Hoşgeldiniz!

vagon

Çizgi Film - Taşıtlar - Tren 02:42
Çizgi Film - Taşıtlar - Tren 22.162 izlenme - 2 yıl önce Çocukların çok sevdiği,merakla izlediği hep görmek istediği o mükemmel uzun taşıtları çeşitlendirip raylar üstüne oturttuk ve beğenilerine sunduk. Umuyoruz tekrar tekrar izleyecekler.Trenlerin farklı farklı olduklarını çalışma sistemlerini kimler tarafından yönetildiğini bu çizgi filmde öğrenecekler. Bu çizgi film Trucks - Byron Barton oyununu tanıtıyor. Oyunu aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. https://itunes.apple.com/us/app/trucks-byron-barton/id555415515?mt=8
Jülide Ateş'ten Gökçek'e Pembe Vagon Tepkisi: Ayıptır Günahtır 02:10
Jülide Ateş'ten Gökçek'e Pembe Vagon Tepkisi: Ayıptır Günahtır 5.184 izlenme - 2 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in yaptırdığı pembe vagon anketini eleştiren sunucu Jülide Ateş, "Biz sizin yüzünüzden neden izole olalım? Ayıptır, günahtır" dedi.
Vagonun Altında Kalan Adama Başarılı Bir Olaymışcasına Ne Hissediyorsunuz Diye Sormak 01:04
Vagonun Altında Kalan Adama Başarılı Bir Olaymışcasına Ne Hissediyorsunuz Diye Sormak 2.759 izlenme - 11 ay önce 5 Vagonun altında kalan adama muhabir sanki şampiyon olmuşlar ne hissediyorsunuz diye soruyor.
Vagon İkilemi 05:18
Vagon İkilemi 2.027 izlenme - 1 yıl önce Vagon ikilemi deneyi aslında o kadarda çok bilimsel veri vermesede, sonuçta bizleri birazda olsa bilgilendiriyor. Duyguların insan beyni üzerindeki etkisini bir nebzede olsa anlamamıza yardımcı oluyor. Bilgiyle kalın...
Play-Doh Oyun Hamuru İle Tren Yapımı 09:46
Play-Doh Oyun Hamuru İle Tren Yapımı 3.865 izlenme - 2 yıl önce Oyuncak TV'den hepinize selamlar :) Bugün sizlerle Play-Doh Oyun Hamuru ile Tren Yapıcaz , İyi seyirler! ;)
Madrid Metrosu Hayalet Vagon 01:42
Madrid Metrosu Hayalet Vagon 2.312 izlenme - 2 yıl önce Yakında vizyona girecek Ghostbusters filmi için yapımcı firma böyle bir reklam yapmış. İzleyelim, gülelim.
Bebek Çizgi Filmi 3 - Renkleri öğreniyoruz - Gülümse, bebeğim Yıldız 03:01
Bebek Çizgi Filmi 3 - Renkleri öğreniyoruz - Gülümse, bebeğim Yıldız 7.518 izlenme - 2 yıl önce Heey! Maria saklanbaç oynayarak bize şekilleri ve renkleri öğretiyor. Haydi Maria ile eğlenceli vakit geçirelim. Nereye saklanırsan saklan buluruz seni.
Hugo - Gümbürt Vagon 05:37
Hugo - Gümbürt Vagon 5.276 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanlar Hugo adında ne idüğü belirsiz bir karakter vardı,her oyunda ailesini kurtarmaya çalışırdık. Birde Tolga abi denilen, Kanal 6 yayınlarından bu yana hiç yaşlanma belirtisi göstermeyen bir insan evladı vardı,genelde çocuklara karşı sempatik olmaya çalışırdı. Hugo ve Tolga Abi programında canlı yayına telefonla bağlanıp, tuşlarıyla senkronize edilmiş oyunlar oynanırdı. İşte en zor oyunu olan gümbürt vagon...
Sacit Aslan'dan :Yataklı Vagonlarda Neler Yaptığını İyi Bilirim (Seren Serengil'e) 04:50
Sacit Aslan'dan :Yataklı Vagonlarda Neler Yaptığını İyi Bilirim (Seren Serengil'e) 320 izlenme - 4 ay önce Gülben Ergen'i desteklediği için Sacit Aslan'ı eleştiren Seren Serengil'e magazin duayeninden cevap gecikmedi. Aslan, "Yataklı vagonlarda neler yaptığını iyi bilirim." dedi.
