Hoşgeldiniz!

uzunyol

Türkan Şoray'ın Zor Anları 02:20
Türkan Şoray'ın Zor Anları 62.962 izlenme - 5 yıl önce 50. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin ödülleri düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Törende en iyi erkek oyuncu ödülünü "Uzun Yol" filmindeki rolüyle Hakan Yufkacıgil alırken, Yufkacıgil'in ödülü Jüri Başkanı Türkan Şoray tarafından verildi. Ödülü açıklamak üzere sahneye davet edilen Türkan Şoray, basamakları sunucuların desteğiyle güçlükle çıkınca, seyirciden özür diledi. Salonda bulunan tüm sinemavseverleri meslektaşlarını ve genç sinemacıları sevgiyle kucakladığını söyleyen Türkan Şoray'ın aşırı heyecanlı olduğu dikkat çekti. Dizlerinde rahatsızlık bulunduğunu söyleyen Türkan Şoray, "Açıklamayayım ne olduğunu.Hoş bir görüntü olmadı. Özür dilerim" dedi. Otururken kendi kendine, 'Biraz sonra sahneye davet edileceksin, bomba gibi yürü' dediğini söyleyen Türk sinemasının Sultanı, "Tam tersi oldu.Ama tedavi görüyorum" diye konuştu. Konuşmasında bu yıl yarışmada izledikleri 10 filmden 5 tanesinin genç sinemacılara ait olduğunu söyleyen Şoray, "Hassasiyetimizle tüm jürideki arkadaşlarımla çok çok düşünerek, en güzelini seçmek istedik. Benim gönlümden bütün genç sinemacı arkadaşlarıma ödül vermekti. Bu yıl ödül alamazlarsa mutlaka önümüzdeki sene için onlara bu itici güç olacaktır.Yolları açık olsun" dedi. Heyecandan kelime bulmakta zorlanınca salon Türkan Şoray'a alkışlarla destek verdi. Heyecanını, sahneye çıkarken yaşadığı zorluğun oluşturduğu moral bozukluğuna bağlayarak, "Moral bozukluğu devam ediyor herhalde" diyen Şoray, 50. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde en iyi erkek oyuncu ödülünü 'Uzun Yol' filmindeki performansıyla alan Hakan Yufkacıgil'i sahneye davet ederek ödülünü verdi.
Mine Uzunyol Parasal Gevşeme Periscope Yayını 24 03 2016 00:59
Mine Uzunyol Parasal Gevşeme Periscope Yayını 24 03 2016 1.851 izlenme - 2 yıl önce Mine Uzunyol Parasal Gevşeme Periscope Yayını 24 03 2016 www.kirmiziturk.com.tr
Kurtlar Vadisi Pusu - Uzunyol klip 03:52
Kurtlar Vadisi Pusu - Uzunyol klip 5.807 izlenme - 5 yıl önce Kurtlar Vadisi Pusu Uzunyol klip
İzmir Dönüşü. 01:28
İzmir Dönüşü. 1.022 izlenme - 10 yıl önce gündoğdu mitingden dönüş..büyük patron(hocam) direksiyonda.manisa akhisardaki otobüs kazası mevkii..
manzara 02:20
manzara 170 izlenme - 8 yıl önce egridir gölü
Araç Kiralamak|| Opel İnsignia Grandsport Uzun Yol Testi 23:00
Araç Kiralamak|| Opel İnsignia Grandsport Uzun Yol Testi 24 izlenme - 6 ay önce instagram.com/muharremgokce05 Yeni İnsignia Grandsport ile 1500 km yol yaptım. Uzun yol tüketimi ve kullanım rahatlığından tutun performansına kadar birçok noktaya sizler için değindim. Ayrıca araç kiralamada süreç nasıl işliyor hep beraber görelim. Herkese iyi seyirler.
Uzunyol 02:21
Uzunyol 92 izlenme - 5 yıl önce Uzunyol
Yemli Uzunyol - Aşk Nedir - 2012 (Şiir) 03:27
Yemli Uzunyol - Aşk Nedir - 2012 (Şiir) 90 izlenme - 6 yıl önce Aşk nedir aşk var mıdır aşk hissedilir mi diye sorar bazen insanAşkı hissedemezsin gerçek aşkı tatmadıysan Aşk iki kişilik bir sevda oyunudur Bu oyunda oynayamazsın Gerçek sevene rastlamadıysan Aşk hayaller kurup o hayallerden bir yuva yapmaktır Bu yuvaya giremezsin hayalleri yıkıyorsan Aşk üç harften oluşan ve bünyesinde mutluluğu huzuru tüm güzellikleri barındıran bir dünyadır Bu dünyada yer alamazsın sevmeyi bilmiyorsan Aşk tek hecelik koca bir hayattır Bu hayatı yaşayamazsın Aşkı tek gecelik ve bir anlık zevk sanarsın..