Hoşgeldiniz!

v for vendetta

V For Vendetta Fragmanı HD 02:28
V For Vendetta Fragmanı HD 87.687 izlenme - 5 yıl önce V olarak bilinen maskeli bir adam, geleceğin totaliter rejimle yönetilen İngilteresi'nde korkuyla sindirilmiş halkına egemenliği geri verebilmek için şiddete başvuran biridir. V İngiltere halkını, kendisiyle Guy Fawkes günü olan 5 Kasım’da Parlamento’nun çevresinde buluşmaya davet eder. Vizyon Tarihi 31 Mart 2006
V For Vendetta  2 Fragman 02:30
V For Vendetta 2 Fragman 66.345 izlenme - 4 yıl önce V For Vendetta 2 Fragman Film 2020 yılında ve İngiltere’de geçiyor. Ülke, son derece baskıcı bir toplum düzenini yaşamaktadır. Türlü yasaklar ve engellerle idare edilen halk, şiddet yanlısı bir konuma gelmiştir. Bu kargaşanın orta yerinde görünen gizemli V, belaya bulaşmış masum bir kadın olan Evey’i kurtarır. Ancak bu kurtarış, tam da ulusun kurtuluşunu temsil eder çünkü onun davranışı aslında toplumun uyanışını tetikleyen ve başkaldırıyı başlatan unsurdur. Tam da bu sebeple artık insanlık adına bir ayaklanma zamanıdır. Alan Moore’un romanından uyarlanan film, son derece epik bir hikayedir.
V For Vendetta Maskesi İle İstanbul'da Yapılan Hırsızlık 00:59
V For Vendetta Maskesi İle İstanbul'da Yapılan Hırsızlık 3.204 izlenme - 8 ay önce İstanbul Beylikdüzü ve Büyükçekmece’de bir marketi ve sigara dağıtım aracını "V for Vendetta" maskesi takarak pompalı tüfekle soydukları öne sürülen 3 şüpheli yakalandı.
V For Vendetta 04:49
V For Vendetta 11.658 izlenme - 8 yıl önce V For Vendetta " Fragman Music
Tchaikovsky - 1812 Uvertürü 15:08
Tchaikovsky - 1812 Uvertürü 2.697 izlenme - 3 yıl önce Tchaikovsky beğenmediği, para için bestelediği söylenilen belki dünyada ki en meşhur Tchaikovsky bestesi. Beste bir savaşı, Napolyon liderliğinde Fransa'nın, Rus topraklarındaki büyük hezimetini anlatır. 1812 yılındaki bu dönüm noktası Ruslar için büyük zaferdir ve Tchaikovsky bu eserle bu büyük zaferi kutlar. Eserde yer alan çan, top sesleri savaşı en güzel şekilde tasvir etmektedir. Eser top atışlarıyla sonlanmaktadır. Eser V for Vendetta filminde kullanılmış ve güzel bir iz bırakmıştır. Ayrıca Risk oyununun ana menü müziği bu bestedir.
v for vendetta fragmanı 8 00:34
v for vendetta fragmanı 8 3.649 izlenme - 7 yıl önce v olarak bilinen maskeli bir adam geleceğin totaliter rejimle yönetilen ingilteresi'nde korkuyla sindirilmiş halkına egemenliği geri verebilmek için şiddete başvuran biridir. v ingiltere halkını kendisiyle guy fawkes günü olan 5 kasımda parlamentonun çevresinde buluşmaya davet eder.
V for Vendetta - V'nin Konuşma Sahnesi 03:06
V for Vendetta - V'nin Konuşma Sahnesi 2.379 izlenme - 4 yıl önce Remember Remember The 5th Of November... V For Vendetta Filminden V'nin Konuşma Sahnesi.
V for Vendetta Filminin Unutulmaz Sahnesi 03:12
V for Vendetta Filminin Unutulmaz Sahnesi 1.899 izlenme - 5 yıl önce V for Vendetta Dizisinin Unutulmaz Son Sahnesini bir kez daha yayınlamak istedim..
