Hoşgeldiniz!

uzuner

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 111. Bölüm Son Sahne 02:59
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 111. Bölüm Son Sahne 244.108 izlenme - 5 yıl önce Hakan ile Carolin yakalanır.
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 111.Bölüm Fragmanı 00:47
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 111.Bölüm Fragmanı 197.451 izlenme - 5 yıl önce Öyle Bir Geçer Zaman Ki 111.Bölüm Fragmanı (16.Nisan 2013) Bölüm Özeti: Tuğrul, Cemile'yi çaresiz bırakıyor Tuğrul, Cemile’ye istediğini yaptırabilmek için, onu teşvik edici bir paket gönderiyor. Paketi alan Cemile’nin ise, Arif’ten boşanmaktan başka çaresi kalmıyor. Tuğrul, Cemile’ye istediğini yaptırabilmek için, onu teşvik edici bir paket gönderir. Paketi alan Cemile’nin Arif’ten boşanmaktan başka çaresi yoktur. Ancak buna Mete şiddetle karşı çıkar. Cemile’yi direnmesi için ikna etmeye çalışır. Kendi durumu da hiç iyi değildir. Eski hayatına adapte olamamıştır. Gece kabuslar görüp, çığlık çığlığa uyanmaktadır. Ayça ise, Mete’ye bir türlü yaklaşamaz ve onun artık kendisini sevmediğini düşünmektedir. Hakan, Carolin’i etkilemeyi başarır. Onu, kendisinden gerçekten hoşlandığına ikna eder. Fakat ikilinin bu samimi halini gören Berrin çılgına döner ve Hakan’a ağır hakaretler eder. Bahar ise Süleyman ve Deniz ile iş birliği yaparak Soner’den gizlice evde kalır. Deniz ile koyun koyuna uyuyan Bahar, sabah gözlerini açtığında şoke olacak bir durumla karşı karşıya kalır. Ekrem Tatlı’nın sağlığı giderek kötüye gitmektedir. Az bir zamanı kalmıştır. Bunu öğrenen Hakan, planına hız verir ve babasına gizli bir not gönderir. Mete kimseye haber vermeden evden çıkar. Onun nereye gittiğini bir türlü öğrenemeyen Cemile ve Osman, Mete’nin peşine düşer.
Binnur Uzuner Mini Etek 01:00
Binnur Uzuner Mini Etek 11.802 izlenme - 8 yıl önce binnur uzuner mini etek -birimiz hepimiz İçin
Bir Zamanlar Anadolu'da - Monolog 04:17
Bir Zamanlar Anadolu'da - Monolog 1.912 izlenme - 11 ay önce Ödüllü yönetmen Nuri Bilge Ceylan'ın 2011 Cannes Film Festivali'nde Jüri Özel Ödülüne layık görülen Bir Zamanlar Anadolu'da filminden etkileyici bir monolog sahnesi... Sahnede hem görsel hem de işitsel büyük bir sanat söz konusu...
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 109.Bölüm Fragmanı 00:44
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 109.Bölüm Fragmanı 7.805 izlenme - 5 yıl önce Öyle Bir Geçer Zaman Ki 109 Bölüm Fragmanı (2.Nisan 2013) Bölüm Özeti: Cemile, Tuğrul’un şartını kabul ediyor Cemile, Mete’yi kurtarabilmek için Tuğrul’un şartını kabul ediyor. Cemile ile Mete’nin aylar sonra kavuşması, ikisi için de hem sevinç, hem acı doludur. Annesinin buraya nasıl geldiğine bir türlü anlam veremeyen Mete, Tuğrul’dan annesinin kabul ettiği şartı öğrenir. Ancak Cemile akıllı davranır. Mete hapishaneye dönmeden Arif’ten boşanma evraklarını imzalamayı kabul etmez. Soner ile Bahar’ın karşılaşması ise yine olaylı olur. İkili, hocanın zoru ile karate yapmak zorunda kalır. Bahar’ın döndüğünü kendisinden sakladıklarını öğrenen Soner, bu duruma çok bozulur. Kafasında öç alma planları olan Hakan ise Carolin’den evlenmek için sağlık raporu ister. Carolin ona tam anlamı ile güvenemese bile istediklerini yerine getirir. Mete hapishaneye geri döner fakat, Tuğrul ona çıkış hediyesi olarak Osman’ın Ayça ile evlendiği haberini verir. Bahar’ı yanlarına dönmesi için ikna etmeye giden Soner, bir sürpriz ile karşılaşır. Bahar’ın yanında 1 yaşlarında, sarışın, mavi gözlü bir bebek vardır. Soner, adı Taner olan bebeğin kendi çocuğu olmasından şüphelenir. Ancak Bahar bebeğin yardımcı olduğu bir ailenin oğlu olduğunu söyler. Arif, Halit’i bulur ve onu kendisi ile gelmeye ikna etmeye çalışır. Askerler ise bu kez Arif için gelirler.
