Hoşgeldiniz!

vaat

Açık Sözlü Köy Muhtarı 06:38
Açık Sözlü Köy Muhtarı 3.574 izlenme - 3 ay önce Tokat Yeşilyurt Sekücek Köyü muhtarı röportaj sırasında vaatlerinden bahsetmiş ama açık yüreklilikle de hiç birini yapamadığını söylemiş. :) Seçimi 20 oyla kazanmış ama pek hayırlı olmamış anlaşılan :)
Genel Sağlık Sigortası Primlerine Yüzde 30 Zam Gelmesi 01:58
Genel Sağlık Sigortası Primlerine Yüzde 30 Zam Gelmesi 3.882 izlenme - 2 yıl önce AKPnin seçimden önceki vaatlerinde borçlarını silmeyi, kaldırmayı vaat edip seçimden sonraki kısa vadeli eylem planında sileceğini söylediği GSS prim borçlarına yüzde 30 zam geldi. artık almadığınız sağlık hizmeti için daha fazla borçlusunuz.Teşekkürler AK PARTİ
Evlenme Vaadiyle Kandıran Adamı Perişan Etti 00:32
Evlenme Vaadiyle Kandıran Adamı Perişan Etti 1.203 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'ın Madya Pradeş eyaletine bağlı Indore kentinde resepsiyonda çalışan genç bir kadın kendisini evlenme vaadiyle kandırarak ilişkiye giren doktoru evire çevire dövdü.
Tansu Çiller Tanıtım Filmi - Haydi Türkiyem İleri 04:33
Tansu Çiller Tanıtım Filmi - Haydi Türkiyem İleri 1.468 izlenme - 2 yıl önce Kıratın dişi süvarisi, gençlerin anası, seçmenin bacısı, seçim vaatlerinin efsane ismi Çiller'in gençliğe vaatleri, dönem teknolojisi ve efektleri ile birleşiyor. Benzer içerikler için; http://alkislarlayasiyorum.com/?page=search&search_keyword=seçim
Müslüman Erkeklerin Cennetteki Seks Hayatı 05:15
Müslüman Erkeklerin Cennetteki Seks Hayatı 1.492 izlenme - 3 yıl önce Evet beyler Cennet'e alımlar başlamıştır. Vaatler büyük bence kaçırmayın ibadet edin.
sınıf başkanlığı vaatleri 01:22
sınıf başkanlığı vaatleri 2.294 izlenme - 8 yıl önce günümüzdeki sınıf başkanığı vatleri
Müslüman Erkeklerin Cennetteki Seks Hayatı 05:15
Müslüman Erkeklerin Cennetteki Seks Hayatı 817 izlenme - 3 yıl önce Evet beyler Cennet'e alımlar başlamıştır. Vaatler büyük bence kaçırmayın ibadet edin.
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Seçim Vaatleri 04:14
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Seçim Vaatleri 366 izlenme - 2 yıl önce Haftalardır 19 Nisan 2015'e dikkat çeken Kemal Kılıçdaroğlu'nun bugün itibari ile vermiş olduğu seçim vaatleri...
Seçimlere Katılacak Olsanız Vaatleriniz Neler Olurdu? - Sokak Röportajı 01:48
Seçimlere Katılacak Olsanız Vaatleriniz Neler Olurdu? - Sokak Röportajı 427 izlenme - 2 yıl önce Seçim dönemi yaklaşırken parti liderlerinin vaatleri çok konuşuluyor. Acaba halkımız seçimlere katılacak olsa ne gibi vaatlerde bulunurdu?
Siyasetçiden Hindilere Vaatler 00:27
Siyasetçiden Hindilere Vaatler 854 izlenme - 9 yıl önce siyasetçiden hindilere vaatler çooook komik
Suriyelilere Gidin Kardeşim Ülkenize Diyeceğiz 02:07
Suriyelilere Gidin Kardeşim Ülkenize Diyeceğiz 231 izlenme - 2 yıl önce izlerken "hah bana böyle şeylerle gelin" dediğim vaat.ülkenin demografik yapısını, bütçesini bozan, hayat pahalılığı ve işsizliğe yol açan üstüne bir de hepsine birden çalışma izni çıkarılmaya çalışılan suriyeli mülteci sorunu ancak er yada geç gelen herkesin tek bir kişi dahi bırakılmadan geri postalanmasıdır.belki vatandaşlık verirler diyen çadırda tavşan gibi üreyip sayıları şimdiden 100 bini bulan bebekler de dahil... suriyeliler acilen geri gönderilmeli.bu memleketin fazladan elin bölücü bozguncusunu besleyecek ne kaynağı ne de mecburiyeti var.
