Hoşgeldiniz!

Uyumak Videoları İzle

Sokak Röportajları - Gece Herkes Uyuduktan Sonra Uyku Tutmazsa Ne Yaparsınız? 02:06
Sokak Röportajları - Gece Herkes Uyuduktan Sonra Uyku Tutmazsa Ne Yaparsınız? 283.156 izlenme - 3 yıl önce Sokak Röportajları - Gece herkes uyuduktan sonra uyku tutmazsa ne yaparsınız?
Otobüste Uyuyan Seksi Kız Yanına Oturma Sorunsalı 04:16
Otobüste Uyuyan Seksi Kız Yanına Oturma Sorunsalı 184.611 izlenme - 3 yıl önce Hanım kızımız otobüste uyuyakalmış. Yanına oturan çakallar da kızı elleme peşinde. Elleşmeler koklaşmalarla devam eden olaylar silsilesini izliyoruz.
6 Aydır Uyuyan Kız 00:51
6 Aydır Uyuyan Kız 5.895 izlenme - 4 hafta önce 17. doğum gününden önce koltukta uyuya kalan Beth Goodier, 6 ay boyunca neredeyse hiç uyanmadı. 5 yıldır nadir görülen hastalıkla mücadele eden kız, hastalığı olmasa şimdi üniversiteyi bitirmiş olacaktı. Sürekli koltukta veya yatak olan Beth Goodier, nadiren de olsa dışarı çıkıyor. Kendini halsiz hisseden Beth, tekerlekli sandalye kullanıyor. 5 yıl önce 17. doğum gününden önce koltukta uyuya kalan Beth Goodier, 6 ay boyunca neredeyse hiç uyanmadı. Genç kız, günde 22 saat uyuyor; geriye kalan 2 saatte de rüya gibi bir transta uyanarak yemek yiyor, bir şeyler içiyor ve tuvalete gidiyor. Kızının uyuduğu saatleri hesaplayan anne Janine, Beth'in zamanın u'inde uyuduğunu söylüyor.Şimdi 22 yaşında olan Beth'e, Uyuyan Güzel hastalığı olarak da bilinen Kleine-Levin sendromu teşhisi konuldu. Hastalığı neyin tetiklediği tam olarak bilinmemekle beraber etkili bir tedavi yöntemi de bulunmuyor. Hastalığı nedeniyle okuyamıyor Daily Mail'in haberine göre; Beth, hastalığı olmasa şimdiye dek üniversiteyi bitirmiş ve çocuk psikolojisi eğitimi görüyor olacaktı. Derslerinde başarılı, özgüvenli ve sosyal bir kız olan Beth'in önünde parlak bir gelecek vardı, ancak hastalığı geleceğine gölge düşürdü. Genç kız 2 buçuk aydır derin bir uykuda. Hiçbir gürültü, sarsıntı veya ilaç onu uyandıramıyor. Hayatını pijamalarla yatakta uyuyarak ya da koltukta uyuklayarak geçiriyor. Nadiren de olsa evden dışarı çıktığında halsiz olduğu için tekerlekli sandalye kullanıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kimse Yalnız Uyanmamalı 00:06
Kimse Yalnız Uyanmamalı 64.516 izlenme - 4 yıl önce Kimse Yalnız Uyanmamalı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kız Yolun Ortasında Uyursa 02:12
Kız Yolun Ortasında Uyursa 42.939 izlenme - 2 yıl önce Kız Yolun Ortasında Uyursa Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın
Mendil Satarken Yorgun Düşen Suriyeli Çocuk 01:32
Mendil Satarken Yorgun Düşen Suriyeli Çocuk 1.865 izlenme - 2 ay önce İstanbul'da elinde mendilleriyle metrobüse binen küçük çocuk, yorgunluğa dayanamadı ve bir yolcunun dizine başını koyup uykuya daldı. Metrobüsteki o anı cep telefonuyla çeken Sedat Turan, NTV'ye yaptığı açıklamasında fotoğrafın öyküsünü şöyle anlattı: Elinde mendil vardı. Satmaktan ziyade ayak üstü kestirmek gibi hali vardı. Orada genç bir arkadaş vardı. Başını dizine koydu, arkadaş tepki vermedi. Numara yapmış olacağını düşünmüyorum. Biraz duygulandım. Kötü bir gece geçirdiği belliydi, uyuyacak yer arıyordu. 10 dakikalık uykusunun ardından metrobüsten indi"
Ayakta Uyumak Bu Olsa Gerek 01:36
Ayakta Uyumak Bu Olsa Gerek 13.898 izlenme - 3 yıl önce Ayakta uyuyan tatlı çocuk izleyenleri güldürdü
Sevimli Bebeğin Uykuyla İmtihanı 01:30
Sevimli Bebeğin Uykuyla İmtihanı 8.669 izlenme - 2 yıl önce Uyumakla uyumamak arasında gidip gelen sevimli bebeğin ayakta kalmak için çabaları. Böyle bir sevimlilik olamaz.
