Hoşgeldiniz!

uzakdoğu

Sexy Erotik Uzakdoğu Masajı 05:49
Sexy Erotik Uzakdoğu Masajı 11.298 izlenme - 4 ay önce Sexy Erotik Uzakdoğu Masajı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Memelerin Gücü - Ejderha İnindeki Ninja 05:14
Memelerin Gücü - Ejderha İnindeki Ninja 19.554 izlenme - 9 ay önce Aslında birbirine düşman olan biri Çinli diğeri Japon iki usta savaşçı! Kendilerini yetiştiren ve onlara tüm bildiklerini öğreten ustaları öldürülünce güç birliği yaparlar. Adeta babaları gibi olan yaşlı ustanın intikamını almak için yemin eden ikili, güçlü düşmanlarının peşinde amansız bir takibe başlarlar. Çin ve Japonya'nın en güzel bölgelerinde çekilen bu film, Ninja savaşçılarının üstün yetenekleri ile Çin kaynaklı kendini savunma sanatı olan Kung Fu'yu birleştiren inanılmaz bir görselliğe sahip. Ayrıca filmin sonunda memiklerin gücünden de bahsedilmiş...
Öpüşme Sahnesi Çok Romantik [Kiss Scene] Song Joong Ki & Moon Chae Won (Nice Guy Fanmade MV) 01:41
Öpüşme Sahnesi Çok Romantik [Kiss Scene] Song Joong Ki & Moon Chae Won (Nice Guy Fanmade MV) 24.054 izlenme - 2 yıl önce [Kiss Scene] Song Joong Ki & Moon Chae Won (Nice Guy Fanmade MV) [Kiss Scene] Song Joong Ki & Moon Chae Won (Nice Guy Fanmade MV) [Kiss Scene] Song Joong Ki ...
Kan Sporu - Son Sahne (Final) 08:06
Kan Sporu - Son Sahne (Final) 14.786 izlenme - 2 yıl önce Kan sporunun son sahnesi, hatırlayanlar bilir, Van damme ilk defa önce yiğip sonra atacak demediğimiz bir filmdi. Ama mağlesef yine arap atı gibi son 100 metrede açılmış haliyle karşı karşıyayız. Özellikle gözüne kum kaçtığı sahneden sonra attığı çığlık, Wolverin'in attığından çok daha ürkütücü.
Rise of The Legend (2014) Fragman 01:44
Rise of The Legend (2014) Fragman 8.125 izlenme - 1 yıl önce 2014 yapımı aksiyon filmi Rise Of The Legend'ın fragmanı. Filmde Sammo Hung , Eddie Peng Yuyan ve Jing Boran oynuyor.
Efsane Prens 02:10
Efsane Prens 23.059 izlenme - 7 yıl önce
Uzak Doğuyu Sallayan Klip Psy - Gangam Style 05:02
Uzak Doğuyu Sallayan Klip Psy - Gangam Style 28.684 izlenme - 4 yıl önce Uzak Doğuyu sallayan klip: PSY - Gangam Style Canlı Versiyonu
Çivili ve Bikinili - Seyyal Taner (+18) 03:25
Çivili ve Bikinili - Seyyal Taner (+18) 5.884 izlenme - 1 yıl önce Sinemamız için efsane olabilecek bir karakter belki de senaryonun yetersizliğinden heba olmuştur. Ucuza gelsin diye otomobil üstünde güneşlenen kadınlar, küçükken biberonla beslendiği için büyünce acı çekenlerin filmi, çividen yatak üzerinde yatıp, kadınları etkileyemeyen erkeklerin dramını izleyeceğiz.
