Hoşgeldiniz!

Uzaklık Videoları

Aycan, Kısmetse Olur'a Geri Döndü! - Kısmetse Olur 387.Bölüm (20 Mart Pazartesi) 04:03
Aycan, Kısmetse Olur'a Geri Döndü! - Kısmetse Olur 387.Bölüm (20 Mart Pazartesi) 135 izlenme - 4 gün önce Kısmetse Olur 20 Mart 2017 Pazartesi yayınlanan 387. yeni bölümde, gelin adaylarından Aycan eve geri dönüyor! Aycan'ın eve dönüşü Onur'u nasıl etkileyecek? Kısmetse Olur'da sürprizlerle dolu bir gün yaşanıyor. Aycan, rahatsızlığı nedeniyle programdan ayrılmış bu süreçte de Onur'la olan ilişkisi de bitmişti. Onur'un doğum gününde eve gelen Aycan tekrar hayal kırıklıklarıyla evden ayrılmıştı. Ancak kenini toparlayan ve sağlık durumunu düzelten Aycan'dan beklenmedik bir hamle geldi. Damatlar evine giriş yapan Aycan, herkesi şok etti. Peki bundan sonra Onur ve Aycan aşkı küllerinden doğacak mı? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
2 Km. Uzaklıktan Drone’ları İndiren DroneGun Silah 00:30
2 Km. Uzaklıktan Drone’ları İndiren DroneGun Silah 724 izlenme - 3 ay önce Yasaklı alanlarda uçan veya patlayıcı taşıma potansiyeli olan drone’lar üzerinde kullanılması planlanan silahın daha önceki benzerlerinden en büyük farkı çok daha uzağa etki edebilmesi. Drone’a herhangi bir zarar vermeyen DroneGun, cihazın GPS ve GLONASS sinyallerini engelleyerek olduğu yere inmesini yada kalktığı noktaya geri dönmesini sağlıyor. Böylece sadece drone’u değil pilotu da yakalama olanağı sağlayacak. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Adnan ve Didem Nişanlanıyor mu? - Kısmetse Olur 378.Bölüm (9 Mart Perşembe) 03:38
Adnan ve Didem Nişanlanıyor mu? - Kısmetse Olur 378.Bölüm (9 Mart Perşembe) 122 izlenme - 2 hafta önce Kısmetse Olur 09 Mart 2017 perşembe 378. bölümde, Adnan ve Didem çifti için özel bir sürpriz hazırlanıyor. Son derece şık bir masa hazırlanan evde, Adnan ve Didem de onlara alınan özel kıyafetlerle sürprize eşlik ediyor. Yaşananlar sırasında duygulanan ve gözyaşlarını tutamayan Adnan, geçen yıl bunu yaşayan adaylara özendiğini ve bu yıl kendi başına geldiğini söyleyerek mutluluğunu paylaştı. Adnan, diğer bekar adaylara da yaşadığı bu güzel duyguyu yaşamaları konusunda öğütler verdi. İşte Adnan ve Didem'in göz kamaştıran o romantik anları... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Güneş Sistemi - Gezegenler Güneşimize Ne Kadar Uzaklıkta ve Boyutları Nedir 07:20
Güneş Sistemi - Gezegenler Güneşimize Ne Kadar Uzaklıkta ve Boyutları Nedir 3.096 izlenme - 1 yıl önce Ne kadar küçük ve yetersiz olduğumuzu yeniden anlamak istiyorsanız izleyiniz. Bu uzaklıkları normalde anlamak zor olduğundan, adamlar bizim için modellemişler. Güneşimizin bu uzaklıklardaki cisimlere olan yer çekimi etkisi, gerçekten kavrama sınırımızın ötesinde. Üstelik güneş sistemimiz, galaksimizin kenarında yer alıyor seçilemeyecek kadar küçük. Galaksimizin bir başından diğer başına bir jet yolculuk etse, 100.000.000 yılda ancak gidebiliyor. En yakın komşumuz Andromeda Galaksi'si ile aramızdaki boşluğa tam 25 adet Samanyolu Galaksi'si sığabiliyor ve asla gidemeyeceğimiz uzaklıklar, belki şimdilik. İzlediğimiz şeyin sadece güneş sistemi olduğunu unumtmayın, zira sadece bizim galaksimizde bile, onun dışında milyarlarca yıldız var. Ve güneşimizinden yüzlerce kat daha büyük yıldızlar mevcut. Belgeselin tamamını burdan izleyebilrsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=tF22SkqsSNk Bi bu adamlara bakın, bir de kendi ülkemizde nelerle uğraşıyoruz ona bakın, sonrada şansımı s.keyim diyebilirsiniz.
