Hoşgeldiniz!

Uzun Boylu Videoları İzle

Uzun Boylu Olmanın Kızlar İçin Kabusa Dönüştüğü Anlar 01:11
Uzun Boylu Olmanın Kızlar İçin Kabusa Dönüştüğü Anlar 361.991 izlenme - 3 yıl önce Kadınlar için ortalamanın üstünde bir boyda olmak sandığınızdan daha zor. Artık uzun boylu kadınlara kıskanarak bakmayacaksınız.
Dev Manken !!! 02:09
Dev Manken !!! 122.324 izlenme - 7 yıl önce dünyanin en uzunboylu mankeni ve bikinili pozları...
 Uzun Boylu Olmanın Kızlar İçin Kabusa Dönüştüğü Anlar 01:11
Uzun Boylu Olmanın Kızlar İçin Kabusa Dönüştüğü Anlar 18.147 izlenme - 3 yıl önce Uzun boylu olmanın kızlar için kabusa dönüştüğü anları izleyerek, uzun boylu kızlara nasıl davranılması gerektiğini öğreneceğiz.
Uzun Boylu Esmer Adam Fragman 01:38
Uzun Boylu Esmer Adam Fragman 10.986 izlenme - 5 yıl önce
çocuk olmak var 00:30
çocuk olmak var 27.758 izlenme - 8 yıl önce çocuk olmak :)
Torpilli Basketbolcu 03:11
Torpilli Basketbolcu 2.955 izlenme - 3 yıl önce Henüz lisede okumasına rağmen boyu 2.20 olan genç basketbolda haksız rekabet oluşturuyor :)
207 Cm'lik Manken 02:09
207 Cm'lik Manken 2.642 izlenme - 2 yıl önce Şahsi kanaatimce 7/24 yağmur yağan bir memleketin insanı olan ve boyuna göre de çok alakalı vücut ölçüleriyle beni şaşırtan manken ablamızı izliyoruz.
Uzun Boylu Olmanın Kızlar İçin Kabusa Dönüştüğü Anlar 01:11
Uzun Boylu Olmanın Kızlar İçin Kabusa Dönüştüğü Anlar 2.310 izlenme - 2 yıl önce Uzun boylu olmanın kızlar için kabusa dönüştüğü anları izleyerek, uzun boylu kızlara nasıl davranılması gerektiğini öğreneceğiz.
Uzun Boylu Olmanın Kızlar İçin Kabusa Dönüştüğü Anlar 01:11
Uzun Boylu Olmanın Kızlar İçin Kabusa Dönüştüğü Anlar 1.988 izlenme - 3 yıl önce kadınlar için ortalamanın üstünde bir boyda olmak sandığınızdan daha zor. artık uzun boylu kadınlara kıskanarak bakmayacaksınız.
Kendisini Tanıtırken Kendinden Geçen Ayşen Gruda 02:05
Kendisini Tanıtırken Kendinden Geçen Ayşen Gruda 1.794 izlenme - 2 yıl önce Türk sinemasının iki kronik evde kalmış kızından (diğeri de Perran Kutman'dır. Filmlerde tabi.) Filmin adını hatırlamıyorum, Tarık Akan yalan haber üreten bir gazeteci olarak, Müjde Ar'ı faka bastırmak için Ayşen Gruda ile evleniyordu. Akşam akşam gülme garanti.
En Uzun Boylu Liseli Basketbolcu 03:11
En Uzun Boylu Liseli Basketbolcu 1.010 izlenme - 3 yıl önce 2.28 Metrelik Boyuyla Dünyanın En Uzun Boylu Basketbol Oyuncusu.
14 Yaşında 2.06 Metre Boyunda Brezilyalı Kız 01:44
14 Yaşında 2.06 Metre Boyunda Brezilyalı Kız 969 izlenme - 3 yıl önce 14 Yaşında 2.06 Metre Boyunda Brezilyalı Kız
Dünyanın En Uzun Boylu Adamı İle En Kısa Boylu Adamı Buluştu 02:16
Dünyanın En Uzun Boylu Adamı İle En Kısa Boylu Adamı Buluştu 829 izlenme - 2 yıl önce Sultan Köse ve Chandra Dandi Londrada buluştular. Ortaya bu görüntüler çıktı.
