Hoşgeldiniz!

uzlaşma

Fethullah Gülen - Dinleri Birleştireceğiz 01:04
Fethullah Gülen - Dinleri Birleştireceğiz 2.469 izlenme - 2 yıl önce Gülen cemaati lideri fetullah gülen dinleri birleştireceğiz sözleri şok etkisi yarattı.dinleri uzlaştıracağız diye tercüme edilebilir halbuki islam hiçbir dinle uzlaşmaz bu bir tek dünya,tek millet,tek din çalışması ürünü olabilir projeyi hep birlikte göreceğiz.
Ne Oluyor   11 Şubat 2016 01:46:54
Ne Oluyor 11 Şubat 2016 121 izlenme - 10 ay önce “Ne Oluyor?”a, Anayasa Uzlaşma Komisyonu Üyesi, eski TBMM Başkanı ve Ankara Milletvekili Cemil Çiçek konuk oldu. Nasıl ilerliyorlar? Hangi başlıkları konuşuyorlar? Başkanlık Sistemi’ni nasıl masaya yatırıyorlar? Dört partinin bir araya geldiği anayasa uzlaşma komisyonu toplantılarının ne kadar sürmesini öngörüyorlar? Türkiye “yeni anayasa”sını beklerken; Şirin Payzın sordu; Anayasa Uzlaşma Komisyonu Üyesi, eski Meclis Başkanı ve Ak Parti Milletvekili Cemil Çiçek “Ne Oluyor?’’da yanıtladı.
Ne Oluyor   2 Şubat 2016 02:40:05
Ne Oluyor 2 Şubat 2016 64 izlenme - 10 ay önce Anaysa uzlaşma komisyonu ilk kez toplanıyor… Yeni Anayasa çalışmaları için ilk adımı atıyor… Akademisyenler Oktay Uygun ,Ersin Kalaycıoğlu, Yusuf Şevki Hakyemez, Adnan Küçük ve Anayasa Platformu Sözcüsü Ali Yalçın Ne Oluyor?da Türkiye’nin sivil anayasası nasıl olmalı? sorusunu tartışıyor
the arrangement fragmanı 1 02:55
the arrangement fragmanı 1 92 izlenme - 5 yıl önce
Cinayette Kurban Gitmek 00:29
Cinayette Kurban Gitmek 22 izlenme - 2 yıl önce Faili mechul cinayetleri, suikastları ele alan bu belgesel/filmde cinayet çekimi esnasında abimizin üstüne sürülen araba ve sol koldaki ağırlığın hesabama katılmaması sonucu heba olan abimiz ve şişeler göze çarpıyor.
Anayasa'nın Değiştirilemez Maddeleri İçin Teklif 02:09
Anayasa'nın Değiştirilemez Maddeleri İçin Teklif 26 izlenme - 4 yıl önce Uzlaşma Komisyonu'na Anayasa'nın Değiştirilemez Maddelerinin Yeniden Düzenlenmesi İçin Öneri Verilecek.
Baştan Sona   19 Şubat 2016 01:20:49
Baştan Sona 19 Şubat 2016 3 izlenme - 9 ay önce Anayasa Uzlaşma Komisyonu Üyesi AK Partili Ahmet İyimaya Baştan Sona'da... İplerin koptuğu oturumda neler tartışıldı... Dağılan komisyon yeniden toplanabilecek mi? Yeni Anayasa hala mümkün mü? Başkanlık muhalefete rağmen meclisten geçirilebilir mi? Akif Beki sordu; Anayasa Uzlaşma Komisyonu Üyesi AK Partili Ahmet İyimaya yanıtladı
MHP Anayasa Uzlaşma Komisyon Üyeleri Belirlendi 00:47
MHP Anayasa Uzlaşma Komisyon Üyeleri Belirlendi 3 izlenme - 11 ay önce MHP Anayasa Uzlaşma Komisyon üyeleri belirlendiMHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, Bursa Milletvekili Kadir Koçdemir ve Afyonkarahisar milletvekili Mehmet Parsak kurula seçilen üyeler arasında.
Komünist Terör İle Uzlaşma Olmaz 06:19
Komünist Terör İle Uzlaşma Olmaz 2 izlenme - 2 yıl önce Komünist Terör İle Uzlaşma Olmaz
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin, Karabük'te 03:19
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin, Karabük'te 6 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, cumhurbaşkanı seçimine ilişkin, "Şimdi cumhurbaşkanı adaylarına oy isteyen o siyasi partilere halkımız sorsun. 'Şimdi ne düşünüyorsunuz?' diye. Ben yakinen biliyorum, hala halkın cumhurbaşkanı seçmesini doğru bulmuyorlar.