Tuğrul Kötü Haberi Alınca Arife İşkence Yapar 03:02
Tuğrul Kötü Haberi Alınca Arife İşkence Yapar 2.952 izlenme - 5 yıl önce Tuğrul Kötü Haberi Alınca Arife İşkence Yapar (Öyle Bir Geçer Zaman Ki 111.Bölüm)
Hande Demirel-Gizem Uzuner Yatırım Bülteni+piyasa Hattı 28 03 2016 03:35
Hande Demirel-Gizem Uzuner Yatırım Bülteni+piyasa Hattı 28 03 2016 389 izlenme - 2 yıl önce Hande Demirel-Gizem Uzuner Yatırım Bülteni+Piyasa Hattı 28 03 2016 www.kirmiziturk.com.tr
Mete Türkü Söyleyen Gözde'yi Bulur (öyle Bir Geçer Zaman Ki) 04:32
Mete Türkü Söyleyen Gözde'yi Bulur (öyle Bir Geçer Zaman Ki) 1.701 izlenme - 5 yıl önce Mete türkü söyleyen Gözde'yi Bulur (Öyle Bir Geçer Zaman Ki)
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 110. Bölüm Son Sahne 04:39
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 110. Bölüm Son Sahne 1.465 izlenme - 5 yıl önce Arif'in öldüğünü sanan Cemile Tuğrul'un aramasından sonra sevinir yalnız Tuğrul Arif'e işkence yapacağını söylemesi üzerine Cemile yıklır.
Ferdi Tayfur Şiirleri (Can Yücel) 03:34
Ferdi Tayfur Şiirleri (Can Yücel) 1.461 izlenme - 9 yıl önce şiirler,ben,degerlı hersey.
Kaan Uzuner feat. Şeydanur Yılmaz - Sonbahar 03:40
Kaan Uzuner feat. Şeydanur Yılmaz - Sonbahar 294 izlenme - 2 yıl önce Kaan Uzuner'in, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan "Belki" albümünde yer alan "Sonbahar (feat. Şeydanur Yılmaz)" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de. Söz & Müzik, Aranje: Kaan Uzuner Yönetmen: Murat & Sercan Şanlı
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 112. Bölüm İlk Sahne 04:43
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 112. Bölüm İlk Sahne 896 izlenme - 5 yıl önce Hakan oynadığı oyunun amacına ulaşır...
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 109. Bölüm Son Sahne 03:52
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 109. Bölüm Son Sahne 772 izlenme - 5 yıl önce Askerler Arif'i götürürler.
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 112. Bölüm Son Shane 03:44
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 112. Bölüm Son Shane 639 izlenme - 5 yıl önce Mete silahı alır ve Tuğrul'u öldrümek için saatcinin oraya beklemeye gider..
Nurten İle Ömer Uzuner Düğün 02:00
Nurten İle Ömer Uzuner Düğün 632 izlenme - 8 yıl önce nurten ile ömer uzuner'in düğün töreninden...
Engelli Nevzat Özyavuzer Çöp Kamyonu Ezdi. 05:14
Engelli Nevzat Özyavuzer Çöp Kamyonu Ezdi. 309 izlenme - 5 yıl önce tekerlekli sandalyedeki engelli Nevzat ÖZYAVUZER çöp kamyonunun altında kaldı. 2005 yılında engelli biraylere binalarin ve çevrelerinin uygun hale getirilmesine ilgili yasa yürürleğe girmesi gereken yasanın 2012 tarihine kadar kamu alanlarının yasaya göre düzenlenmesi gerektigi bu yasanın 2015 tarihine ertelendi şimdi nevzat özyavuzer gibi tekerlekli sandalye kullananlar mı suçlu ? çöp kamyonu şöföru mu suçlu ?
