Hoşgeldiniz!

uzaklık

Emre ve Şehmus'a İhtar Getiren Büyük Kavga! - Kısmetse Olur 398. Bölüm (4 Nisan Salı) 04:00
Emre ve Şehmus'a İhtar Getiren Büyük Kavga! - Kısmetse Olur 398. Bölüm (4 Nisan Salı) 1.311 izlenme - 10 ay önce Kısmetse Olur 04 Nisan 2017'de yayınlanan 398. yeni bölümde, Emre ve Şehmus arasında büyük bir tartışma çıkıyor ve her iki aday da uyarı alıyor! Damatlar evinde tansiyon yükseliyor! Gelinler evinde Tuğçe ve Yağmur arasındaki tartışma giderek büyüyor. Gelin adaylarının Tuğçe'nin üstüne gittiğini gören Emre, duruma müdahale ediyor. Yağmur'la bire bir tartışmaya giren Emre Şehmus'un tepkisiyle karşı karşıya kalıyor ve ortam bir anda geriliyor. Emre ve Şehmus ihtar alıyor! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Güneş Sistemi - Gezegenler Güneşimize Ne Kadar Uzaklıkta ve Boyutları Nedir 07:20
Güneş Sistemi - Gezegenler Güneşimize Ne Kadar Uzaklıkta ve Boyutları Nedir 3.166 izlenme - 2 yıl önce Ne kadar küçük ve yetersiz olduğumuzu yeniden anlamak istiyorsanız izleyiniz. Bu uzaklıkları normalde anlamak zor olduğundan, adamlar bizim için modellemişler. Güneşimizin bu uzaklıklardaki cisimlere olan yer çekimi etkisi, gerçekten kavrama sınırımızın ötesinde. Üstelik güneş sistemimiz, galaksimizin kenarında yer alıyor seçilemeyecek kadar küçük. Galaksimizin bir başından diğer başına bir jet yolculuk etse, 100.000.000 yılda ancak gidebiliyor. En yakın komşumuz Andromeda Galaksi'si ile aramızdaki boşluğa tam 25 adet Samanyolu Galaksi'si sığabiliyor ve asla gidemeyeceğimiz uzaklıklar, belki şimdilik. İzlediğimiz şeyin sadece güneş sistemi olduğunu unumtmayın, zira sadece bizim galaksimizde bile, onun dışında milyarlarca yıldız var. Ve güneşimizinden yüzlerce kat daha büyük yıldızlar mevcut. Belgeselin tamamını burdan izleyebilrsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=tF22SkqsSNk Bi bu adamlara bakın, bir de kendi ülkemizde nelerle uğraşıyoruz ona bakın, sonrada şansımı s.keyim diyebilirsiniz.
2 Km. Uzaklıktan Drone’ları İndiren DroneGun Silah 00:30
2 Km. Uzaklıktan Drone’ları İndiren DroneGun Silah 808 izlenme - 1 yıl önce Yasaklı alanlarda uçan veya patlayıcı taşıma potansiyeli olan drone’lar üzerinde kullanılması planlanan silahın daha önceki benzerlerinden en büyük farkı çok daha uzağa etki edebilmesi. Drone’a herhangi bir zarar vermeyen DroneGun, cihazın GPS ve GLONASS sinyallerini engelleyerek olduğu yere inmesini yada kalktığı noktaya geri dönmesini sağlıyor. Böylece sadece drone’u değil pilotu da yakalama olanağı sağlayacak. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
selim akgün - sevgiliye mektup 05:22
selim akgün - sevgiliye mektup 3.548 izlenme - 7 yıl önce sevgili sana bu mektubu çok uzaklardan yazıyorum.uzaklıktan bahsederkenbir gün yakınlığı anlatacağı hiç aklıma gelmezdi diye düşünerek.çocuktum senden öncebebektim...her bebek gibi ilk ayakta duruşlarımda desteklerim olduolmasa da tutundum boyumun yettiği yerlere.sonraher bebek gibi olmadı tutunuşlarım büyüdüğümde.tuttuğum her dal çatırdadıkırıldı.hem tutunmaya umudum kalmadıhem de elimden tutmalaradüşmekten ziyade tuttuğum dalın kırılmasından korkarak tutunmadım ve hep bencil oldum gözlerdeaslında hep karşımdakine 'sencildim'.beni anlamadılar sevgilikimse beni anlamadı. nadası bitmiş umut tarlalarım vardı ekilmeyi bekleyen ve el değmemiş tohumlar.umutlarım oldu hepenkazlardan dirilen.okyanus yaptılar onlardan banasonra elleriyle sandallar.kendi umut denizimde 'batırılmama'umuduyla çektim kürekleri ufuk çizgisine doğru.tam yaklaştığımda güneş'everdiğim umutlardan bir çivi yaptılar kendi elleriyle bir de çekiç...her seferinde hırçınca vurdular darbeyikendi denizlerimde