Hoşgeldiniz!

Uzun Adam

Murat Göğebakan - Uzun Adam (Başbakan Erdoğan'a Şarkı) 03:00
Murat Göğebakan - Uzun Adam (Başbakan Erdoğan'a Şarkı) 138.722 izlenme - 4 yıl önce MURAT GÖĞEBAKAN' DAN AK PARTİ İÇİN YENİ SEÇİM ŞARKISI UZUN ADAM Murat Göğebakan’ın Uzun Adam Şarkısının sözleri: 2002’de bir güneş doğdu Gülmeyen halkıma bir umut oldu. Gözleri yaman Göğsünde iman, Kimse görmedi böyle başbakan… Sağlam irade, kocaman yürek, Benim ülkeme böylesi gerek. Recep Tayyip Erdoğan Büyük usta Erdoğan Recep Tayyip Erdoğan Ak gönüllü bir UZUN ADAM Erdoğan Erdoğan Seninleyiz biz her zaman Yürüyoruz hiç durmadan Yürektesin sen Tayyip Erdoğan..
'Uzun Adam' Klibi Rekor Kırıyor 02:08
'Uzun Adam' Klibi Rekor Kırıyor 48.559 izlenme - 4 yıl önce Gazeteci Sibel Eraslan'ın, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a ithafen yazdığı "Uzun Adam" başlıklı yazısı seslendirilerek klip yapıldı.
Uzun Adam | Dombıra (Recep Tayyip Erdoğan) 06:54
Uzun Adam | Dombıra (Recep Tayyip Erdoğan) 47.541 izlenme - 4 yıl önce Uzun Adam | Dombıra (Recep Tayyip Erdoğan) iki Şarkı Tek Klip Uğur Işılak - Recep Tayyip Erdoğan (Dombra) Murat Göğebakan - Uzun Adam (Recep Tayyip Erdoğan)
Uzun Adam (Educatedear Remix) 03:19
Uzun Adam (Educatedear Remix) 13.594 izlenme - 4 yıl önce Uzun Adam (educatedear remix) 03.04.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Uzun Adam (educatedear remix)' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Joga Bonita Rte & Davutoğlu Vs Cr7 01:07
Joga Bonita Rte & Davutoğlu Vs Cr7 5.054 izlenme - 2 yıl önce Peki gerçek hayatta RTE ve Davutoğlu bir takım oluşturup Cr7'ye meydan okusa nolurdu? Joga Bonita (Türkçesiyle Destansı Futbol Savaşları Ajandası) bu hafta bunu konu edindi kendine. İyi seyirler.
Vahşi Dağ Gorilleriyle Karşılaşan Turistler 03:23
Vahşi Dağ Gorilleriyle Karşılaşan Turistler 3.851 izlenme - 3 yıl önce 2 Arkadaş Uganda'da turistik bir dağın eteğinde dolaşıp doğayı fotoğraflarken Gümüş Sırtlı goriller bir anda ortada belirmiş ve arkadaşlar o anda aptalca kaçmak yerine mantıklı bir şekilde sakince gorillerin gitmesini beklemiş. İzleyelim Alkışlayalım.
Uzun Adam (Educatedear Remix) 03:19
Uzun Adam (Educatedear Remix) 7.807 izlenme - 4 yıl önce Bu remix'in siyasi tartışmalardan uzak, pes notalardan daha da uzak olması dileğiyle... DAT VOICE.
Uzun Adam Yükseliyor 02:05
Uzun Adam Yükseliyor 3.467 izlenme - 3 yıl önce The Dark Knight Rises filminin fragmanındaki müzik alınıp uzun adamın görüntüleriyle fragman tadında yeni bir video yapılmış.
Erdoğan'ın Reklam Filminde Okuduğu Sezai Karakoç Şiiri 02:55
Erdoğan'ın Reklam Filminde Okuduğu Sezai Karakoç Şiiri 3.768 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan Reklam Filmi Klibi Rekor Kıran Cumhurbaşkanı Erdoğan Yeni Reklam Filmi Cumhurbaşkanı Erdoğan Ey Sevgili Şiiri Cumhurbaşkanı Erdoğan Sez...