Zülfü Livaneli - Uzun Boylu Cüceler 05:04
Zülfü Livaneli - Uzun Boylu Cüceler 335 izlenme - 1 yıl önce Ey cüceler, cüceler Uzun boylu cüceler Cücelerle doludur Uzun uzun geceler Bazan şirket yönetir Bazan ülkeler onun Bazan seni beğenmez Çalım satar cüceler Barlara tüneyenler Sonradan türeyenler Durmadan üreyenler Ah cüceler cüceler Boyları fidan gibi Akıl ise mercimek Cehaletse diz boyu Ah cüceler cüceler İtişir kakışırlar Kıskanır sataşırlar Arada kapışırlar Ah cüceler cüceler Uzun uzun elleri Kararmış yürekleri Çok laf yapar dilleri Ah cüceler cüceler Ey cüceler cüceler Uzun boylu cüceler Cücelerle dans eder Kendi gibi cüceler Bu şarkıyı söyledik Çocuklar gülsün diye Cüceler kızsın diye Ah cüceler cüceler
Zülfü Livaneli - Uzun Boylu Cüceler 05:01
Zülfü Livaneli - Uzun Boylu Cüceler 716 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Saat Dört... Yoksun Çıkış Tarihi: 23.11.2009 Etnik Şarkı Sözleri: Ey cüceler cüceler uzun boylu cüceler Cücelerle doludur uzun uzun geceler Bazan şirket yönetir bazan ülkeler onun Bazan seni beğenmez çalım satar cüceler Barlara tüneyenler sonradadn türeyenler Durmadan üreyenler ah cüceler cüceler Boyları fidan gibi akıl ise mercimek Cehaletse diz boyu ah cüceler cüceler İtişir kakışırlar kıskanır sataşırlar Arada kapışırlar ah cüceler cüceler Uzun uzun elleri kararmış yürekleri Cücelerle dans eder kendi gibi cüceler Bu şarkıyı söyledik çocuklar gülsün diye Cüceler kızsın diye ah cüceler cüceler
Tarihin En Uzun Boylu Adamı Robert Wadlow 00:49
Tarihin En Uzun Boylu Adamı Robert Wadlow 486 izlenme - 2 yıl önce Tam adı Robert Pershing Wadlow olan kahramanımız 22 Şubat 1918 doğdu. 15 Temmuz 1940 tarihinde, genç yaşında öldü. Öldüğünde 2,72 m boyunda ve 220 kg ağırlığında imiş. Kendisi durmadan büyürmüş. Kendisini Amerika'da tanımayan yokmuş. Eğer ölmeseymiş daha da uzarmış. İzliyoruz efendim. Not: Video 1936 yılına ait.
uzun boylu kamyon geçidi devirdi! 00:58
uzun boylu kamyon geçidi devirdi! 804 izlenme - 6 yıl önce
Uzun Boylu Olmanın Kızlar İçin Kabusa Dönüştüğü Anlar 01:11
Uzun Boylu Olmanın Kızlar İçin Kabusa Dönüştüğü Anlar 115 izlenme - 3 yıl önce Uzun Boylu Olmanın Kızlar İçin Kabusa Dönüştüğü Anlar
İstanbul Manzarası Eşliğinde Yugoslav Kız Aramak 05:58
İstanbul Manzarası Eşliğinde Yugoslav Kız Aramak 87 izlenme - 2 yıl önce Türk gençliğinin geldiği son nokta. İstanbul'un tüm tarihi ve turistik yerlerini de tanıtarak aynı zamanda turizme de katkısı olan kahramanlarımız gelişmiş sırpcalari ile türk kızlarından yakınması ve yugoslav kız aramaları. İngilizce altyazı ile beraber izlemek ayrı bir keyif.