boğuldum.korkularım;yarım kalmalar yerineyarım bırakmalardı yine.evet onların gözüyle yine bencildimyine ölümcül...aslında bilmiyorlardı bu adam bir tek mert yüreğe 'evcil'. erkendi dahagençtim...gözden gönüle akan yaşlarla yaşlandım.aşka aşık bir yürekle aşk kazanında haşlandım.ve gençliğimin son baharında gözlerin doğdu dört bin yandangerçek aşkla başkalaştım.senden önce en ısıtıcı ve en ışıltılı olanın güneş olduğunu düşünürdümgüneşin sadece doğudan doğma monotonluğunu ve yalnızca gündüzleri ısıtabildiğiniaydınlatabildiğini sende farkettim.sendört duvar karanlıklarıma bile usulca sızan ışık.sengönül gözümdeki karları tek hamleyle eriten sıcaklık.sen;doğudanbatıdankuzeyden ve güneyden doğan güneş...ey sevgili! ağzımdan çıkan ilk kelime "anne"ydiyumarken gözlerimi dünyaya son kelimem de sen ol ahirim ol sonsuzuma yerleş...
Adnan ve Didem Nişanlanıyor mu? - Kısmetse Olur 378.Bölüm (9 Mart Perşembe) 03:38
Adnan ve Didem Nişanlanıyor mu? - Kısmetse Olur 378.Bölüm (9 Mart Perşembe) 288 izlenme - 10 ay önce Kısmetse Olur 09 Mart 2017 perşembe 378. bölümde, Adnan ve Didem çifti için özel bir sürpriz hazırlanıyor. Son derece şık bir masa hazırlanan evde, Adnan ve Didem de onlara alınan özel kıyafetlerle sürprize eşlik ediyor. Yaşananlar sırasında duygulanan ve gözyaşlarını tutamayan Adnan, geçen yıl bunu yaşayan adaylara özendiğini ve bu yıl kendi başına geldiğini söyleyerek mutluluğunu paylaştı. Adnan, diğer bekar adaylara da yaşadığı bu güzel duyguyu yaşamaları konusunda öğütler verdi. İşte Adnan ve Didem'in göz kamaştıran o romantik anları... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Büyük Buluşma! Didem, Ankara'ya Adnan'ın Aileyle Tanışmaya Gidiyor! Kısmetse Olur (29 Mart Çarşamba) 01:27
Büyük Buluşma! Didem, Ankara'ya Adnan'ın Aileyle Tanışmaya Gidiyor! Kısmetse Olur (29 Mart Çarşamba) 258 izlenme - 10 ay önce Kısmetse Olur 29 Mart 2017 Çarşamba yayınlanan 394. yeni bölümde, sürpriz bir gelişme yaşanıyor. Adnan ve Didem Ankara'ya gidiyor. Didem, ilk kez Adnan'ın yaşadığı eve, ailesinin yanına giderek onlarla tanışıyor. Herkesin merakla beklediği bu büyük buluşmada neler yaşanacak? Kısmetse Olur'da çok yakında yayınlanacak olan yeni bölümde, Adnan ve Didem cephesinde önemli bir gelişme yaşanıyor. Adnan, Didem'i ailesiyle tanıştırmaya götürüyor. Büyük bir heyecanla Ankara'ya giden Didem bu buluşmada neler yaşayacak? Adnan'ın ailesi Didem'e nasıl davranacak? Tüm soruların cevabını bulacağı bu önemli gelişmenin detayları yakında Kısmetse Olur'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dido Kazim Koyuncu 05:01
Dido Kazim Koyuncu 2.649 izlenme - 10 yıl önce
Aycan, Kısmetse Olur'a Geri Döndü! - Kısmetse Olur 387.Bölüm (20 Mart Pazartesi) 04:03
Aycan, Kısmetse Olur'a Geri Döndü! - Kısmetse Olur 387.Bölüm (20 Mart Pazartesi) 225 izlenme - 10 ay önce Kısmetse Olur 20 Mart 2017 Pazartesi yayınlanan 387. yeni bölümde, gelin adaylarından Aycan eve geri dönüyor! Aycan'ın eve dönüşü Onur'u nasıl etkileyecek? Kısmetse Olur'da sürprizlerle dolu bir gün yaşanıyor. Aycan, rahatsızlığı nedeniyle programdan ayrılmış bu süreçte de Onur'la olan ilişkisi de bitmişti. Onur'un doğum gününde eve gelen Aycan tekrar hayal kırıklıklarıyla evden ayrılmıştı. Ancak kenini toparlayan ve sağlık durumunu düzelten Aycan'dan beklenmedik bir hamle geldi. Damatlar evine giriş yapan Aycan, herkesi şok etti. Peki bundan sonra Onur ve Aycan aşkı küllerinden doğacak mı? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kısmetse Olur 401. Bölüm Fragman (7 Nisan Cuma) 00:50
