Hoşgeldiniz!

uzuv

Doku Parçası Toplayan Ankaralılar! 03:05
Doku Parçası Toplayan Ankaralılar! 7.406 izlenme - 2 yıl önce Olayın üzerinden 3 gün geçti ama apar topar trafiğe ve yaya geçişine açılan bölgede halen doku parçaları,uzuvlar ve kısmen yanmış deliller var.Haliyle vatandaşlar olsun haberciler olsun bulup bulup polisi bilgilendiriyor.Bir Ankaralı sade vatandaş olarak bende merak ediyorum ihmal mi var?Hayır yok yahu.Çünkü olayların öncesinde ihmallerin önüne geçmek,her türlü saldırıya hazırlıklı olmak,bazı olasılıkları öngörmek,bazı tehlikeleri sezmek,önceden hareket etmek,tedbir almak belirli oranda zeka gerektirir bilmem anlatabildim mi...
Cübbeli Cübbeli Deyip Uzvuna Üflemek 00:57
Cübbeli Cübbeli Deyip Uzvuna Üflemek 7.279 izlenme - 2 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca'nın "Her bir uzuv için şifa ayetleri" isimli kitabında -cinsel güç arttırmak için okunacak ayetin- de yer alması nedeniyle, Oktan Keleş'in "ben uzvuma Cübbeli cübbeli diyerek üflesem hoş olur mu" diyerek cevap vermesi ve Cübbeli Hoca'nın da o cevaba itirazı. Sizlerle efendim.
Tek Uzuv ile Klip Çekmek 4 - Madalina 03:53
Tek Uzuv ile Klip Çekmek 4 - Madalina 903 izlenme - 2 yıl önce Artık madalina'yı tanımayanımız yok malumunuzdur. Severek kendisini takip ediyoruz. Şimdi bizlele farklı bir uzuvu ve elinde sigarası ile çektiği dehşet bir klip geliyor. Yok yok böyle olmuyor, ülke çok karışık zaten, ben romanyaya gideceğim. Bu arada elbisesi çok güzel lan. NOT: Şarkının adı => Madalina - Asa-mi doresc dragostea
UZUV KOPMASINDA İLKYARDIM 00:42
UZUV KOPMASINDA İLKYARDIM 1.633 izlenme - 3 yıl önce İlkyardım bireylerin sağlıklarını geri kazanmalarındaki ilk adımdır. Uzuv Kopmasında İlkyardım nasıl yapılmalıdır? Bu kısa video ile Türk Kızılayı ilkyardım uzmanlarından uzuv kopması durumlarında ne yapmak gerektiğini öğreneceksiniz.
Suriyeli A Takımı 02:00
Suriyeli A Takımı 946 izlenme - 3 yıl önce Suriyeli direnişçilerden ilginç görüntüler eşliğinde Suriye'nin A Takımı'nı izliyoruz.
Yaş Yetmiş İş Bitmemiş! (+18) 03:05
Yaş Yetmiş İş Bitmemiş! (+18) 1.399 izlenme - 3 yıl önce Erojen bölgede el yordamıyla seyreden Süper Dede Aragones'e dair Telegol ahalisin ilginç yorumları. "-kalktı, -ne kalktı ya?, -kaldır ayağa, -kalkıyo bak"
Organ Ve Uzuv Nakli Caiz Midir? - A Metin Saruhan 03:42
Organ Ve Uzuv Nakli Caiz Midir? - A Metin Saruhan 87 izlenme - 4 yıl önce Canlı yayın sohbetlerimiz Salı ve Cumartesi akşamları: Saat (TR) 21.00 - 22.30 arasıdır. . http://www.asr-isaadet.com
Her Uzvuyla Enstruman Çalan Adam 03:03
Her Uzvuyla Enstruman Çalan Adam 34 izlenme - 2 yıl önce Başlıktan da belli olacağı üzere birçok uzvuyla hemde aynı anda müzik yapabilen bir adamı izleyeceğiz şimdi. Aslında çok kelime kalabalığı yapmaya gerek yok. Yorumlar daha okunası olacaktır şüphesiz. İzliyoruz Efenim..
engelsiz yaşam 07:57
engelsiz yaşam 72 izlenme - 6 yıl önce engelsiz yaşam
İslam Hukukunda Ceza Olarak İnsanların Uzuvları Kesilir Mi? 09:25
İslam Hukukunda Ceza Olarak İnsanların Uzuvları Kesilir Mi? 3 izlenme - 5 ay önce
Tanrı uzvu kesilenlere neden yardım etmez ? 01:08
Tanrı uzvu kesilenlere neden yardım etmez ? 0 izlenme - 1 yıl önce Tanrı uzvu kesilenlere neden yardım etmez ? Bilim yardım ederken, din adına uzuvlar kesiliyor, insan hayatları söndürülüyor.