Dunden Bugune Emre Uzuner 23:53
Dunden Bugune Emre Uzuner 324 izlenme - 7 yıl önce super sarkılar alısan benım askım ben hepsenı dusunurum tanrım ısın karaca ruzgar aldım sefa topsakalve sabıka demet akalın
Kaan Uzuner feat. Şeydanur Yılmaz - Sonbahar 04:04
Kaan Uzuner feat. Şeydanur Yılmaz - Sonbahar 115 izlenme - 2 yıl önce Kaan Uzuner feat. Şeydanur Yılmaz - Sonbahar Şarkı Sözleri: Son hevesim dibinde kalmış çay gibi tatsız Gün batıyor biraz daha umutsuz ve amaçsız Sonbaharı beklerken aaahaah Ben yaprak döküyorum Mevsimler gibi ömrüm yıpranmış avuçlarım Ayaklar altında kalmış hüzünlü yarınlarım Alnımda yorgun izler sanma ki alın yazım Yağmurlar kadar ıslak sabah uyanışlarım Sonbaharı beklerken aaahaah Ben yaprak döküyorum
Tatlıses 03:48
Tatlıses 329 izlenme - 9 yıl önce resımlerımden olusan semame
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 109. Bölüm İlk Sahne 10:04
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 109. Bölüm İlk Sahne 240 izlenme - 5 yıl önce Tuğrul Cemile'yi Mete ile buluşturur. Arif Halit'i bulur ve Osman için görüşür.
Konya'nın Karaman Kazası ve Gelişen Olaylar 01:25
Konya'nın Karaman Kazası ve Gelişen Olaylar 158 izlenme - 3 yıl önce Kandemir Konduk komedisi olan bu tiyatro gösterisinden küçük bir kesit. mikrofonları gafur uzunere bırakıyoruz o da kendini kaybediyor ve saatine bakmayı da ihmal edıyor haylaz öğrenci.
Kaan Uzuner - Çıldırmışız Resmen 03:42
Kaan Uzuner - Çıldırmışız Resmen 13 izlenme - 5 ay önce Kaan Uzuner'in, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan "İki Seçeneğin Var" albümünde yer alan "Çıldırmışız Resmen" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Kaan Uzuner Düzenleme: Kaan Uzuner Yönetmen: Şebnem Modiri, Y. Emre Şahin "Çıldırmışız Resmen" şarkı sözleri ile Ne kadar masum görünüyor Buradan sana bakılınca İçinde yaşam var sanırsın olanlar sadece karmaşa Gerek yok hiç düşünmeye Sen zaten iyisini bilirsin Aklın başından uçup gitmiş Gerisini sen halledersin Bir baksana hayata kaç yenildik Kaç kere eğildik Bir baksana hayata kaç kez yenildik Kaç kere eğildik Çıldırmışız resmen Zamanı geriye almışım Tüm olaylar zinciri yeniden Kalbime nasıl saplanmış Acım geçmiyor tenimden İstediğin kadar reddet Bu tende hala saklasın Ben iyi bir adamım bilirsin Dilediğin zaman ararsın Bir baksana hayata kaç yenildik Kaç kere eğildik Bir baksana hayata kaç kez yenildik Kaç kere eğildik Çıldırmışız resmen
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 111.Bölüm Başlangıç 06:41
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 111.Bölüm Başlangıç 149 izlenme - 5 yıl önce Öyle Bir Geçer Zaman Ki 111.Bölüm Başlangıç
Sanatçılardan Mesaj Var - 13 Şubat'ta Boykota Ben de Destek Veriyorum 01:29
Sanatçılardan Mesaj Var - 13 Şubat'ta Boykota Ben de Destek Veriyorum 78 izlenme - 3 yıl önce AKP'nin asimilasyoncu, dinci zorlamalarına karşı 13 Şubat'ta boykottayız. Destek veren sanatçılar da video çekmiş. İzliyoruz.
