Hoşgeldiniz!

üzerine

Kader Diye Bir Şey Var! 00:25
Kader Diye Bir Şey Var! 526.165 izlenme - 2 yıl önce Abimiz nereden bilebilirdi ki böyle bir şeyin yaşanabileceğini, ''kader diye bir şey var arkadaş'' diyor ya hani Aydın abimiz, aynen öyle işte. Maalesef hayatını kaybetmiş hastanede. Amk böyle hayatın.
İşeyerek Elmaları Parlatan Çinli Manav 00:31
İşeyerek Elmaları Parlatan Çinli Manav 4.229 izlenme - 3 hafta önce Yaşanılan bu inanılmaz olay çinde gerçekleşiyor. Manav tezgahında bulunan elmaların daha parlak gözükmesi için üzerine işeyen bu pis çinli adam kimselere aldırmadan işini görüyor. Adamın çocuğu bu olaya şahit olmasın diye annesi tarafından oyalanıyor.
Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi | Bakıcı | ChildrensChannelTürkiye 02:30
Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi | Bakıcı | ChildrensChannelTürkiye 15.777 izlenme - 5 ay önce Modern Paris'te, ortaokul öğrencisi Marinette Dupain-Cheng ve sınıf arkadaşı aynı zamanda platonik olduğu Adrien Agreste üzerine kuruludur.] Kötü güçler ortaya çıktığında Marinette, gizli süper kahraman kişiliği Uğur Böceğin'e, Adrien ise kendi süper kahraman kişiliği Kara Kedi'ye dönüşür. İkisi birbirinin gerçek kişiliğini bilmeden, iş ortaklığıyla Paris'i, kendi Akuma'sını kullanıp normal insanları süper-kötü adamlara çevirip onlarla savaştırarak Ladybug ve Chat Noir'in güçlerini ele geçirmeye çalışan Hawk Moth'tan korurlar. Daha Fazlası http://childrensxdturkiye.weebly.com/mucize-ugur-bocegi-ile-kara-kedi.html
Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi | Kung Food | Tam Bölüm | Size Özel 21:59
Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi | Kung Food | Tam Bölüm | Size Özel 15.722 izlenme - 5 ay önce Modern Paris'te, ortaokul öğrencisi Marinette Dupain-Cheng ve sınıf arkadaşı aynı zamanda platonik olduğu Adrien Agreste üzerine kuruludur.] Kötü güçler ortaya çıktığında Marinette, gizli süper kahraman kişiliği Uğur Böceğin'e, Adrien ise kendi süper kahraman kişiliği Kara Kedi'ye dönüşür. İkisi birbirinin gerçek kişiliğini bilmeden, iş ortaklığıyla Paris'i, kendi Akuma'sını kullanıp normal insanları süper-kötü adamlara çevirip onlarla savaştırarak Ladybug ve Chat Noir'in güçlerini ele geçirmeye çalışan Hawk Moth'tan korurlar. Daha Fazlası http://childrensxdturkiye.weebly.com/mucize-ugur-bocegi-ile-kara-kedi.html
Sümük-ü Şerif - Cübbeli Ahmet Hocaefendi 01:18
Sümük-ü Şerif - Cübbeli Ahmet Hocaefendi 9.851 izlenme - 8 ay önce Cübbeli Ahmet Hocaefendi'nin son sohbetinden, feyzalmanızı umduğum sidikli-sümüklü bir bölümü sevabına sizinle paylaşmayı uygun gördüm. Hayırlı çarşambalar.
Rizelinin Bıldırcın Avı 00:52
Rizelinin Bıldırcın Avı 1.244 izlenme - 4 hafta önce Rizeli Gazeteci Ali Birerdinç, av sahasında gördüğü bıldırcını tüfeği ile vurmak yerine üzerine atlayıp yakaladı.
Trambolinde Raptiyelerin Üzerine Atlamak 03:17
Trambolinde Raptiyelerin Üzerine Atlamak 2.417 izlenme - 2 ay önce Yaptığı çılgınlıklarla bilinen The Dudesons ekibi, yine çok ilginç bir videoya imza attı. Yayınlanan son videoda; bir ekip üyesi, üzeri çıplak bir şekilde tramboline bırakılan raptiyelerin üzerine atlıyor. Raptiyelerin vücuduna girmesiyle çığlık atmaya başlayan ekip üyesi, büyük bir acı yaşıyor.