Çin İşi Kısa Film 00:50
Çin İşi Kısa Film 1.088 izlenme - 6 ay önce Hep bizim amatör çekilmiş kısa filmlerimizi izliyoruz. Aha bu da çin versiyonu. Kısa olduğu için dayanabildim yoksa izlemesi de hiç keyifli değil yani. Burda iyi söverler diye yüklim dedim
Zor Şartlarda Kadın Olmak - Doğum Belgeseli 21:55
Zor Şartlarda Kadın Olmak - Doğum Belgeseli 1.463 izlenme - 6 ay önce Nepalli bir yapımcı ve kendisi de beş aylık hamile olan Subina Shrestha, Nepal’de anne olmak için mücadele eden kadınlarla buluşuyor. Zor koşullarda yaşayan bu kadınların doğum sırasında karşılaştıkları zorlukları insan hikâyeleri eşliğinde anlatıyor
Jean Claude Van Damme - Ağaç Devirmek 01:19
Jean Claude Van Damme - Ağaç Devirmek 2.996 izlenme - 1 yıl önce Çocukluğumuzun en gaza getiren filmlerindendi Kickboxer (1989)... Sahne ise akılda kalan aksiyon anlarındandır : Üstat eğitim verdiği halde ağacı deviremeyen Van Damme'a pılını pırtını al bi dahada gözüme gözükme der, Van Damme kırılmıyo gibisinden bahaneler bulurken , ölen kardeşini sorulması üzerine ağaca karşı umarsızca girişir, işte bu an bu tür filmlerde dövüş öncesi hazırlık sahnelerinden ilk akla gelenlerdendir. . Bu sahneden sonra mahallede özellikle beton direkler olmasada eski ahşaptan telefon direklerine abananların sayısı oldukça fazladır ya da genç yemiş ağaçlarına. Rocky'in etlere girişmesi gibi Van Damme'in hindistan cevizleri ve ağaçlarla yaptığı antremanı atari salonlarında haraç kesenlere karşı gizliden uygulayanların sitesi sakinlerine...
Çok İnsanana Dayanamayıp Çöken Köprü 00:12
Çok İnsanana Dayanamayıp Çöken Köprü 2.594 izlenme - 3 yıl önce Uzakdoğu'da bir köprü, üzerinden geçen insan kalabalığının ağırlığına dayanamayıp işte böyle çöktü!
Uzakdoğu Usulü Fare Yahnisi (+18 ) 02:24
Uzakdoğu Usulü Fare Yahnisi (+18 ) 3.521 izlenme - 2 yıl önce Uzakdoğu ülkelerinin birinde (sanırım japonlar) farelerle yapılan Bir yemeğin hazırlanış aşaması anlatıyor. Bizde nasıl Milli yiyeceğimiz kokoreçse bunlarında fare yahni herhalde..
Türkiye'de en çok beğenilen 10 Kore Dizisi 03:55
Türkiye'de en çok beğenilen 10 Kore Dizisi 3.007 izlenme - 2 yıl önce En çok sevilen Kore dizileri..
Ölüm Savaşçısı - Cüneyt Arkın (1984 - 73 dk) 01:13:27
Ölüm Savaşçısı - Cüneyt Arkın (1984 - 73 dk) 1.430 izlenme - 1 yıl önce Kanaltürk'te rastlamıştım. İnanılmaz ses efektleriyle bezeli bu filmi kaçırmanızı istemedim. Filme dayanamayacak olan varsa sadece son sahnesini izlesin o da yeter :). Ayrıca görüntü için özür dilerim. Emin olun daha iyisini bulamadım. Filmin Konusu: Filmde doğaüstü güçlere sahip bir ninja klanı geçmişteki bazı hesaplaşmalar yüzünden Ölüm Savaşçısı’ndan (Cüneyt Arkın) intikam almak istemektedir. Bir dizi cinayet işleyen ninjalar suçu Ölüm Savaşçısı’na (ya da gerçek kimliğiyle Komiser Murat’a) yüklemeye çalışırlar. Ninjalarla karşılaşmak üzere Ölüm Savaşçısı Murat, ki Uzak Doğu dövüş tekniklerinde ender bir uzmandır, adı belirtilmeyen bir ülkeye gider. Ninjalarsa güçlerine ve marifetlerine güç katmışlardır: rahat rahat istedikleri hayvanın, bitkinin ya da zombininkılığına girerler. Ölüm savaşçısı, Emniyet mensubu Murat ile ninjaların reisi arasında kıyasıya bir mücadele başlar. Murat ninja reisini yakarak öldürür, ama karşısındaki yeniden ve yeniden dirilir. Kahramanımız tüm usta yeteneklerini sergileyerek tekme tokat yumruk ninjayı yok olana kadar döver ve bir zafer daha kazanır.
