Hoşgeldiniz!

Uzun Kuyruk Marsupilami

Mars ve Marsupilami - Marsupilami (Uzun Kuyruk) 23:46
Mars ve Marsupilami - Marsupilami (Uzun Kuyruk) 82.396 izlenme - 8 yıl önce Marsupilami ya da Uzunkuyruk hayali bir çizgi roman karakteri. André Franquin tarafından yaratılmıştır. İlk kez 31 Ocak 1952 tarihinde Spirou adlı çizgi roman dergisinde yayınlamıştır.
Uzun Kuyruk | Marsupilami | Yeni Arkadaş Plum | Çizgi Film 23:01
Uzun Kuyruk | Marsupilami | Yeni Arkadaş Plum | Çizgi Film 1.043 izlenme - 6 yıl önce Uzun Kuyruk Marsupilami çizgi filminin Yeni Arkadaş Plum Bölüm’ünde neler olacak? Uzun Kuyruk 7+ Ç O C U K Ç A Marsuplami, huba huba! Upuzun kuyruklu, çok çevik, çok komik, çok benekli şeyler bunlar. Zıp zıp zıplıyorlar ve hubaca konuşuyorlar. Kuyrukları ile neler yapıyorlar bir görseniz; daldan dala, ağaçtan ağaca, nehrin içine bile zıplıyorlar, denizin altında bile hıp hızlı gidiyorlar. Öyle kuvvetli ki kuyrukları, çocuklarını da orada taşıyorlar. Ormanın kötü kalpli korucusu hep peşlerinde, onları yakalayıp satmak istiyor. Ama Uzunkuyrukların / Marsuplamilerin hızına yetişmek mümkün değil. Çünkü “baba, anne ve 3 çocuk” Marsu’lar çok özel hayvanlar… Ayrıca, ormana yeni taşınan “Marsu Araştırmacısı” aile onların en büyük koruyucusu. Araştırmacı Anne, Baba, Oğlu ve Kızı ile Marsular hep birbirlerine yardım ediyorlar. B Ü Y Ü K Ç E Soyu tükenmekte olan “hızlı, pratik ve zeki” Marsuplamileri konu edinen Uzunkuyruk çizgi dizisi; “hareketli, çok renkli ve bol efektli” görüntüleri ile bebeklikten 8-9 yaş aralığına kadar bir çok yaş grubundaki çocuğa hitap ediyor. Uzunkuyruğu seyreden çocuklar; hem çok eğlenecek hem de “hayvanları da birbirinden farklı karakterdeki insanları da” daha kolay anlayıp, sevebilecekler. Moda Kurbanı Marsu / Ralli / Kraliçenin Sarayında / Hayvanat Bahçesinde / Oyunculuk Serüveni / Olimpiyat Maskotu / Zorlu Piramitler / Deniz Gezisi / Radyoculuk / Boks Ringinde / Paten Takımında / Tiyatroda / Denizaltında / Çıraklık Macerası / Büyükanne Marsunun Ziyareti / Ormanda Safari Grubu… gibi bölümleri ile Uzun Kuyruklar “pembe panterin torunları mı geri geldi?” dedirtiyor… Sevilen çizgi filmi Uzun Kuyruk Marsupilami yeni bölümleriyle www.izlesene.com/mplay'de... Uzun Kuyruk Marsupilami yeni maceralarıyla www.izlesene.com/mplay'de... Uzun Kuyruk Marsupilami Çizgi Filmi Son Bölüm Full HD İzle… Uzun Kuyruk Marsupilami çizgi filminin bütün bölümlerini www.izlesene.com/mplay'den izleyebilirsiniz... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Uzun Kuyruk | Marsupilami | 45.Bölüm | Çizgi Film 21:43
Uzun Kuyruk | Marsupilami | 45.Bölüm | Çizgi Film 870 izlenme - 6 yıl önce Uzun Kuyruk Marsupilami çizgi filminin 45. Bölüm’ünde neler olacak? Uzun Kuyruk 7+ Ç O C U K Ç A Marsuplami, huba huba! Upuzun kuyruklu, çok çevik, çok komik, çok benekli şeyler bunlar. Zıp zıp zıplıyorlar ve hubaca konuşuyorlar. Kuyrukları ile neler yapıyorlar bir görseniz; daldan dala, ağaçtan ağaca, nehrin içine bile zıplıyorlar, denizin altında bile hıp hızlı gidiyorlar. Öyle kuvvetli ki kuyrukları, çocuklarını da orada taşıyorlar. Ormanın kötü kalpli korucusu hep peşlerinde, onları yakalayıp satmak istiyor. Ama Uzunkuyrukların / Marsuplamilerin hızına yetişmek mümkün değil. Çünkü “baba, anne ve 3 çocuk” Marsu’lar çok özel hayvanlar… Ayrıca, ormana yeni taşınan “Marsu Araştırmacısı” aile onların en büyük koruyucusu. Araştırmacı Anne, Baba, Oğlu ve Kızı ile Marsular hep birbirlerine yardım ediyorlar. B Ü Y Ü K Ç E Soyu tükenmekte olan “hızlı, pratik ve zeki” Marsuplamileri konu edinen Uzunkuyruk çizgi dizisi; “hareketli, çok renkli ve bol efektli” görüntüleri ile bebeklikten 8-9 yaş aralığına kadar bir çok yaş grubundaki çocuğa hitap ediyor. Uzunkuyruğu seyreden çocuklar; hem çok eğlenecek hem de “hayvanları da birbirinden farklı karakterdeki insanları da” daha kolay anlayıp, sevebilecekler. Moda Kurbanı Marsu / Ralli / Kraliçenin Sarayında / Hayvanat Bahçesinde / Oyunculuk Serüveni / Olimpiyat Maskotu / Zorlu Piramitler / Deniz Gezisi / Radyoculuk / Boks Ringinde / Paten Takımında / Tiyatroda / Denizaltında / Çıraklık Macerası / Büyükanne Marsunun Ziyareti / Ormanda Safari Grubu… gibi bölümleri ile Uzun Kuyruklar “pembe panterin torunları mı geri geldi?” dedirtiyor… Sevilen çizgi filmi Uzun Kuyruk Marsupilami yeni bölümleriyle www.izlesene.com/mplay'de... Uzun Kuyruk Marsupilami yeni maceralarıyla www.izlesene.com/mplay'de... Uzun Kuyruk Marsupilami Çizgi Filmi Son Bölüm Full HD İzle… Uzun Kuyruk Marsupilami çizgi filminin bütün bölümlerini www.izlesene.com/mplay'den izleyebilirsiniz... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Uzun Kuyruk | Marsupilami | Grotoxs | Çizgi Film 22:36
Uzun Kuyruk | Marsupilami | Grotoxs | Çizgi Film 707 izlenme - 6 yıl önce Uzun Kuyruk Marsupilami çizgi filminin Grotoxs Bölüm’ünde neler olacak? Uzun Kuyruk 7+ Ç O C U K Ç A Marsuplami, huba huba! Upuzun kuyruklu, çok çevik, çok komik, çok benekli şeyler bunlar. Zıp zıp zıplıyorlar ve hubaca konuşuyorlar. Kuyrukları ile neler yapıyorlar bir görseniz; daldan dala, ağaçtan ağaca, nehrin içine bile zıplıyorlar, denizin altında bile hıp hızlı gidiyorlar. Öyle kuvvetli ki kuyrukları, çocuklarını da orada taşıyorlar. Ormanın kötü kalpli korucusu hep peşlerinde, onları yakalayıp satmak istiyor. Ama Uzunkuyrukların / Marsuplamilerin hızına yetişmek mümkün değil. Çünkü “baba, anne ve 3 çocuk” Marsu’lar çok özel hayvanlar… Ayrıca, ormana yeni taşınan “Marsu Araştırmacısı” aile onların en büyük koruyucusu. Araştırmacı Anne, Baba, Oğlu ve Kızı ile Marsular hep birbirlerine yardım ediyorlar. B Ü Y Ü K Ç E Soyu tükenmekte olan “hızlı, pratik ve zeki” Marsuplamileri konu edinen Uzunkuyruk çizgi dizisi; “hareketli, çok renkli ve bol efektli” görüntüleri ile bebeklikten 8-9 yaş aralığına kadar bir çok yaş grubundaki çocuğa hitap ediyor. Uzunkuyruğu seyreden çocuklar; hem çok eğlenecek hem de “hayvanları da birbirinden farklı karakterdeki insanları da” daha kolay anlayıp, sevebilecekler. Moda Kurbanı Marsu / Ralli / Kraliçenin Sarayında / Hayvanat Bahçesinde / Oyunculuk Serüveni / Olimpiyat Maskotu / Zorlu Piramitler / Deniz Gezisi / Radyoculuk / Boks Ringinde / Paten Takımında / Tiyatroda / Denizaltında / Çıraklık Macerası / Büyükanne Marsunun Ziyareti / Ormanda Safari Grubu… gibi bölümleri ile Uzun Kuyruklar “pembe panterin torunları mı geri geldi?” dedirtiyor… Sevilen çizgi filmi Uzun Kuyruk Marsupilami yeni bölümleriyle www.izlesene.com/mplay'de... Uzun Kuyruk Marsupilami yeni maceralarıyla www.izlesene.com/mplay'de... Uzun Kuyruk Marsupilami Çizgi Filmi Son Bölüm Full HD İzle… Uzun Kuyruk Marsupilami çizgi filminin bütün bölümlerini www.izlesene.com/mplay'den izleyebilirsiniz... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Uzun Kuyruk | Marsupilami | Maceracı | Çizgi Film 23:32