Emre Ubeyli'den Kısmetse Olur'a Sürpriz Dönüş! - Kısmetse Olur 387.Bölüm (20 Mart Pazartesi) 03:20
Emre Ubeyli'den Kısmetse Olur'a Sürpriz Dönüş! - Kısmetse Olur 387.Bölüm (20 Mart Pazartesi) 46 izlenme - 4 gün önce Kısmetse Olur 20 Mart 2017 Pazartesi yayınlanan 387. yeni bölümde, geçen sezon damat adaylarından Emre Ubeyli eve geri döndü. Emre'nin dönüşü gelinler evinde büyük yankı uyandırdı. Emre'ye Gamze, Sevgican ve Farima yeşil ışık yaktı... Kısmetse Olur'da geçen sezon bulunan eski damat adayı Emre Ubeyli geri döndü. Gelinler evine giriş yapan Emre'yi Melis çığlık çığlığa karşıladı. Gelen güzel tepkilerle mutlu olan Emre, geçen sezon Hazal'la aşk yaşamış ve ismini duyurmuştu. Hazal'la ayrılan ve yeni bir ilişki için kendini hazır hisseden Emre'nin bu sezon kiminle aşk yaşacağı ise şimdiden merak konusu oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kısmetse Olur 388. Bölüm Fragman (21 Mart Salı) 00:59
Kısmetse Olur 388. Bölüm Fragman (21 Mart Salı) 44 izlenme - 4 gün önce Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 21 Mart 2017 Salı 388. yeni bölüm fragmanında Emre, ona aday olan gelin adaylarından hangisine gönlünü kaptıracak? Gamze, Sevgican ve Farima Emre'nin gönlünü çalabilmek için nasıl bir mücadele içine girecekler? Kısmetse Olur'da Emre'nin adayları çoğalıyor! Eski damat adaylarından Emre Ubeyli'nin eve dönmesiyle gelinler evinde rekabet artıyor. Farima, Sevgican ve Gamze aynı anda Emre'ye talip oluyor. Talipleri karşısında ne yapacağını bilmeyen Emre nasıl bir tavır sergileyecek? Gelinler evindeki rekabet damatlar evine nasıl etki edecek? Emre, ahngi gelin adayına gönlünü kaptıracak? Öte yandan Şehmus, Yağmur'la baş başa konuşurken olanlar oluyor. Şehmus'un annesi Emine Hanım, Yağmur'a onay vermiyor. Şehmus ise annesini dinlemeyerek Yağmur'u istiyor. Melis ise bu durumu fırsat bilip ortalığı karıştırıyor! Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.30'da Kanal D'de! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tuğçe'nin Kuzeninden Tokat Gibi Sözler! - Kısmetse Olur 389.Bölüm (22 Mart  Çarşamba) 04:17
Tuğçe'nin Kuzeninden Tokat Gibi Sözler! - Kısmetse Olur 389.Bölüm (22 Mart Çarşamba) 2 izlenme - 2 gün önce Kısmetse Olur 22 Mart 2017 Salı'da yayınlanan 389. yeni bölümde, Tuğçe'nin kuzeni Kübra ziyarete geliyor. Yanında oyuncak ayıyla gelen Kübra, Akın'a öyle sözler söylüyor ki... Kısmetse Olur'da Akın ve Tuğçe cephesinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Bugün eve ziyarete gelen Tuğçe'nin kuzeni Kübra, Akın'ı hedef alıyor. Gelirken yanına aldığı oyuncak ayıyı Akın'a veren ve bunu yeni sevgilisine götürmesini söyleyen Kübra, adeta Tuğçe'nin intikamını alıyor. Kübra'nın sözleri karşısında sessiz ve sakin tavrını koruyan Akın'ın ise gözleri doluyor. Kübra, bu saatten sonra Akın ve Tuğçe ilişkisinin tamamen bittiğini ve ailelerin de artık onaylamadığının altını çiziyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kısmetse Olur haftanın Finalinde Şok İsim Elendi! - Kısmetse Olur  (19 Mart Pazar) 04:19
