Hoşgeldiniz!

Üzerine Videoları İzle

Kader Diye Bir Şey Var! 00:25
Kader Diye Bir Şey Var! 526.528 izlenme - 2 yıl önce Abimiz nereden bilebilirdi ki böyle bir şeyin yaşanabileceğini, ''kader diye bir şey var arkadaş'' diyor ya hani Aydın abimiz, aynen öyle işte. Maalesef hayatını kaybetmiş hastanede. Amk böyle hayatın.
Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi | Bakıcı | ChildrensChannelTürkiye 02:30
Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi | Bakıcı | ChildrensChannelTürkiye 22.846 izlenme - 6 ay önce Modern Paris'te, ortaokul öğrencisi Marinette Dupain-Cheng ve sınıf arkadaşı aynı zamanda platonik olduğu Adrien Agreste üzerine kuruludur.] Kötü güçler ortaya çıktığında Marinette, gizli süper kahraman kişiliği Uğur Böceğin'e, Adrien ise kendi süper kahraman kişiliği Kara Kedi'ye dönüşür. İkisi birbirinin gerçek kişiliğini bilmeden, iş ortaklığıyla Paris'i, kendi Akuma'sını kullanıp normal insanları süper-kötü adamlara çevirip onlarla savaştırarak Ladybug ve Chat Noir'in güçlerini ele geçirmeye çalışan Hawk Moth'tan korurlar. Daha Fazlası http://childrensxdturkiye.weebly.com/mucize-ugur-bocegi-ile-kara-kedi.html
İşeyerek Elmaları Parlatan Çinli Manav 00:31
İşeyerek Elmaları Parlatan Çinli Manav 4.396 izlenme - 2 ay önce Yaşanılan bu inanılmaz olay çinde gerçekleşiyor. Manav tezgahında bulunan elmaların daha parlak gözükmesi için üzerine işeyen bu pis çinli adam kimselere aldırmadan işini görüyor. Adamın çocuğu bu olaya şahit olmasın diye annesi tarafından oyalanıyor.
Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi | Kung Food | Tam Bölüm | Size Özel 21:59
Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi | Kung Food | Tam Bölüm | Size Özel 19.611 izlenme - 7 ay önce Modern Paris'te, ortaokul öğrencisi Marinette Dupain-Cheng ve sınıf arkadaşı aynı zamanda platonik olduğu Adrien Agreste üzerine kuruludur.] Kötü güçler ortaya çıktığında Marinette, gizli süper kahraman kişiliği Uğur Böceğin'e, Adrien ise kendi süper kahraman kişiliği Kara Kedi'ye dönüşür. İkisi birbirinin gerçek kişiliğini bilmeden, iş ortaklığıyla Paris'i, kendi Akuma'sını kullanıp normal insanları süper-kötü adamlara çevirip onlarla savaştırarak Ladybug ve Chat Noir'in güçlerini ele geçirmeye çalışan Hawk Moth'tan korurlar. Daha Fazlası http://childrensxdturkiye.weebly.com/mucize-ugur-bocegi-ile-kara-kedi.html
Sümük-ü Şerif - Cübbeli Ahmet Hocaefendi 01:18
Sümük-ü Şerif - Cübbeli Ahmet Hocaefendi 9.912 izlenme - 10 ay önce Cübbeli Ahmet Hocaefendi'nin son sohbetinden, feyzalmanızı umduğum sidikli-sümüklü bir bölümü sevabına sizinle paylaşmayı uygun gördüm. Hayırlı çarşambalar.
Kuş Gibi Arabanın Üzerine Konan Motosikletli 2 00:37
Kuş Gibi Arabanın Üzerine Konan Motosikletli 2 13.208 izlenme - 2 yıl önce Zamanın behrinde şöyle bir videoyla karşılaşmıştık hatırlarsanız http://www.izlesene.com/video/kus-gibi-arabanin-uzerine-konan-motosikletli/7703114# işte aynı tarzda bir video daha. Hem de ikili. Koca Mercedes hışş oldu.
Rizelinin Bıldırcın Avı 00:52
Rizelinin Bıldırcın Avı 1.285 izlenme - 2 ay önce Rizeli Gazeteci Ali Birerdinç, av sahasında gördüğü bıldırcını tüfeği ile vurmak yerine üzerine atlayıp yakaladı.
