Hoşgeldiniz!

Üzümcü Videoları İzle

İçki İçiyorsa Sana Ne Pezevenk! - Müjdat Gezen 00:55
İçki İçiyorsa Sana Ne Pezevenk! - Müjdat Gezen 13.320 izlenme - 1 yıl önce İzmir'den yayınlanan ve Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası'nın bu haftaki konukları Yaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü'ydü. Programda Yaşar Nuri ve Müjdat Gezen, küfür etmenin en doğal hakları olduğu konusunda birleşti.
Levent Üzümcü Sosyalist Enternasyonel Konuşması 04:34
Levent Üzümcü Sosyalist Enternasyonel Konuşması 7.605 izlenme - 3 yıl önce Sosyalist Enternasyonel - Levent Üzümcü Konuşması 'Oğlum, Ada eğer baban kim diye sorarlarsa...'
3 memeli bir kadınla sevişmek ister miydiniz 00:23
3 memeli bir kadınla sevişmek ister miydiniz 7.580 izlenme - 5 yıl önce Acayip Hikayeler 6.bölümden kolaj yaptımhttps//www.facebook.com/acayiphikayeler
abİmm 02:03
abİmm 8.931 izlenme - 7 yıl önce abimm filminin fragmanı...
Aykırı Sorular Stüdyodan Değil, Taksim'den Yayınlandı! 01:37
Aykırı Sorular Stüdyodan Değil, Taksim'den Yayınlandı! 4.259 izlenme - 4 yıl önce Enver Aysever'in sunduğu Aykırı Sorular programı bu kez stüdyodan değil, son günlerde bir çok olayın yaşandığı Taksim'den yayınlandı. Konuk Levent Üzümcü idi. ( Taksim Gezi Parkı Haberleri)
Evrimi Savunuyorum 04:25
Evrimi Savunuyorum 869 izlenme - 1 yıl önce Emin Gürsoy, Levent Üzümcü, Nejat Yavaşoğulları, Erkan Can evrimi savunuyor. Evrimi teorisini tek soruda çürüten dayılar kadar izlenir mi bilmem. Olsun biz yine de izleyelim efenim..
Levent Üzümcü - Pelin Batu Alternatifsiz Programı Konuğu (30 dk) 30:47
Levent Üzümcü - Pelin Batu Alternatifsiz Programı Konuğu (30 dk) 538 izlenme - 1 yıl önce Gezi parkı direnişinde öne çıkan sanatçı Levent Üzümcü ile artıbir tv'de Pelin Batu gezi direnişi, adalet ve demokrasi üzerine söyleyişi gerçekleştiriyor.
Harem 1. Bölüm (ilk Sahne) 04:31
Harem 1. Bölüm (ilk Sahne) 2.002 izlenme - 4 yıl önce Harem 1. Bölüm (ilk Sahne)
Bayanlar Baylar - Jenerik 02:32
Bayanlar Baylar - Jenerik 746 izlenme - 2 yıl önce Gani Müjde'nin Ruhsar'ı bitirdikten sonra el attığı dizidir, 13 bölüm sürmüştür, 2002'de yayınlanmıştır. Hande Ataizi de dizide rol almıştır daha sonra yerini Emine Ün'e bırakmıştır.
Sıradışı Fantaziler - Acayip Hikayeler 02:53
Sıradışı Fantaziler - Acayip Hikayeler 1.434 izlenme - 4 yıl önce Sıradışı Fantaziler - Acayip Hikayeler
Abimmm Filmi Fragman. 02:16
Abimmm Filmi Fragman. 1.918 izlenme - 7 yıl önce mustafa üstündaĞ, levent üzümcü, selen seyven, rüçhan çaliŞkur, haldun boysan, İlkay akdaĞli, bülent Şakrak, songül bayoĞlu, okan selvİ, ebru nİl aydin, erdal cİndoruk, meltem özlevent, hümeyra aydoĞdu, arİf yavuz, musa zİndan, ersİn yenar, İlkay altintaŞ, serkan çetİnkaya, h.burak öner
John Malkovich'ten Levent Üzümcü'ye Destek Mesajı 00:30
John Malkovich'ten Levent Üzümcü'ye Destek Mesajı 187 izlenme - 1 yıl önce Levent Üzümcü üzerine yapılan baskılar sadece ülke sanat camiasında değil Dünyada da büyük tepki oluşturdu. Kendisi en son İstanbul Şehir Tiyatroları'ndaki görevinden alınmıştı. John Malkoviç (https://tr.wikipedia.org/wiki/John_Malkovich) de tüm bu olanlara istinaden böyle bir video ile destek vermiş.
