Hoşgeldiniz!

Vahid Halilhodzic

Trabzonspor'lu Medjani'nin Mali'ye Attığı Gol 00:59
Trabzonspor'lu Medjani'nin Mali'ye Attığı Gol 4.170 izlenme - 4 yıl önce Cezayir Milli Takımı Trabzonspor'lu Medjani'nin Golüyle Mali'yi 1-0 Mağlup Etti.
Halilhodzic, Legia Öncesi Konuştu 05:56
Halilhodzic, Legia Öncesi Konuştu 1.535 izlenme - 3 yıl önce Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodzic, kağıt üzerinde hücum oynadıklarını ama sahada bu konuda yeterince çaba sarf edemediklerini söyledi.
Bu Takım Tam Bana Göre 01:55
Bu Takım Tam Bana Göre 960 izlenme - 3 yıl önce Yönetim kanadı Vahid Halilhodzic ile yolları sorunsuz ayırmanın, ardından da Ersun Yanal'a imza attırmanın hesabını yapıyor.
Trabzonspor'da Vahid Halilhodzic Dönemi Sona Erdi 00:18
Trabzonspor'da Vahid Halilhodzic Dönemi Sona Erdi 276 izlenme - 3 yıl önce Trabzonspor, Boşnak teknik adamla anlaşarak sözleşmeyi karşılıklı feshetme kararı aldı. Basın sözcüsü Aslan, "Takımı çalıştırmaya en yakın isim Ersun Yanal." dedi.
Trabzonspor, Rostov Maçı Hazırlıklarını Tamamladı 02:23
Trabzonspor, Rostov Maçı Hazırlıklarını Tamamladı 119 izlenme - 4 yıl önce Trabzonspor, Uefa Avrupa Ligi Play-off Turunda Yarın Sahasında Rostov İle Yapacağı İlk Maçın Hazırlıklarını Tamamladı.
Halilhodzic, Hırvatistan'da Otel Açmaya Karar Verdi 00:39
Halilhodzic, Hırvatistan'da Otel Açmaya Karar Verdi 48 izlenme - 3 yıl önce Trabzonspor'dan ayrılan Boşnak teknik adam Vahid Halilhodzic, Hırvatistan'ın Dubrovnik şehrinde 3 milyon Euro'luk otel açacak.
Vahid Halilhodzic: Durum Biraz Değişti 03:27
Vahid Halilhodzic: Durum Biraz Değişti 43 izlenme - 4 yıl önce Trabzonspor'un başına gelmesi beklenen Boşnak teknik direktör Vahid Halilhodzic, "Durum biraz değişti" dedi.
Trabzonspor, Ersun Yanal İle Prensipte Anlaşmaya Vardı 01:55
Trabzonspor, Ersun Yanal İle Prensipte Anlaşmaya Vardı 35 izlenme - 3 yıl önce Teknik direktör Vahid Halilhodzic ile dün yollarını ayıran Trabzospor, Fenerbahçe eski teknik direktörü Ersun Yanal'la prensipte anlaştı.
Halilhodzic'ten Çalımbay'a Yanıt: 02:08
Halilhodzic'ten Çalımbay'a Yanıt: 28 izlenme - 3 yıl önce Maçın ardından- Trabzonspor Teknik Direktörü Halilhodzic: "Bu galibiyet bize çok büyük bir güven verdi"- "Trabzonspor'un beklentisi diğer kulüplere benzemez. Dört dörtlük olmaları gerektiğini onlara söyledik.
Vahid Halilhodzic: Trabzonspor En Az 3 Yıl Şampiyon Olamaz 00:39
Vahid Halilhodzic: Trabzonspor En Az 3 Yıl Şampiyon Olamaz 18 izlenme - 3 yıl önce Trabzonspor ile yollarını ayıran Vahid Halilhodzic, "Türkiye'de Trabzon'un şampiyonluğu umut edebilmesi için en az üç yıla ihtiyacı var." dedi.
Halilhodzic, Trabzonsporlu Futbolcuya Patladı: Tam Bir Kalleş 00:19
Halilhodzic, Trabzonsporlu Futbolcuya Patladı: Tam Bir Kalleş 17 izlenme - 3 yıl önce Trabzonspor'dan ayrılan teknik direktör Vahid Halilhodzic, takımdan gönderdiği Malouda'yı hedef aldı, "Tam bir kalleş. Ayrılabilmek için ortalığı karıştırdı." dedi.
Vahid Halilhodzic, Oyuncularının Mülayimliğinden Yakındı: Ahlaksız Olsunlar 01:00
Vahid Halilhodzic, Oyuncularının Mülayimliğinden Yakındı: Ahlaksız Olsunlar 7 izlenme - 1 yıl önce Japonya Milli Takımı teknik direktörü Vahid Halilhodzic, oyuncularının fazla mülayim olmasından yakındı ve biraz daha ahlaksız olmalarını istedi.
