Hoşgeldiniz!

Uzaklaşma Videoları İzle

İlişki Durumunda 22:21
İlişki Durumunda 302 izlenme - 3 yıl önce Evlilik ve eşler, evlilikte yaş farkı önemli midir, evlilikte önemli olan hususlar, evlenecek olan eşler neler yapmalı, tesettüre girmekte zorlanıyor musun, evlenmek için neler gerekli, sonsuza kadar sevmek, evlilikte mutlu olmanın yolları nelerdir, eşler arası kıskançlık, eşlerin evlilikte dikkat etmesi gereken, eşlerin birbirine karşı görevleri, tesettür ve kadın, eşlerin birbirinden soğuma sebepleri, eşlerin birbirinden uzaklaşması, sevgili olmanın, evlenmek için dua, evlilik kader midir, sonsuz hayat ve evlilik, evlenmek isteyen sevgililerin dikkat etmesi gerekenler, cennette huriler, evlilikte doğru insan, evlilikte denklik, evlilik için eş nasıl seçilmeli, kadın ve erkeklerde ki kıskançlık . Konuşmacı: Serkan Aktaş (www.facebook.com/harunserkanaktas) Konu: Lemalar / 24. Yirmidördüncü Lema / 2. Hikmet Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku Yeni çıkan video ve kısa filmlerden anında haberdar olmak için Sözler Köşkü Youtube kanalına da ABONE olabilirsiniz . http://youtube.com/user/sozlerkosku?sub_confirmation=1
Bağlanma korkusunu aşmak için neler yapılabilir? 00:41
Bağlanma korkusunu aşmak için neler yapılabilir? 18 izlenme - 2 yıl önce Bir kişinin öncelikle bağlanma korkusu olduğunun farkında olması gerekir. Kişi sürekli olarak kısa sürekli ilişkiler yaşıyorsa, ilişki içinde değer gördüğünde ilişkiden uzaklaşmaya başlıyorsa, karşısındaki kişiye karşı yoğun bir duygu beslemeye başladığında kopma noktasına geliyorsa, bu işaretler ilişkilerini çok sağlıklı yaşamadığı anlamına gelir. Bu durumlarda kişinin bir uzmandan destek alarak neden böyle bir kısırdöngü içine girdiğini araştırması gerekir. Ancak bu şekilde uzun süreli, sağlıklı ve korkusuz bir ilişki yaşaması sağlanabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Evlilikte Duygusal Uzaklaşma Nasıl Önlenir? 02:20
Evlilikte Duygusal Uzaklaşma Nasıl Önlenir? 6 izlenme - 1 yıl önce Evlilikte duygusal uzaklaşmanın söz konusu olmaması için öncelikle eşlerin birbirlerini ihmal etmemeleri gerekir. Sürekli olarak olumsuzluklara odaklanmamak ve iyimser bir bakış açısına sahip olabilmek kişinin hem kendi benliği hem de sevdiği kişiyi unutmamasını sağlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Evliliğinde Duygusal Uzaklaşma Hisseden Kişi Ne Yapmalı? 01:44
Evliliğinde Duygusal Uzaklaşma Hisseden Kişi Ne Yapmalı? 3 izlenme - 1 yıl önce Evliliğinde duygusal uzaklaşma hisseden kişinin bu durumun sebeplerini ve nasıl ortadan kalkacağını anlayabilmek için çabalaması gerekir. Kendini iyi bir şekilde ifade etmek ve iletişimin güçlü olmasını sağlamak büyük önem taşır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Amerika dinden uzaklaştığı için gücünü, bereketini ve güzelliğini kaybetti 01:41
Amerika dinden uzaklaştığı için gücünü, bereketini ve güzelliğini kaybetti 3 izlenme - 2 yıl önce Amerika dinden uzaklaştığı için gücünü, bereketini ve güzelliğini kaybetti.