrencisiyseniz, kaymakamla doğrudan bayramlaşmak daha tercih edilebilir bir yöntem olabilir .Bunun için bir adet kaymakama, haşin bakışlara, kararlı bir duruşa ve mangal gibin bir yüreğe ihtiyacınız var.
Uygun Adım - Kırmızı Beyaz En Büyük Sivas 01:14
Uygun Adım - Kırmızı Beyaz En Büyük Sivas 300 izlenme - 2 yıl önce Eğitim çavuşu Sivaslı olunca tüm bölüğü Yiğido yapıyor.
Japonya - Uygun Adım Yürüme Yarışması 08:53
Japonya - Uygun Adım Yürüme Yarışması 102 izlenme - 2 yıl önce Merhabalar, bu arkadaşlar gerçekten işini biliyor çalışmışlar, başarmışlar hepsi de birbirinden düzüenli. İzliyoruz efenim.
Rus Ordusunun En Popüler Marşı Sünger Bob Kare Pantalon 02:22
Rus Ordusunun En Popüler Marşı Sünger Bob Kare Pantalon 222 izlenme - 2 yıl önce Amanda aman pek bi tatlıymış bu rus askeri. Geçen malezya yolcu uçağını vurduklarında da "its raining man" söylemişlerdir herhalde.
Bando Boru Ve Trampet Takımı Mektebim Koleji Müzik Öğretmenleri 3 02:52
Bando Boru Ve Trampet Takımı Mektebim Koleji Müzik Öğretmenleri 3 89 izlenme - 2 yıl önce Bando Boru ve Trampet Takımı Mektebim Koleji Müzik Öğretmenleri Müzik Bölüm Başkanı Aykut İlter Kerem Usta Rüya Mumcuoğlu Sercan Sevinik Derya Can Karabulut Funda Arabacıer Yılmaz Muhammet Mustafa Günaydın Emrah Ceylan Ahu Alpağut DUYGU EROL ÜSTÜN Döndü dulkadir Şeyma Uğur (BLOK FLÜT) Burukhan Kuş (KORO) Melike Aysın Gamgam(KORO) Leyla Ersan (BLOK FLÜT) GÜLNUR GÜVEN NÜVAR (YAN FLÜT) Kıvanç Arışoğulları FİLİZ BİNGÖL Handan Bayram ŞENNUR AKYOL Zeynep Sipahioğlu (KORO BLOK FLÜT) ALEV EZGİ ÖZTÜRK Beste Güneş (KORO) Şükran Rahşan Sarı (BLOK FLÜT) Dilara Arışkan (KORO B.FLÜT)
Savt-I Hazin Ft Diablo Hamza-Ölüme Uygun Adım 03:02
Savt-I Hazin Ft Diablo Hamza-Ölüme Uygun Adım 135 izlenme - 6 yıl önce ölüme uygun adım
Uygun Adım-Akapella-Cenk Çetin 02:00
Uygun Adım-Akapella-Cenk Çetin 11 izlenme - 8 ay önce Uygun Adım-Akapella-Cenk Çetin Uygun Adım Sözleri Geçer, Ben Olsaydım Matem Tutmaz Karalar Bağlamaz... I?lla Bir Hayra Yorardım Neden... Böyle Ağlarsın Kendin Düştün Kendin Kalk Desturla Şahlanacaksın Yanlış Anlama Maksat Seni Öldürmek Değil Haşa Hayatımın Kadim Tünelindesin Yalnızca Kaldır Kafanı Bak Seni Çağıranlar Var Burda Bu Yolun Sonunda Meşhur Efsaneyi Hatırladın Mı? Şşt, Yaylan Bakalım Malum Işığın Geldiği Yöne Doğru Tarttım Hazırsın Marş Marş Marş Uygun Adım...
Bando Boru Ve Trampet Takımı Mektebim Koleji Müzik Öğretmenleri 01:37
Bando Boru Ve Trampet Takımı Mektebim Koleji Müzik Öğretmenleri 27 izlenme - 2 yıl önce Bando Boru ve Trampet Takımı Mektebim Koleji Müzik Öğretmenleri Müzik Bölüm Başkanı Aykut İlter Kerem Usta Rüya Mumcuoğlu Sercan Sevinik Derya Can Karabulut Funda Arabacıer Yılmaz Muhammet Mustafa Günaydın Emrah Ceylan Ahu Alpağut DUYGU EROL ÜSTÜN Döndü dulkadir Şeyma Uğur (BLOK FLÜT) Burukhan Kuş (KORO) Melike Aysın Gamgam(KORO) Leyla Ersan (BLOK FLÜT) GÜLNUR GÜVEN NÜVAR (YAN FLÜT) Kıvanç Arışoğulları FİLİZ BİNGÖL Handan Bayram ŞENNUR AKYOL Zeynep Sipahioğlu (KORO BLOK FLÜT) ALEV EZGİ ÖZTÜRK Beste Güneş (KORO) Şükran Rahşan Sarı (BLOK FLÜT) Dilara Arışkan (KORO B.FLÜT)