Dünyanın En İyi Dövüşü 01:19
Dünyanın En İyi Dövüşü 2.986 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın En İyi Dövüşü
3 Ninjas - 3 Küçük Ninja (1992) 00:30
3 Ninjas - 3 Küçük Ninja (1992) 1.386 izlenme - 1 yıl önce 90 lı yıllarda ninja furyası tavan yaptığı yıllarda çıkan 3 ninjas. Rock, Colt, Tum Tum ve Büyükbabaları ile maceralarını anlatan eğlenceli, bol dövüşlü unutulmaz film.( Türk televizyonlardaın 3 Küçük Ninha olarak gösterilmişti) İzlerken - vay be çocuklar ninja olmuş bende olurum hayalleri ile mahallede maskeli biribirimizi kovalamamıza neden olmuştur.
Öğle Yemeğinde Kanlı Canlı Ahtapot Yemek 00:46
Öğle Yemeğinde Kanlı Canlı Ahtapot Yemek 1.228 izlenme - 2 yıl önce Öğle yemeğini taze taze yemek isteyen uzak doğulu gôtelek siparişini ona göre verdi. Herkesin gözü önünde yavru ahtapotları canlı canlı yedi!
Tony Jaa -  Adam Pataklama Sanatı 03:31
Tony Jaa - Adam Pataklama Sanatı 1.313 izlenme - 1 yıl önce 1976 yılında Tayland'da doğan Tony Jaa küçüklüğünde izlediği filmlerin etkisinde kalarak dövüş sanatlarına gönül verir. İlk başlarda her ne kadar Judo ve tae kwon do eğitimi almış olsa da filmlerinde Muay Thai ve Muay Boran tekniklerini kullanır. Felsefesi, şuna iki çakayım da kalkınca az daha döverim değildir.Bir kolu tuttuysa o kol kırılacak aga. Görüntüler Tom Yum Goong filminden bir sahnedir.
Bruce Lee - Mini Bir Kung Fu Gösterisi 01:55
Bruce Lee - Mini Bir Kung Fu Gösterisi 814 izlenme - 1 yıl önce Çok nadir bulunan bu görüntü I am Bruce Lee belgeselinden. Belgeselin neredeyse tamami Bruce Lee'nin kendi sesiyle hazirlanmis ve ustanin suana kadar gormediginiz goruntulerine sahip. Bir şekilde temin edip izlemenizi tavsiye ederim. Nostaljinin dibi arşivlerin baş taci.
Ip Man - Yip Man 02:25
Ip Man - Yip Man 659 izlenme - 1 yıl önce Bruce Lee'nin Sifu'su (ustası) Ip Man'in (Yip Man) biyografisinin işlendiği filmden harika bir soundtrack. Yip-Man (Çince: ; Mandarin Pinyin: Yè Wèn; Jyutping: Jip6Man6; (1 Ekim 1893 - 2 Aralık 1972) Wing-Chun dövüş sanatını açık bir şekilde dış dünyaya öğreten ilk Kung-Fu ustasıdır. Aralarında Bruce Lee’nin de bulunduğu, daha sonradan kendileri de birer usta ve öğretmen olarak dövüş sanatları dünyasında söz sahibi olan birçok kişiyi yetiştirmiştir.
Hayvanat Bahçesinde Çiftleştirme Görevlisi Olmak 00:17
Hayvanat Bahçesinde Çiftleştirme Görevlisi Olmak 920 izlenme - 2 yıl önce Ablamız, hayvanımızın yere düşmeden işini görebilmesi için olağanca gücüyle çiftleştirme masajı yapıyor. Şimdi şunu da eklemek isterim ki bildiğimiz gibi yabancılar bu tarz şeylere, nesli tükenen hayvanlara falan çok önem gösteriyor ve böyle görüntüler ortaya çıkabiliyor. Bu olay türkiyede olsaydı, çiftleşen bayan hayvan töre cinayetine kurban gitmiş, erkek hayvan müebbet yemiş, çiftleştirme görevlisi ise yardım ve yataklıktan içeride olurdu.