Kuş Gibi Arabanın Üzerine Konan Motosikletli 2 00:37
Kuş Gibi Arabanın Üzerine Konan Motosikletli 2 13.194 izlenme - 2 yıl önce Zamanın behrinde şöyle bir videoyla karşılaşmıştık hatırlarsanız http://www.izlesene.com/video/kus-gibi-arabanin-uzerine-konan-motosikletli/7703114# işte aynı tarzda bir video daha. Hem de ikili. Koca Mercedes hışş oldu.
Resim Üzerine Yazı Ve Logo Ekleme 03:54
Resim Üzerine Yazı Ve Logo Ekleme 10.864 izlenme - 2 yıl önce Bir Resim üzerine Yazı yazma ve Logo Ekleme nasıl yapılır. http://www.indirpop.com/photoscape.html
Lebron James'in Kadın Seyirciyi Hastanelik Etmesi 01:29
Lebron James'in Kadın Seyirciyi Hastanelik Etmesi 7.074 izlenme - 12 ay önce Cleveland'ın Oklohama ile oynadığı maçta bir pozisyon sırasında ünlü golfçü Jason Day'in karısı Ellie Day'in üzerine düşen Lebron James, kadının hastanelik olmasına sebep oldu.
+18 Üzerine Halter Düşen Kız 00:49
+18 Üzerine Halter Düşen Kız 31.909 izlenme - 7 yıl önce
Golü Kurtardı Kale Üzerine Yıkıldı... 00:50
Golü Kurtardı Kale Üzerine Yıkıldı... 8.075 izlenme - 3 yıl önce Müsabaka esnasında meydana gelen ilginç görüntü....
Birsen Tezer - Aşk Üzerine Söylenmemiş Her Şey 05:01
Birsen Tezer - Aşk Üzerine Söylenmemiş Her Şey 9.295 izlenme - 5 yıl önce
Zürafa Modelinin Üzerine Model Yerleştirme 03:49
Zürafa Modelinin Üzerine Model Yerleştirme 4.717 izlenme - 2 yıl önce Canım Anne. Com - Anne, Bebek ve Hobi Portalı ----------------------------------------­---------------------- Web Site: http://www.canimanne.com Facebook Sayfa: https://www.facebook.com/canimannecom ----------------------------------------­----------------------
Üzerine Alanın Osman Öztunç 05:36
Üzerine Alanın Osman Öztunç 15.736 izlenme - 7 yıl önce Ne İnsanlar Gördüm Üzerinde Elbise Yok ; Nice Elbiseler Gördüm İçinde İnsan Yok ***************** Sözümüz meclisten dışarı haşa Beyler gördük efendiler tanıdık Desen ar gelecek döle uşağa Beyler gördük efendiler tanıdık Madem sordun ben de diyeyim amca Af dileriz cemil cümleden önce Velakin sohbete söze gelince Beyler gördük efendiler tanıdık
Aracın Üzerine Yıldırım Düştü 00:42
Aracın Üzerine Yıldırım Düştü 6.249 izlenme - 4 yıl önce Aracın Üzerine Yıldırım Düştü
Birsen Tezer Aşk Üzerine Söylenmemiş Her Şey 05:01
Birsen Tezer Aşk Üzerine Söylenmemiş Her Şey 7.289 izlenme - 5 yıl önce
ağlatan Şaka 07:32
ağlatan Şaka 21.493 izlenme - 8 yıl önce yola çıkan kuşlar cemiyeti başkanı çocuklara öyle bir Şaka yapıyorki...