Vahid Halilhodzic'ten Futbolculara Ağır Sözler 01:04
Vahid Halilhodzic'ten Futbolculara Ağır Sözler 14 izlenme - 3 yıl önce Trabzonspor eski teknik direktörü Halilhodzic'in, futbolculara ağır sözler kullandığı, İshak'a "Kendini sol bek mi sanıyorsun", Aykut'a "Silahşör" dediği ortaya çıktı.
Malouda İçin Trabzonspor Defteri Kapandı 00:24
Malouda İçin Trabzonspor Defteri Kapandı 22 izlenme - 4 yıl önce Trabzonspor'a geldiği günden beri futboluyla değil, ortaya çıkardığı krizlerle gündeme gelen Malouda için artık Trabzonspor defteri kapandı.
Maçın Ardından - Halilhodzic 02:48
Maçın Ardından - Halilhodzic 13 izlenme - 3 yıl önce Maçın ardından- Trabzonspor Teknik Direktörü Halilhodzic: "Bu galibiyet bize çok büyük bir güven verdi"- "Trabzonspor'un beklentisi diğer kulüplere benzemez. Dört dörtlük olmaları gerektiğini onlara söyledik.
Maçın Ardından - Trabzonspor Teknik Direktörü Halilhodzic 04:29
Maçın Ardından - Trabzonspor Teknik Direktörü Halilhodzic 10 izlenme - 4 yıl önce Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodzic, "Bazılarının Ve Birilerinin Trabzonspor'un Şampiyon Olacağını Ortaya Yaydığını Duydum. Maalesef Bugün Bu Duruma Çok Uzağız" Dedi.
Halilhodzic: Beraberlikler Çekilmez Bir Hal Aldı 10:05
Halilhodzic: Beraberlikler Çekilmez Bir Hal Aldı 11 izlenme - 3 yıl önce Akhisar maçı sonrası konuşan Vahid Halilhodzic alınan 6 beraberlikten dert yandı. Boşnak hoca, "Artık galibiyet almamız gerek bu beraberlikler çekilmez bir hal aldı."
Maçın Ardından - Bursaspor Teknik Direktörü Güneş 03:16
Maçın Ardından - Bursaspor Teknik Direktörü Güneş 9 izlenme - 4 yıl önce Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodzic, "Bazılarının Ve Birilerinin Trabzonspor'un Şampiyon Olacağını Ortaya Yaydığını Duydum. Maalesef Bugün Bu Duruma Çok Uzağız" Dedi.
Trabzonspor, Halilhodzic'in Sözleşmesini Feshetti 00:16
Trabzonspor, Halilhodzic'in Sözleşmesini Feshetti 8 izlenme - 3 yıl önce Trabzonspor, sezon başında göreve getirilen teknik direktör Vahid Halilhodzic ile sözleşmesini feshetti ve çalışmaları için teşekkür etti.
Halilhodzic: Avusturya Kampındaki Oyuncularla Ligin Dibine Oynardık 01:35
Halilhodzic: Avusturya Kampındaki Oyuncularla Ligin Dibine Oynardık 8 izlenme - 4 yıl önce Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodzic, "Avusturya kampına gelen oyuncu grubu beklentilerime uymadı. O şekilde devam etsek ligin dibine oynardık." dedi.
Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Rıza Çalımbay 03:03
Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Rıza Çalımbay 2 izlenme - 3 yıl önce Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Halilhodzic ile yaşadığı tartışmaya ilişkin, "Hiç kimsenin benim oyuncuma saldırmaya hakkı yok." dedi.
Trabzonspor'da Yaprak Dökümü 00:19
Trabzonspor'da Yaprak Dökümü 1 izlenme - 3 yıl önce Bordo-mavili ekipte teknik direktör Halilhodzic'in ardından yardımcı antrenör Turgay Karslı ile de yolların ayrıldığı öğrenildi. Bunun dışında geçtiğimiz sezon Trabzonspor'da teknik sorumlu olarak görev alan Hami Mandıralı'nın da sözleşmesi fesih edildi. Öte yandan Trabzonspor A Takım Menajeri Serkan Ünver de bordo-mavili kulüpten gönderildi.
Halilhodzic coştu! Fark geldi... 02:21
Halilhodzic coştu! Fark geldi... 1 izlenme - 3 yıl önce Japonya milli takımı, Vahid Halilhodzic yönetiminde çıktığı ikinci maçta Özbekistan'ı 5-1 mağlup etti.