Nobel Barış Ödülü Alan Türk: Ahmet Üzümcü 01:09
Nobel Barış Ödülü Alan Türk: Ahmet Üzümcü 483 izlenme - 2 yıl önce Normalde Türk kızı Almanya'nın en güzel g.tlü kızı seçildi haberini bile atlamayan basınımız bu haberi atladı. O yüzden Eronevs'den veriyorum tabi. Bunun bir sebebi de, başbakanımızı deyimiyle MAALESEF Nato'nun Suriye'ye müdahalesinin engellenmiş olması. Bir de farkında mısınız, başbakanımız ne Mandela'nın cenazesine gitti, ne de tüzel kişilik adına da olsa bir Türk diplomata verilen Nobel Barış ödülü törenine gitti. 2013 Nobel Barış Ödülü'nün sahibi Kimyasal Silahların Yasaklanması Örgütü (KSYÖ) oldu. 2013 Nobel Barış Ödülü'nün sahibi Kimyasal Silahların Yasaklanması Örgütü (KSYÖ) oldu. Norveç'in başkenti Oslo'daki Nobel Komitesi, örgütü "kimyasal silahların ortadan kaldırılması için harcadığı kapsamlı çabalar" nedeniyle Nobel Barış Ödülü'ne layık gördü. Birleşmiş Milletler'in geçtiğimiz eylülde Suriye'deki kimyasal silahların imhasına yeşil ışık yakmasının ardından tüm gözler KSYÖ'ye çevrilmişti. Örgüt başkanlığını yürüten Türk Büyükelçi Ahmet Üzümcü ise barış ödülünün hedefini şöyle özetliyor: "Bu ödül, bu silahların yok edilmesi için uluslararası kamuoyunun yıllardır verdiği çabaları desteklemeyi ve sürdürülmesini sağlamayı hedeflemek olarak görülmelidir." Örgüt yetkilileri ise 1 Kasım'dan beri Suriye'de bulunuyor. İmha edilmesi planlanan 1000 ton kimyasal silahın 300 tonunu sarin gazı oluşturuyor.
abİmm 02:16
abİmm 1.090 izlenme - 7 yıl önce abİmm 4 aralikta sİnemalarda...abİmİn fİlmİnİn fragmani
Gülay & Yeni Türkü - Bizim Aile (1995 - Kanal D) 01:52
Gülay & Yeni Türkü - Bizim Aile (1995 - Kanal D) 564 izlenme - 2 yıl önce Ellerimi tut gözlerime bir bak göreceksin Bir bakışta bunca özlem bir gülüşte bunca hasret Sus konuşma gözlerimi dinle Sen hiçbir şey söyleme Ne olur bir şey söyleme Paylaşılsa sımsıcak duygular güzellikler Bir yürekte kaç yürek atar Bir Tebessim bin çiçek açar Sus konuşma gözlerimi dinle Sen hiçbir şey söyleme Ne olur bir şey söyleme Söz: Civan Canova
Levent Üzümcünün Sosyalist Enternasyonel Konuşması 04:34
Levent Üzümcünün Sosyalist Enternasyonel Konuşması 347 izlenme - 2 yıl önce Levent Üzümcü'nün dün yapmış olduğu Sosyalist Enternasyonel konuşmasını dinliyoruz efendim. Videonun sonunda bir 5 saniyelik kısmı kayıp. Çok aradım ancak sadece bunu bulabildim. Levent Üzümcü'nün Babasından aldığı öğüdü oğluna nasıl aktardığını; aradan aslında hiç 30 küsur sene geçmediğini ibretle izliyoruz....
Levent Üzümcü İsyan Etti Ben De Bu Ülkenin Vatandaşıyım 05:14
Levent Üzümcü İsyan Etti Ben De Bu Ülkenin Vatandaşıyım 324 izlenme - 4 yıl önce
Ümite Suikast 1 Nisan Şakası..!! 00:22
Ümite Suikast 1 Nisan Şakası..!! 670 izlenme - 8 yıl önce İzleyİn ve görun yorum yazmayan top olsun:d:d
Ben Berkin Elvan - Katilim Nerede? 02:07
Ben Berkin Elvan - Katilim Nerede? 144 izlenme - 1 yıl önce Sanat Meclisi, Berkin Elvan'ın birinci ölüm yıldönümü için "Hayatı durdurun" çağrısı yaptı. Tarık Akan, Zuhal Olcay, Cahit Berkay, Şevval Sam ve Levent Üzümcü gibi çok sayıda sanatçının destek verdiği eylem için bir video hazırlandı. Sanatçıların, "Ben Berkin Elvan" diye seslendiği videoda, 11 Mart için "hayatı durdurma" eylemine çağrı yapıldı. Gezi Parkı protestolarına 16 Haziran 2013’de yapılan müdahalede, Okmeydanı’nda gaz bombası fişeğiyle ağır yaralanan 269 gün sonra 11 Mart 2014’de yaşam mücadelesini kaybeden 15 yaşındaki Berkin Elvan’ın 1’inci ölüm yıldönümü nedeniyle Sanat Meclisi "Hayatı durdurun" eylemi organize etti. İşte Sanat Meclisi'nin Berkin Elvan için hazırladığı o video:
Levent Üzümcü, Mehmet Ali Alabora 09:55
Levent Üzümcü, Mehmet Ali Alabora 212 izlenme - 3 yıl önce Levent Üzümcü, Mehmet Ali Alabora
Levent Üzümcü Sosyal Medyayı Salladı 04:34
Levent Üzümcü Sosyal Medyayı Salladı 156 izlenme - 3 yıl önce Levent Üzümcü Sosyal Medyayı Salladı
Ümran & Sefa 02:14
Ümran & Sefa 599 izlenme - 8 yıl önce seni çok seviyorum aşkım iyiki doğdunn.........