A Haber'den Muhteşem Bir Belgesel - Unutma! 01:56:52
A Haber'den Muhteşem Bir Belgesel - Unutma! 233 izlenme - 2 yıl önce Uçsuz bucaksız hastane kuyrukları, ölümün kol gezdiği, muayene odaları ve pislik ve kan ve gözyaşı. Unutma! Unutma ki bir daha yaşanmasın!
Zekeriya Beyaz 02:37
Zekeriya Beyaz 384 izlenme - 8 yıl önce
Hindilere Vaadeler 00:27
Hindilere Vaadeler 390 izlenme - 9 yıl önce guluguluguluglguguuu
Melih Başkan'ın Dünya'ya Seslenişi 01:12
Melih Başkan'ın Dünya'ya Seslenişi 97 izlenme - 3 yıl önce Melih Başkan, tüm dünyanın dikkatlerini Ankara'nın üzerine çeken o müthiş vaatlerini açıklıyor.
paradise now fragmanı 1 02:29
paradise now fragmanı 1 210 izlenme - 6 yıl önce çocukluk arkadaşı olan genç filistinli khaled ve said tel avivde gerçekleştirilecek bir saldırıda intihar bombacısı olarak görevlendirilirler. aileleriyle vedalaşmadan son bir gece geçirdikten sonra vücutlarına bağlı bombalarla sınıra götürülürler. ama operasyon planlandığı gibi gitmez ve birbirlerinin izin kaybederler. artık tek başlarına kaderleriyle yüzleşmeleri gerekmektedir. nablusta çekilen film umutsuz durumlarda yaşayan insanların sıradan günlerini derin bir içtenlikle anlatıyor. i
Meraklı Mikrofon - Seçimlere Katılsanız Vaatleriniz Neler Olurdu? 01:48
Meraklı Mikrofon - Seçimlere Katılsanız Vaatleriniz Neler Olurdu? 41 izlenme - 2 yıl önce Yaklaşan seçimler öncesinde siyasi partilerin vaatlerini dinledikten sonra bir de sizin vaatlerinizi merak ettik. Meraklı Mikrofon sokağa çıktı ve yine merak ettiği soruyu sordu.Cevaplar arasında en çok bahsedilen konu ise işsizlik oldu. Peki ya siz? Eğer seçimlere katılma şansınız olsaydı vaatleriniz neler olurdu? https://www.youtube.com/watch?v=rwEkd6AkRvI
böyle seçim vaatleri görmediniz 01:55
böyle seçim vaatleri görmediniz 131 izlenme - 6 yıl önce
Hepimizin İlişkinin Başında Ettiği 8 Büyük Vaat 04:27
Hepimizin İlişkinin Başında Ettiği 8 Büyük Vaat 12 izlenme - 6 ay önce Sadece hobi olarak vaat etsek iyi olur. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Taner Yıldız'a Sen Neden Mazotu 1,5 Lira Yapmıyosun Demek 00:55
Taner Yıldız'a Sen Neden Mazotu 1,5 Lira Yapmıyosun Demek 35 izlenme - 2 yıl önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Yozgat'ın Boğazlıyan İlçesi'nde partisinin seçim karargah bürosu ziyaretinde ilginç bir olay yaşadı. Bakan Yıldız, bir partilinin, "Kılıçdaroğlu mazotu 1,5 TL'ye veriyor, siz neden vermiyorsunuz?" sorusu karşısında şaşkınlık yaşadı. amcam taner yıldız dediğin adam soma'da 301 kişiyi öldürüp, sonra işverene maliyet olmasın diye madencilerin canını kurtaracak "yaşam odaları"nı masraflı diye reddeden partinin bakanı.
İngiliz Derin Devleti Erkek ve Kadın Münafıkları Ünlü Yazar Olma Vaadiyle Kandırır 04:39
İngiliz Derin Devleti Erkek ve Kadın Münafıkları Ünlü Yazar Olma Vaadiyle Kandırır 1 izlenme - 1 ay önce İngiliz derin devleti erkek ve kadın münafıkları ünlü yazar olma vaadiyle kandırır.