Hoşgeldiniz!

UZAY'ın 2016 son albümünden bir şarkı

UZAY - Agla Kalbim 03:30
UZAY - Agla Kalbim 249 izlenme - 11 ay önce BU ŞARKIYI SATIN ALMAK İÇİN LİNK'E TIKLAYINIZ. https://itunes.apple.com/tr/album/cok-gec/id665143012?i=665143078&l=tr Söz & Müzik : UZAY Aranjör : Emre Parlak Drums : Doğaç Titiz Bass Guitar : Nurhat Şensesli Electric Guitar : Mehmet Ali Yıldız ( Aliş ) Keyboard : Erman Türkeli Yaylılar : Istanbul Strings Vokaller : Tülay Çoşkun,Başak Tatlıbal,Semra Tunç Song lyrics and music : UZAY Arranger : Emre Parlak Drummer : Doğaç Titiz Bass guitar : Nurhat Şensesli Electric guitar : Mehmet Ali Yıldız ( Aliş ) Keyboard : Erman Türkeli Violins ( fiddles ) : Hüseyin Kemancı - Samim Sakaryalı - Mert Kemancı - Altuğ Öncü Vıola : Özgür Arkun Cello : Şenol Arkun Vocals : Tülay Coşkun - Semra Tunç - Başak Tatlıbal UZAY'IN SOSYAL AĞLARI https://www.facebook.com/uzaymusicuzay https://twitter.com/musicuzay https://instagram.com/uzaymusic/ https://plus.google.com/u/1/106828803... ÇOK GEÇ KIRILMIŞ BİR KALBİ ONARMA TOPLANMAZ KOLAY KOLAY HANGİ PARÇASINI BULACAKSIN YAPIŞMAZ Kİ KOLAY KOLAY TOPLADIN DİYE FARZEDELİM ESKİSİ GİBİ OLACAK MI YAMALARDAN SARILI BİR KALP SIZDIRMADAN KALACAK MI SANMAM, SANMAM ESKİSİ GİBİ OLAMAM SANMAM, SANMAM KIRILDIM TOPARLANAMAM ÇOK GEÇ, ÇOK GEÇ SEN DE VAZGEÇ ÇOK GEÇ, ÇOK GEÇ İNADINDAN VAZGEÇ FUNK MUSİC Funk, groove kavramının üzerine kurulu bir müzik türüdür. Tek başına bir müzik türü değildir, belirli türlere ayrılmıştır. Özellikle 70'lerin sonunun funk müzikalitesi disco/pop/boogie izlenimi verir. İlk olarak Afrika kökenli Amerikalı müzikçiler tarafından yapılmıştır.
UZAY -  Kurtuluyorum 03:28
UZAY - Kurtuluyorum 152 izlenme - 11 ay önce Söz & Müzik : UZAY Aranjör : Emre Parlak Bas Gitar : Bülent Bayrak Akustik & Klasik Gitar : İlter Kurcala Song lyrics and music : UZAY Arranger : Emre Parlak Bass guitar : Bülent Bayrak Acoustic guitar : İlter Kurcala Classic guitar : İlter Kurcala KURTULUYORUM SENİN İÇİN YAPTIĞIM BU GÖNÜL SARAYLARINI BU SABAH BİR DİNAMİTLE YIKIYORUM SANCISI BİTMEYEN BU KALBİN ACILARINI BU GECE SÖKÜP İÇİMDEN ATIYORUM YETER YETER YETER BU BEDENE YAPTIĞIN ZULÜM BUGÜN BURADA BİTER YETER YETER YETER SANA YANDIĞIM GECELER SONSUZA KADAR BİR ÜFLEMEYLE SÖNER ARTIK FİRAR ETTİM BU AŞKTAN YENİDEN BAŞLIYORUM SİL BAŞTAN SENİN İÇİN DÖKTÜĞÜM BU YAŞTAN KURTULUYORUM UZAY'IN SOSYAL AĞLARI https://www.facebook.com/uzaymusicuzay https://twitter.com/musicuzay https://instagram.com/uzaymusic/ https://plus.google.com/u/1/106828803...
UZAY - Çok Gec 03:23
UZAY - Çok Gec 137 izlenme - 11 ay önce BU ŞARKIYI SATIN ALMAK İÇİN LİNK'E TIKLAYINIZ. https://itunes.apple.com/tr/album/cok-gec/id665143012?i=665143078&l=tr Söz & Müzik : UZAY Aranjör : Emre Parlak Drums : Doğaç Titiz Bass Guitar : Nurhat Şensesli Electric Guitar : Mehmet Ali Yıldız ( Aliş ) Keyboard : Erman Türkeli Yaylılar : Istanbul Strings Vokaller : Tülay Çoşkun,Başak Tatlıbal,Semra Tunç Song lyrics and music : UZAY Arranger : Emre Parlak Drummer : Doğaç Titiz Bass guitar : Nurhat Şensesli Electric guitar : Mehmet Ali Yıldız ( Aliş ) Keyboard : Erman Türkeli Violins ( fiddles ) : Hüseyin Kemancı - Samim Sakaryalı - Mert Kemancı - Altuğ Öncü Vıola : Özgür Arkun Cello : Şenol Arkun Vocals : Tülay Coşkun - Semra Tunç - Başak Tatlıbal UZAY'IN SOSYAL AĞLARI https://www.facebook.com/uzaymusicuzay https://twitter.com/musicuzay https://instagram.com/uzaymusic/ https://plus.google.com/u/1/106828803... ÇOK GEÇ KIRILMIŞ BİR KALBİ ONARMA TOPLANMAZ KOLAY KOLAY HANGİ PARÇASINI BULACAKSIN YAPIŞMAZ Kİ KOLAY KOLAY TOPLADIN DİYE FARZEDELİM ESKİSİ GİBİ OLACAK MI YAMALARDAN SARILI BİR KALP SIZDIRMADAN KALACAK MI SANMAM, SANMAM ESKİSİ GİBİ OLAMAM SANMAM, SANMAM KIRILDIM TOPARLANAMAM ÇOK GEÇ, ÇOK GEÇ SEN DE VAZGEÇ ÇOK GEÇ, ÇOK GEÇ İNADINDAN VAZGEÇ FUNK MUSİC Funk, groove kavramının üzerine kurulu bir müzik türüdür. Tek başına bir müzik türü değildir, belirli türlere ayrılmıştır. Özellikle 70'lerin sonunun funk müzikalitesi disco/pop/boogie izlenimi verir. İlk olarak Afrika kökenli Amerikalı müzikçiler tarafından yapılmıştır.