Canlı Yayında Dalıp Giden Ümit Karan 00:29
Canlı Yayında Dalıp Giden Ümit Karan 5.117 izlenme - 1 yıl önce 360 ekranlarında yayınlanan Telegol programında yorumculuk yapan Ümit Karan konuşulan konudan kopunca bir anda komik görüntüler ortaya çıktı.
10 Dakikada Uyutan Ninni 10:41
10 Dakikada Uyutan Ninni 11.712 izlenme - 3 yıl önce sizler için hazırlamış olduğumuz bu güzel ninni videosu ile çocuklarınızı hemen uyutabilirsiniz. Bebek bakımı, bebek eğitimi, bebek eşyaları, anne sağlığı gibi bir çok konuda hizmet veren sitemizde faydalı bilgiler bulabilirsiniz. www.evlatistiyorum.com
Kişilerin Karakterlerine Göre Uyuma Pozisyonları 01:28
Kişilerin Karakterlerine Göre Uyuma Pozisyonları 4.259 izlenme - 2 yıl önce Herkesin uyurken farklı favori pozisyonları vardır. Bir çok kişi uyurken nasıl uyuduğunu bilmez yada hatırlamaz. Bir kişinin karakteri yattığı pozisyondan belli olduğunu iddia edilen konu hakkında ufak bir video. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
40 Saniyede Bebek Nasıl Uyutulur 00:41
40 Saniyede Bebek Nasıl Uyutulur 5.712 izlenme - 2 yıl önce Bir annenin bebeğini ilginç bir şekilde uyutması kameraya böyle yansıdı. Sosyal medyada bir anda en çok izlenenler arasında giren bu görüntülerde, minik bebek yüzüne örtülen peçete sayesinde 40 saniye içinde uyudu.
Oynarken Uyuyakalan Sevimli Bebek 01:04
Oynarken Uyuyakalan Sevimli Bebek 6.496 izlenme - 2 yıl önce 10 aylık bu sevimli bebeğin o kadar çok uykusu gelmiş ki oynarken uyuyakalıyor. Oynarken uyuyakalan sevimli bebek sizlerle...
Kedinin Koynunda Uyuyan Civciv 00:46
Kedinin Koynunda Uyuyan Civciv 5.129 izlenme - 2 yıl önce Hayvanların insanlara inat davranışları örnek dostlukların bizi şaşırtmaya devam ediyor. Şimdi de kedinin koynunda uyuyan civcivi izliyoruz.
Ayakta Uyuyan Köpek 01:50
Ayakta Uyuyan Köpek 4.704 izlenme - 2 yıl önce Bu köpek hayli yorgun ve uykusuz olacak ki ayakta uyuyor, zavallı köpek düştü düşecek. Ayakta uyuyan köpeği izliyoruz.
Erdoğan Konuşurken Uyudular 00:24
Erdoğan Konuşurken Uyudular 2.517 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, İslam İşbirliği Teşkilatı'nın 13. İslam Zirvesi'nde konuştu. Erdoğan'ın konuşması sırasında, Uganda Başkan Yardımcısı Edward Ssekandi'nin uyuduğu görüldü. Başkan Yardımcısı uyurken, hemen arkasında bulunan Dışişleri Bakanı Sam Kahamba Kutesa'nın da uykulu halleri dikkat çekti.
Güzel Kız Bankta Uyursa! 01:58
Güzel Kız Bankta Uyursa! 9.721 izlenme - 5 yıl önce Seksi kız bankta uyuyakalırsa tepkiniz ne olur.