  Üzerine gelen tank mermisini böyle görüntüledi 00:27
Üzerine gelen tank mermisini böyle görüntüledi 5.846 izlenme - 3 yıl önce Suriye'nin başkenti Şam'da muhalif savaşçılara ait amatör kamera, üzerine ateşlenen tank mermisini havada görüntüledi. Başkentin Cubar bölgesinde çekildiği belirtilen videoda, Suriye ordusuna ait bir tank, evlerin arasında ilerlerken aniden durarak namlusunu kameraya doğrulturken görülüyor.Bir süre bekledikten sonra tank kameraya ateş açıyor. Namludan çıkan mermi kameraya doğru havada yol alırken çok net bir şekilde görülebiliyor.Mermi, kamerayı yaklaşık yarım metreyle ıskalarken, bina duvarının yıkılmasıyla kayıt sona eriyor. Olayda, ölen ya da yaralanan olup olmadığı bilinmiyor.
Seyfo Dayı ile Kadınlar Üzerine 02:20
Seyfo Dayı ile Kadınlar Üzerine 3.295 izlenme - 1 yıl önce Kurtlar Vadisi'nin güzel zamanlarıydı bu zamanlar. Kurtlar Vadisi başladığında sokaklarda kimse kalmaz, herkes ya evinde ya kahvede televizyona kilitlenirdi. Seyfo Dayı da ne güzel demiş; "Ben gaz maskesiyle gül koklamam yeğenim."
Rekor kıran pastırma reklamı 2
Rekor kıran pastırma reklamı 2 7.147 izlenme - 5 yıl önce Rekor kıran pastırma reklamı 2
manyetik motor üzerine çalışma 01:44
manyetik motor üzerine çalışma 5.245 izlenme - 6 yıl önce manyetik motor üzerine çalışma
Masaya Çıkmak İstedi Ama Masa Almadı 00:17
Masaya Çıkmak İstedi Ama Masa Almadı 4.045 izlenme - 3 yıl önce Sandalyenin üzerinde dans eden kilolu kadın, masanın üzerine de çıkmak isteyince olanlar oldu...
Milletin Kucağına Oturan Kadın 03:00
Milletin Kucağına Oturan Kadın 1.378 izlenme - 2 yıl önce Her yerde rastgele şaka yapmak için insanların üzerine oturan bir kız. Videonun sonunda şaka yapmak isterken az kalsın şakaya kurban gidiyordu.
üzerine bindiği filden korkan adam 00:17
üzerine bindiği filden korkan adam 4.920 izlenme - 6 yıl önce
Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi | Kung Food | ChildrensChannelTR 21:59
Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi | Kung Food | ChildrensChannelTR 858 izlenme - 5 ay önce Modern Paris'te, ortaokul öğrencisi Marinette Dupain-Cheng ve sınıf arkadaşı aynı zamanda platonik olduğu Adrien Agreste üzerine kuruludur.] Kötü güçler ortaya çıktığında Marinette, gizli süper kahraman kişiliği Uğur Böceğin'e, Adrien ise kendi süper kahraman kişiliği Kara Kedi'ye dönüşür. İkisi birbirinin gerçek kişiliğini bilmeden, iş ortaklığıyla Paris'i, kendi Akuma'sını kullanıp normal insanları süper-kötü adamlara çevirip onlarla savaştırarak Ladybug ve Chat Noir'in güçlerini ele geçirmeye çalışan Hawk Moth'tan korurlar. Daha Fazlası http://childrensxdturkiye.weebly.com/mucize-ugur-bocegi-ile-kara-kedi.html
Tutmak İstediği Duvarın Üzerine Çökmesi 00:27
Tutmak İstediği Duvarın Üzerine Çökmesi 254 izlenme - 3 ay önce Çin’de bilinmeyen bir nedenden dolayı çöken duvarı tutmak isteyen şahıs, enkaz altında kaldı. Olay anı görüntülere de saniye saniye böyle yansıdı.
bass üzerinde zıplayan kedi 00:25
bass üzerinde zıplayan kedi 2.953 izlenme - 6 yıl önce bass üzerine zıplayan kedi
kamyon araba'nın üzerine düştü 00:19
kamyon araba'nın üzerine düştü 3.334 izlenme - 8 yıl önce ):
adobe dreamweaver'de resmin üzerine yazı yazma 06:18
adobe dreamweaver'de resmin üzerine yazı yazma 3.731 izlenme - 5 yıl önce