Kısmetse Olur 401. Bölüm Fragman (7 Nisan Cuma) 202 izlenme - 10 ay önce Beklenen an geliyor ve gong çalıyor! Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 07 Nisan 2017 Cuma 401. Yeni bölüm fragmanında büyük gün geliyor ve gong çalıyor! Seda Akgül, artık evden hiç kimsenin elenmeyeceğini açıklıyor! Kısmetse Olur'da büyük final için geri sayım başladı. Yeni bölüm fragmanında Kısmetse Olur evinde gong çalıyor. Gongun çalması ise bundan sonra evden hiç bir adayın elenmeyeceğinin habercisi oluyor. Peki bundan sonra adayları neler bekliyor? Adaylar arasında çıkan tartışmaların sebebi ne? Aycan'ın hangi sözü Didemin tepkisine neden oldu? Gong çaldıktan sonra dengeler değişecek mi? Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.30'da Kanal D'de! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Onur ve Aycan'ın Merakla Beklenen Düeti! - Kısmetse Olur 403.Bölüm (11 Nisan Salı) 04:09
Onur ve Aycan'ın Merakla Beklenen Düeti! - Kısmetse Olur 403.Bölüm (11 Nisan Salı) 139 izlenme - 9 ay önce Kısmetse Olur 11 Nisan 2017 Salı yayınlanan 403. yeni bölümde, Onur ve Aycan çiftinden bir sürpriz geldi. İkili, birlikte stüdyoya girerek özel bir şarkı seslendirdi... Bu anlar evde herkese romantik dakikalar yaşattı... Kısmetse Olur'da bir ilk daha gerçekleşti. Onur ve Aycan birlikte şarkı söylemek üzere stüdyoya girdi... Beraber seslendirdikleri şarkı tüm evi etkiledi... İşte Onur ve Aycan çiftinin merakla beklenen ve çok konuşulan o düeti... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kısmetse Olur 405.Bölüm Fragman (13 Nisan Perşembe) 00:45
Kısmetse Olur 405.Bölüm Fragman (13 Nisan Perşembe) 138 izlenme - 9 ay önce Aycan'dan yüzük sürprizi! Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 13 Nisan 2017 Perşembe 405. Bölüm Fragmanında Aycan, Onur'a alyans alıyor! Melis ve Kemal ayrılığının perde arkası aydınlanıyor! Kısmetse Olur 405. Yeni Bölüm Fragmanında Aycan, Onur'a alyans alıyor. Önceki gün yayınlanan son bölümde Onur, Aycan'a evlenme teklif edip, yüzük takmıştı. Onur'da da yüzük olmasını isteyen Aycan ona aldığı alyansı hediye ediyor. Onur ve Aycan aşkı dolu dizgin devam ediyor. Öte yandan bir anda biten Kemal ve Melis aşkının da perde arkasında neler yaşandığını ortaya çıkıyor. Melis, hastanedeyken evden ayrılan Kemal eve dönmeyeceğini söylemişti. Bunun üzerine Melis ayrılık kararı almıştı. Peki Kemal, Melis'e Emre ve kendi arasında seçim yapmasını istedi mi? Bunu duyan Emre ne tepki verdi? Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.30'da Kanal D'de! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kısmetse Olur 398. Bölüm Fragman (4 Nisan Salı) 00:49
Kısmetse Olur 398. Bölüm Fragman (4 Nisan Salı) 134 izlenme - 10 ay önce Emre ve Şehmus kavgası damga vuruyor! Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 04 Nisan 2017 Salı 398. Yeni bölüm fragmanında, Emre ve Şehmus arasında çıkan kavga ikisine birden ihtar getiriyor! Bu durum evdekiler üzerinde büyük bir şok etkisi yaratıyor. Beklenmeyen kavga ile Kısmetse Olur evinde dengeler değişecek mi? Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında gelinler evinde Yağmur ve Tuğçe arasında büyük bir tartışma çıkıyor. Tartışmanın görüntüleri ise damatlar evine veriliyor. İzlediklerinden sonra deliye dönen Emre, soluğu gelinler evinde alıyor. Diğer damat adayları her ne kadar Emre'yi durdurmak istese de bunu başaramıyor. Gelinler evine bir hışımla giden Emre, Tuğçe'yi yanına alarak savunmaya başlıyor. Yağmur'u karşısına alan Emre sesini yükseltmeye başlayınca durum Şehmus'a da yansıyor. Yağmur'a bağırdığı için Emre'yle ters düşen Şehmus, onun karşısına çıkıyor. Emre ise öfkesini kontrole demiyor ve ikili arasında büyük bir kavga boy gösteriyor. Bu tartışma ise damatlar evine ihtar getiriyor. Seda Akgül, Şehmus'un iki uyarı birden aldığını açıklıyor. Peki bu durum damatlar evindeki dengeyi değiştirecek mi? Kısmetse Olur yeni bölümde neler olacak? Kısmetse Olur merak ve heyecan dolu yeni bölümüyle hafta içi her gün 12:30'da Kanal D'de! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