V For Vendetta Unutulmaz Reyiz 03:12
V For Vendetta Unutulmaz Reyiz 1.392 izlenme - 5 yıl önce V For Vendetta Unutulmaz Reyiz
V For Vendetta Maskeli Gencin Omegle Chat Macerası (Küfür İçerir) 16:15
V For Vendetta Maskeli Gencin Omegle Chat Macerası (Küfür İçerir) 784 izlenme - 3 yıl önce Liseli Türk genci V For Vendetta maskesiyle Omegle'de fırtınalar estiriyor. Facebook sayfasından yeni videolarına ulaşabilirsiniz. http://www.facebook.com/cccOmegleccc.Muaksu
Herr Mannelig  (Gavurun Türküsü/ Kuzey Avrupa Halk Şarkısı) 04:52
Herr Mannelig (Gavurun Türküsü/ Kuzey Avrupa Halk Şarkısı) 681 izlenme - 3 yıl önce Eski türkülerin coverını yapan yurdum rockçısına, popçusuna ders niyetine dinletilmeli elin adamı yapıyor işte. 4s kuralının hayatın en değişmez gerçeklerinden biri olduğunu anlatan bu İsveç türküsünde herr mannelige kalbini açan troll kızının yaşadığı hayal/hayat kırıklığı anlatılmakta. Keskin bıçak olmaktan yorulmuş alelade bir meyve bıçağı olmanın dinginliğiyle yaşamanın nasıl olduğunu merak eden, hep merak edecek olan tüm troller içindir bu şarkı ve evet v for vendettanın soundtracki gibi dinlenirse tadından yenmez. Şarkının sözlerinin edinilip, okunulmasını şiddetle tavsiye ederim..
Pepee For Vendetta 06:39
Pepee For Vendetta 782 izlenme - 3 yıl önce Çoluk çocuğun yeni sevgilisi(?) Pepee, ormandaki kötü gidişe bir dur demeye karar verir ve V maskesi takarak ortalıkta dolanmaya başlar. V for Vendetta filmini çoook yanlış anlayan çizgi film senaristlerinin ellerinde minimal bir V'ye dönüşen Pepee elinde meyve bıçağıyla zürafaya ve köpeğe savaş açar. Nihayetinde kazanan yine dostluk ve halay olur.
2. fa - amerika birleşik devletleri - v for vendet 02:23
2. fa - amerika birleşik devletleri - v for vendet 1.411 izlenme - 9 yıl önce 2. fragman awards - amerika birlekşik devletleri - v for vendetta
V For Vendetta Anarşizm 06:29
V For Vendetta Anarşizm 797 izlenme - 5 yıl önce V For Vendetta Anarşizm
V For Vendetta Hacker Clan 00:09
V For Vendetta Hacker Clan 944 izlenme - 9 yıl önce v for vendetta hacker clan
V For Vendetta - Fragman (2005) 03:01
V For Vendetta - Fragman (2005) 518 izlenme - 3 yıl önce Remember, remember, the fifth of november! (Hatırla, 5 Kasımı hatırla!) sloganı ve gerçekleştirdiği eylemler yönetimi ve halkı hareketlendirir. (5 Kasım 1605; Guy Fawkes'un İngiliz Parlamento Sarayını havaya uçurma girişiminin tarihidir.) Sadece kapalı devre TV yayını yapılan İngiltere'de yayıncı kuruluşu basar ve bir sonraki sene 5 Kasım'da her şeyin değişeceğini ve onun gibi düşünen herkesin sonraki sene 5 Kasım'da Parlemento Binası'nın önünde toplanmasını ister. Filmde bir yandan bir sene içinde halkın uyanışına, yönetimin gerildikçe baskıyı arttırmasına, özgürlük için gerekli temellerin atılmasına, dedektif Finch'in (Stephen Rea) V'nin ve despot rejimin sırlarını araştırmasına, diktatörlüğün doğuşu ve gelişmesine tanık olurken; diğer yandan Evey'in V'yi ve kendini tanıması, yönetimin kişisel yaşama saldırısı, özgürlüklerin korkulara kurban