Levent Üzümcü - Ben De Bu Ülkenin Vatandaşıyım 05:14
Levent Üzümcü - Ben De Bu Ülkenin Vatandaşıyım 98 izlenme - 3 yıl önce http://www.soledebiyat.com/
Levent Üzümcü, Aykırı Sorular'da 00:21
Levent Üzümcü, Aykırı Sorular'da 148 izlenme - 4 yıl önce Aykırı Sorular, gezi direnişini mercek altına alıyor. Gösteriler neden başladı, neden yayıldı?
Okulda Eğlence 02:15
Okulda Eğlence 140 izlenme - 7 yıl önce sude nil üzümcü ve yağmur üzümcünün okul gecesindeki yaptığı etkinlik
Volkan Üzümcü Bestesi/engeller Var 02:23
Volkan Üzümcü Bestesi/engeller Var 85 izlenme - 5 yıl önce
Bir Yaz Gecesi Rüyası / Levent Üzümcü 12:05
Bir Yaz Gecesi Rüyası / Levent Üzümcü 43 izlenme - 2 yıl önce CNN TÜRK’ün klasikleşen programlarından "Afiş"te Nefise Karatay, kültür sanat dünyasının nabzını tutuyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Şebnem Sönmez, Sunay Akın, Levent Üzümcü Burada Laf Çok'a konuk oldu: Burada Laf Çok - 21.05.2014 01:42:19
Şebnem Sönmez, Sunay Akın, Levent Üzümcü Burada Laf Çok'a konuk oldu: Burada Laf Çok - 21.05.2014 61 izlenme - 2 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 21 Mayıs Çarşamba gecesi Şebnem Sönmez, Sunay Akın, Levent Üzümcü konuk oldu. Programın tüm videoları için: http://tv.cnnturk.com/buradalafcok
Benim Bir Dostum Var  (Dostlarımızın Esaretine Dur De!) 02:06
Benim Bir Dostum Var (Dostlarımızın Esaretine Dur De!) 54 izlenme - 1 yıl önce Yunuslara Özgürlük Platformu tarafından yürütülen kampanya çerçevesinde BGKO ve PToT film ortak yapımı olarak çekilen videoda Alican Yücesoy, Aslı Tandoğan, Bennu Yıldırımlar, Binnur Kaya, Ceyda Düvenci, Demet Evgar , Kenan Ece, Levent Üzümcü , Mert Fırat, Özge Özder, Özgün, Özgür Çevik, Selim Bayraktar, Selin Demiratar, Serkan Altunorak ve Yasemin Allen sizlere bir mesaj veriyor.
Ahmet Üzümcü Nobel Barış Ödülü Aldı 08:40
Ahmet Üzümcü Nobel Barış Ödülü Aldı 33 izlenme - 3 yıl önce Kimyasal Silahların Yasaklanması Örgütü (OPCW) Genel Direktörü Ahmet Üzümcü, 2013 Nobel Barış Ödülü'nü Oslo'da düzenlenen törenle kurum adına aldı. Nobel Barış Ödülü, Norveç'in başkenti Oslo'da düzenlenen törenle verildi. Oslo Belediye Binası'ndaki törende, Kimyasal Silahları Yasaklama Örgütü (OPCW) adına kuruluşun Genel Direktörü Ahmet Üzümcü, ödülü Nobel Barış Ödülü Komitesi Başkanı Thorbjörn Jagland'dan aldı. Tören sonunda Norveç Kralı V. Harald ve Kraliçe Sonya da Üzümcü'yü tebrik ettiler. Diplomat olan Ahmet Üzümcü Suriye ve İsrail'de büyükelçilik yapmış, 2002-2004'te NATO nezdinde Türkiye daimi temsilciliği, 2004-2006 arasında Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştu. 2006-2010 arası Birleşmiş Milletler Cenevre Ofisi nezdinde Türkiye daimi temsilciliği görevini yapan Üzümcü aynı dönemde Kimyasal Silahların Yasaklanması Örgütü Genel Direktörlüğü görevine de seçilmişti. Kimyasal Silahların Yasaklanması Örgütü, ödüle Üzümcü'nün direktörlüğü döneminde layık görüldü.