Educatedear - Uzun Adam Remix 03:19
Educatedear - Uzun Adam Remix 2.823 izlenme - 3 yıl önce Educatedear'ın ağzından: Bu remix'in siyasi tartışmalardan uzak, pes notalardan daha da uzak olması dileğiyle. Tek kelimeyle yine muhteşem olmuş, tam bir sanat eseri. Yarıldım lan dinlerken!!!
Reisicumhur - Gerekirse Uzaktan İmha Edilme Yoluna Gidilir 02:22
Reisicumhur - Gerekirse Uzaktan İmha Edilme Yoluna Gidilir 2.561 izlenme - 2 yıl önce Reis-i Cumhur Recep Tayyip Erdoğan, "Gerekiyorsa operasyon yürütülen yerlerin yerlerin tamamen boşaltılması ve zaten artık kullanılamayacak hale gelmiş olan binaların uzaktan yıkılması yoluna gidilebilir" dedi.
Öleceksek Adam Gibi Ölelim - Recep Tayyip Erdoğan 04:03
Öleceksek Adam Gibi Ölelim - Recep Tayyip Erdoğan 3.738 izlenme - 3 yıl önce Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın sözleri ve dombra ile yapılmış bir kolaj çalışması. Liderlik böyle bir şey olsa gerek.
Uzun Adam 03:00
Uzun Adam 2.704 izlenme - 4 yıl önce Uzun Adam
Ku 01:31
Ku 2.382 izlenme - 2 yıl önce Genç kardeşimiz bu kadar şeyi nerden öğrendi bilmiyom ama arkadaki kadının hareketleri dikkatimi çekti.
Murat Göğebakan Erdoğan'a Şarkı Yaptı: Uzun Adam 02:59
Murat Göğebakan Erdoğan'a Şarkı Yaptı: Uzun Adam 2.623 izlenme - 4 yıl önce Ünlü sanatçı Murat Göğebakan, Başbakan Erdoğan için seçim şarkısı yaptı. Murat Göğebakan Erdoğan'a şarkı yaptı: Uzun Adam Sanatçı Murat Göğebakan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a Uzun adam isimli yeni bir şarkı yazıp besteledi. Uğur Işılak'ın asya ezgisi Dombra'yı Başbakan Erdoğan için uyarlamasının ardından yeni bir sürpriz de bir başka şarkıcı Murat Göğebakan'dan geldi. Göğebakan, Erdoğan için Uzun adam isimli bir şarkı kaleme alıp besteledi. Şarkı 30 Mart'a kadar bundan sonraki mitinglerde ve Ak Parti seçim araçlarında da kullanılacak.
Murat Göğebakan - Uzun Adam (Recep Tayyip Erdoğan) 02:54
Murat Göğebakan - Uzun Adam (Recep Tayyip Erdoğan) 1.821 izlenme - 3 yıl önce Sözleri: 2002'de bir güneş doğdu, Gülmeyen halkıma bir umut oldu. Gözleri yaman, Göğsünde iman, Kimse görmedi böyle başbakan... Sağlam irade, kocaman yürek, Benim ülkeme böylesi gerek. Recep Tayyip Erdoğan Büyük usta Erdoğan Recep Tayyip Erdoğan Ak gönüllü bir UZUN ADAM Erdoğan Erdoğan, Seninleyiz biz her zaman, Yürüyoruz hiç durmadan, Yürektesin sen Tayyip Erdoğan..
Murat Göğebakan - Uzun Adam (Ak Parti Yeni Seçim Şarkısı 2014) 02:59
Murat Göğebakan - Uzun Adam (Ak Parti Yeni Seçim Şarkısı 2014) 1.968 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan Uzun Adam Şarkısı, Murat Göğebakan Uzun Adam Şarkısı, Murat Göğebakan Uzun Adam Dinle, Murat Göğebakan Uzun Adam Şarkısı Dinle, Başbakan Rec...
Ak Parti Seçim Müziği 2014 - Uzun Adam 02:59
Ak Parti Seçim Müziği 2014 - Uzun Adam 2.014 izlenme - 4 yıl önce Ak Parti Seçim Müziği 2014 - Uzun Adam
Murat Göğebakan - Uzun Adam 02:59
Murat Göğebakan - Uzun Adam 2.042 izlenme - 4 yıl önce Seninleyiz Her Zaman Uzun Adam!