Dünyanın En Uzun Ve En Kısa Boylu Adamları Londra'da 01:04
Dünyanın En Uzun Ve En Kısa Boylu Adamları Londra'da 148 izlenme - 2 yıl önce "Dünyanın en uzun boylu adamı" unvanını 2 metre 51 santimetrelik boyuyla koruyan Sultan Kösen, Guinness Rekorlar Kitabı'nın 60. yıl dönümü dolayısıyla İngiltere'nin başkenti Londra'da düzenlenen etkinliğe katıldı. Tarihi parlamento ve Big Ben saat kulesinin yakınında düzenlenen etkinlikte Sultan Kösen, 54,6 santimetreyle "dünyanın en kısa boylu adamı" olan Nepalli Chandra Bahadur Dangi ile ilk kez bir araya geldi. Basının yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte Kösen ile Dangi el sıkıştılar ve gazetecilere poz verdiler. Türk gazetecilerin sorularını yanıtlayan 32 yaşındaki Sultan Kösen, "5 yıldır Guinness Rekorlar Kitabı'ndayım, rekorumu kimseye kaptırmıyorum. Burada ülkemizi, Mardin'imizi her yere tanıtıyoruz. Burada şerefle, gururla güzel ülkemi temsil ediyorum" dedi. Londra'yı çok sevdiğini dile getiren Kösen, Türkiye'den daha fazla destek ve ilgi görmeyi beklediğini söyledi. Bu akşam Türkiye'ye dönecek Sultan Kösen, "Burada bana ilgi çok büyük, bu çok hoşuma gidiyor ve beni mutlu ediyor. Bir Türk olarak burada ülkemizi, vatanımızı temsil etmek boynumuzun borcudur" diye konuştu. İlk kez 1955 yılında basılan ve şimdiye kadar 132 milyon kopya satılan Guinness Rekorlar Kitabı'nın 60. yıl dönümü dolayısıyla bugün dünyanın birçok şehrinde yeni rekor denemeleri yapılacak.
Uzun boylu kadınlar ne tarz kıyafetler tercih etmeli? 00:49
Uzun boylu kadınlar ne tarz kıyafetler tercih etmeli? 23 izlenme - 1 yıl önce Uzun boylu kadınların çok kısa etek veya elbiseleri tercih etmemeleri gerekir. Uzun elbiselerle şık bir görünüm yakalayabilirler. Dar pantolonlar ve büyük beden montlar da uzun boylu kadınlar için uygun olur. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
UZUN BOYLU OLMAK 01:13
UZUN BOYLU OLMAK 23 izlenme - 1 yıl önce 30.11.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'UZUN BOYLU OLMAK' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Uzun Boylu Olmanın Kızlar İçin Kabusa Dönüştüğü Anlar 01:11
Uzun Boylu Olmanın Kızlar İçin Kabusa Dönüştüğü Anlar 17 izlenme - 10 ay önce Uzun boylu olmanın kızlar için kabusa dönüştüğü anlarUzun boylu olmanın kızlar için kabusa dönüştüğü anlar
Yaşayan Fosiller: Uzun boylu çekirge 01:38
Yaşayan Fosiller: Uzun boylu çekirge 5 izlenme - 8 ay önce Yaşayan Fosiller: Uzun boylu çekirge
Zülfü Livaneli - Uzun Boylu Cüceler 05:04
Zülfü Livaneli - Uzun Boylu Cüceler 0 izlenme - 2 gün önce Zülfü Livaneli - Uzun Boylu Cüceler Albüm:Zülfü Livaneli - Saat 4 Yoksun (1992) Şarkı Sözleri: Ey cüceler, cüceler Uzun boylu cüceler Cücelerle doludur Uzun uzun geceler Bazan şirket yönetir Bazan ülkeler onun Bazan seni beğenmez Çalım satar cüceler Barlara tüneyenler Sonradan türeyenler Durmadan üreyenler Ah cüceler cüceler Boyları fidan gibi Akıl ise mercimek Cehaletse diz boyu Ah cüceler cüceler İtişir kakışırlar Kıskanır sataşırlar Arada kapışırlar Ah cüceler cüceler Uzun uzun elleri Kararmış yürekleri Çok laf yapar dilleri Ah cüceler cüceler Ey cüceler cüceler Uzun boylu cüceler Cücelerle dans eder Kendi gibi cüceler Bu şarkıyı söyledik Çocuklar gülsün diye Cüceler kızsın diye Ah cüceler cüceler