Hoşgeldiniz!

Vacation Videoları İzle

Katty Perry Sahnede Hayranıyla Öpüştü 02:18
Katty Perry Sahnede Hayranıyla Öpüştü 12.441 izlenme - 5 yıl önce Katty Perry Sahnede Hayranıyla Öpüştü
G.r.l. - Vacation 04:10
G.r.l. - Vacation 2.684 izlenme - 4 yıl önce Download "Vacation" on iTunes: http://smarturl.it/Vacation?IQid=yt Music video by G.R.L. performing Vacation. (C) 2013 Kemosabe Records
Permanent Vacation (1980 - 72 dk) 01:11:52
Permanent Vacation (1980 - 72 dk) 976 izlenme - 2 yıl önce Jim Jarmusch abimizin parayı zar zor denkleştirip çektiği ilk filmidir permanent vacation. kamera milyarlık dünya nüfusundan alelade bir delikanlının peşine kuyruğu gibi yapışır, bizde izleriz. olan biten budur işte. Realiteyi bozacak bir unsur, yaman bir kahraman yoktur. Gerçekliğe el sürmeden, gerçekliğin içinde olagelen sade ve sıkıcı bir filmdir. Sokaklar ve insanlar her zamanki olağanlığını sürdürür. Aslına bakarsanız bu film, New York sokaklarında ruhsuz ve bedensiz bir çift göz olup gezinmek gibidir. Filmde Allie adında bir gencin hayatından ufak bir parça izleriz. Allie bu dünyada yabancıdır, bitimsiz bir tatili yaşayan bir turist gibidir; evi, işi, okulu yoktur, hiçbir yerde temelli değildir; yalnızca gezer, insanları ve sokakları gezer. insanlar bir oda gibidir ona göre, içine girer ve bir parça zaman geçirirsiniz ve sizi başka yerlere sürükleyen o duygu uğradığında gitmenin vakti gelmiştir artık.
christmas vacation 02:19
christmas vacation 1.519 izlenme - 6 yıl önce şimdi noel zamanı. griswoldlar geleneksel aile kutlamaları için hazırlık yapıyorlar. fakat clark karısı ellen ve 2 çocukları için her şey o kadar da kolay değildir. clarkin kötü şansı misafirleri ile devam etmektedir. fakat yakında noelden kazançlı çıkacağına da inanmaktadır.
National Lampoon's Vacation Fragman 01:19
National Lampoon's Vacation Fragman 1.663 izlenme - 4 yıl önce Chicago banliyösünde yaşayan Griswold ailesi tatil için Walley World isimli eğlenci parkına gitmek için Los Angeles' a gitmeye karar verirler. Yolda başlarına gelen bazı olaylar sonrası Kansas' daki kuzenleri Eddie'ye de uğrarlar. Burada yanlarına Edna Teyze dedikleri yaşlı bir bayanı da alırlar. Kadının yolda ölmesi üzerine onu Phoenix' de bırakırlar. Nihayetinde binbir güçlükle parka vardıklarında parkın tadilat nedeni ile kapalı olduğunu görürler. Clark Griswold parkın güvenlik görevlisine zorla tüm eğlence aletlerini çalıştırır. Ancak bir süre sonra tutuklanırlar. Fakat onları bu durumdan park sahibi kurtarır.
european vacation 01:22
european vacation 1.631 izlenme - 6 yıl önce clark eşi ellen ve çocukları audrey ile rusty bir tv yarışmasından avrupa tatili kazanırlar ve böylece bu müthiş komedi başlar. yolculukları boyunca birbirinden talihsiz ve komik olaylar yaşarlar.