n£d£n q!tt!n @$kım s£n... 02:59
n£d£n q!tt!n @$kım s£n... 1.635 izlenme - 8 yıl önce Küstüm, Gel____(me) artık. Aşk acı çekmekse Sev____(me) artık. Kara gecelerde ben bulurum yoldaş kendime, Kork____(ma) Çekmem fişini hayatın!!! Yoruldum, Kuramıyorum artık. Nolur, Gel_____(me)!! Bunların sadece hâyâl olduğunu kimseye söyle...me. Herkes ben gelmeni istemiyorum diye bilsin. Ne olur __________Gel be...
Kısmetse Olur 399. Bölüm Fragman (5 Nisan Çarşamba) 00:49
Kısmetse Olur 399. Bölüm Fragman (5 Nisan Çarşamba) 125 izlenme - 10 ay önce Emre ve Tuğçe'den aşk sürprizi! Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 05 Nisan 2017 Çarşamba 399. Yeni bölüm fragmanında, Kısmetse Olur'da kırmızı odadan aşk kokuları gelmeye başlıyor. Emre ve Tuğçe romantik bir kırmızı oda geçiriyor. Birbirlerini tanımaya başlayan ikili arasında sıcak bir sohbet geçerken, itiraflar da peş peşe gelmeye başlıyor. Tuğçe, "Kırmızı da giydim, kırmızı odadayım, seninleyim... Daha ne olsun?" diyerek duygularını ifade etti. Emre ise duydukları karşısında mutlu oluyor. Tuğçe'nin kırmızı odadan mutlu dönmesi ise gelin adaylarının aklına, Emre'yle bir ilişkiye başladıkları yönünde bir düşünce getiriyor. Aycan ve Onur çifti ile Kemal ve Melis çifti de romantik bir kırmızı oda günü geçiriyor. Melis, gün geçtikçe Kemal'e olan sevgisinin artış gösterdiğini söylüyor. Onur ise Aycan'a, "Sana olan sevgim her şeyin, herkesin önüne geçer" diyerek aşkını bir kez daha ilan ediyor... Kısmetse Olur merakla beklenen yeni bölümüyle hafta içi her gün 12:30'da Kanal D'de! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Emre Ubeyli'den Kısmetse Olur'a Sürpriz Dönüş! - Kısmetse Olur 387.Bölüm (20 Mart Pazartesi) 03:20
Emre Ubeyli'den Kısmetse Olur'a Sürpriz Dönüş! - Kısmetse Olur 387.Bölüm (20 Mart Pazartesi) 122 izlenme - 10 ay önce Kısmetse Olur 20 Mart 2017 Pazartesi yayınlanan 387. yeni bölümde, geçen sezon damat adaylarından Emre Ubeyli eve geri döndü. Emre'nin dönüşü gelinler evinde büyük yankı uyandırdı. Emre'ye Gamze, Sevgican ve Farima yeşil ışık yaktı... Kısmetse Olur'da geçen sezon bulunan eski damat adayı Emre Ubeyli geri döndü. Gelinler evine giriş yapan Emre'yi Melis çığlık çığlığa karşıladı. Gelen güzel tepkilerle mutlu olan Emre, geçen sezon Hazal'la aşk yaşamış ve ismini duyurmuştu. Hazal'la ayrılan ve yeni bir ilişki için kendini hazır hisseden Emre'nin bu sezon kiminle aşk yaşacağı ise şimdiden merak konusu oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Emre ve Tuğçe arasında şok gelişme! - Kısmetse Olur 394. Bölüm (29 Mart Çarşamba) 03:49
Emre ve Tuğçe arasında şok gelişme! - Kısmetse Olur 394. Bölüm (29 Mart Çarşamba) 118 izlenme - 10 ay önce Kısmetse Olur 29 Mart 2017 Çarşamba yayınlanan 394. yeni bölümde, Emre ve Tuğçe arasında sürpriz bir yakınlaşma başlıyor! Tuğçe, Emre'ye olan beğenisini sonunda itiraf ediyor ve ikili birbirini tanıma yolunda ilerliyor... Kısmetse Olur'da Emre ve Tuğçe arasında yakınlaşma başlıyor. Tuğçe ve Emre baş başa konuşma fırsatı buldu. İkili arasında beklenenden daha sıcak bir sohbet geçti... Peki Emre diğer adaylarını tamamen reddedip Tuğçe'yle mi aşk yaşayacak? Tuğçe'nin bu hamlesi karşısında eski sevgilisi Akın ne tepki verecek? Akın ve Emre aynı evde bu yüzden ters düşecek mi? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sen Gideli... 03:36
Sen Gideli... 1.062 izlenme - 10 yıl önce gittin.......
