Hoşgeldiniz!

Uzaklık Videoları

2 Km. Uzaklıktan Drone’ları İndiren DroneGun Silah 00:30
2 Km. Uzaklıktan Drone’ları İndiren DroneGun Silah 707 izlenme - 2 ay önce Yasaklı alanlarda uçan veya patlayıcı taşıma potansiyeli olan drone’lar üzerinde kullanılması planlanan silahın daha önceki benzerlerinden en büyük farkı çok daha uzağa etki edebilmesi. Drone’a herhangi bir zarar vermeyen DroneGun, cihazın GPS ve GLONASS sinyallerini engelleyerek olduğu yere inmesini yada kalktığı noktaya geri dönmesini sağlıyor. Böylece sadece drone’u değil pilotu da yakalama olanağı sağlayacak. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Güneş Sistemi - Gezegenler Güneşimize Ne Kadar Uzaklıkta ve Boyutları Nedir 07:20
Güneş Sistemi - Gezegenler Güneşimize Ne Kadar Uzaklıkta ve Boyutları Nedir 3.076 izlenme - 12 ay önce Ne kadar küçük ve yetersiz olduğumuzu yeniden anlamak istiyorsanız izleyiniz. Bu uzaklıkları normalde anlamak zor olduğundan, adamlar bizim için modellemişler. Güneşimizin bu uzaklıklardaki cisimlere olan yer çekimi etkisi, gerçekten kavrama sınırımızın ötesinde. Üstelik güneş sistemimiz, galaksimizin kenarında yer alıyor seçilemeyecek kadar küçük. Galaksimizin bir başından diğer başına bir jet yolculuk etse, 100.000.000 yılda ancak gidebiliyor. En yakın komşumuz Andromeda Galaksi'si ile aramızdaki boşluğa tam 25 adet Samanyolu Galaksi'si sığabiliyor ve asla gidemeyeceğimiz uzaklıklar, belki şimdilik. İzlediğimiz şeyin sadece güneş sistemi olduğunu unumtmayın, zira sadece bizim galaksimizde bile, onun dışında milyarlarca yıldız var. Ve güneşimizinden yüzlerce kat daha büyük yıldızlar mevcut. Belgeselin tamamını burdan izleyebilrsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=tF22SkqsSNk Bi bu adamlara bakın, bir de kendi ülkemizde nelerle uğraşıyoruz ona bakın, sonrada şansımı s.keyim diyebilirsiniz.
selim akgün - sevgiliye mektup 05:22
selim akgün - sevgiliye mektup 3.187 izlenme - 7 yıl önce sevgili sana bu mektubu çok uzaklardan yazıyorum.uzaklıktan bahsederkenbir gün yakınlığı anlatacağı hiç aklıma gelmezdi diye düşünerek.çocuktum senden öncebebektim...her bebek gibi ilk ayakta duruşlarımda desteklerim olduolmasa da tutundum boyumun yettiği yerlere.sonraher bebek gibi olmadı tutunuşlarım büyüdüğümde.tuttuğum her dal çatırdadıkırıldı.hem tutunmaya umudum kalmadıhem de elimden tutmalaradüşmekten ziyade tuttuğum dalın kırılmasından korkarak tutunmadım ve hep bencil oldum gözlerdeaslında hep karşımdakine 'sencildim'.beni anlamadılar sevgilikimse beni anlamadı. nadası bitmiş umut tarlalarım vardı ekilmeyi bekleyen ve el değmemiş tohumlar.umutlarım oldu hepenkazlardan dirilen.okyanus yaptılar onlardan banasonra elleriyle sandallar.kendi umut denizimde 'batırılmama'umuduyla çektim kürekleri ufuk çizgisine doğru.tam yaklaştığımda güneş'everdiğim umutlardan bir çivi yaptılar kendi elleriyle bir de çekiç...her seferinde hırçınca vurdular darbeyikendi denizlerimde boğuldum.korkularım;yarım kalmalar yerineyarım bırakmalardı yine.evet onların gözüyle yine bencildimyine ölümcül...aslında bilmiyorlardı bu adam bir tek mert yüreğe 'evcil'. erkendi dahagençtim...gözden gönüle akan yaşlarla yaşlandım.aşka aşık bir yürekle aşk kazanında haşlandım.ve gençliğimin son baharında gözlerin doğdu dört bin yandangerçek aşkla başkalaştım.senden önce en ısıtıcı ve en ışıltılı olanın güneş olduğunu düşünürdümgüneşin sadece doğudan doğma monotonluğunu ve yalnızca gündüzleri ısıtabildiğiniaydınlatabildiğini sende farkettim.sendört duvar karanlıklarıma bile usulca sızan ışık.sengönül gözümdeki karları tek hamleyle eriten sıcaklık.sen;doğudanbatıdankuzeyden ve güneyden doğan güneş...ey sevgili! ağzımdan çıkan ilk kelime "anne"ydiyumarken gözlerimi dünyaya son kelimem de sen ol ahirim ol sonsuzuma yerleş...