Kısmetse Olur haftanın Finalinde Şok İsim Elendi! - Kısmetse Olur (19 Mart Pazar) 32 izlenme - 4 gün önce Kısmetse Olur 19 Mart 2017 Pazar haftanın finali bölümünde, eve veda eden isim Melis mi yoksa Altuğ mu oldu? Gerilim dolu eleme gecesinde yaşananlar herkesi şok etti! Kısmetse Olur haftanın finali bölümünde, herkesi şok eden gelişmeler üst üste yaşandı. Eleme gecesinde elenmesi yönünde en çok adı yazılan adaylar Melis ve Altuğ oldu. Kemal'le yeni bir ilişkiye başlayan Melis ilk kez elenmemek için dua etti ve gözyaşlarına hakim olamadı. Kemal ise sevgilisinin adını yazan damatlar evine ateş püskürdü! Eğer Melis elenirse onunla birlikte evden ayrılacağını ifade etti. Melis'in adını yazanlardan biri de en yakın arkadaşı Tankut oldu. Tankut, uyarı amaçlı adını yazdığını ancak bundan çok pişman olduğunu belirterek duygusal anlar yaşadı! Peki zarftan çıkan karar kimin hayallerinin sonunu getirdi! İşte herkesi şok eden o eleme anı! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kısmetse Olur 376.Bölüm Fragman (6 Mart Pazartesi) 01:02
Kısmetse Olur 376.Bölüm Fragman (6 Mart Pazartesi) 85 izlenme - 3 hafta önce Evde tansiyon yükseliyor! Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 7 Mart Salı yeni bölüm fragmanında, Tuğçe ve Akın arasında tansiyon yükseliyor! Akın'ı diğer damat adayları güçlükle sakinleştiriyor! Kısmetse Olur'da Akın ve Tuğçe arasında yeni bir problem doğuyor. Tuğçe'nin tavırlarından rahatsız olan Akın, onu uyarıyor ancak bu uyarı her iki tarafında tansiyonunu yükseltiyor. Akın, zor anlar yaşarken evdeki diğer adaylar, seslerin yükselmesi üzerine panikle Akın'ın yanına koşuyor! Gamze Göktürk'ten ortalığı karışıtıracak iddia! Kısmetse Olur'a geri dönen eski gelin adayı Gamze Göktürk ise Onur'u hedefine alıyor. Onur ve Aycan ilişkisinin görünmeyen yüzünü anlatan Gamze, Onur'un evde kalabilmek için şov yaptığını iddia ediyor. Yağmur ve Altuğ arasında yakınlaşma! Öte yandan Yağmur ve Altuğ arasından yaşananlar herkesin dikkatini çekiyor. Altuğ'un Yağmur'a verdiği hediye kutusunda ne var? Yağmur, aldığı hediye karşısında ne yapacak? Bu hediye ikili arasında yakınlaşmaya mı sebep olacak? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kısmetse Olur 382. Bölüm Fragman (14 Mart Salı) 01:00
Kısmetse Olur 382. Bölüm Fragman (14 Mart Salı) 45 izlenme - 2 hafta önce Adnan'ın babasından şok sözler! Kısmetse Olur 14 Mart 2017 Salı 382. Yeni bölüm fragmanında Adnan babası gelinler evine geliyor ve söyledikleriyle herkesi şok ediyor! Didem, duydukları karşısında ne yapacak? Kısmetse Olur 14 Mart Salı yeni bölüm fragmanında şok eden bir gelişme yaşanıyor. Adnan'ın babası Muhlis Bey, eve ziyarete geliyor. Adnan'ın babasıyla ilk kez karşı karşıya