Uzakdoğudaki Eğitimden Kız Öğrencilere Çirkin Muamele 01:14
Uzakdoğudaki Eğitimden Kız Öğrencilere Çirkin Muamele 1.354 izlenme - 3 yıl önce Uzakdoğu'da bir lisede cep telefonuyla gizli çekilen görüntüler şok etkisi yarattı. Görüntülerde liseli kızları tek tek ayağa kaldırıp herkesin karşısında cetvelle vuran öğretmenin darbeleri bazı anlarda iyice şiddetleniyor...
Tanrılar Çıldırmış Olmalı Bruce Lee'nin Ruhu 01:47
Tanrılar Çıldırmış Olmalı Bruce Lee'nin Ruhu 792 izlenme - 1 yıl önce Türkçe dublajını bulamadığımdan dolayı bu komik sahneyi sizlerle paylaşıyorum arkadaşlar çocukken filmi izlediğide ninja kaplumbağaların ruhunu kullanmasını hep istemiştim ama Bruce abimizin ruhunu kullandı ve ortalığı yakıp yıktı, iyi izlemeler.
Bruce Lee Belgeseli Discovery Channel 23:51
Bruce Lee Belgeseli Discovery Channel 585 izlenme - 1 yıl önce Discovery Channel tarafından hazırlanmış Bruce Lee hayatını anlatan belgesel Allah rahmet eylesin, kendisini saygıyla anıyoruz.
Ölüm Vuruşu - Nihat Yiğit & Osman Betin (1986 - 76 dk) 01:15:54
Ölüm Vuruşu - Nihat Yiğit & Osman Betin (1986 - 76 dk) 1.166 izlenme - 1 yıl önce Ölüm Vuruşu (1986) Tür: Aksiyon, Macera Süre: 76 dk Yönetmen: Çetin İnanç Senaryo Yazarı: Çetin İnanç Yapımcı: Mehmet Karahafız Görüntü Yönetmeni: Dinçer Önal Oyuncular: Nihat Yiğit, Tuğrul Meteer, Osman Betin, Hüseyin Peyda, Sami Hazinses, Maurizio Martina, Angela Howell, Adriana Martina Kurgu: Necdet Tok Yapım: Anıt Film Konu: Çetin İnanç'ın hem yönettiği hem de senaryosunu yazdığı bir sinema filminin ne kadar ilginç olacağı aşikardır. Bir sayfiye kasabasında yaşayan iki kardeş, saklı bulunan bir hazine ve bu hazineyi ele geçirmek isteyen kişilerin hikayesini, bolca dövüş sahnesiyle izleyeceksiniz.
Bruce Lee - Bir Savaşçının Öyküsü 06:58
Bruce Lee - Bir Savaşçının Öyküsü 634 izlenme - 1 yıl önce Bruce Lee ve onun felsefesinin konu alındığı, kendisiyle yapılmış söyleşilerden kesitlerin bulunduğu hoş bir çalışma. Bir savaşçı nasıl olur, kendi ağzından dinleyin..
Erkeğini 30 Saniyede Etkisiz Hale Getiren Hatun 00:49
Erkeğini 30 Saniyede Etkisiz Hale Getiren Hatun 590 izlenme - 2 yıl önce Gençler kendi aralarında bu şekilde eğleniyorlar diyelim .Kadına şiddete tabikide hayır ama burda apaçık erkeğe şiddet vaar . yalnız hatun boş değil zatenn videoda belli herşey
Ölümüne Tekvando Dövüşü 00:55
Ölümüne Tekvando Dövüşü 460 izlenme - 2 yıl önce Kalbi olan izlemesin arkadaş, gençler fena kapışmış. İki uzakdoğu sporları uzmanının amansız mücadelesinde sadece en güçlü olan ayakta kalacak. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/20264/veletler-arasi-boks-sampiyonasi
Telefon Direğiyle Seviyeli Bir İlişkiye Yelken Açmak 01:15
Telefon Direğiyle Seviyeli Bir İlişkiye Yelken Açmak 358 izlenme - 1 yıl önce Mevzu her zamanki gibi bir uzak doğu ülkesinde geçiyor. Hali hazırda yeni sevgilisinden ayrılmış direk, sevimli bir adamı baştan çıkarıp düşük çözünürlüklü video çeken güzel insanlara sevginin, aşkın ne olduğunu doyasıya gösteriyor. İzliyoruz ve mutlu oluyoruz efendim. (Tabi ki direk için.)