Sadece Evi İşinden Uzak Olanların Anlayabileceği 8 Şey 02:44
Sadece Evi İşinden Uzak Olanların Anlayabileceği 8 Şey 50 izlenme - 1 ay önce Evden işe, işten eve giderken astral seyahate çıkıyormuş gibi hisseden çilekeş insanların hikayesini izliyoruz arkadaşlar.
Onur'un Gözyaşları Sel Oldu! - Kısmetse Olur 359. Bölüm (15 Şubat Çarşamba) 03:20
Onur'un Gözyaşları Sel Oldu! - Kısmetse Olur 359. Bölüm (15 Şubat Çarşamba) 16 izlenme - 1 hafta önce Kısmetse Olur 15 Şubat 2017 Çarşamba yayınlanan 359. bölümde; Aycan ve Onur aşkındaki uzaklık herkesi gözyaşlarına boğdu. Onur, iki hafta önce Aycan'a evlenme teklif etmeyi planlamıştı ancak Aycan rahatsızlanınca bu planı ertelenmek zorunda kaldı. Onur bir çok hazırlığını iptal etmişti. Aycan, bugün de evde yoktu. Gelinler evine bir kutu geldi. Kutudan çıkan şey ise Onur'u gözyaşlarına boğdu. Kutudan, Aycan için hazırlanan notlar, beyaz bir elbise ve taç çıktı... Onur bunları iptal etmeyi unuttuğunu söyledi ve onları gördüğü anda morali bozuldu... Kutuyu alarak damatlar evine dönen Onur, orada da Aycan'ın yokluğunda yaşadığı sıkıntıları dile döktü... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dido Kazim Koyuncu 05:01
Dido Kazim Koyuncu 2.635 izlenme - 9 yıl önce
n£d£n q!tt!n @$kım s£n... 02:59
n£d£n q!tt!n @$kım s£n... 1.628 izlenme - 8 yıl önce Küstüm, Gel____(me) artık. Aşk acı çekmekse Sev____(me) artık. Kara gecelerde ben bulurum yoldaş kendime, Kork____(ma) Çekmem fişini hayatın!!! Yoruldum, Kuramıyorum artık. Nolur, Gel_____(me)!! Bunların sadece hâyâl olduğunu kimseye söyle...me. Herkes ben gelmeni istemiyorum diye bilsin. Ne olur __________Gel be...
Sen Gideli... 03:36
Sen Gideli... 1.062 izlenme - 9 yıl önce gittin.......
Esmerim:: 01:23
Esmerim:: 291 izlenme - 8 yıl önce uzakta olupta sevmeyı becerebılenlee ne mutluu
Esmerım.... 01:23
Esmerım.... 186 izlenme - 8 yıl önce uzaktad olsa sevmekk
Juninho için uzaklık farketmez!  Harika vurdu! 01:02
Juninho için uzaklık farketmez! Harika vurdu! 88 izlenme - 4 yıl önce Amerika MLS'te oynanan Los Angeles Galaxy - Toronto FC maçında ev sahibi ekibin başarılı ismi Juninho uzak mesafeden attığı harika gol ile izleyenlere kendini hayran bıraktı.
Hepinizi Çok Özledim 02:48
Hepinizi Çok Özledim 102 izlenme - 8 yıl önce hepinizi çok özledim lüfen bana uzak davranmayın
Burada Günlük Gazete Satılmıyor 01:08
Burada Günlük Gazete Satılmıyor 43 izlenme - 2 yıl önce Giresun kent merkezine 3,5 saat uzaklıktaki Çamoluk'ta ulaşım zorluğu nedeniyle günlük ulusal gazeteler satışa sunulamıyor.
Gördükleriniz sizi yanıltmasın! 00:43
Gördükleriniz sizi yanıltmasın! 29 izlenme - 4 yıl önce 3 Boyutlu fotoğraflarla yapılan ilizyon gösterisi izleyenlerin kafasını karıştırdı.