Kısmetse Olur 404.Bölüm Fragman (12 Nisan Çarşamba) 00:45
Kısmetse Olur 404.Bölüm Fragman (12 Nisan Çarşamba) 91 izlenme - 9 ay önce Adnan ve Didem geri dönüyor! Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 12 Nisan 2017 Çarşamba 404.Bölüm Fragmanında Adnan ve Didem çifti eve geri dönüyor! Peki bu dönüşün sebebi ne? Kısmetse Olur'da önceki gün Tuğçe ve Didem arasında çıkan kavga, Adnan ve Didem çiftinin evden ayrılmasında büyük rol oynamıştı. Bunun üzerine evde dengeler değişmişti. Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında ise Adnan ve Didem çifti eve geri dönüyor. Bunca zamanki emeklerini hiç etmek istemeyen ikili, program bitene dek evde kalmaya karar verdiklerini açıklıyor. Adnan ve Didem çiftinin bu kararı evin gündemini bir anda değiştiriyor! Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.30'da Kanal D'de! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kısmetse Olur 396.Bölüm Fragman (31 Mart Cuma) 00:52
Kısmetse Olur 396.Bölüm Fragman (31 Mart Cuma) 87 izlenme - 10 ay önce Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 31 Mart 2017 Cuma 396. Yeni bölüm fragmanında Tuğçe'nin gözyaşlarına dayanamayan Emre soluğu onun yanında alıyor! Tuğçe'nin gözyaşlarını silerek onu teselli ediyor! Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında, Emre ve Tuğçe yakınlaşması evdeki Emre'ye diğer aday olanları çileden çıkarıyor. Farima, Tuğçe'nin bu kadar yakınında olup da hislerini söylememesine tepki gösteriyor. Sevgican ise Emre'nin onunla arkadaş kalma isteğini samimi bulmuyor. Gamze, Farima ve Sevgican oklarını Emre ve Tuğçe'ye yöneltiyor. Evde herkesin üstüne gelmesinden dolayı gözyaşlarını tutamayan Tuğçe'nin yanına ise Emre geliyor. Tuğçe'nin gözyaşlarını silen Emre, Tuğçe'nin yanında kendini çok iyi hissettiğini söylüyor. İkili arasındaki yakınlaşma ise günden güne artıyor! Tuğçe, Emre'nin gelişiyle ilgili ise, "Şükrediyorum şuan! İyi ki geldi" diyerek memnununiyetini dile getirdi... Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.30'da Kanal D'de! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kısmetse Olur'da Arca'dan Şok eden Tuğçe Açıklaması! - Kısmetse Olur 385.Bölüm (24 Mart Cuma) 04:37
Kısmetse Olur'da Arca'dan Şok eden Tuğçe Açıklaması! - Kısmetse Olur 385.Bölüm (24 Mart Cuma) 89 izlenme - 10 ay önce Kısmetse Olur 17 Mart 2017 Cuma yayınlanan 385. yeni bölümde, eski damat adaylarından Arca eve Tuğçe hakkında önemli açıklamalar yaptığı bir video gönderdi! Akın'ın suçlamaları karşısında deliye dönen Tuğçe ise evi terk etti. Kısmetse Olur'da Akın'la inişli çıkışlı bir aşk yaşayan ve ayrılma kararı alan Tuğçe, bugün Arca'nın gönderdiği mesajla şok oldu. Akın, Tuğçe'nin onu Arca ile aldattığını iddia etmiş ve Tuğçe'yi suçlamıştı. Konularda sürekli adı geçen ve sessizliğini koruyan Arca'dan ise açıklama geldi. Arca, Tuğçe'yle bir kaç defa görüştüklerini ancak hiç bir zaman sevgili olmadıklarını söyledi. Akın ise buna inanmayarak yine Tuğçe'nin üzerine gidince olanlar oldu... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kısmetse Olur 400. Bölüm Fragman (6 Nisan Perşembe) 00:45