Tcdd Farkı Aga... 55 Vagon   3 Lokomotif 02:27
Tcdd Farkı Aga... 55 Vagon 3 Lokomotif 7.408 izlenme - 8 yıl önce
Çizgi film - Çuf çuf tren (Bebekler için video) 03:19
Çizgi film - Çuf çuf tren (Bebekler için video) 5.138 izlenme - 2 yıl önce Tekrar tekrar izlenen video.Merhaba sevgili anne babalar ve çocuk gelişimciler.Çuf çuf trenimiz bebeklere 5 e kadar saymayı öğretiyor.Bebekler çufçuf trenin sesine bayılıyor.
Japon Metrosu İttiricileri 01:35
Japon Metrosu İttiricileri 2.076 izlenme - 3 yıl önce Kim demiş Tokyo kalabalık diye Metro'da en yoğun saatte bile istasyonda tek bir kişi bile kalmıyo hepsi biniyo trene. Bu olaydaki asıl sorun bi sonraki istasyonda neler olduğudur. Kapılar açılınca gelişen olaylar nedir mesela.
Bebek Çizgi Filmi 2 - Şekilleri öğrenelim - Gülümse, bebeğim - Üçgen 03:19
Bebek Çizgi Filmi 2 - Şekilleri öğrenelim - Gülümse, bebeğim - Üçgen 3.150 izlenme - 2 yıl önce Mükemmel bir gösteri. Maria çocuklara şekiller ve renkleri öğretiyor.Çocuklar Maria yı çok sevdi.Raylar üstünde giden rengarenk trenimize rengarenk üçgenleri vinç ile yükleyip onları çocukların görsel hafızasına yerleştirinceye dek gezdiriyorlar.Haydi çocuklar bu bölimü kaçırmayın. Bu bölümde arkadaşımız Nehir Maria ile oynadı. Sizlerde bebetürke bone olun ve videomuzu yorumlayıp iletişim sağlayın.Maria ile oynama fırsatı yakalayın.
giden trene bindirme servisi 00:52
giden trene bindirme servisi 2.757 izlenme - 7 yıl önce bagajlar da ayrı vagonda
Çizgi Film - Uzay Araçları - Uzay mekiği fırlatma gösterisi 03:34
Çizgi Film - Uzay Araçları - Uzay mekiği fırlatma gösterisi 3.711 izlenme - 2 yıl önce Roket nasıl taşınır? Roket kimleri taşır? Uzaya gitmek için seçilen pilotlar, (kapalı yere tıkılarak kolostrofobisi olup olmadığı gibi) bir dizi testlerden ve (uçuşlar, ağırlık merkezi vs.) eğitimlerden geçtikten sonra, fırlatmaya son bir hafta kala mürettebat karantinaya alınır. Bunun amacı mikroplardan arındırmadır. Yani muhtemel vücüt direnci kırılma ihtimaline karşı vücutta bulunan mikrorganizma sayısını hastalık yapamıyacak seviyede tutmak içindir. Eğitim uçuşları, uzay mekiğinin delta kanat yapısının süzülüş karekteristiğine göre dizayın edilmiş bir Gulfstream-2 uçağında yapılır. Esasında çizgi filmdeki gibi olmayıp.Nihayet fırlatmaya bir gün kala, yakıt tanklarına sıvı hidrojen ve sıvı oksijen doldurulur. Roketin itiş gücü 7,000,000 pound civarındadır. Mekiğin, yakıt tanklarıyla birlikte toplam ağırlığı ise 4,500,000 pound. Ağırlık/güç oranı bire biri fazlasıyla aşıyor. Kokpitte, pilotları çok fazla bir iş yükü beklemiyor. Çünkü bütün işlemler mühendislerce halledildiğinden, sistem geri sayımı tıkır tıkır işliyor. Fırlatmaya 5 dakika kala, pilotlar yardımcı güç ünitesini çalıştırır. Bu aşama, artık kalkıp kalkmamak için son karar aşamasıdır zira bundan daha fazla bekleme kabiliyeti yoktur. Fırlatmayı takiben mekiğin kuyruğu, destekleyici kulenin baş hizasına geldiği anda sürat, saate 100 mile (180 km) ulaşmıştır bile. Bu noktada hissedilen, G kuvvetinden ziyade sarsıntıdır. Arkada kalan dumanların çoğu, ısı regülasyonunu