Uzun Kuyruk | Marsupilami | Maceracı | Çizgi Film 1.510 izlenme - 6 yıl önce Uzun Kuyruk Marsupilami çizgi filminin Maceracı Bölüm’ünde neler olacak? Uzun Kuyruk 7+ Ç O C U K Ç A Marsuplami, huba huba! Upuzun kuyruklu, çok çevik, çok komik, çok benekli şeyler bunlar. Zıp zıp zıplıyorlar ve hubaca konuşuyorlar. Kuyrukları ile neler yapıyorlar bir görseniz; daldan dala, ağaçtan ağaca, nehrin içine bile zıplıyorlar, denizin altında bile hıp hızlı gidiyorlar. Öyle kuvvetli ki kuyrukları, çocuklarını da orada taşıyorlar. Ormanın kötü kalpli korucusu hep peşlerinde, onları yakalayıp satmak istiyor. Ama Uzunkuyrukların / Marsuplamilerin hızına yetişmek mümkün değil. Çünkü “baba, anne ve 3 çocuk” Marsu’lar çok özel hayvanlar… Ayrıca, ormana yeni taşınan “Marsu Araştırmacısı” aile onların en büyük koruyucusu. Araştırmacı Anne, Baba, Oğlu ve Kızı ile Marsular hep birbirlerine yardım ediyorlar. B Ü Y Ü K Ç E Soyu tükenmekte olan “hızlı, pratik ve zeki” Marsuplamileri konu edinen Uzunkuyruk çizgi dizisi; “hareketli, çok renkli ve bol efektli” görüntüleri ile bebeklikten 8-9 yaş aralığına kadar bir çok yaş grubundaki çocuğa hitap ediyor. Uzunkuyruğu seyreden çocuklar; hem çok eğlenecek hem de “hayvanları da birbirinden farklı karakterdeki insanları da” daha kolay anlayıp, sevebilecekler. Moda Kurbanı Marsu / Ralli / Kraliçenin Sarayında / Hayvanat Bahçesinde / Oyunculuk Serüveni / Olimpiyat Maskotu / Zorlu Piramitler / Deniz Gezisi / Radyoculuk / Boks Ringinde / Paten Takımında / Tiyatroda / Denizaltında / Çıraklık Macerası / Büyükanne Marsunun Ziyareti / Ormanda Safari Grubu… gibi bölümleri ile Uzun Kuyruklar “pembe panterin torunları mı geri geldi?” dedirtiyor… Sevilen çizgi filmi Uzun Kuyruk Marsupilami yeni bölümleriyle www.izlesene.com/mplay'de... Uzun Kuyruk Marsupilami yeni maceralarıyla www.izlesene.com/mplay'de... Uzun Kuyruk Marsupilami Çizgi Filmi Son Bölüm Full HD İzle… Uzun Kuyruk Marsupilami çizgi filminin bütün bölümlerini www.izlesene.com/mplay'den izleyebilirsiniz... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Uzun Kuyruk Marsupilami - istilacilar 23:27
Uzun Kuyruk Marsupilami - istilacilar 1.155 izlenme - 5 yıl önce Marsupilami ya da Uzunkuyruk hayali bir çizgi roman karakteri. André Franquin tarafından yaratılmıştır. İlk kez 31 Ocak 1952 tarihinde Spirou adlı çizgi roman dergisinde yayınlamıştır. Franquin, 1968 yılında Marsupilami serisi üzerinde çalışmayı bırakmıştır. 1980'lerin sonunda Marsu Productions yeniden Marsupilami'yi yapmaya başlamıştır. 1992 yılında Disney tarafından da çizgi dizisi yayınlanmıştır. Mart 2000'de Canal J, Cactus Animation, Marathon Production ve Marsu Productions ortaklığıyla yeniden çizgi dizisi yaratılmış; bu seri 52 bölüm sürmüştür.
