Hoşgeldiniz!

üzümcü

Levent Üzümcü'nün Saldırıya Uğradığı O Anlar 03:11
Levent Üzümcü'nün Saldırıya Uğradığı O Anlar 29.528 izlenme - 3 ay önce Ünlü oyuncu Levent Üzümcü, İstanbul Kadıköy'de bir konser çıkışında kimliği belirsiz kişilerce saldırıya uğramış. Hastaneye kaldırılan Üzümcü'nün, durumunun iyi olduğu öğrenilmiş.
İçki İçiyorsa Sana Ne Pezevenk! - Müjdat Gezen 00:55
İçki İçiyorsa Sana Ne Pezevenk! - Müjdat Gezen 16.106 izlenme - 3 yıl önce İzmir'den yayınlanan ve Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası'nın bu haftaki konukları Yaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü'ydü. Programda Yaşar Nuri ve Müjdat Gezen, küfür etmenin en doğal hakları olduğu konusunda birleşti.
Levent Üzümcü Sosyalist Enternasyonel Konuşması 04:34
Levent Üzümcü Sosyalist Enternasyonel Konuşması 7.634 izlenme - 5 yıl önce Sosyalist Enternasyonel - Levent Üzümcü Konuşması 'Oğlum, Ada eğer baban kim diye sorarlarsa...'
abİmm 02:03
abİmm 9.448 izlenme - 9 yıl önce abimm filminin fragmanı...
Levent Üzümcü Garanti Bankası  Reklamı (2004) 01:00
Levent Üzümcü Garanti Bankası Reklamı (2004) 321 izlenme - 5 ay önce Levent Üzümcü'nün 2004 yılında oynadığı cepten para yollama temalı bol yağmurlu garanti bankası reklamı iyi seyirler..
Aykırı Sorular Stüdyodan Değil, Taksim'den Yayınlandı! 01:37
Aykırı Sorular Stüdyodan Değil, Taksim'den Yayınlandı! 4.276 izlenme - 6 yıl önce Enver Aysever'in sunduğu Aykırı Sorular programı bu kez stüdyodan değil, son günlerde bir çok olayın yaşandığı Taksim'den yayınlandı. Konuk Levent Üzümcü idi. ( Taksim Gezi Parkı Haberleri)
Evrimi Savunuyorum 04:25
Evrimi Savunuyorum 2.369 izlenme - 3 yıl önce Emin Gürsoy, Levent Üzümcü, Nejat Yavaşoğulları, Erkan Can evrimi savunuyor. Evrimi teorisini tek soruda çürüten dayılar kadar izlenir mi bilmem. Olsun biz yine de izleyelim efenim..
Levent Üzümcü - Pelin Batu Alternatifsiz Programı Konuğu (30 dk) 30:47
Levent Üzümcü - Pelin Batu Alternatifsiz Programı Konuğu (30 dk) 673 izlenme - 3 yıl önce Gezi parkı direnişinde öne çıkan sanatçı Levent Üzümcü ile artıbir tv'de Pelin Batu gezi direnişi, adalet ve demokrasi üzerine söyleyişi gerçekleştiriyor.
Sıradışı Fantaziler - Acayip Hikayeler 02:53
Sıradışı Fantaziler - Acayip Hikayeler 2.075 izlenme - 6 yıl önce Sıradışı Fantaziler - Acayip Hikayeler
Abimmm Filmi Fragman. 02:16
Abimmm Filmi Fragman. 1.947 izlenme - 9 yıl önce mustafa üstündaĞ, levent üzümcü, selen seyven, rüçhan çaliŞkur, haldun boysan, İlkay akdaĞli, bülent Şakrak, songül bayoĞlu, okan selvİ, ebru nİl aydin, erdal cİndoruk, meltem özlevent, hümeyra aydoĞdu, arİf yavuz, musa zİndan, ersİn yenar, İlkay altintaŞ, serkan çetİnkaya, h.burak öner
abİmm 02:16
abİmm 1.098 izlenme - 9 yıl önce abİmm 4 aralikta sİnemalarda...abİmİn fİlmİnİn fragmani
John Malkovich'ten Levent Üzümcü'ye Destek Mesajı 00:30
John Malkovich'ten Levent Üzümcü'ye Destek Mesajı 265 izlenme - 3 yıl önce Levent Üzümcü üzerine yapılan baskılar sadece ülke sanat camiasında değil Dünyada da büyük tepki oluşturdu. Kendisi en son İstanbul Şehir Tiyatroları'ndaki görevinden alınmıştı. John Malkoviç (https://tr.wikipedia.org/wiki/John_Malkovich) de tüm bu olanlara istinaden böyle bir video ile destek vermiş.