Çılgınlar Gibi Uyuyan Kedi 00:44
Çılgınlar Gibi Uyuyan Kedi 4.833 izlenme - 3 yıl önce Kedi arkadaşımız geceyi çok yoğun geçirmiş olacak ki bayıla bayıla uyumak sözünü tamamıyla yaşıyor. Garip.
Dünyanın En Tuhaf Uyuyan Bebeği 01:09
Dünyanın En Tuhaf Uyuyan Bebeği 2.606 izlenme - 3 yıl önce Bu bebek yaşıtlarından bir yönüyle oldukça ayrılıyor. O da uyuması. Çocuğun ne kadar garip uyuduğunu gördüğünüzde siz de bizim kadar çok şaşıracaksınız.
uyuyan kedi 01:09
uyuyan kedi 13.103 izlenme - 11 yıl önce Bu Kedi Ya Uyuyyor . Ya Sahibinin Yaptıklarını Takmıyor. Yada En Basit Ölü :D
Uykuya Yenik Düşen Sevimli Hayvanlar 04:03
Uykuya Yenik Düşen Sevimli Hayvanlar 3.263 izlenme - 3 yıl önce Uykuya Yenik Düşen Sevimli Hayvanlar
Horlayan Hayvanların Komik Görüntüleri 02:35
Horlayan Hayvanların Komik Görüntüleri 2.818 izlenme - 3 yıl önce Uyurken insanların horlamasını aratmayan sevimli hayvanların güldüren görüntüleri...
Suyu Kapatma Uyuyoruz Şurada 00:36
Suyu Kapatma Uyuyoruz Şurada 11.463 izlenme - 9 yıl önce suyu kapatma uyuyoruz şurada
Uyurken Muz Yiyen Çocuk 00:33
Uyurken Muz Yiyen Çocuk 2.090 izlenme - 2 yıl önce Uyuyan çocuğu abisi kötü bir şaka yapıyor ve kardeşinin ağzına muz sokuyor. Uykuda olan çocuk muzu acımasızca yemeye başlıyor.
Nefes - Uyursan Ölürsün Sahnesi 05:57
Nefes - Uyursan Ölürsün Sahnesi 1.941 izlenme - 3 yıl önce Nefes Filminden Görüntü- Uyursan Ölürsün
Canlı Yayında Uyumak - İlber Ortaylı 01:37
Canlı Yayında Uyumak - İlber Ortaylı 2.189 izlenme - 2 yıl önce Mesut Yar'ın canlı yayın konuğu olarak programına katılan İlber Ortaylı, Ece Vahapoğlu'nun konuşması esnasında mışıl mışıl uykuya dalmış efenim. Meğerse İlber bey bunu sık sık yaparmış pek de severmiş, bu ne rahatlık İlber bey vallahi imreniyor insan...
Uyuyan Bebeğin Üstünü Örten Köpek 00:32
Uyuyan Bebeğin Üstünü Örten Köpek 1.645 izlenme - 2 yıl önce Düşünceli köpecik minik bebeğin üstünü şefkat ve özenle örtüyor; onu seyrederken bizim de içimiz ısınıyor
Metroda Uyuyan Kızı Her Türlü Soymak 02:03
Metroda Uyuyan Kızı Her Türlü Soymak 1.706 izlenme - 3 yıl önce Görüntüler Danimarkanın başkenti Kopenhag dan metroda uyuyan bu bayanın önce laptop'u çalınıyor sonrada taciz edilmeye çalışılıyor. Olayın oluş şeklinden ziyade Kopenhagda bu tür bi olayın olması şaşırtıcı
Minecraft'ta Uyumanın En Kolay Yolu 05:44
Minecraft'ta Uyumanın En Kolay Yolu 759 izlenme - 7 ay önce Instagram: batuhancelik31 Twitter: batuhancelik31 Snapchat: batuhancelik31 Sponsorluk ve Reklam teklifleri için: batus0534@gmail.com Grubumuza Katılmak için tıkla: http://goo.gl/ItCJD2 Uyku Tulumu Modu (Sleeping Bag Mod) - http://adf.ly/1etYH3
Direksiyon Sallamaktan Bitap Düşen Sevimli Çocuk 01:53
Direksiyon Sallamaktan Bitap Düşen Sevimli Çocuk 1.318 izlenme - 2 yıl önce Oyun oynarken akülü arabanın üzerinde yorgunluktan bitap düşen, uyumakla uyumamak arasında gidip gelen sevimli bebekler.