Uzun Kuyruk Marsupilami - Volkan 23:33
Uzun Kuyruk Marsupilami - Volkan 1.055 izlenme - 5 yıl önce Marsupilami ya da Uzunkuyruk hayali bir çizgi roman karakteri. André Franquin tarafından yaratılmıştır. İlk kez 31 Ocak 1952 tarihinde Spirou adlı çizgi roman dergisinde yayınlamıştır. Franquin, 1968 yılında Marsupilami serisi üzerinde çalışmayı bırakmıştır. 1980'lerin sonunda Marsu Productions yeniden Marsupilami'yi yapmaya başlamıştır. 1992 yılında Disney tarafından da çizgi dizisi yayınlanmıştır. Mart 2000'de Canal J, Cactus Animation, Marathon Production ve Marsu Productions ortaklığıyla yeniden çizgi dizisi yaratılmış; bu seri 52 bölüm sürmüştür.
Uzun Kuyruk Marsupilami - Herkes Sebze 23:40
Uzun Kuyruk Marsupilami - Herkes Sebze 621 izlenme - 5 yıl önce Uzun Kuyruk Marsupilami Herkes Sebze
Marsupilami - Palombia Olimpiyat Oyunları 22:34
Marsupilami - Palombia Olimpiyat Oyunları 18.342 izlenme - 5 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Marsupilami Arkadaş Ediniyor - Marsupilami (Uzun Kuyruk) 23:41
Marsupilami Arkadaş Ediniyor - Marsupilami (Uzun Kuyruk) 382.623 izlenme - 8 yıl önce Marsupilami Arkadaş Ediniyor Marsupilami ya da Uzunkuyruk hayali bir çizgi roman karakteri. André Franquin tarafından yaratılmıştır. İlk kez 31 Ocak 1952 tarihinde Spirou adlı çizgi roman dergisinde yayınlamıştır. Franquin, 1968 yılında Marsupilami serisi üzerinde çalışmayı bırakmıştır. 1980'lerin sonunda Marsu Productions yeniden Marsupilami'yi yapmaya başlamıştır. 1992 yılında Disney tarafından da çizgi dizisi yayınlanmıştır. Mart 2000'de Canal J, Cactus Animation, Marathon Production ve Marsu Productions ortaklığıyla yeniden çizgi dizisi yaratılmış; bu seri 52 bölüm sürmüştür.
