Hoşgeldiniz!

vahide

adını ferıha koydum 1.bölüm 2.fragman 00:58
adını ferıha koydum 1.bölüm 2.fragman 25.466 izlenme - 8 yıl önce perşembe 20.00'da show tv'de başlıyor. 1. Bölüm Özeti: Etiler'de lüks bir apartmanda yaşayan kapıcı kızı Feriha ve annesi Zehra'yı üniversite sınavı sonuçlarının heyecanı sarmıştır. Üniversite, anne kızın geleceğe yönelik hayallerinin kilit noktasıyken, Feriha'nın ilkokuldan sonra okumayan ikizi Mehmet ve tabiatı gereği kaderci bir adam olan babası Rıza ise, onlarla aynı heyecanı duymaz. Mehmet, Feriha'yı içten içe kıskanırken bir yandan da ikizinin içindeki heveslerin, 'yukarının' şatafatlı hayatına duyduğu özlemin de farkındadır. Feriha'nın hayatında ise, üniversite hedefi dışındaki en önemli şey ise 'yukarıda' oturan ve üvey annesi ile problemli bir ilişkisi olan Cansu'dur. Cansu da Feriha gibi sınav sonuçlarını beklemektedir. Sonunda büyük gün gelir. Seçkin bir özel üniversiteden burs alan Feriha'nın üniversiteye attığı adım ise onu bambaşka bir hayatın içine sokacaktır. Okulun renkli simaları Feriha'nın dikkatini çekerken, o da bir anda okulun ve cemiyet hayatının yakışıklı playboyu Emir Sarrafoğlu'nun takibine girer. Üzerinde Cansu'nun elbiseleri ile okula giden ve Etiler'de oturan Feriha görünürde onlardan farksızdır. Feriha, bu suni benzerliklerin tadını çıkarırken, babasının okula yaptığı ani bir ziyaret ise genç kızın, hayatını değiştirecek yalanlarla dolu bir dünya kurmasına sebep olacaktır. Feriha, Emir'in ilgisini çekmesi ile uzun zamandır Emir'e karşı dile getirmediği duygular içinde olan Hande'nin de hedef tahtasına geçerken, tek bir küçük yalan yeni yalanlara gebedir. Yalanlar birbirini kovalarken, Feriha'nın attığı yanlış bir adım ise küçük kapıcı dairesinin ortasında patlayacak pimi çekilmiş bir bomba haline gelir.
adını feriha koydum 7. bölüm fragmanı - magazinn 01:11
adını feriha koydum 7. bölüm fragmanı - magazinn 19.354 izlenme - 7 yıl önce Adını Feriha Koydum 7. bölüm özeti: Hande'nin evinde gördükleri ile büyük bir şok yaşayan Zehra, Feriha'dan hesap sorar. Anne kız ağır bir yüzleşme yaşarken Feriha büyük itirafın kıyısındadır. Kızına olan güvenini yitiren Zehra, Feriha'nın hayatını takip etme şansını kaybetmek istemez ve Handelerin evinde çalıştığını gizler. Feriha, bir yandan annesine kendisini affettirmeye çalışırken bir yandan da ilk aşkın büyüsüne kapılmıştır. Bu durum Hande için yıkıcı olur. Otel, ev ve okul arasında mekik dokuyan Feriha ile Emir arasındaki dünya farkı da kendini belli etmeye başlar. İlk şokun ardından kendini toparlayan Hande ise, sonunda biraraya gelen aşıkları rahat bırakmamaya kararlıdır. Pencereden gördüklerinin şaşkınlığını yaşayan Cansu, Feriha'yı mercek altına alır. Üzerinde Emir'in adının yazdığı kağıt yüzünden çıkan gerilim ise devam eder. Zehra ve Sanem, karşı karşıya gelir. Evde ise, Zehra'nın reçellerinin pazarda satılmaya başlaması Rıza ile aralarında sorun yaratır. Karısının ek iş yapmasını gurur meselesi yapan Rıza, Veysel'in taksisinde çalışmaya başlar. Mehmet, vargücüyle iş aramakta ve her geçen gün umudunu biraz daha kaybetmektedir. Mehmet'in, geçmişten gelen bir dostla karşılaşması ise onun için şaşırtıcı olur. Feriha, otelde büyük bir sürprizle karşı karşıya kalırken, Rıza ise gecenin karanlığında büyük tehlike altındadır. Kapıcı dairesine ulaşan kara haber ortalığı yangın yerine çevirir.