G.R.L. - Vacation 04:10
G.R.L. - Vacation 880 izlenme - 4 yıl önce Download "Vacation" on iTunes: http://smarturl.it/Vacation?IQid=yt Music video by G.R.L. performing Vacation. (C) 2013 Kemosabe Records
Quaresma Kadın Pantolunu İle Yakalandı! 01:11
Quaresma Kadın Pantolunu İle Yakalandı! 637 izlenme - 5 yıl önce Yeşil streç pantolonuyla dikkat çeken Quaresma görenleri şaşırttı
johnson family vacation 02:07
johnson family vacation 1.271 izlenme - 6 yıl önce çevresindekilerden biraz farklı johson ailesiyıllık aile toplantılarına katılmak için çıktıkları yolda karşılarına çıkan şok edici engellerden kurtulmaya çalışırlar.yol boyunca psikopat bir kamyon şöförüyle savaşıpvodoo büyüleriyle ilgilenen bir otostopcuyu arabalarına alırlar ve garip bir otelde duşun tehlikelerine maruz kalırlar.
Copacabana Beach'te Kızlarla Nasıl Tanışılır? 01:01
Copacabana Beach'te Kızlarla Nasıl Tanışılır? 231 izlenme - 3 yıl önce Brazilya'nın Copacabana plajında kızlarla tanışmanın nasıl olduğuna bir göz atalım mı???? ..... :)))))))
fraternity vacation 03:13
fraternity vacation 475 izlenme - 8 yıl önce filmin fragmanı
Dokununca Küsen Bitki! 01:01
Dokununca Küsen Bitki! 182 izlenme - 5 yıl önce Bu bitkiye elinizi sürünce neler olacağını tahmin bile edemezsiniz. İyi izleyin! Daha önce böyle bir şey görmediğinize eminiz!
Permanent Vacation (Fragman) 02:15
Permanent Vacation (Fragman) 240 izlenme - 3 yıl önce Jim Jarmusch'un yönettiği ilk uzun metrajlı film olan ve müziklerini de kadim dostu John Lurie ile birlikte kotardığı 1980'in kült yapımlarından Permanent Vacation, o zamanların genç New York'lu portresini tüm gerçekçiliğiyle çizen bir film... Yaşam felsefesini çok erken oluşturmuş ve kendi ayakları üstünde durmaya alışmış bir genç olan Allie, 80'li yılların Manhattan'ında hayatını müzik ve graffiti arasında amaçsızca sürdürmektedir. Sürekli bir işi olmayan, kalıcı ilişkilere giremeyen ve Lower East Side caddelerinden başka kalacak gerçek bir evi olmayan delikanlı, devamlı yeni insanlarla tanışıp oradan oraya sürüklenen gerçek bir 'aylak'tır. Film, kendini "sürekli tatilde olan bir turist" olarak tanıtan Allie'nin yaşamından kısa bir kesiti yansıtır.
Göcek - Gocek Vineyard 06:13
Göcek - Gocek Vineyard 492 izlenme - 8 yıl önce gocek... yeşil ve mavinin tüm tonlarının buluştuğu görülmeye, yaşanmaya ve o tertemiz havasıyla teneffüs edilmeye değer, etrafı adacıklar ve eşsiz koylarla çevrili doğa harikası bir mekan.
Vacation (2015) Fragman 02:33
Vacation (2015) Fragman 80 izlenme - 2 yıl önce Vacation (2015) Fragman Vacation Official Trailer #1 (2015) - Ed Helms, Christina Applegate Movie HD In theaters on July 29 Cast: Ed Helms, Christina Applegate, Leslie Mann, Beverly D’Angelo, Skyler Gisondo, Steele Stebbins, with Chris Hemsworth, and Chevy Chase The next generation of Griswolds is at it again—and on the road for another ill-fated adventure. Following in his father’s footsteps and hoping for some much-needed family bonding, a grown-up Rusty Griswold (Ed Helms) surprises his wife, Debbie (Christina Applegate), and their two sons with a cross-country trip back to America’s “favorite family fun park,” Walley World. The Movieclips Trailers channel is your destination for the hottest new trailers the second they drop. Whether it's the latest studio release, an indie horror flick, an evocative documentary, or that new RomCom you've been waiting for, the Movieclips team is here day and night to make sure all the best new movie trailers are here for you the moment they're released. In addition to being the #1 Movie Trailers Channel on YouTube, we deliver amazing and engaging original videos each week. Watch our exclusive Ultimate Trailers, Showdowns, Instant Trailer Reviews, Monthly MashUps, Movie News, and so much more to keep you in the know. Here at Movieclips, we love movies as much as you!