Uzun Adam (educatedear Remix) 03:19
Uzun Adam (educatedear Remix) 1.621 izlenme - 4 yıl önce komik,skeç
Zafer Güloğlu - Uzun Adam (Recep Tayyip Erdoğan Klip) 04:31
Zafer Güloğlu - Uzun Adam (Recep Tayyip Erdoğan Klip) 837 izlenme - 2 yıl önce Zafer Güloğlu - Uzun Adam Türk Halk Müziği sanatçısı Zafer Güloğlu, çok sevdiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için şarkı besteleyip klip çekti. Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Uzun Adam (Remix) 03:19
Uzun Adam (Remix) 1.141 izlenme - 4 yıl önce Bu Remix'in Siyasi Tartışmalardan Uzak, Pes Notalardan Daha Da Uzak Olması Dileğiyle... Https://www.facebook.com/frht13
Recep Tayyip Erdoğan - Uzun Adam 07:23
Recep Tayyip Erdoğan - Uzun Adam 730 izlenme - 3 yıl önce Gazeteci Sibel Eraslan'ın, Başbakan Erdoğan'a ithafen yazdığı "Uzun Adam" başlıklı yazısı seslendirilerek klip yapıldı.
Kore Programında Türk Rekortmenleri 01:27
Kore Programında Türk Rekortmenleri 854 izlenme - 3 yıl önce Abnormal Summit isimli TV programında Türkiye temsilcisi Enes Kaya abimizin Türk guinnes rekortmenlerini tanıtması ve "yabancı" tohumlarının tepkimsileri ,izliyoruz.
Reis-i Cumhurumuza Laf Sokmaya Çalışan Paralel Teyze 04:03
Reis-i Cumhurumuza Laf Sokmaya Çalışan Paralel Teyze 494 izlenme - 3 yıl önce Reis-i Cumhur Hz.Recep Tayyip Erdoğan mukaddeslerinin yaptığı vatan aşkı ile yaptığı tüm icraatlarına rağmen onun ülke topraklarını İngilizlere,Araplara satmakla suçlayan bu teyzemizin kesinlikle haberleri paralel terör örgütünün yandaş medyasından izlediğini iyi biliyoruz.
Mount & Blade - RTE Versiyonu (Dombıra İçerir) 04:34
Mount & Blade - RTE Versiyonu (Dombıra İçerir) 643 izlenme - 3 yıl önce Efendim başbakanımız, cumhurbaşkanımız, uzun adamımız Recep Tayyip Erdoğan, Yahudilere ve CHP- MHP ittifakına göğüs gerip dağıtıyor. Fakat gariptir ki, bu sefer attan düşmüyor. Tırpanla önüne geleni mahvediyor. Dombıra eşliğinde hazırlanmış bu saykodelik çalışmayı sizlerle paylaşmak istedim. İzleyelim...
Educatedear - Uzun Adam Remix - Kinetik Tipografi 00:38
Educatedear - Uzun Adam Remix - Kinetik Tipografi 268 izlenme - 3 yıl önce Educatedear tarafından yapılan uzun adam remix'in kinetik tipografi versiyonu. iyi seyirler
At Yarışı Gibi Seçim Sonucu Sunmak 01:41
At Yarışı Gibi Seçim Sonucu Sunmak 577 izlenme - 3 yıl önce Adam kendinden geçti, bakalım 2014 yerel seçimlerinde neler olmuş. faiz lobisi, pensilvanya,recep tayyip erdoğan ve imdb yarışını dinleyelim.
Asla Yalnız Yürümeyeceksin; Uzun Adam Filmi 05:44
Asla Yalnız Yürümeyeceksin; Uzun Adam Filmi 437 izlenme - 4 yıl önce Asla Yalnız Yürümeyeceksin Uzun Adam. Ak Parti Konya İl Teşkilatı, Cumhurbaşkanlığı Seçimleri Çalışmaları'nda Kullanılmak Üzere Bir Tanıtım Filmi Hazırlattı....
Uzun Adam İş Başında 00:06
Uzun Adam İş Başında 363 izlenme - 3 yıl önce Uzun Adam İş Başında - Yeni Vine