Hoşgeldiniz!

uyuyakalmak

Adres Sorup Uyuyakalmak - Şaka 02:58
Adres Sorup Uyuyakalmak - Şaka 6.643 izlenme - 5 yıl önce Adres Sorup Uyuyakalmak - Şaka
Uyuyakalan Su Samuru 00:09
Uyuyakalan Su Samuru 506 izlenme - 2 yıl önce Bu şirin dostumuz sırtüstü uyurken umulmadık bir anda insanoğluyla karşılaşır ve yapılan dürtmeyle neye uğradığını şaşırır. Yüzündeki hassktir uyuyakalmışım ifadeside güldürür.
Kırmızı Işıkta Uyuyakalan Sürücü 00:34
Kırmızı Işıkta Uyuyakalan Sürücü 368 izlenme - 4 yıl önce Kırmızı Işıkta beklerken uyuyakalan sürücünün düştüğü komik durum
İnternet Haberciliği Tipi Efekt Altyazı Hazırlama - Tak Tak Tak 01:36
İnternet Haberciliği Tipi Efekt Altyazı Hazırlama - Tak Tak Tak 177 izlenme - 4 yıl önce "Seksi fotoğrafları için tıklayınız" "Ünlülerin makyajsız halleri" "Mucize meyve mandalina" tipi haberciliğin ötesine geçen Hürriyet, seslere de altyazı hazırlayarak zamanda kapı açıp bizi uzayın senkronsuzluğunda koyverip gidiyor. Kahverengi montlu abinin de gelip arabaya kalp masajı yapması tüyleri katranlarken, şayet titanik'in batma sahnesi için altyazı lazım olursa zahmet çekmesinler diye ben kendilerine el emee, göğüs kılı altyazıyı armağan etmek istiyorum: -tıkırırırı, vuuuuu, foşşşş, veoeyeyeeyy, upvvssvss...
TV Karşısında Uyuyakalanlara Müjde ! 01:54
TV Karşısında Uyuyakalanlara Müjde ! 118 izlenme - 4 yıl önce İngiltere’de iki öğrenci, televizyon karşısında uyuyakaldığınız anda televizyondaki programı kaydetmeye başlayan bir cihaz geliştirdi. Artık hiç bir programı kaçırmayacaksınız.
Röportajda Uyuklayan Morgan Freeman 00:59
Röportajda Uyuklayan Morgan Freeman 143 izlenme - 3 yıl önce ilber ortaylı'dan sonra gördüğüm en iyi uyuklama performansı diyebilirim gönül rahatlığıyla. ilber reyiz daha samimi geliyor bana, bizden biri, sanki dedem gibi horlayıverecek gibi her an.
Tv Başında Uyuyakalan Miniğim =) 00:58
Tv Başında Uyuyakalan Miniğim =) 164 izlenme - 9 yıl önce