Hoşgeldiniz!

uyku ilacı

Sinirden Ağlatan Gerçek Hayatta Testere Şakası 02:51
Sinirden Ağlatan Gerçek Hayatta Testere Şakası 88.555 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşının içeceğine uyku ilacı atan genç onu boş bir odada elleri bağlı hale getirdi Şehir dışından gelen arkadaşının içeceğine uyku ilacı atıp onu boş ve soğuk bir odaya taşıyan ve ayak bileklerini zincirleyen acımasız şakacı, arkadaşını ağlatmayı başardı.
Nuri Alço - Uyku İlacı 04:42
Nuri Alço - Uyku İlacı 17.747 izlenme - 1 yıl önce Nuri Alco - Uyku İlacı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
uyku ilacı boynu bukukler:)) 03:10
uyku ilacı boynu bukukler:)) 23.775 izlenme - 8 yıl önce uyku ilacı
hayatın acı gercekleri :)) 03:10
hayatın acı gercekleri :)) 580 izlenme - 8 yıl önce uyku ilacı
Sinirden Ağlatan Testere Şakası 02:51
Sinirden Ağlatan Testere Şakası 283 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşının içeceğine uyku ilacı atan genç onu boş bir odada elleri bağlı hale getirdi Şehir dışından gelen arkadaşının içeceğine uyku ilacı atıp onu boş ve soğuk bir odaya taşıyan ve ayak bileklerini zincirleyen acımasız şakacı, arkadaşını ağlatmayı başardı.
Halil Sezai Avusturya’da Ölümden Döndü 04:56
Halil Sezai Avusturya’da Ölümden Döndü 94 izlenme - 4 yıl önce Avusturya Konseri Sonrası Bir Türlü Uyuyamayan Halil Sezai’nin Aklına İlaç Geldi. Uyku Hapı Yutan Sezai, Sabah Uyanamadı. Zehirlenen Müzisyen Viyana’da Tedavi Görüp Türkiye'ye Döndü.cumartesi Gecesi Vereceği Konserden Bir Gün Önce Stüdyoda Sabahlayan Sezai, Hiç Uyumadan Uçağa Binerek Viyana’ya Gitti. Uçaktan İndikten Sonra Uykusu Kaçan Müzisyen, Konsere Saatler Kala Viyana Sokaklarında Dolaştı, Müzeleri Gezip, Bol Bol Fotoğraf Çekti. Saat 21.00’de Başlayan Ve İki Saat Süren Konserin Ardından Oteline Dönen Halil Sezai, Bir Türlü Gözlerini Kapatamayınca, Çareyi Uyku İlacında Buldu. Ertesi Sabah Uçağının Kalkmasına Saatler Kala Sesi Çıkmayan Sezai’nin Asistanı Odaya Girdiğinde Şoke Oldu. Elleri Ve Yüzü Şişen, Bilinci Yerinde Olmayan Sanatçı Apar Topar Hastaneye Kaldırıldı. İlaç Zehirlenmesi Geçiren Halil Sezai, Bir Gün Süren Tedavinin Ardından Türkiye’ye Döndü.