sağlamak için fırlatma anıda egzozlara sıkılan sudur. Bu suyun sıkılmasının bir diğer amacı da gürültüyü bastırmak içinir. Çünkü bu esnada oluşan ses düzeyi, içerde dayanılmaz bi hal almakta ama neyse ki astronot elbiseleri ve kask, nisbeten önleyici olmaktadır. Gürültü ses hızı aşılana kadar devam ediyor. Yerden yaklaşık 15,000 feet (4,500 metre) yükseklikte ses hızı geçiliyor ve artık sarsıntı ve şok dalgaları geride kalıp, nisbeten sakin bir seyir başlıyor. Atmosferin dışına çıkana kadar ses hızı birkaç kez daha geçilecektir. Katı roket yakıtı taşıyan iki tank, fırlatıştan 2 dakika sonra bitiyor ve mekikten ayrılıyorlar. Sonraki 6.5 dakika süresince atmosferin dışına çıkmak için ana motor çalıştırılıyor. Bu esnada sürat saate 18,000 mile (yaklaşık 32.400 km) ulaşıyor. Ve fırlatılıştan ağırıksız ortama geçiş, sadece 8.5 dakika sürüyor. Thematica oyunlarından bu oyunu seçip roketleri tren vagonuna yükleyip roket rampasına yerleştirebilirsiniz . keyifli oyunlar dileriz
İzmir'de Devrilen Metro Vagonu Kaldırıldı 02:41
İzmir'de Devrilen Metro Vagonu Kaldırıldı 823 izlenme - 2 yıl önce İzmir'in Bornova ilçesinde, yükleme esnasında konteynerin kayıp metroya çarpmasıyla devrilen metro vagonu, 5 saatlik çalışmanın ardından metro hattından kaldırılırken seferler de normale döndü. Evka 3 - Fahrettin Altay seferi yapan metro, Bornova istasyonunu geçip Bölge istasyonuna girmek üzere yavaşladı. Bu sırada, metro hattının sağ tarafında olan konteyner depolarında yükleme esnasında, forkliftten kayan konteyner metro hattına düşerken yavaşlayan metronun ön vagonuna yandan çarptı. Çarpmanın şiddetiyle büyük bir gürültü ile metronun ön vagonu diğer vagonlardan ayrılarak devrildi. Kazada devrilen vagonda bulunan 30 yolcudan 12 kişi hafif şekilde yaralanırken hastanelerde tedavi altına alındı. Metro seferleri kontrollü bir şekilde Bölge İstasyonu'nda tek hat üzerinden yapılırken 5 saatlik çalışma sonrası, devrilen vagon metro hattı üzerinden alındı. Daha sonra seferler normal seyrine döndü. Kazayla ilgili soruşturmanın devam ettiği bildirildi. Öte yandan forklift operatörü Mustafa A. ve metro makinisti Erhan B'nin ifadeleri alınmak üzere karakola götürüldükleri belirtildi.
İtmeden Bu Tıren Gitmez 00:28
İtmeden Bu Tıren Gitmez 3.377 izlenme - 10 yıl önce türkiyede olan bi olay
İzmir'de Metro Kazası Çok Sayıda Yaralı Var  00:30
İzmir'de Metro Kazası Çok Sayıda Yaralı Var 525 izlenme - 2 yıl önce İzmir'de sefer yapan metro devrildi. Olayda çok sayıda yaralının olduğu öğrenildi. İzmir'de Evka 3-Fahrettin Altay seferini yapan metronun vagonlarından biri devrildi. Olay yerine çok sayıda ambulans ve itfaiye ekibi sevk edildi. Kaza sonucunda çok sayıda yaralının olduğu öğrenildi.
Sacit Aslan'dan Seren Serengil'e:Yataklı Vagonlarda Neler Yaptığını İyi Bilirim   03:48
Sacit Aslan'dan Seren Serengil'e:Yataklı Vagonlarda Neler Yaptığını İyi Bilirim 102 izlenme - 4 ay önce Gülben Ergen'i desteklediği için Sacit Aslan'ı eleştiren Seren Serengil'e magazin duayeninden cevap gecikmedi. Aslan, "Yataklı vagonlarda neler yaptığını iyi bilirim." dedi.