edilmesi anlatılmaktadır. Filmin sonunda halk değişime hazırdır, diktatörü devirmek ve parlamentonun havaya uçmasını izlemek için suratlarındaki Fawkes maskelerine rağmen (ki o maskeleri tüm İngiliz halkına V yollamıştır), 4 Kasım geceyarısı parlementoya doğru önlerindeki askerlerden oluşmuş barikatı aşarak yürürler.Aynı anda V intikamını diktatörden, Adam Sutler'den (John Hurt), alır; ölümcül yaralarla Evey'e döner birbirlerine aşklarını ilan ederler. V, Evey'in kollarında ölür. Dedektif Finch, patlayıcı dolu metro vagonuna konmuş V'nin cenazesine ve vagonları harekete geçirmek üzere olan Evey'e ulaşır.Silahını doğrultur ama Evey'in sözlerinden etkilenir ve silahını indirir. Film parlamento binasının havaya uçurulması ile sona erer. Filmde Londradaki iki anıt bina havaya uçurulur; filmin başında Londra Ağır Ceza Mahkemesi ve sonunda Westminister Sarayı, Çaykovski'nin 1812 Uvertürü eşliğinde yerle bir olur. Film boyunca V maskesini sadece bir kez, ağlamak için çıkarır, bu sahnede de yüzü değil maske görünmüştür. Bu sahnede sürekli gülümseyen maske altında acı çeken ve ağlayan devrimci ve aşık karakter yattığı ironisi çok güzel vurgulanmıştır. Filmde V'nin yüzü hiç görülmez. V olarak bilinen maskeli bir adam, geleceğin totaliter rejimle yönetilen İngilteresi'nde korkuyla sindirilmiş halkına egemenliği geri verebilmek için şiddete başvuran biridir. V İngiltere halkını, kendisiyle Guy Fawkes günü olan 5 Kasım’da Parlamento’nun çevresinde buluşmaya davet eder.
Omegle Vol [39] - Yellow Claw & Boracay Boracay & Kamelia   {M.U.A} 21:31
Omegle Vol [39] - Yellow Claw & Boracay Boracay & Kamelia {M.U.A} 474 izlenme - 4 yıl önce OGULCAN TURAN URUN | Abone Olunuz. | Daha Fazlası Tıkla: http://link.tl/hB5b https://www.facebook.com/evinfeymii https://twitter.com/dedemdefame http://instagram.com/evinfeymii https://www.facebook.com/evinfeymii
V For Vendetta Trailer HD 03:01
V For Vendetta Trailer HD 177 izlenme - 2 yıl önce V for vendetta - {orjinalisim} - Türkçe Dublajlı İmdb’de en iyi filmler arasında girmeyi başaran mükemmel bir yapım. V adındaki çılgın maskeli bir adamın hükümetin rejimine karşı verdiği mücadele anlatılıyor. İyi seyirler.. iyi seyirler www.dizifilmarsivi.com V for vendetta Filmi için yorum yazmayı unutmayın Dizifilmarsivi iyi Seyirler Diler Filmi izlemek için; http://www.dizifilmarsivi.com/v-for-vendetta-filmi-full-izle-turkce-dublaj.html
V For Vendetta Hikaye Sahnesi (Başkan Sutler ve Türkiye'deki Olayların Benzerliği) 03:41
V For Vendetta Hikaye Sahnesi (Başkan Sutler ve Türkiye'deki Olayların Benzerliği) 227 izlenme - 3 yıl önce V for Vendetta filminde bana ilginç gelen bir sahne.Filmde birçok konuda ince alt mesajlar var ama apaçık bir şekilde verilen ise günümüzde ülkemizde olan bir durumla benzerlik göstermesi; başkan, seçilme şekli, özgürlüklerin kısıtlanması,insani seçimlere tahammülsüzlük ve demokrasi! Hala izlemeyen varsa mutlaka izlesin başka toplumsal konular ve fantastikliği bir kenara bugün bizi yönetenlere ithaf olur nitelikte.