Trambolinde Raptiyelerin Üzerine Atlamak 03:17
Trambolinde Raptiyelerin Üzerine Atlamak 2.435 izlenme - 4 ay önce Yaptığı çılgınlıklarla bilinen The Dudesons ekibi, yine çok ilginç bir videoya imza attı. Yayınlanan son videoda; bir ekip üyesi, üzeri çıplak bir şekilde tramboline bırakılan raptiyelerin üzerine atlıyor. Raptiyelerin vücuduna girmesiyle çığlık atmaya başlayan ekip üyesi, büyük bir acı yaşıyor.
Resim Üzerine Yazı Ve Logo Ekleme 03:54
Resim Üzerine Yazı Ve Logo Ekleme 11.585 izlenme - 2 yıl önce Bir Resim üzerine Yazı yazma ve Logo Ekleme nasıl yapılır. http://www.indirpop.com/photoscape.html
Zıpkınla Üzerine Saldıran Köpekbalığına Tek Atan Dalgıç 00:45
Zıpkınla Üzerine Saldıran Köpekbalığına Tek Atan Dalgıç 114 izlenme - 6 gün önce GoPro'su ile birlikte dalış yaparak okyanusun tadını çıkarmak isteyen bir dalgıç, eğer yanında zıpkını olmasaydı belki de canından oluyordu. Queensland kıyılarında diğer dalgıç arkadaşları ile birlikte dalış yapmaya giden 35 yaşındaki Danny Henricks, muhtemelen hayatının en korku dolu anları yaşadı. Keşif dalışı yaparak deniz dibini araştıran Henricks, dalış yaptıkları bölgede köpekbalıklarının bulunduğunu bildiğinden yanına zıpkınını da almış. Kendi halinde suyun içinde takılan Henricks, bir anda üzerine gelen bir şey farketmiş, ardından da adrenalin dolu olay, saniyeler içerisinde gerçekleşmiş. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Lebron James'in Kadın Seyirciyi Hastanelik Etmesi 01:29
Lebron James'in Kadın Seyirciyi Hastanelik Etmesi 7.078 izlenme - 1 yıl önce Cleveland'ın Oklohama ile oynadığı maçta bir pozisyon sırasında ünlü golfçü Jason Day'in karısı Ellie Day'in üzerine düşen Lebron James, kadının hastanelik olmasına sebep oldu.
+18 Üzerine Halter Düşen Kız 00:49
+18 Üzerine Halter Düşen Kız 31.931 izlenme - 7 yıl önce
Golü Kurtardı Kale Üzerine Yıkıldı... 00:50
Golü Kurtardı Kale Üzerine Yıkıldı... 8.075 izlenme - 4 yıl önce Müsabaka esnasında meydana gelen ilginç görüntü....
Birsen Tezer - Aşk Üzerine Söylenmemiş Her Şey 05:01
Birsen Tezer - Aşk Üzerine Söylenmemiş Her Şey 9.344 izlenme - 5 yıl önce
Zürafa Modelinin Üzerine Model Yerleştirme 03:49
Zürafa Modelinin Üzerine Model Yerleştirme 4.799 izlenme - 2 yıl önce Canım Anne. Com - Anne, Bebek ve Hobi Portalı ----------------------------------------­---------------------- Web Site: http://www.canimanne.com Facebook Sayfa: https://www.facebook.com/canimannecom ----------------------------------------­----------------------
Üzerine Alanın Osman Öztunç 05:36
Üzerine Alanın Osman Öztunç 15.745 izlenme - 7 yıl önce Ne İnsanlar Gördüm Üzerinde Elbise Yok ; Nice Elbiseler Gördüm İçinde İnsan Yok ***************** Sözümüz meclisten dışarı haşa Beyler gördük efendiler tanıdık Desen ar gelecek döle uşağa Beyler gördük efendiler tanıdık Madem sordun ben de diyeyim amca Af dileriz cemil cümleden önce Velakin sohbete söze gelince Beyler gördük efendiler tanıdık
Aracın Üzerine Yıldırım Düştü 00:42
Aracın Üzerine Yıldırım Düştü 6.254 izlenme - 4 yıl önce Aracın Üzerine Yıldırım Düştü
Birsen Tezer Aşk Üzerine Söylenmemiş Her Şey 05:01
Birsen Tezer Aşk Üzerine Söylenmemiş Her Şey 7.290 izlenme - 5 yıl önce
Karının Üzerine Çeketimizi Atsak Hamile Kalıyor 00:28
Karının Üzerine Çeketimizi Atsak Hamile Kalıyor 31 izlenme - 4 gün önce Karının Üzerine Çeketimizi Atsak Hamile Kalıyor
ağlatan Şaka 07:32
ağlatan Şaka 21.495 izlenme - 8 yıl önce yola çıkan kuşlar cemiyeti başkanı çocuklara öyle bir Şaka yapıyorki...