Nobel Barış Ödülü Alan Türk: Ahmet Üzümcü 01:09
Nobel Barış Ödülü Alan Türk: Ahmet Üzümcü 562 izlenme - 4 yıl önce Normalde Türk kızı Almanya'nın en güzel g.tlü kızı seçildi haberini bile atlamayan basınımız bu haberi atladı. O yüzden Eronevs'den veriyorum tabi. Bunun bir sebebi de, başbakanımızı deyimiyle MAALESEF Nato'nun Suriye'ye müdahalesinin engellenmiş olması. Bir de farkında mısınız, başbakanımız ne Mandela'nın cenazesine gitti, ne de tüzel kişilik adına da olsa bir Türk diplomata verilen Nobel Barış ödülü törenine gitti. 2013 Nobel Barış Ödülü'nün sahibi Kimyasal Silahların Yasaklanması Örgütü (KSYÖ) oldu. 2013 Nobel Barış Ödülü'nün sahibi Kimyasal Silahların Yasaklanması Örgütü (KSYÖ) oldu. Norveç'in başkenti Oslo'daki Nobel Komitesi, örgütü "kimyasal silahların ortadan kaldırılması için harcadığı kapsamlı çabalar" nedeniyle Nobel Barış Ödülü'ne layık gördü. Birleşmiş Milletler'in geçtiğimiz eylülde Suriye'deki kimyasal silahların imhasına yeşil ışık yakmasının ardından tüm gözler KSYÖ'ye çevrilmişti. Örgüt başkanlığını yürüten Türk Büyükelçi Ahmet Üzümcü ise barış ödülünün hedefini şöyle özetliyor: "Bu ödül, bu silahların yok edilmesi için uluslararası kamuoyunun yıllardır verdiği çabaları desteklemeyi ve sürdürülmesini sağlamayı hedeflemek olarak görülmelidir." Örgüt yetkilileri ise 1 Kasım'dan beri Suriye'de bulunuyor. İmha edilmesi planlanan 1000 ton kimyasal silahın 300 tonunu sarin gazı oluşturuyor.
Ümite Suikast 1 Nisan Şakası..!! 00:22
Ümite Suikast 1 Nisan Şakası..!! 677 izlenme - 10 yıl önce İzleyİn ve görun yorum yazmayan top olsun:d:d
Levent Üzümcünün Sosyalist Enternasyonel Konuşması 04:34
Levent Üzümcünün Sosyalist Enternasyonel Konuşması 447 izlenme - 4 yıl önce Levent Üzümcü'nün dün yapmış olduğu Sosyalist Enternasyonel konuşmasını dinliyoruz efendim. Videonun sonunda bir 5 saniyelik kısmı kayıp. Çok aradım ancak sadece bunu bulabildim. Levent Üzümcü'nün Babasından aldığı öğüdü oğluna nasıl aktardığını; aradan aslında hiç 30 küsur sene geçmediğini ibretle izliyoruz....
Ben Berkin Elvan - Katilim Nerede? 02:07
Ben Berkin Elvan - Katilim Nerede? 215 izlenme - 3 yıl önce Sanat Meclisi, Berkin Elvan'ın birinci ölüm yıldönümü için "Hayatı durdurun" çağrısı yaptı. Tarık Akan, Zuhal Olcay, Cahit Berkay, Şevval Sam ve Levent Üzümcü gibi çok sayıda sanatçının destek verdiği eylem için bir video hazırlandı. Sanatçıların, "Ben Berkin Elvan" diye seslendiği videoda, 11 Mart için "hayatı durdurma" eylemine çağrı yapıldı. Gezi Parkı protestolarına 16 Haziran 2013’de yapılan müdahalede, Okmeydanı’nda gaz bombası fişeğiyle ağır yaralanan 269 gün sonra 11 Mart 2014’de yaşam mücadelesini kaybeden 15 yaşındaki Berkin Elvan’ın 1’inci ölüm yıldönümü nedeniyle Sanat Meclisi "Hayatı durdurun" eylemi organize etti. İşte Sanat Meclisi'nin Berkin Elvan için hazırladığı o video:
Levent Üzümcü Sosyal Medyayı Salladı 04:34
Levent Üzümcü Sosyal Medyayı Salladı 161 izlenme - 5 yıl önce Levent Üzümcü Sosyal Medyayı Salladı
Ümran & Sefa 02:14
Ümran & Sefa 600 izlenme - 10 yıl önce seni çok seviyorum aşkım iyiki doğdunn.........
Bir Yaz Gecesi Rüyası / Levent Üzümcü 12:05
Bir Yaz Gecesi Rüyası / Levent Üzümcü 79 izlenme - 4 yıl önce CNN TÜRK’ün klasikleşen programlarından "Afiş"te Nefise Karatay, kültür sanat dünyasının nabzını tutuyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Levent Üzümcü' ye Bar Çıkışı Çirkin Saldırı 01:00
Levent Üzümcü' ye Bar Çıkışı Çirkin Saldırı 4 izlenme - 3 ay önce Ünlü oyuncu Levent Üzümcü, İstanbul Kadıköy'de kız arkadaşıyla gittiği konserde laf atma yüzünden tartışan iki kişinin arasına girdi. Tartışmanın büyümesiyle görevliler Levent Üzümcü'ye saldırdı. Yumruk ve tekme darbeleriyle yere düşen Üzümcü yaralandı.