gelen Didem ne yapacak? Muhlis Bey'in bu ani ziyaretinin sebebi ne? Didem'i onaylıyor mu yoksa aklında başka bir gelin adayı daha mı var? Didem, Adnan'ın babasının herkesi şok eden konuşmalarından sonra nasıl bir tavır alacak? Adnan, babasıyla arasında olan buzları eritebilecek mi? Onur ve Gamze arasındaki tartışma yeniden alevleniyor. Gamze tartışma anında gelinler evini terk eden Onur'a arkasından "Anca gidersin sahte ilişkilerin adamı" deyince ortalık karışıyor. Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.30'da Kanal D'de! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kısmetse Olur'da Arca'dan Şok eden Tuğçe Açıklaması! - Kısmetse Olur 385.Bölüm (24 Mart Cuma) 04:37
Kısmetse Olur'da Arca'dan Şok eden Tuğçe Açıklaması! - Kısmetse Olur 385.Bölüm (24 Mart Cuma) 38 izlenme - 1 hafta önce Kısmetse Olur 17 Mart 2017 Cuma yayınlanan 385. yeni bölümde, eski damat adaylarından Arca eve Tuğçe hakkında önemli açıklamalar yaptığı bir video gönderdi! Akın'ın suçlamaları karşısında deliye dönen Tuğçe ise evi terk etti. Kısmetse Olur'da Akın'la inişli çıkışlı bir aşk yaşayan ve ayrılma kararı alan Tuğçe, bugün Arca'nın gönderdiği mesajla şok oldu. Akın, Tuğçe'nin onu Arca ile aldattığını iddia etmiş ve Tuğçe'yi suçlamıştı. Konularda sürekli adı geçen ve sessizliğini koruyan Arca'dan ise açıklama geldi. Arca, Tuğçe'yle bir kaç defa görüştüklerini ancak hiç bir zaman sevgili olmadıklarını söyledi. Akın ise buna inanmayarak yine Tuğçe'nin üzerine gidince olanlar oldu... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Melis'i Çıldırtan Cansu İddiası! - Kısmetse Olur 387.Bölüm (20 Mart Pazartesi) 05:01
Melis'i Çıldırtan Cansu İddiası! - Kısmetse Olur 387.Bölüm (20 Mart Pazartesi) 4 izlenme - 4 gün önce Kısmetse Olur 20 Mart 2017 Pazartesi yayınlanan 387. yeni bölümde, Melis, Kemal'in aslında Cansu'dan hoşlandığını ve eve onun girmesi için yapımla konuştuğunu öğrenip hesap soruyor! Tam sorular cevabını buldu derken Cansu'dan bir açıklama geliyor! Kemal ve Melis aşkında Cansu krizi çıkıyor. Melis, diğer gelin adaylarına Kemal'in aslında kendisini istemediğini ve aklındaki ismin geçen sezon yarışan Cansu Deliktaş olduğunu söylüyor. Cansu'yla telefonda konuşan Melis, ondan duyduklarından sonra büyük bir yıkıma uğruyor ve o sinir harbiyle Kemal'den hesap soruyor. Olan biteni Melis'e anlatan Kemal onu ikna etmeyi başarıyor ancak o sırada Cansu Deliktaş hakkındaki iddialar doğrultusunda eve bir video göndererek açıklama yapıyor! Peki, Kemal gerçekten Cansu'yla konuştu mu? İşte o açıklama! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kısmetse Olur 383.Bölüm Fragman (15 Mart Çarşamba) 00:51