Grup Atlantik Güzel Şilemdeyim - Gezelim Tozalım 03:43
Grup Atlantik Güzel Şilemdeyim - Gezelim Tozalım 94 izlenme - 3 yıl önce Gafur Uzuner, Türkiye'nin her yerini karış karış geziyor, samimi sohbetiyle yurdumuzun sıcak insanlarını sizlerle buluşturuyor. Gün ışığına çıkmamış yemek tarifleri ve keşfedilmemiş mekanlar, yöre yöre ekranlara geliyor.Gafur Uzuner'in oynamasını ilk defa gördüm bu programda ama güzel söylemişler ve karşınızda Gezelim Tozalım Programı ve Grup Atlantik..
mahşer'i isyan---kardesim için 01:15
mahşer'i isyan---kardesim için 97 izlenme - 7 yıl önce mahşer'i isyan---kardesim için kardesime rapımdır
10:25
"Toprak" / Buket Uzuner 33 izlenme - 3 yıl önce CNN TÜRK’ün klasikleşen programlarından "Afiş"te Nefise Karatay, kültür sanat dünyasının nabzını tutuyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Bedelinin Başkalarının Ödemesine İzin Vermem (öyle Bir Geçer Zaman Ki) 04:22
Bedelinin Başkalarının Ödemesine İzin Vermem (öyle Bir Geçer Zaman Ki) 77 izlenme - 5 yıl önce Halit Mitat'ı vurduğunu itiraf eder ve teslim olacağını söyler.
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 110.Bölüm Fragmanı 00:45
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 110.Bölüm Fragmanı 94 izlenme - 5 yıl önce Öyle Bir Geçer Zaman Ki 110 Bölüm Fragmanı (9.Nisan 2013) Bölüm Özeti: Mete serbest kalıyor, Arif vuruluyor! Halit suçunu itiraf ediyor ve Mete serbest kalıyor. Askerlerden kaçan Arif’in ise, vurulup, öldüğü haberi geliyor. Halit suçunu itiraf ediyor ve Mete serbest kalıyor. Askerlerden kaçan Arif’in ise, vurulup, öldüğü haberi geliyor. Askerler tarafından dönüşü olmayan bir yere götürülen Arif, kaçmaya kalkışır. Ancak çok geçmeden vurulur. Arif’ten haber almaya çalışan Cemile, bir yandan da Mete’yi bir an önce çıkartmak için uğraşır. Bu sırada Arif’in vurulup, öldüğü haberi gelir. Cemile morga girip onu görmek ister. Ancak askerler Arif’in cenazesini vermeye yanaşmazlar. Soner’in kendisine söyledikleri karşısında çok bozulan Bahar, onu aerobik dersinde görünce iyice şaşırır. Zorla derse katılan Soner çıkışta da ona bir tuzak kurar. Deniz’in Bahar’ı bırakmayacağını bildiği için Süleyman’dan önce kendisini eve bırakmasını ister. Bahar’ın kendisine niye bu kadar kızdığını anlamayan Soner’in, ona başka bir sürprizi daha vardır. Halit, suçunu itiraf eder. Mete’nin çıkması an meselesidir. Carolin ile Hakan sık sık buluşmaktadır. Zehra’nın okulundan dönen Berrin, ikisini birlikte görünce, üstelik de samimi görünce sinirlerine hakim olamaz. İbo ve Kemal’den Carolin’i uzak tutmamak için Ekrem ile konuşan Neriman’ın ziyaretçisi vardır. Carolin ile Neriman arasında fena kavga çıkar. Mete’nin çıkışı için büyük hazırlık yapılır. Özellikle de Ayça çok heyecanlıdır. Fakat Mete, eski Mete değildir. Bütün aile ne yapacağını şaşırır. Cemile tam kurtulduğunu düşünürken, Tuğrul’dan beklenmedik bir telefon gelir.
Mete Tuğrulun saatini araştırıyor (Öyle Bir Geçer Zaman Ki) 01:27
Mete Tuğrulun saatini araştırıyor (Öyle Bir Geçer Zaman Ki) 66 izlenme - 5 yıl önce Tuğrulun saatindeki taşı alan mete saatin aynısından arar..