Şebnem Sönmez, Sunay Akın, Levent Üzümcü Burada Laf Çok'a konuk oldu: Burada Laf Çok - 21.05.2014 01:42:19
Şebnem Sönmez, Sunay Akın, Levent Üzümcü Burada Laf Çok'a konuk oldu: Burada Laf Çok - 21.05.2014 85 izlenme - 4 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 21 Mayıs Çarşamba gecesi Şebnem Sönmez, Sunay Akın, Levent Üzümcü konuk oldu. Programın tüm videoları için: http://tv.cnnturk.com/buradalafcok
Benim Bir Dostum Var  (Dostlarımızın Esaretine Dur De!) 02:06
Benim Bir Dostum Var (Dostlarımızın Esaretine Dur De!) 93 izlenme - 3 yıl önce Yunuslara Özgürlük Platformu tarafından yürütülen kampanya çerçevesinde BGKO ve PToT film ortak yapımı olarak çekilen videoda Alican Yücesoy, Aslı Tandoğan, Bennu Yıldırımlar, Binnur Kaya, Ceyda Düvenci, Demet Evgar , Kenan Ece, Levent Üzümcü , Mert Fırat, Özge Özder, Özgün, Özgür Çevik, Selim Bayraktar, Selin Demiratar, Serkan Altunorak ve Yasemin Allen sizlere bir mesaj veriyor.
Yılın Prodüksiyonu 06:36
Yılın Prodüksiyonu "Bir Yaz Gecesi Rüyası" Perdelerini İstanbullular İçin Açıyor- "Bir Yaz Gecesi... 17 izlenme - 1 yıl önce - Yılın prodüksiyonu "Bir Yaz Gecesi Rüyası" perdelerini İstanbullular açıyor "Bir Yaz Gecesi Rüyası" oyuncularından Levent Üzümcü: "Uykuyla Uyanıklık Arası İnsanların Garip Durumlarını Anlatan Oyun" "Bir Yaz Gecesi Rüyası" oyuncularından Levent Üzümcü: "İnsanların ömürleri boyunca izleyecekleri...
Ahmet Üzümcü Nobel Barış Ödülü Aldı 08:40
Ahmet Üzümcü Nobel Barış Ödülü Aldı 39 izlenme - 5 yıl önce Kimyasal Silahların Yasaklanması Örgütü (OPCW) Genel Direktörü Ahmet Üzümcü, 2013 Nobel Barış Ödülü'nü Oslo'da düzenlenen törenle kurum adına aldı. Nobel Barış Ödülü, Norveç'in başkenti Oslo'da düzenlenen törenle verildi. Oslo Belediye Binası'ndaki törende, Kimyasal Silahları Yasaklama Örgütü (OPCW) adına kuruluşun Genel Direktörü Ahmet Üzümcü, ödülü Nobel Barış Ödülü Komitesi Başkanı Thorbjörn Jagland'dan aldı. Tören sonunda Norveç Kralı V. Harald ve Kraliçe Sonya da Üzümcü'yü tebrik ettiler. Diplomat olan Ahmet Üzümcü Suriye ve İsrail'de büyükelçilik yapmış, 2002-2004'te NATO nezdinde Türkiye daimi temsilciliği, 2004-2006 arasında Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştu. 2006-2010 arası Birleşmiş Milletler Cenevre Ofisi nezdinde Türkiye daimi temsilciliği görevini yapan Üzümcü aynı dönemde Kimyasal Silahların Yasaklanması Örgütü Genel Direktörlüğü görevine de seçilmişti. Kimyasal Silahların Yasaklanması Örgütü, ödüle Üzümcü'nün direktörlüğü döneminde layık görüldü.
Zap Suyu Üzerindeki Asma Köprüden İlk Defa Gelin Geçti 01:16
Zap Suyu Üzerindeki Asma Köprüden İlk Defa Gelin Geçti 12 izlenme - 2 yıl önce Hakkari'nin Üzümcü köyü Derav Mahallesi'nde Zap Suyu üzerine bu yıl inşa edilen asma köprüden ilk defa bir gelin geçti.
Afiş - 26 Ağustos 2015 10:23
Afiş - 26 Ağustos 2015 23 izlenme - 3 yıl önce CNN TÜRK’ün klasikleşen programlarından "Afiş"te Nefise Karatay, kültür sanat dünyasının nabzını tutuyor.
Şebnem Sönmez, Sunay Akın, Levent Üzümcü Burada Laf Çok'ta 00:25
Şebnem Sönmez, Sunay Akın, Levent Üzümcü Burada Laf Çok'ta 17 izlenme - 4 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 21 Mayıs Çarşamba gecesi 00.00'da Şebnem Sönmez, Sunay Akın, Levent Üzümcü konuk olacak. Programın tüm videoları için: http://tv.cnnturk.com/buradalafcok