Kısmetse Olur 400. Bölüm Fragman (6 Nisan Perşembe) 83 izlenme - 10 ay önce Seda Akgül'den tokat gibi sözler! Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 06 Nisan 2017 Perşembe 400. Yeni bölüm fragmanında, Seda Akgül'den tokat gibi sözler! Hangi aday Seda Akgül'ü uyarı yaptıracak kadar sinirlendirdi? Kısmetse Olur evinde neler oluyor? Kısmetse Olur'da gerilim! Kısmetse Olur 6 Nisan Perşembe 400. Yeni bölüm fragmanında, Seda Akgül'ün sözleri büyük yankı uyandırdı. Seda Akgül, "Böyle bir şey yapan veya teşebbüs eden bu evin kapısından içeri giremez. O dakikadan sonra da şu evin eşiğinden adım attırmam, atılmaz" diyerek kimi kastetti? Kısmetse Olur evinde yaşanan hangi olay bun uyarıyı getirdi? Öte yandan Adnan, Didem'in annesiyle buluşuyor! Adnan, Didem ve Didem'in annesinin buluşmasında neler yaşanacak? Didem'in annesi Adnan'ı hangi konuda uyardı? Onur Yüksel'den sürpriz evlilik teklifi! Kısmetse Olur'un sevilen çiftlerinden Onur ve Aycan ilişkisinde sürpriz bir gelişme yaşanıyor. Onur, Aycan'a evlenme teklif edeceğini açıklıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kısmetse Olur 376.Bölüm Fragman (6 Mart Pazartesi) 01:02
Kısmetse Olur 376.Bölüm Fragman (6 Mart Pazartesi) 89 izlenme - 11 ay önce Evde tansiyon yükseliyor! Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 7 Mart Salı yeni bölüm fragmanında, Tuğçe ve Akın arasında tansiyon yükseliyor! Akın'ı diğer damat adayları güçlükle sakinleştiriyor! Kısmetse Olur'da Akın ve Tuğçe arasında yeni bir problem doğuyor. Tuğçe'nin tavırlarından rahatsız olan Akın, onu uyarıyor ancak bu uyarı her iki tarafında tansiyonunu yükseltiyor. Akın, zor anlar yaşarken evdeki diğer adaylar, seslerin yükselmesi üzerine panikle Akın'ın yanına koşuyor! Gamze Göktürk'ten ortalığı karışıtıracak iddia! Kısmetse Olur'a geri dönen eski gelin adayı Gamze Göktürk ise Onur'u hedefine alıyor. Onur ve Aycan ilişkisinin görünmeyen yüzünü anlatan Gamze, Onur'un evde kalabilmek için şov yaptığını iddia ediyor. Yağmur ve Altuğ arasında yakınlaşma! Öte yandan Yağmur ve Altuğ arasından yaşananlar herkesin dikkatini çekiyor. Altuğ'un Yağmur'a verdiği hediye kutusunda ne var? Yağmur, aldığı hediye karşısında ne yapacak? Bu hediye ikili arasında yakınlaşmaya mı sebep olacak? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kısmetse Olur 406.Bölüm Fragman (14 Nisan Cuma) 00:46
Kısmetse Olur 406.Bölüm Fragman (14 Nisan Cuma) 66 izlenme - 9 ay önce Melis, Kemal'in üzerine yürüdü! Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 14 Nisan 2017 Cuma 406. Yeni Bölüm Fragmanında Melis ve Kemal yüzleşiyor, Melis Kemal'in üzerine yürüyor ve damatlar evinde bir anda tansiyon yükseliyor! Kemal'in hangi sözleri Melis'i çıldırttı? Melis, evde başka bir adayla aşk yaşayacak mı? Kemal evden tamamen gidecek mi? Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında gerilim tırmanıyor. Eve geri dönen Kemal, Melis hakkında söyledikleriyle olay yaratıyor. Kemal'in iddiları karşısında deliye dönen Melis soluğu damatlar evinde alıyor ve Kemal'in üzerine yürüyor. Kemal'le kavga eden Melis ayrılığı ilan edince de Kemal, "Benim için Melis yok artık. Bu evde bekar adaylar var, kime yöneliyorsa yönelsin" diyerek durumu kabullendi. Peki Melis'i bu denli çıldırtan asıl sebep neydi? Kısmetse Olur'da yeni bir aşk mı doğuyor? Önceki gün kırmızı odada Gamze'ye olan ilgisini itiraf eden Enes, onu tanımak istediğini söylüyor. Gamze ise Enes'i bu yaklaşımı karşısında ona kapılarını kapatmıyor. Enes ve Gamze arasında neler olacak? Gamze, ona şans verip finale az bir süre kala yeni bir ilişkiye başlayacak mı? Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.30'da Kanal D'de! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kısmetse Olur 394. Bölüm Fragman (29 Mart Çarşamba) 00:57