Young Jeezy Vacation 03:54
Young Jeezy Vacation 173 izlenme - 5 yıl önce young jeezy vacation
Bas Ft. Irvin Washington - Vacation 04:12
Bas Ft. Irvin Washington - Vacation 104 izlenme - 3 yıl önce Bas - Vacation ft. Irvin Washington (Video Klip 2014) Lyrics Şarkı Sözleri: [Verse 1: Bas] She fuck 'wit the team cause she love her some ballers Opportunity rings and I'm finna call her Got a backpack cause I don't know where I'll be tomorrow I'm blowin' up spots bitch I got heat, I used to have quaps That's a quarter on the block, fuck the cops That's the order from a boss, march on the court House donors on the lawn, tell 'em that we miss Trayvon Mean it sincerely, vision not 20/20 but I see through ya shit clearly TV couldn't really impair me, fear tactics don't scare me Don't need no designer clothes but I'll take them designer drugs Need a different kind of love, Aladdin love Jasmine Me I'd rather fly the rug [Hook] I just wanna smoke in peace, ride through the open streets I love my city and will do court but beefs claim lives like the open sea, I still love my city, if I die, I couldn't find a better location I don't go on vacation, I don't go on vacation [Verse 2: Bas] Unofficial, off the record, it's impressive, what you done to me Mr. Hilton, Mr. Westend, but I fuck her like the DoubleTree Lord, I am just a 2 legged dog, everything I do for my dawgs Take another step and we will teach a lesson Paramedics do get involved Everybody in ya crew is a fraud, everybody in my crew is a boss Cause everyone agree you ain't gettin' shit for free Boy you gotta pay ya dues to the cause All them hoes choosin' and hawkin' It's my house take ya shoes when you walk in And these hoes make appointments now Me and my city like Christopher Walken [Hook] [Irvin Washington] Vacation, my vision is so clear, my vision is so clear [Verse 3: Bas] Nigga so off couldn't hit a tee-ball And you a grown nigga like 6 feet tall Walked the line and he got chalked, ball so hard that he got lost Look at that lead on the wall, all of my team gonna ball We gon' leave 3hun of y'all, lookin' Neanderthals That look like y'all 'fore a nigga evolved Hope not, hit her with the dope dick and my crib's the dope spot I ain't got time for appointments that don't flock And bitches that come back to my crib and don't pop And niggas that smoke all my shit and don't cop I see you muthafuckas [Irvin Washington] My vision is so clear, I see you motherfuckers My vision is so clear(x4)
christmas vacation fragmanı 1 02:19
christmas vacation fragmanı 1 174 izlenme - 6 yıl önce şimdi noel zamanı. griswoldlar geleneksel aile kutlamaları için hazırlık yapıyorlar. fakat clark karısı ellen ve 2 çocukları için her şey o kadar da kolay değildir. clarkin kötü şansı misafirleri ile devam etmektedir. fakat yakında noelden kazançlı çıkacağına da inanmaktadır.
hawaiian vacation fragmanı 1 00:28
hawaiian vacation fragmanı 1 165 izlenme - 6 yıl önce
4 Dakikalık Çin Gezisi 03:49
4 Dakikalık Çin Gezisi 80 izlenme - 2 yıl önce Tatilde köye giden insanlar olarak biz, tatillerinde çatır çutur gezen ve bi güzelde onları kayda alan adamların videolarını izliyoruz. İşte o videolardan biri daha. Vakti zamanında Türkiye'yede gelmiş olan bu Polonyalı çift bu sefer Çin'deler. Abinin belirtiğine göre bu ikinci Çin seyahatıymış ve Çin'in çok gelişmiş olduğunu belirtiyor yeni gelen hökümetin çok çalıştığını yolların genişmi geniş, ders kitapların devlet tarafından verildiğini söylemiş felan. Ha bide görüntülerdeki yerler Shanghai, Huang Shan, Yangshuo, Lijiang. Türkiyelisi için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/103262/kapadokyaya-gidiyoruz-turkiye-manzaralari
johnson family vacation fragmanı 1 02:07
johnson family vacation fragmanı 1 186 izlenme - 6 yıl önce çevresindekilerden biraz farklı johson ailesiyıllık aile toplantılarına katılmak için çıktıkları yolda karşılarına çıkan şok edici engellerden kurtulmaya çalışırlar.yol boyunca psikopat bir kamyon şöförüyle savaşıpvodoo büyüleriyle ilgilenen bir otostopcuyu arabalarına alırlar ve garip bir otelde duşun tehlikelerine maruz kalırlar.