Oyuncak Tren ve Vagonlar .. Çocuk Videosu. Train For Kids Doll Toys 06:22
Oyuncak Tren ve Vagonlar .. Çocuk Videosu. Train For Kids Doll Toys 191 izlenme - 8 ay önce Tren gelir hoş gelir )) Oyuncak trenimizi kuruyoruz.çuh çuh çuh )) biz çok eğlendik .ışıklı dumanlı tren .. tren yoluda taşlı ağaçlı çok güzel ... Merhaba ben elif umuyorum kanalımda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve ABONE olmayı ihmal etmeyin. https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif
Seda Yavuz - Vagon 04:07
Seda Yavuz - Vagon 1.067 izlenme - 6 yıl önce
2. Compiegne Ateşkes Antlaşması (1940) 05:50
2. Compiegne Ateşkes Antlaşması (1940) 869 izlenme - 3 yıl önce Yukarıdaki görüntüler 22 Haziran 1940 tarihine ait. Charles Huntziger yönetimindeki Fransız heyeti kayıtsız şartsız bir şekilde Nazi Almanyasına teslim oluyor. Nazi Heyetindeki başlıca isimler;Joachim von Ribbentrop, Walther von Brauchitsch, Hermann Göring, Rudolf Hess ve Adolf Hitler. Almanların bu kadar muzaffer yürümesinde bir başka sebep daha var. I. Dünya Savaşını sona erdiren mütareke İtilaf Devletleri ile Almanya arasında Paris yakınlarında Şark Ekspresinin 2419 numaralı vagonunda imzalandı. Daha sonra bu vagon tarihi öneminden dolayı Fransızlar tarafından müzeye kondu. Fakat Hitler bu aşağılamayı unutmamıştı, emrindeki ss askerlerine müzede sergilenen vagonu compeigne ormanına tekrar getirmelerini ister ve yine I. Dünya savaşındaki aynı yerde bu sefer Almanya lehine ateşkes antlaşması imzalanmış ve Vichy hükümeti kurulmuştur. Videonun başında gördüğünüz Nazi Bayrağıyla kapatılan Heykel ise Fransızlar tarafından zaferin simgesi olarak mütarekenin imzalandığı yerde yapılmıştır. Olaylar bunlarla da bitmemiştir. Nazilerin savaştan yenik ayrılacağı anlaşılınca 1945 yılında, SS askerleri tekrar böyle bir hezimet yaşanmasın diye vagonu ateşe vermiş ve yok etmişlerdir. Fakat De Gaulle yönetimindeki fransızların cevabı gecikmemiş ve 7 Mayıs 1945'te Nazilerin kayıtsız şartsız teslim olduğu antlaşmayı 5 yıl önce Charles Huntziger'in teslimiyet mütarekesini imzaladığı kalemle Keitel'e imzalatmışlardır.
Araba Taşıyan Çok Vagonlu Tren 01:42
Araba Taşıyan Çok Vagonlu Tren 808 izlenme - 3 yıl önce Youtubeda videolar arası atlayıp dururken enteresan bir tren gördüm. Adamlar kaç adet araç yüklemişler ben sayamadım. Tamam trenle araç taşınması yaygın fakat bu kadar çok araç alacağını tahmin etmezdim. Maşallah.
Sakarya'da Liseli Stajyer Kıza Taciz Rezaleti ile İlgili 7 Kişiye Gözaltı 00:34
Sakarya'da Liseli Stajyer Kıza Taciz Rezaleti ile İlgili 7 Kişiye Gözaltı 11 izlenme - 2 hafta önce Sakarya'da vagon fabrikasında staj yapan lise öğrencisi, kendisini doktor olarak tanıtan kişinin tacizine uğramıştı. Olayla ilgili 7 kişi gözaltına alındı.
Özyeşilyurt yem karma mikseri 01:25
Özyeşilyurt yem karma mikseri 525 izlenme - 3 yıl önce 6m3 Yem karma makinesi Özyeşilyurt
Madenci 04:25
Madenci 1.599 izlenme - 9 yıl önce zonguldağın mega starı ergin eerdem'in söz ve müziği kendisine ait olan madencİ adlı eseri
36 Ton Ağırlığındaki Tramvayı Çeken Kadın 01:04
36 Ton Ağırlığındaki Tramvayı Çeken Kadın 97 izlenme - 1 yıl önce 36 Ton Ağırlığındaki Tramvayı Çeken Kadın Sibirya’nın İrkutsk kentinde kadın sporcu, 2 tramvay vagonunu 5 metre çekerek rekor kırdı.
Kara Vagon 38 Dersim Sürgünleri (2011) Fragman 03:27
Kara Vagon 38 Dersim Sürgünleri (2011) Fragman 304 izlenme - 4 yıl önce Kara Vagon 38 Dersim Sürgünleri (2011) Fragman
Tren Yolu Döşeme Makinası (Hipnoz Etkili) 02:00
Tren Yolu Döşeme Makinası (Hipnoz Etkili) 292 izlenme - 2 yıl önce Vay arkadaş ne güzel makina lan, 1 saatlik filmi olsa izleyecek insan yahu. Ne de güzel döşüyor namıssız rayları...
De 22056 Ve Sarnıç Vagonları 00:16
De 22056 Ve Sarnıç Vagonları 359 izlenme - 8 yıl önce sincan istasyonunda de 22056 ve sarnıç vagonları