Marsupilami Derneği-Marsupilami (Uzun Kuyruk) 21:22
Marsupilami Derneği-Marsupilami (Uzun Kuyruk) 341.826 izlenme - 8 yıl önce Marsupilami Derneği
Hatırlanacak Bir Gün-Marsupilami (Uzun Kuyruk) 22:05
Hatırlanacak Bir Gün-Marsupilami (Uzun Kuyruk) 500.304 izlenme - 8 yıl önce Hatırlanacak Bir Gün
Marsupilami Okulda - Marsupilami (Uzun Kuyruk) 23:04
Marsupilami Okulda - Marsupilami (Uzun Kuyruk) 104.624 izlenme - 8 yıl önce Marsupilami Okulda
Marsupilami Palombada - Marsupilami (Uzun Kuyruk) 23:15
Marsupilami Palombada - Marsupilami (Uzun Kuyruk) 90.467 izlenme - 8 yıl önce Marsupilami Palombada
Marsupilami Sirke Gidiyor - Marsupilami (Uzun Kuyruk) - 3. Bölüm 23:04
Marsupilami Sirke Gidiyor - Marsupilami (Uzun Kuyruk) - 3. Bölüm 248.143 izlenme - 9 yıl önce Marsupilami ya da Uzunkuyruk hayali bir çizgi roman karakteridir. Marsupilami'yi André Franquin çizmiştir. İlk kez 31 Ocak 1952 tarihinde Spirou dergisi'nde yayınlamıştır. Andre Franquin 1968 yılında Marsupilami serisi üzerinde çalışmayı bırakmıştır. 1980'lerin sonunda Marsu Productions yeniden Marsupilami'yi yapmaya başlamıştır. Marsupilami'yi 1992 yılında Disney de yapmıştır. Bu Marsupilami, televizyonda 52 bölüm sürmüştür. Mart 2000'de Marsupilami'yi Canal J, Cactus Animation, Marathon Production & Marsu Productions ortaklaşa yapmıştır.
Kopya Marsular - Marsupilami (Uzun Kuyruk) - 4. Bölüm 21:56
Kopya Marsular - Marsupilami (Uzun Kuyruk) - 4. Bölüm 330.368 izlenme - 9 yıl önce Marsupilami ya da Uzunkuyruk hayali bir çizgi roman karakteridir. Marsupilami'yi André Franquin çizmiştir. İlk kez 31 Ocak 1952 tarihinde Spirou dergisi'nde yayınlamıştır. Andre Franquin 1968 yılında Marsupilami serisi üzerinde çalışmayı bırakmıştır. 1980'lerin sonunda Marsu Productions yeniden Marsupilami'yi yapmaya başlamıştır. Marsupilami'yi 1992 yılında Disney de yapmıştır. Bu Marsupilami, televizyonda 52 bölüm sürmüştür. Mart 2000'de Marsupilami'yi Canal J, Cactus Animation, Marathon Production & Marsu Productions ortaklaşa yapmıştır.
 Marsu Yarışı - Marsupilami (Uzun Kuyruk) 23:12
Marsu Yarışı - Marsupilami (Uzun Kuyruk) 239.549 izlenme - 9 yıl önce Marsupilami ya da Uzunkuyruk hayali bir çizgi roman karakteridir. Marsupilami'yi André Franquin çizmiştir. İlk kez 31 Ocak 1952 tarihinde Spirou dergisi'nde yayınlamıştır. Andre Franquin 1968 yılında Marsupilami serisi üzerinde çalışmayı bırakmıştır. 1980'lerin sonunda Marsu Productions yeniden Marsupilami'yi yapmaya başlamıştır. Marsupilami'yi 1992 yılında Disney de yapmıştır. Bu Marsupilami, televizyonda 52 bölüm sürmüştür. Mart 2000'de Marsupilami'yi Canal J, Cactus Animation, Marathon Production & Marsu Productions ortaklaşa yapmıştır.
Marsupilami New York'ta 2 - Marsupilami (Uzun Kuyruk) 23:13
Marsupilami New York'ta 2 - Marsupilami (Uzun Kuyruk) 112.389 izlenme - 8 yıl önce Marsupilami New York'ta 2
Marsupilami Safaride - Marsupilami (Uzun Kuyruk) 22:24
Marsupilami Safaride - Marsupilami (Uzun Kuyruk) 74.455 izlenme - 8 yıl önce Marsupilami Safaride
Marsupilami New York'ta 1 - Marsupilami (Uzun Kuyruk) 23:23
Marsupilami New York'ta 1 - Marsupilami (Uzun Kuyruk) 99.756 izlenme - 8 yıl önce Marsupilami New York'ta 1
Moda Kurbanı - Marsupilami (Uzun Kuyruk) - 1. Bölüm 20:21
Moda Kurbanı - Marsupilami (Uzun Kuyruk) - 1. Bölüm 208.868 izlenme - 9 yıl önce Marsupilami ya da Uzunkuyruk hayali bir çizgi roman karakteridir. Marsupilami'yi André Franquin çizmiştir. İlk kez 31 Ocak 1952 tarihinde Spirou dergisi'nde yayınlamıştır. Andre Franquin 1968 yılında Marsupilami serisi üzerinde çalışmayı bırakmıştır. 1980'lerin sonunda Marsu Productions yeniden Marsupilami'yi yapmaya başlamıştır. Marsupilami'yi 1992 yılında Disney de yapmıştır. Bu Marsupilami, televizyonda 52 bölüm sürmüştür. Mart 2000'de Marsupilami'yi Canal J, Cactus Animation, Marathon Production & Marsu Productions ortaklaşa yapmıştır.