european vacation fragmanı 1 01:12
european vacation fragmanı 1 164 izlenme - 6 yıl önce clark eşi ellen ve çocukları audrey ile rusty bir tv yarışmasından avrupa tatili kazanırlar ve böylece bu müthiş komedi başlar. yolculukları boyunca birbirinden talihsiz ve komik olaylar yaşarlar.
Far Cry Vacation 05:13
Far Cry Vacation 46 izlenme - 3 yıl önce Tweet! http://clicktotweet.com/ka0bE Sometimes, a little R&R can get a little boring. We answer questions/comments at our site: http://rocketjump.com Special...
what we did on our holidays 01:34
what we did on our holidays 165 izlenme - 6 yıl önce
Disney Princess |  Strawberry Shortcake youtube | Stickers Surprise Eggs Candy Video 08:16
Disney Princess | Strawberry Shortcake youtube | Stickers Surprise Eggs Candy Video 39 izlenme - 1 yıl önce Disney Princess for children . Strawberry Shortcake youtube for babies. Stickers Surprise Eggs Candy Video for toddlers. My video link: https://www.youtube.com/watch?v=rkQ6hIbqaI8 strawberry shortcake full episodes, strawberry shortcake theme song, strawberry shortcake berry bitty adventures, strawberry shortcake full movie, strawberry shortcake song, strawberry shortcake episodes, strawberry shortcake movie, strawberry shortcake berry bitty adventures season 4, strawberry shortcake seaberry beach party, strawberry shortcake cake, strawberry shortcake anything is possible, strawberry shortcake a basket of blueberries full episode, strawberry shortcake apple dumplin, strawberry shortcake all dogs allowed full episode, strawberry shortcake adventures on ice cream island, strawberry shortcake arabic, strawberry shortcake angel cake in the outfield, strawberry shortcake a princess named rap, strawberry shortcake amazing cookie party, strawberry shortcake a star is fashioned full episode,
Bu Boyutta iPhone 5 Görmediniz! 02:16
Bu Boyutta iPhone 5 Görmediniz! 60 izlenme - 5 yıl önce Amerikalı gençler iphone 5 için çılgınca videolar yapmaya devam ediyor..
The Game California Vacation 01:17
The Game California Vacation 92 izlenme - 6 yıl önce the game california vacation
johnson family vacation fragmanı 2 02:08
johnson family vacation fragmanı 2 113 izlenme - 6 yıl önce çevresindekilerden biraz farklı johson ailesiyıllık aile toplantılarına katılmak için çıktıkları yolda karşılarına çıkan şok edici engellerden kurtulmaya çalışırlar.yol boyunca psikopat bir kamyon şöförüyle savaşıpvodoo büyüleriyle ilgilenen bir otostopcuyu arabalarına alırlar ve garip bir otelde duşun tehlikelerine maruz kalırlar.
european vacation fragmanı 3 01:11
european vacation fragmanı 3 92 izlenme - 6 yıl önce clark eşi ellen ve çocukları audrey ile rusty bir tv yarışmasından avrupa tatili kazanırlar ve böylece bu müthiş komedi başlar. yolculukları boyunca birbirinden talihsiz ve komik olaylar yaşarlar.
Ice Cube My Summer Vacation 03:57
Ice Cube My Summer Vacation 66 izlenme - 5 yıl önce ıce cube my summer vacation