elveda rumeli rüzgar 01:52
elveda rumeli rüzgar 17.725 izlenme - 9 yıl önce elveda rumelinin yeni müziği rüzgar
Vahide Mustafa-Aman Doktor 03:35
Vahide Mustafa-Aman Doktor 7.770 izlenme - 9 yıl önce
Sözüm Var Mustafa Vahide 02:37
Sözüm Var Mustafa Vahide 6.925 izlenme - 9 yıl önce elveda rumeli
Jarnana 03:42
Jarnana 6.045 izlenme - 9 yıl önce çok güzel
elveda rumeli şafaktakiler 06:20
elveda rumeli şafaktakiler 6.064 izlenme - 9 yıl önce şafaktakiler müziği eşliğinde 72. bölümden oluşan görüntüler çok duygusal bir bölüm izlemenizi tavsiye ederim. sonunda dimitri vahideyi vuruyor
adını feriha  koydum  33  bölüm  fragmanı 00:35
adını feriha koydum 33 bölüm fragmanı 5.369 izlenme - 7 yıl önce Adını Feriha Koydum 33. bölüm özeti: Feriha'nın Emir'le tanıştığını öğrenen Rıza'nın tepkisi büyük olur. Feriha'nın dayak yediği gerçeği ile yüzyüze gelen Emir şaşkındır. Emir, dayak olayı ile birlikte Feriha'nın aslında hiç tanımadığı dünyasına bir adım daha yaklaşırken, yalanların ortaya çıkmasından sonra okulda da Feriha'yı zor günler beklemektedir. Emir, okulda yaşananlara sessiz kalabilecek midir? Öte yandan Feriha'nın gerçek kimliğini öğrenen Ünal büyük bir şok yaşarken, Haldun'un cenazesi herkesi biraraya getirir. Seher ve Mehmet ise, yangının ardından kapıcı dairesine sığınmak zorunda kalır. Seher'le aynı çatı altında olmaya dayanamayan Feriha sonunda yüzük konusunda sessizliğini bozar.
elveda  vahide (elveda rumeli) 04:42
elveda vahide (elveda rumeli) 2.476 izlenme - 9 yıl önce sakın aglamayın`emii??
elveda rumeli rüzgar 01:54
elveda rumeli rüzgar 4.482 izlenme - 8 yıl önce söz-müzik irşad aydın solist yasemin göksu
Vahide-Mustafa Aşkı 05:41
Vahide-Mustafa Aşkı 2.240 izlenme - 9 yıl önce süper bi çalışma İzlemelisiniz.
elveda rumeli 48 bölüm 1 fragman 00:55
elveda rumeli 48 bölüm 1 fragman 2.394 izlenme - 10 yıl önce yeni fragman
Mustafa-Vahide 04:39
Mustafa-Vahide 2.790 izlenme - 10 yıl önce mustafa-vahide
Adını Feriha Koydum 30Bölüm 2Fragman 00:58
Adını Feriha Koydum 30Bölüm 2Fragman 2.014 izlenme - 6 yıl önce Adını Feriha Koydum 30. Bölüm 2. Fragmanı. 30. bölüm özeti: Teknede yaşanan dehşet anları hastanede son bulurken Feriha sadece Emir'in değil Sanem'in de öfkesiyle karşı karşıyadır. İçindeki aşkı, nefretiyle yenmeye çalışan Emir'in Levent'ten sonraki hedefi ise Feriha'nın ailesi olur. Emir'in beklenmedik hamlelerine hazırlıksız yakalanan Zehra ve Mehmet şaşkındır. Çalıştığını Rıza'dan gizlemek zorunda kalan Zehra, Sophie'nin evinde yaşadığı gizemli olaylardan tedirgin olmaya başlar. Feriha, Levent'in yaşadıkları yüzünden vicdan azabı duyarken Levent ise İstanbul'u terk etmekten vazgeçer. Emir'in dinmek bilmeyen öfkesi karşısında kendisini çaresiz hisseden Feriha, Emir'in Zehra'yı hedef alan tavırları ile çileden çıkar. Emir ve Feriha sonunda sarsıcı bir şekilde yüzleşirler. Öte yandan Sanem'in takip edildiğinden habersiz attığı bir adım şüphe içinde kıvranan Haldun'u gerçeklere yaklaştırır. Zehra için geçmişin perdesi aralanırken, okulun ilk günü yaşananlar ise öfkeli aşıkları bir kez daha karşı karşıya getirir.
adını ferıha koydum 3.bölüm 3.fragman 00:30
adını ferıha koydum 3.bölüm 3.fragman 2.713 izlenme - 8 yıl önce Adını Feriha Koydum 3. bölüm fragmanı. 3. bölüm özeti: Mehmet'in hatasının bedeli Zehra ve ailesi için yıkıcı olur. Oğlu yüzünden büyük utanç yaşayan Rıza ile kocasına karşı çocuğunun arkasında duran Zehra'nın arası gerilir. İçine düştükleri zor durumdan çıkmanın bir yolunu arayan Rıza'nın aldığı karar ise tüm ailenin huzurunu kaçırır. Yalanlar ve gerçekler arasına sıkışan Feriha, yaşananlar yüzünden büyük bir acı içindedir. Bu sırada, beklenmedik yerden gelen bir destek, dört duvar arasından çıkmasını sağlar. Araba yüzünden babasıyla gerilen Emir'in, yaşananlara kendi dünyasından yaklaşması ise Feriha için hayalkırıklığı olur. Feriha, duygularını bastırıp Emir'den köşe bucak kaçarken, ondaki değişimin nedenini çözemeyen Emir ise ezberini bozan Feriha'nın peşini bırakmamaya kararlıdır. Bu durumla birlikte Feriha Hande için açık hedef haline gelir. Zehra ise bir yandan aile dertleri ile boğuşurken bir yandan da kızının dünyasında neler olup bittiğini anlamaya çalışır. Öte yandan, evde, Zehra ve Rıza arasındaki ipler gerilirken Rıza, girdikleri büyük borçla ilgili son kararı vermek zorundadır. Okulda ise, Emir'in sürekli kendisinden kaçan Feriha ile konuşmak için yaptığı bir plan beklenmedik sürprizlere gebedir.