Kısmetse Olur 394. Bölüm Fragman (29 Mart Çarşamba) 67 izlenme - 10 ay önce Emre ve Tuğçe aşkı mı başlıyor? Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 29 Mart 2017 Çarşamba 394.Yeni Bölüm fragmanında, Emre ve Tuğçe arasındaki sürpriz yakınlaşma aşka mı dönüşecek? Emre diğer taliplerinden tamamen vazgeçip Tuğçe'yle bir yola mı çıkacak? Melis ve Kemal, baş başa dışarıya ödül gezisine çıkıyor. Romantik anlar yaşayan ikili arasında beklenmedik gelişmeler de yaşanıyor. Melis bir anda Kemal'a evlenme teklifi ediyor, Kemal büyük bir şaşkınlığa uğruyor! Peki Kemal, Melis'in evlilik teklifine ne cevap verecek? Öte yandan evde üç tane adayı olan Emre Ubeyli cephesinde şok bir gelişme yaşanıyor! Tuğçe, Emre'ye aday oluyor! Tuğçe'nin yaklaşımından rahatsız olmayan Emre ise ona yeşil ışık yakıyor! Bu sürpriz yakınlaşma evde nasıl yankı bulacak? Emre, diğer adaylarından tamamen vazgeçip Tuğçe'ye mi yönelecek? Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12:30'da Kanal D'de! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Adnan'dan Didem'i Gözyaşlarına Boğan Sürpriz! - Kısmetse Olur 392.Bölüm (27 Mart Pazartesi) 05:05
Adnan'dan Didem'i Gözyaşlarına Boğan Sürpriz! - Kısmetse Olur 392.Bölüm (27 Mart Pazartesi) 64 izlenme - 10 ay önce Kısmetse Olur 27 Mart 2017 Pazartesi yayınlanan 392. yeni bölümde, Adnan, Didem'e hediyeler alarak geçmişte ona söylediği sözler için özür diledi ve gönlünü almak için özel bir sürpriz hazırladı. Yapılan bu sürpriz karşısında duygusal anlar yaşayan Didem, gözyaşlarını tutamadı! Adnan'ın jesti, Didem'i duygulandırdı! Kısmetse Olur'un gözde çifti Adnan ve Didem, bugün çıktıkları romantik yemekte duygusal anlar yaşadı. Geçmişte Didem'e söylediği ağır sözler için pişmanlık duyan Adnan, ona hazırladığı özel sürprizle gönlünü aldı.... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kısmetse Olur 388. Bölüm Fragman (21 Mart Salı) 00:59
Kısmetse Olur 388. Bölüm Fragman (21 Mart Salı) 65 izlenme - 10 ay önce Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 21 Mart 2017 Salı 388. yeni bölüm fragmanında Emre, ona aday olan gelin adaylarından hangisine gönlünü kaptıracak? Gamze, Sevgican ve Farima Emre'nin gönlünü çalabilmek için nasıl bir mücadele içine girecekler? Kısmetse Olur'da Emre'nin adayları çoğalıyor! Eski damat adaylarından Emre Ubeyli'nin eve dönmesiyle gelinler evinde rekabet artıyor. Farima, Sevgican ve Gamze aynı anda Emre'ye talip oluyor. Talipleri karşısında ne yapacağını bilmeyen Emre nasıl bir tavır sergileyecek? Gelinler evindeki rekabet damatlar evine nasıl etki edecek? Emre, ahngi gelin adayına gönlünü kaptıracak? Öte yandan Şehmus, Yağmur'la baş başa konuşurken olanlar oluyor. Şehmus'un annesi Emine Hanım, Yağmur'a onay vermiyor. Şehmus ise annesini dinlemeyerek Yağmur'u istiyor. Melis ise bu durumu fırsat bilip ortalığı karıştırıyor! Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.30'da Kanal D'de! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sadece Evi İşinden Uzak Olanların Anlayabileceği 8 Şey 02:44
Sadece Evi İşinden Uzak Olanların Anlayabileceği 8 Şey 59 izlenme - 1 yıl önce Evden işe, işten eve giderken astral seyahate çıkıyormuş gibi hisseden çilekeş insanların hikayesini izliyoruz arkadaşlar.