Kısmetse Olur 383.Bölüm Fragman (15 Mart Çarşamba) 9 izlenme - 1 hafta önce Kısmetse Olur 15 Mart 2017 Çarşamba 383.Yeni bölüm fragmanında Melis ve Kemal arasında beklenmedik bir kavga çıkıyor! Melis ve Kemal yollarını ayırıyor mu? İkili arasındaki tartışmanın sebebi ne? Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 383.yeni bölüm fragmanında dengeler değişiyor! Melis ve Kemal arasında beklenmedik bir tartışma çıkıyor. Hızlı bir ilişkiye başlayan Melis ve Kemal kırmızı odada tartışmaya başlıyor. Sonrasında ise Melis, Kemal'in sözleriyle davranışlarının tutarsız olduğunu ifade ediyor. Melis, "Ben kolay kolay bir insanın elini tutmam, o insanın elini tuttuysam da gidebildiğim yere kadar giderim" diyerek tavrını koydu... Öte yandan Rabia ve İlkay arasındaki yakınlaşma da dikkat çekiyor. İlkay, damat adaylarına Rabia'yı beğendiği ve gerekeni yapacağını söyledi. Rabia ise İlkay'la kırmızı odada, artık aşk yaşamak istediğinin altını çizdi. Romantik anlar yaşayan ikili yeni bir aşkın da temellerini atmaya başladı. Rabia İlkay'a "Daha öncede bu evde bir ilişki yaşadım ama şuan son olsun istiyorum" dedi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
selim akgün - sevgiliye mektup 05:22
selim akgün - sevgiliye mektup 3.221 izlenme - 7 yıl önce sevgili sana bu mektubu çok uzaklardan yazıyorum.uzaklıktan bahsederkenbir gün yakınlığı anlatacağı hiç aklıma gelmezdi diye düşünerek.çocuktum senden öncebebektim...her bebek gibi ilk ayakta duruşlarımda desteklerim olduolmasa da tutundum boyumun yettiği yerlere.sonraher bebek gibi olmadı tutunuşlarım büyüdüğümde.tuttuğum her dal çatırdadıkırıldı.hem tutunmaya umudum kalmadıhem de elimden tutmalaradüşmekten ziyade tuttuğum dalın kırılmasından korkarak tutunmadım ve hep bencil oldum gözlerdeaslında hep karşımdakine 'sencildim'.beni anlamadılar sevgilikimse beni anlamadı. nadası bitmiş umut tarlalarım vardı ekilmeyi bekleyen ve el değmemiş tohumlar.umutlarım oldu hepenkazlardan dirilen.okyanus yaptılar onlardan banasonra elleriyle sandallar.kendi umut denizimde 'batırılmama'umuduyla çektim kürekleri ufuk çizgisine doğru.tam yaklaştığımda güneş'everdiğim umutlardan bir çivi yaptılar kendi elleriyle bir de çekiç...her seferinde hırçınca vurdular darbeyikendi denizlerimde boğuldum.korkularım;yarım kalmalar yerineyarım bırakmalardı yine.evet onların gözüyle yine bencildimyine ölümcül...aslında bilmiyorlardı bu adam bir tek mert yüreğe 'evcil'. erkendi dahagençtim...gözden gönüle akan yaşlarla yaşlandım.aşka aşık bir yürekle aşk kazanında haşlandım.ve gençliğimin son baharında gözlerin doğdu dört bin yandangerçek aşkla başkalaştım.senden önce en ısıtıcı ve en ışıltılı olanın güneş olduğunu düşünürdümgüneşin sadece doğudan doğma monotonluğunu ve yalnızca gündüzleri ısıtabildiğiniaydınlatabildiğini sende farkettim.sendört duvar karanlıklarıma bile usulca sızan ışık.sengönül gözümdeki karları tek hamleyle eriten sıcaklık.sen;doğudanbatıdankuzeyden ve güneyden doğan güneş...ey sevgili! ağzımdan çıkan ilk kelime "anne"ydiyumarken gözlerimi dünyaya son kelimem de sen ol ahirim ol sonsuzuma yerleş...
