Hoşgeldiniz!

vahide gördüm

adını ferıha koydum 1.bölüm 2.fragman 00:58
adını ferıha koydum 1.bölüm 2.fragman 25.466 izlenme - 7 yıl önce perşembe 20.00'da show tv'de başlıyor. 1. Bölüm Özeti: Etiler'de lüks bir apartmanda yaşayan kapıcı kızı Feriha ve annesi Zehra'yı üniversite sınavı sonuçlarının heyecanı sarmıştır. Üniversite, anne kızın geleceğe yönelik hayallerinin kilit noktasıyken, Feriha'nın ilkokuldan sonra okumayan ikizi Mehmet ve tabiatı gereği kaderci bir adam olan babası Rıza ise, onlarla aynı heyecanı duymaz. Mehmet, Feriha'yı içten içe kıskanırken bir yandan da ikizinin içindeki heveslerin, 'yukarının' şatafatlı hayatına duyduğu özlemin de farkındadır. Feriha'nın hayatında ise, üniversite hedefi dışındaki en önemli şey ise 'yukarıda' oturan ve üvey annesi ile problemli bir ilişkisi olan Cansu'dur. Cansu da Feriha gibi sınav sonuçlarını beklemektedir. Sonunda büyük gün gelir. Seçkin bir özel üniversiteden burs alan Feriha'nın üniversiteye attığı adım ise onu bambaşka bir hayatın içine sokacaktır. Okulun renkli simaları Feriha'nın dikkatini çekerken, o da bir anda okulun ve cemiyet hayatının yakışıklı playboyu Emir Sarrafoğlu'nun takibine girer. Üzerinde Cansu'nun elbiseleri ile okula giden ve Etiler'de oturan Feriha görünürde onlardan farksızdır. Feriha, bu suni benzerliklerin tadını çıkarırken, babasının okula yaptığı ani bir ziyaret ise genç kızın, hayatını değiştirecek yalanlarla dolu bir dünya kurmasına sebep olacaktır. Feriha, Emir'in ilgisini çekmesi ile uzun zamandır Emir'e karşı dile getirmediği duygular içinde olan Hande'nin de hedef tahtasına geçerken, tek bir küçük yalan yeni yalanlara gebedir. Yalanlar birbirini kovalarken, Feriha'nın attığı yanlış bir adım ise küçük kapıcı dairesinin ortasında patlayacak pimi çekilmiş bir bomba haline gelir.
adını feriha koydum 7. bölüm fragmanı - magazinn 01:11
adını feriha koydum 7. bölüm fragmanı - magazinn 19.337 izlenme - 7 yıl önce Adını Feriha Koydum 7. bölüm özeti: Hande'nin evinde gördükleri ile büyük bir şok yaşayan Zehra, Feriha'dan hesap sorar. Anne kız ağır bir yüzleşme yaşarken Feriha büyük itirafın kıyısındadır. Kızına olan güvenini yitiren Zehra, Feriha'nın hayatını takip etme şansını kaybetmek istemez ve Handelerin evinde çalıştığını gizler. Feriha, bir yandan annesine kendisini affettirmeye çalışırken bir yandan da ilk aşkın büyüsüne kapılmıştır. Bu durum Hande için yıkıcı olur. Otel, ev ve okul arasında mekik dokuyan Feriha ile Emir arasındaki dünya farkı da kendini belli etmeye başlar. İlk şokun ardından kendini toparlayan Hande ise, sonunda biraraya gelen aşıkları rahat bırakmamaya kararlıdır. Pencereden gördüklerinin şaşkınlığını yaşayan Cansu, Feriha'yı mercek altına alır. Üzerinde Emir'in adının yazdığı kağıt yüzünden çıkan gerilim ise devam eder. Zehra ve Sanem, karşı karşıya gelir. Evde ise, Zehra'nın reçellerinin pazarda satılmaya başlaması Rıza ile aralarında sorun yaratır. Karısının ek iş yapmasını gurur meselesi yapan Rıza, Veysel'in taksisinde çalışmaya başlar. Mehmet, vargücüyle iş aramakta ve her geçen gün umudunu biraz daha kaybetmektedir. Mehmet'in, geçmişten gelen bir dostla karşılaşması ise onun için şaşırtıcı olur. Feriha, otelde büyük bir sürprizle karşı karşıya kalırken, Rıza ise gecenin karanlığında büyük tehlike altındadır. Kapıcı dairesine ulaşan kara haber ortalığı yangın yerine çevirir.
