Hoşgeldiniz!

vaginismus

Cinsel İlişkiye Girememe 02:30
Cinsel İlişkiye Girememe 2.026 izlenme - 6 yıl önce vajinismus olarak bilinen cinsel ilişki sırasında kasılma ve korkma olarak bilinen kasılma tedavisi hakkında bilği.
Vajinismus Tedavisi - Dr. Cenk Kiper 08:28
Vajinismus Tedavisi - Dr. Cenk Kiper 426 izlenme - 4 yıl önce Dr. Cenk Kiper 'in vajinismus sorunu ile ilgili açıklamaları. vajinismus nedir? vajinismus nasıl tedavi edilir? vajinismus tedavi yöntemleri ve vajinismusla ilgili diğer konularda bilgi paylaşımı.
Vajinismus Terapisi - Dr. Cenk Kiper 13:10
Vajinismus Terapisi - Dr. Cenk Kiper 200 izlenme - 4 yıl önce Dr. Cenk Kiper 'in vajinismus sorunu ile ilgili açıklamaları. vajinismus nedir? vajinismus nasıl tedavi edilir? vajinismus tedavi yöntemleri ve vajinismusla ilgili diğer konularda bilgi paylaşımı
Vajinismus Tedavi Yöntemleri 2/3 - Cisead Cinsel Bilgilendirme Videosu 15:02
Vajinismus Tedavi Yöntemleri 2/3 - Cisead Cinsel Bilgilendirme Videosu 196 izlenme - 4 yıl önce Cisead - cinsel sağlık, evlilik ve aile danışmanlığı derneği - cinsel bilgilendirme videosu. dernek başkanı - dr. cenk kiper 'in vajinismus sorunu ile ilgili açıklamaları. vajinismus nedir? vajinismus nasıl tedavi edilir? vajinismus tedavi yöntemleri ve vajinismusla ilgili diğer konularda bilgi paylaşımı.
Vajinismus Tedavi Yöntemleri 3/3 - Cisead Cinsel Bilgilendirme Videosu 13:47
Vajinismus Tedavi Yöntemleri 3/3 - Cisead Cinsel Bilgilendirme Videosu 216 izlenme - 4 yıl önce Cisead - cinsel sağlık, evlilik ve aile danışmanlığı derneği - cinsel bilgilendirme videosu. dernek başkanı - dr. cenk kiper 'in vajinismus sorunu ile ilgili açıklamaları. vajinismus nedir? vajinismus nasıl tedavi edilir? vajinismus tedavi yöntemleri ve vajinismusla ilgili diğer konularda bilgi paylaşımı.
Vajinismus Nedir - Dr. Cenk Kiper 08:22
Vajinismus Nedir - Dr. Cenk Kiper 138 izlenme - 4 yıl önce Dr. Cenk Kiper 'in vajinismus sorunu ile ilgili açıklamaları. vajinismus nedir? vajinismus nasıl tedavi edilir? vajinismus tedavi yöntemleri ve vajinismusla ilgili diğer konularda bilgi paylaşımı.
Bir Vajinismus Hastasının Tedavi Hikayesi 08:46
Bir Vajinismus Hastasının Tedavi Hikayesi 15 izlenme - 1 yıl önce Vajinismus hastası, bir buçuk yıllık evli Güliz Hanım vajinismus tedavi sürecini ve tadavinin sonuçlarını anlatıyor.
Vaginismus Therapy in 3 Days 'A Patient's Story' 09:45
Vaginismus Therapy in 3 Days 'A Patient's Story' 5 izlenme - 2 yıl önce