Hoşgeldiniz!

Uyuşuk Videoları İzle

Winnie the Pooh - Korkulu Bir Gece 21:03
Winnie the Pooh - Korkulu Bir Gece 22.603 izlenme - 2 yıl önce Atv'de 2000-2003 tarihleri arasında yayınlanan, ayı Winnie ve arkadaşlarının sevgi yumağı halinde ormanda yaşadıkları olayları anlatır, her bölüm sonunda da arkadaşlığın önemine değinilirdi. Bu çizgifilm sayesinde bal yemeyen çocukların canı bal çekmeye başlamıştı, çizgi filminin ektsta bir hal almasının asıl nedeni ise seslendirmesini yapan sanatçılardır, iyi seyirler dilerim efendim... Winnie the Pooh Seslendirme Kadrosu John Cleese ... Anlatıcı (Mazlum Kiper) Jim Cummings ... Winnie the Pooh / Tigger (Bülent Kayabaş) Bud Luckey ... Eeyore (Ayhan Kahya) Craig Ferguson ... Owl (Zafer Önen) - (Nüvit Candaner) Jack Boulter ... Christopher Robin (Bulut Buldu - Anıl Kırkyıldız) Travis Oates ... Piglet (Arda Aydın) Kristen Anderson-Lopez ... Kanga (Gülen Karaman) Tom Kenny ... Tavşan (Mehmet Keskinoğlu - Naşit Özcan)
Zootopia'dan Aşırı Gerçekçi Devlet Dairesi Sahnesi 03:41
Zootopia'dan Aşırı Gerçekçi Devlet Dairesi Sahnesi 9.263 izlenme - 9 ay önce Zootopia isimli Animasyon filmin bir sahnesinde kahramanlarımızın işi bir devlet dairesine düşüyor. Bizlere uzak olmayan bu görüntüler yaşanıyor. Sizde animasyon filmleri seviyorsanız bu filmi kaçırmayın. Gerçekten eğlenceli ve komik bir filmdi.
Sexy kızdan uyuşuk vinesi 00:06
Sexy kızdan uyuşuk vinesi 703 izlenme - 3 yıl önce Sexy kızdan uyuşuk vinesi
yorgun savaşçı 00:20
yorgun savaşçı 1.764 izlenme - 8 yıl önce yorgun kedi
Metrobüs Girişlerindeki Çocuk Dilenciler 02:56
Metrobüs Girişlerindeki Çocuk Dilenciler 206 izlenme - 2 yıl önce Evet hepimiz sağda solda mendil satan, sokaklarda dilensin diye el açtırılan çocukları görüp hiç umursamadan geçen güruhtanız, kabul edelim. Büyük şehirde yaşayınca birbirimizden uzak, kopuk ve bu kadar duyarsız olduk. Artık o kadar kanıksadık ki birbirimizin suratına bile bakmaz olduk. Ama bu çocuklar, bu çocukların günahı ne? Olayı hükümet kanadına atmak şu an benim de kolayıma gelen ama biz bu konulara duyarsız kalırsak hükümetinde pek umrunda olmayacak gibi. Bu videoyu çeken arkadaşa kızmaya lüzum yok, bence yeterince farkındalık yaratmış. Şöyle de bir imza kampanyası açmış; http://tinyurl.com/k4ofn9r
Uyuşuk Kalecinin Sonu! 00:10
Uyuşuk Kalecinin Sonu! 309 izlenme - 3 yıl önce Avusturya'da Admira İle Wacker Innsbruck Arasındaki Maçta Ev Sahibi Ekibin Kalecisi Patrick Tischler'in Yaptığı Hata Damga Vurdu. Tischler Geri Pası Sonrası Yavaş Davranınca Topu Ağlarında Gördü.
Mescolin 00:44
Mescolin 26 izlenme - 9 yıl önce bu vİdeoda öncelİkle www.İzlesene.com a teŞekkür ederek baŞliyor ve bİr arma gösterİyor 3 fotograf tan sonra tekrar bİr arma gösterİyor ve tekrar www.İzlesene.com a teŞekkür edİyor bu vİdeodakİ sporculara bakinsİz bİrİ zaten sabah sankİ çok top oynamaktan yorulmuş Şekİlde fotosu var İzleyİn :)sizde izleyin sizde gülün :):):):):):)