Marsupilami Ringde - Marsupilami (Uzun Kuyruk) 23:11
Marsupilami Ringde - Marsupilami (Uzun Kuyruk) 56.566 izlenme - 8 yıl önce Marsupilami Ringde
Marsupilami Gemi Gezisinde - Marsupilami (Uzun Kuyruk) 22:14
Marsupilami Gemi Gezisinde - Marsupilami (Uzun Kuyruk) 103.147 izlenme - 8 yıl önce Marsupilami Gemi Gezisinde
Su Yarışı-Marsupilami (Uzun Kuyruk) 21:43
Su Yarışı-Marsupilami (Uzun Kuyruk) 95.596 izlenme - 8 yıl önce Su Yarışı
Büyükanne Marsu-Marsupilami (Uzun Kuyruk) 21:35
Büyükanne Marsu-Marsupilami (Uzun Kuyruk) 91.823 izlenme - 8 yıl önce Büyükanne Marsu
Marsupilami Yolu- (Uzun Kuyruk) 23:20
Marsupilami Yolu- (Uzun Kuyruk) 69.389 izlenme - 8 yıl önce Marsupilami ya da Uzun kuyruk hayali bir çizgi roman karakteridir. Marsupilami'yi André Franquin çizmiştir. İlk kez 31 Ocak 1952 tarihinde Spirou dergisi'nde yayınlamıştır. Andre Franquin 1968 yılında Marsupilami serisi üzerinde çalışmayı bırakmıştır. 1980'lerin sonunda Marsu Productions yeniden Marsupilami'yi yapmaya başlamıştır. Marsupilami ya da Uzun kuyruk hayali bir çizgi roman karakteridir. Marsupilami'yi André Franquin çizmiştir. İlk kez 31 Ocak 1952 tarihinde Spirou dergisi'nde yayınlamıştır. Andre Franquin 1968 yılında Marsupilami serisi üzerinde çalışmayı bırakmıştır. 1980'lerin sonunda Marsu Productions yeniden Marsupilami'yi yapmaya başlamıştır. Marsupilami'yi 1992 yılında Disney de yapmıştır. Bu Marsupilami, televizyonda 52 bölüm sürmüştür. Mart 2000'de Marsupilami'yi Canal J, Cactus Animation, Marathon Production & Marsu Productions ortaklaşa yapmıştır.Marsupilami'yi 1992 yılında Disney de yapmıştır. Bu Marsupilami, televizyonda 52 bölüm sürmüştür. Mart 2000'de Marsupilami'yi Canal J, Cactus Animation, Marathon Production & Marsu Productions ortaklaşa yapmıştır.
Kurtarıcı Marsu-Marsupilami (Uzun Kuyruk) 22:11
Kurtarıcı Marsu-Marsupilami (Uzun Kuyruk) 75.470 izlenme - 8 yıl önce Kurtarıcı Marsu-Marsupilami (Uzun Kuyruk)
Marsupiyatlar -Marsupilami (Uzun Kuyruk) 23:05
Marsupiyatlar -Marsupilami (Uzun Kuyruk) 62.437 izlenme - 8 yıl önce Marsupiyatlar
Marsupilami Ve Oğlu -  Marsupilami (Uzun Kuyruk) 22:59
Marsupilami Ve Oğlu - Marsupilami (Uzun Kuyruk) 43.474 izlenme - 8 yıl önce Marsupilami Ve Oğlu
Marsupilami ve Saray - Marsupilami (Uzun Kuyruk) 22:22
Marsupilami ve Saray - Marsupilami (Uzun Kuyruk) 42.365 izlenme - 8 yıl önce Marsupilami Ve Saray