Rabia ve İlkay Yakınlaşıyor! - Kısmetse Olur 383.Bölüm (15 Mart Çarşamba) 03:18
Rabia ve İlkay Yakınlaşıyor! - Kısmetse Olur 383.Bölüm (15 Mart Çarşamba) 18 izlenme - 1 hafta önce Kısmetse Olur 15 Mart 2017 Çarşamba yayınlanan 383. yeni bölümde, Farima ve Yağmur arasında Onur tartışması çıktı. Onur'a ilgisi olduğunu açıklayan Yağmur, buna rağmen Farima'nın ona ilgisi olup olmadığını öğrenmek istedi. Farima ilgisi olmadığını söylese de ikna edemedİ. İkili arasında çıkan tartışma sonucu Farima evi terk etti! Farima evi terk etti, Onur esti gürledi! Kısmetse Olur'da Yağmur ve Farima'yı birbirine düşüren Onur kavgasında tansiyon yükseldi. Farima, Onur'a karşı duygusu olmadığı halde sürekli onunla yakıştırıldığını söylediç Yağmur da onun içten içte Onur'a ilgisi olduğunu ve yakın arkadaşı olduğu için bunu açıklayamadığını iddia etti. Bu konuşmalar üzerine sinirleri bozulan Farima evi terketti. Onur ise ismini kullnarak prim yapanlara açtı ağzını yumdu gözünü... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kemal'in Gözyaşları Melis'i Stkiledi! - Kısmetse Olur 383.Bölüm (15 Mart Çarşamba) 03:28
Kemal'in Gözyaşları Melis'i Stkiledi! - Kısmetse Olur 383.Bölüm (15 Mart Çarşamba) 7 izlenme - 1 hafta önce Kısmetse Olur 15 Mart 2017 Çarşamba yayınlanan 383. yeni bölümde, kırmızı odada Melis'le tartışan Kemal, ona kendini ifade edemeyince gözyaşlarını tutamıyor. Kemal'in gözyaşları karşısında üzüntü duyan Melis ise ona destek oluyor ve aralarındaki buzlar bir anda eriyor! Kısmetse Olur'un çiçeği burnunda çifti Kemal ve Melis ilk kavgasını etti. Melis'i kırmızı odaya çağıran Kemal, ilerde onu kırmamak adına bir takım uyarılarda bulundu. Kemal'in bu uyarılarını yanlış anlayan Melis ise onun ayrılmak istediğini düşünerek kırmızı odayı terk etti. Bunun üzerine öfkesi dinmeyen Melis, damatlar evine gelerek Kemal'la baş başa konuştu ve ondan hesap sordu. Kendini yanlış ifade ettiğini söyleyen Kemal, Melis'in katı davranışları nedeniyle duygusal anlar yaşadı. Kemal'i ağlarken gören Melis ise daha fazla uzatmayarak onu teselli etti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sadece Evi İşinden Uzak Olanların Anlayabileceği 8 Şey 02:44
Sadece Evi İşinden Uzak Olanların Anlayabileceği 8 Şey 55 izlenme - 2 ay önce Evden işe, işten eve giderken astral seyahate çıkıyormuş gibi hisseden çilekeş insanların hikayesini izliyoruz arkadaşlar.