Mustafa&vahide 05:55
Mustafa&vahide 1.854 izlenme - 10 yıl önce mustafa vahide ikilisinden esinlenerek hazırlazım.İnşallah beğenirsiniz.İyi seyirler
isyankar yürek eşliğinde unutulmaz aşklar 02:21
isyankar yürek eşliğinde unutulmaz aşklar 1.629 izlenme - 9 yıl önce
mustafa-vahİde 04:15
mustafa-vahİde 1.173 izlenme - 8 yıl önce elveda,rumeli,mustafa,vahide,aşkı,çoook,güzelllllllll
Vahide Mustafa 04:45
Vahide Mustafa 990 izlenme - 9 yıl önce ilk vahide mustafa slayt çalışmam biraz acemiyim kusura bakmayın artık
Abla Deme Bir Gün Lazım Olur - Vahide Gördüm 02:01
Abla Deme Bir Gün Lazım Olur - Vahide Gördüm 645 izlenme - 3 yıl önce Çocukluğumuzda annemizin elimizden tutup günlere götürmesi geldi aklıma. ablaların, teyzelerin arasına girerdik. Anlamadığımız dedikoduları dinler mal gibi tvye bakardık. Tek derdimiz pasta börek ve gelen diğer çocuklardı. Lakin çocukluğumuzun en travmatik olaylarından biri orta yaşa erişmiş veya erişmeye yakın olan bayanlara abla dememizdi. O ablalar. bizi öptükten sonra - Ne yakışıklı çocukmuş kız bu. + Sağ ol abla. - Abla deme güzelim lazım olur. odada yükselen şen kahkalar ve çocukta oluşan travma.
Vahide Gördümbir Yıldız Masalı-2 08:04
Vahide Gördümbir Yıldız Masalı-2 999 izlenme - 8 yıl önce Vahide Gördüm(Bir Yıldız Masalı) Vahide Gördüm'ün İlhan Şeşen'in tanıtıldığı Bir Yıldız Masalına konuk olduğu program....
Vahide 03:41
Vahide 789 izlenme - 9 yıl önce
elveda rumeli 53.bölüm 2.fragman 00:51
elveda rumeli 53.bölüm 2.fragman 787 izlenme - 10 yıl önce kızlar aranıyor.fatma hastanede...
Abla Deme Bir Gün Lazım Olur - Vahide Gördüm 01:03
Abla Deme Bir Gün Lazım Olur - Vahide Gördüm 576 izlenme - 5 yıl önce Abla Deme Bir Gün Lazım Olur - Vahide Gördüm
Annem Dizisi - Efsane Başlayış 00:28
Annem Dizisi - Efsane Başlayış 206 izlenme - 1 yıl önce Çocukluğumuza damga vurmuş, bir dönem reyting rekorları kıran, sokaklarda kimsenin ağzından düşmeyen, yürekleri titreten efsane olan "Annem" dizisinin bizi geçmişe götürecek muhteşem başlangıç jeneriğini izleyelim efem.
Yeni Hürrem Sultan Vahide Gördüm! 00:24
Yeni Hürrem Sultan Vahide Gördüm! 479 izlenme - 5 yıl önce Yeni Hürrem Sultan Vahide Gördüm!
Ayhan Hanım (118 dk) 01:57:49
Ayhan Hanım (118 dk) 383 izlenme - 3 yıl önce Nefes'in yönetmeni Levent Semerci'nin gösterime girmemiş, ancak Suruç ve Ankara'da katledilenlerin anısına internetten yayınlamaya karar verdiği, 12 eylül darbesinin öncesi ve sonrasındaki acıyı bir annenin gözünden anlatan son filmi. Başrollerinde Vahide Gördüm ile Selçuk Yöntem'in oynadığı film, Londra Film Festivali'nden sonra ilk kez alkışlarlayaşıyorum'da..
Vahide Gördümbir Yıldız Masalı-1 07:57
Vahide Gördümbir Yıldız Masalı-1 695 izlenme - 8 yıl önce Vahide Gördüm(Bir Yıldız Masalı) Vahide Gördüm'ün İlhan Şeşen'in tanıtıldığı Bir Yıldız Masalına konuk olduğu program....
elveda rumeli 58. bölüm 1. fragman 00:56
elveda rumeli 58. bölüm 1. fragman 616 izlenme - 9 yıl önce mustafa gidecek mi?!
Elveda Vahide 04:30
Elveda Vahide 495 izlenme - 9 yıl önce