V For Vendetta Kavga Sahnesi 03:42
V For Vendetta Kavga Sahnesi 375 izlenme - 4 yıl önce "Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. " — V (Vendetta)
V For Vendetta - Fikirlere Kurşun İşlemez 03:19
V For Vendetta - Fikirlere Kurşun İşlemez 309 izlenme - 3 yıl önce Öncelikle film hakkında kısa bir hatırlatma yapalım. Film 2020 yılında ve İngiltere’de geçiyor. Ülke, son derece baskıcı bir toplum düzenini yaşamaktadır. Türlü yasaklar ve engellerle idare edilen halk, şiddet yanlısı bir konuma gelmiştir. Tam da bu sebeple artık insanlık adına bir ayaklanma zamanıdır. Ve filmin en can alıcı sahnesinde herkesin duyduğu "Fikirlere Kurşun İşlemez"i duyuyoruz. Ek olarak facebook,twitter ve bilimum sosyal paylaşım mecralarında, her türlü forum sitelerinde "V" avatarları kullanmak,onun sözlerini sağ sola yazmak, V maskeleri takmak bana son derece itici ve anlamsız geliyor bunu belirtmek isterim. İzlemeyen kalmadı bu filmi ve "sadece ben izledim lan" triplerinde her izleyenin bir benimseyişi var,vurgulama istediği var. Düşünce,kavram ve mantaliteden çok sembollere önem vermemizin somut bir örneği aslında...
Rammstein  Rammlied 05:20
Rammstein Rammlied 637 izlenme - 7 yıl önce "insanlar devletlerinden korkmamalı devletler insanlarından korkmalı"video v for vendetta müzik rammstein - rammlied by mahoo
V For Vendetta Mask Dance # İnci 04:19
V For Vendetta Mask Dance # İnci 340 izlenme - 4 yıl önce V For Vendetta V For Vendetta Mask Dance # İnci En eğlenceli videolar bu kanalda!
V For Vendetta Fighting Scene 03:42
V For Vendetta Fighting Scene 207 izlenme - 4 yıl önce V For Vendetta Fighting Scene
V For Vendetta Tanrı İşini Rastlantıya Bırakmaz 01:53
V For Vendetta Tanrı İşini Rastlantıya Bırakmaz 363 izlenme - 5 yıl önce V for Vendetta Tanrı işini rastlantıya bırakmaz
V for Vendetta 01:53
V for Vendetta "Tanrı işini rastlantıya bırakmaz" 224 izlenme - 5 yıl önce V for Vendetta "Tanrı işini rastlantıya bırakmaz"
İlkokulluların V For Vendetta İle İmtihanı 00:47
İlkokulluların V For Vendetta İle İmtihanı 150 izlenme - 3 yıl önce V, Saw hepsi birbirine karismis. ayrica o kadar gerçekciki en sonda ki bıçağı bana attı sandım. bide oyuncu tanıtımındaki en sondaki çocuğun soyadını keranacıoğulları diye okudum
V For Vendetta Soundtrack - I Found A Reason - Cat Power 02:02
V For Vendetta Soundtrack - I Found A Reason - Cat Power 365 izlenme - 4 yıl önce Music From The 2006 Motion Picture Soundtrack Starring Natalie Portman And Hugo Weaving. I Do Not Own Any Of The Rıghts To Thıs Musıc. No Copyrıght Infrıngem...
V For Vendetta Soundtrack (Cry Me A River) 02:58
V For Vendetta Soundtrack (Cry Me A River) 161 izlenme - 3 yıl önce Evey'nin V'den yüz bulup mekana kafasına göre girip yine aynı mekandan kafasına göre çıkması yetmez gibi bir de misafirlikte ev sahibinin eşyaları karıştırılmaz kaidesiden bihabermişçesine müzik setini ferda anıl yarkın var mı acaba diye kurcalarken birden karşısına çıkan parçadır. Akabinde sinire kesen V kontr atağa geçer would you dance with me der ve olaylar gelişir. Eseri seslendiren julie london hanım efendidir.
V For Vendetta | Türk Milleti İçin 06:59
V For Vendetta | Türk Milleti İçin 244 izlenme - 5 yıl önce V For Vendetta | Türk Milleti İçin