Dido Kazim Koyuncu 05:01
Dido Kazim Koyuncu 2.638 izlenme - 9 yıl önce
Farima ve Yağmur, Onur Yüzünden Birbirine Girdi! - Kısmetse Olur 383.Bölüm (15 Mart Çarşamba) 03:39
Farima ve Yağmur, Onur Yüzünden Birbirine Girdi! - Kısmetse Olur 383.Bölüm (15 Mart Çarşamba) 4 izlenme - 1 hafta önce Kısmetse Olur 15 Mart 2017 Çarşamba yayınlanan 383. yeni bölümde, Farima ve Yağmur arasında Onur tartışması çıktı. Onur'a ilgisi olduğunu açıklayan Yağmur, buna rağmen Farima'nın ona ilgisi olup olmadığını öğrenmek istedi. Farima ilgisi olmadığını söylese de ikna edemedİ. İkili arasında çıkan tartışma sonucu Farima evi terk etti! Farima evi terk etti, Onur esti gürledi! Kısmetse Olur'da Yağmur ve Farima'yı birbirine düşüren Onur kavgasında tansiyon yükseldi. Farima, Onur'a karşı duygusu olmadığı halde sürekli onunla yakıştırıldığını söylediç Yağmur da onun içten içte Onur'a ilgisi olduğunu ve yakın arkadaşı olduğu için bunu açıklayamadığını iddia etti. Bu konuşmalar üzerine sinirleri bozulan Farima evi terketti. Onur ise ismini kullnarak prim yapanlara açtı ağzını yumdu gözünü... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Onur'un Gözyaşları Sel Oldu! - Kısmetse Olur 359. Bölüm (15 Şubat Çarşamba) 03:20
Onur'un Gözyaşları Sel Oldu! - Kısmetse Olur 359. Bölüm (15 Şubat Çarşamba) 21 izlenme - 1 ay önce Kısmetse Olur 15 Şubat 2017 Çarşamba yayınlanan 359. bölümde; Aycan ve Onur aşkındaki uzaklık herkesi gözyaşlarına boğdu. Onur, iki hafta önce Aycan'a evlenme teklif etmeyi planlamıştı ancak Aycan rahatsızlanınca bu planı ertelenmek zorunda kaldı. Onur bir çok hazırlığını iptal etmişti. Aycan, bugün de evde yoktu. Gelinler evine bir kutu geldi. Kutudan çıkan şey ise Onur'u gözyaşlarına boğdu. Kutudan, Aycan için hazırlanan notlar, beyaz bir elbise ve taç çıktı... Onur bunları iptal etmeyi unuttuğunu söyledi ve onları gördüğü anda morali bozuldu... Kutuyu alarak damatlar evine dönen Onur, orada da Aycan'ın yokluğunda yaşadığı sıkıntıları dile döktü... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
n£d£n q!tt!n @$kım s£n... 02:59
n£d£n q!tt!n @$kım s£n... 1.628 izlenme - 8 yıl önce Küstüm, Gel____(me) artık. Aşk acı çekmekse Sev____(me) artık. Kara gecelerde ben bulurum yoldaş kendime, Kork____(ma) Çekmem fişini hayatın!!! Yoruldum, Kuramıyorum artık. Nolur, Gel_____(me)!! Bunların sadece hâyâl olduğunu kimseye söyle...me. Herkes ben gelmeni istemiyorum diye bilsin. Ne olur __________Gel be...
Sen Gideli... 03:36
Sen Gideli... 1.062 izlenme - 9 yıl önce gittin.......
Esmerim:: 01:23
Esmerim:: 291 izlenme - 8 yıl önce uzakta olupta sevmeyı becerebılenlee ne mutluu
Esmerım.... 01:23
Esmerım.... 186 izlenme - 8 yıl önce uzaktad olsa sevmekk
Juninho için uzaklık farketmez!  Harika vurdu! 01:02
Juninho için uzaklık farketmez! Harika vurdu! 88 izlenme - 4 yıl önce Amerika MLS'te oynanan Los Angeles Galaxy - Toronto FC maçında ev sahibi ekibin başarılı ismi Juninho uzak mesafeden attığı harika gol ile izleyenlere kendini hayran bıraktı.
Hepinizi Çok Özledim 02:48
Hepinizi Çok Özledim 102 izlenme - 8 yıl önce hepinizi çok özledim lüfen bana uzak davranmayın
Burada Günlük Gazete Satılmıyor 01:08
Burada Günlük Gazete Satılmıyor 43 izlenme - 2 yıl önce Giresun kent merkezine 3,5 saat uzaklıktaki Çamoluk'ta ulaşım zorluğu nedeniyle günlük ulusal gazeteler satışa sunulamıyor.
Gördükleriniz sizi yanıltmasın! 00:43
Gördükleriniz sizi yanıltmasın! 30 izlenme - 4 yıl önce 3 Boyutlu fotoğraflarla yapılan ilizyon gösterisi izleyenlerin kafasını karıştırdı.