  Üzerine gelen tank mermisini böyle görüntüledi 00:27
Üzerine gelen tank mermisini böyle görüntüledi 5.846 izlenme - 3 yıl önce Suriye'nin başkenti Şam'da muhalif savaşçılara ait amatör kamera, üzerine ateşlenen tank mermisini havada görüntüledi. Başkentin Cubar bölgesinde çekildiği belirtilen videoda, Suriye ordusuna ait bir tank, evlerin arasında ilerlerken aniden durarak namlusunu kameraya doğrulturken görülüyor.Bir süre bekledikten sonra tank kameraya ateş açıyor. Namludan çıkan mermi kameraya doğru havada yol alırken çok net bir şekilde görülebiliyor.Mermi, kamerayı yaklaşık yarım metreyle ıskalarken, bina duvarının yıkılmasıyla kayıt sona eriyor. Olayda, ölen ya da yaralanan olup olmadığı bilinmiyor.
Rekor kıran pastırma reklamı 2
Rekor kıran pastırma reklamı 2 7.153 izlenme - 5 yıl önce Rekor kıran pastırma reklamı 2
Seyfo Dayı ile Kadınlar Üzerine 02:20
Seyfo Dayı ile Kadınlar Üzerine 3.349 izlenme - 1 yıl önce Kurtlar Vadisi'nin güzel zamanlarıydı bu zamanlar. Kurtlar Vadisi başladığında sokaklarda kimse kalmaz, herkes ya evinde ya kahvede televizyona kilitlenirdi. Seyfo Dayı da ne güzel demiş; "Ben gaz maskesiyle gül koklamam yeğenim."
manyetik motor üzerine çalışma 01:44
manyetik motor üzerine çalışma 5.255 izlenme - 6 yıl önce manyetik motor üzerine çalışma
Masaya Çıkmak İstedi Ama Masa Almadı 00:17
Masaya Çıkmak İstedi Ama Masa Almadı 4.061 izlenme - 3 yıl önce Sandalyenin üzerinde dans eden kilolu kadın, masanın üzerine de çıkmak isteyince olanlar oldu...
üzerine bindiği filden korkan adam 00:17
üzerine bindiği filden korkan adam 4.920 izlenme - 6 yıl önce
Milletin Kucağına Oturan Kadın 03:00
Milletin Kucağına Oturan Kadın 1.405 izlenme - 2 yıl önce Her yerde rastgele şaka yapmak için insanların üzerine oturan bir kız. Videonun sonunda şaka yapmak isterken az kalsın şakaya kurban gidiyordu.
Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi | Kung Food | ChildrensChannelTR 21:59
Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi | Kung Food | ChildrensChannelTR 1.006 izlenme - 7 ay önce Modern Paris'te, ortaokul öğrencisi Marinette Dupain-Cheng ve sınıf arkadaşı aynı zamanda platonik olduğu Adrien Agreste üzerine kuruludur.] Kötü güçler ortaya çıktığında Marinette, gizli süper kahraman kişiliği Uğur Böceğin'e, Adrien ise kendi süper kahraman kişiliği Kara Kedi'ye dönüşür. İkisi birbirinin gerçek kişiliğini bilmeden, iş ortaklığıyla Paris'i, kendi Akuma'sını kullanıp normal insanları süper-kötü adamlara çevirip onlarla savaştırarak Ladybug ve Chat Noir'in güçlerini ele geçirmeye çalışan Hawk Moth'tan korurlar. Daha Fazlası http://childrensxdturkiye.weebly.com/mucize-ugur-bocegi-ile-kara-kedi.html
bass üzerinde zıplayan kedi 00:25
bass üzerinde zıplayan kedi 2.953 izlenme - 7 yıl önce bass üzerine zıplayan kedi
kamyon araba'nın üzerine düştü 00:19
kamyon araba'nın üzerine düştü 3.335 izlenme - 8 yıl önce ):