Kısmetse Olur 382. Bölüm Fragman (14 Mart Salı) 01:00
Kısmetse Olur 382. Bölüm Fragman (14 Mart Salı) 60 izlenme - 10 ay önce Adnan'ın babasından şok sözler! Kısmetse Olur 14 Mart 2017 Salı 382. Yeni bölüm fragmanında Adnan babası gelinler evine geliyor ve söyledikleriyle herkesi şok ediyor! Didem, duydukları karşısında ne yapacak? Kısmetse Olur 14 Mart Salı yeni bölüm fragmanında şok eden bir gelişme yaşanıyor. Adnan'ın babası Muhlis Bey, eve ziyarete geliyor. Adnan'ın babasıyla ilk kez karşı karşıya gelen Didem ne yapacak? Muhlis Bey'in bu ani ziyaretinin sebebi ne? Didem'i onaylıyor mu yoksa aklında başka bir gelin adayı daha mı var? Didem, Adnan'ın babasının herkesi şok eden konuşmalarından sonra nasıl bir tavır alacak? Adnan, babasıyla arasında olan buzları eritebilecek mi? Onur ve Gamze arasındaki tartışma yeniden alevleniyor. Gamze tartışma anında gelinler evini terk eden Onur'a arkasından "Anca gidersin sahte ilişkilerin adamı" deyince ortalık karışıyor. Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.30'da Kanal D'de! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tuğçe'nin Kuzeninden Tokat Gibi Sözler! - Kısmetse Olur 389.Bölüm (22 Mart  Çarşamba) 04:17
Tuğçe'nin Kuzeninden Tokat Gibi Sözler! - Kısmetse Olur 389.Bölüm (22 Mart Çarşamba) 53 izlenme - 10 ay önce Kısmetse Olur 22 Mart 2017 Salı'da yayınlanan 389. yeni bölümde, Tuğçe'nin kuzeni Kübra ziyarete geliyor. Yanında oyuncak ayıyla gelen Kübra, Akın'a öyle sözler söylüyor ki... Kısmetse Olur'da Akın ve Tuğçe cephesinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Bugün eve ziyarete gelen Tuğçe'nin kuzeni Kübra, Akın'ı hedef alıyor. Gelirken yanına aldığı oyuncak ayıyı Akın'a veren ve bunu yeni sevgilisine götürmesini söyleyen Kübra, adeta Tuğçe'nin intikamını alıyor. Kübra'nın sözleri karşısında sessiz ve sakin tavrını koruyan Akın'ın ise gözleri doluyor. Kübra, bu saatten sonra Akın ve Tuğçe ilişkisinin tamamen bittiğini ve ailelerin de artık onaylamadığının altını çiziyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kemal'in Gözyaşları Melis'i Stkiledi! - Kısmetse Olur 383.Bölüm (15 Mart Çarşamba) 03:28
Kemal'in Gözyaşları Melis'i Stkiledi! - Kısmetse Olur 383.Bölüm (15 Mart Çarşamba) 52 izlenme - 10 ay önce Kısmetse Olur 15 Mart 2017 Çarşamba yayınlanan 383. yeni bölümde, kırmızı odada Melis'le tartışan Kemal, ona kendini ifade edemeyince gözyaşlarını tutamıyor. Kemal'in gözyaşları karşısında üzüntü duyan Melis ise ona destek oluyor ve aralarındaki buzlar bir anda eriyor! Kısmetse Olur'un çiçeği burnunda çifti Kemal ve Melis ilk kavgasını etti. Melis'i kırmızı odaya çağıran Kemal, ilerde onu kırmamak adına bir takım uyarılarda bulundu. Kemal'in bu uyarılarını yanlış anlayan Melis ise onun ayrılmak istediğini düşünerek kırmızı odayı terk etti. Bunun üzerine öfkesi dinmeyen Melis, damatlar evine gelerek Kemal'la baş başa konuştu ve ondan hesap sordu. Kendini yanlış ifade ettiğini söyleyen Kemal, Melis'in katı davranışları nedeniyle duygusal anlar yaşadı. Kemal'i ağlarken gören Melis ise daha fazla uzatmayarak onu teselli etti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."