adını feriha  koydum  33  bölüm  fragmanı 00:35
adını feriha koydum 33 bölüm fragmanı 5.342 izlenme - 6 yıl önce Adını Feriha Koydum 33. bölüm özeti: Feriha'nın Emir'le tanıştığını öğrenen Rıza'nın tepkisi büyük olur. Feriha'nın dayak yediği gerçeği ile yüzyüze gelen Emir şaşkındır. Emir, dayak olayı ile birlikte Feriha'nın aslında hiç tanımadığı dünyasına bir adım daha yaklaşırken, yalanların ortaya çıkmasından sonra okulda da Feriha'yı zor günler beklemektedir. Emir, okulda yaşananlara sessiz kalabilecek midir? Öte yandan Feriha'nın gerçek kimliğini öğrenen Ünal büyük bir şok yaşarken, Haldun'un cenazesi herkesi biraraya getirir. Seher ve Mehmet ise, yangının ardından kapıcı dairesine sığınmak zorunda kalır. Seher'le aynı çatı altında olmaya dayanamayan Feriha sonunda yüzük konusunda sessizliğini bozar.
Adını Feriha Koydum 30Bölüm 2Fragman 00:58
Adını Feriha Koydum 30Bölüm 2Fragman 2.008 izlenme - 6 yıl önce Adını Feriha Koydum 30. Bölüm 2. Fragmanı. 30. bölüm özeti: Teknede yaşanan dehşet anları hastanede son bulurken Feriha sadece Emir'in değil Sanem'in de öfkesiyle karşı karşıyadır. İçindeki aşkı, nefretiyle yenmeye çalışan Emir'in Levent'ten sonraki hedefi ise Feriha'nın ailesi olur. Emir'in beklenmedik hamlelerine hazırlıksız yakalanan Zehra ve Mehmet şaşkındır. Çalıştığını Rıza'dan gizlemek zorunda kalan Zehra, Sophie'nin evinde yaşadığı gizemli olaylardan tedirgin olmaya başlar. Feriha, Levent'in yaşadıkları yüzünden vicdan azabı duyarken Levent ise İstanbul'u terk etmekten vazgeçer. Emir'in dinmek bilmeyen öfkesi karşısında kendisini çaresiz hisseden Feriha, Emir'in Zehra'yı hedef alan tavırları ile çileden çıkar. Emir ve Feriha sonunda sarsıcı bir şekilde yüzleşirler. Öte yandan Sanem'in takip edildiğinden habersiz attığı bir adım şüphe içinde kıvranan Haldun'u gerçeklere yaklaştırır. Zehra için geçmişin perdesi aralanırken, okulun ilk günü yaşananlar ise öfkeli aşıkları bir kez daha karşı karşıya getirir.
adını ferıha koydum 3.bölüm 3.fragman 00:30
adını ferıha koydum 3.bölüm 3.fragman 2.703 izlenme - 7 yıl önce Adını Feriha Koydum 3. bölüm fragmanı. 3. bölüm özeti: Mehmet'in hatasının bedeli Zehra ve ailesi için yıkıcı olur. Oğlu yüzünden büyük utanç yaşayan Rıza ile kocasına karşı çocuğunun arkasında duran Zehra'nın arası gerilir. İçine düştükleri zor durumdan çıkmanın bir yolunu arayan Rıza'nın aldığı karar ise tüm ailenin huzurunu kaçırır. Yalanlar ve gerçekler arasına sıkışan Feriha, yaşananlar yüzünden büyük bir acı içindedir. Bu sırada, beklenmedik yerden gelen bir destek, dört duvar arasından çıkmasını sağlar. Araba yüzünden babasıyla gerilen Emir'in, yaşananlara kendi dünyasından yaklaşması ise Feriha için hayalkırıklığı olur. Feriha, duygularını bastırıp Emir'den köşe bucak kaçarken, ondaki değişimin nedenini çözemeyen Emir ise ezberini bozan Feriha'nın peşini bırakmamaya kararlıdır. Bu durumla birlikte Feriha Hande için açık hedef haline gelir. Zehra ise bir yandan aile dertleri ile boğuşurken bir yandan da kızının dünyasında neler olup bittiğini anlamaya çalışır. Öte yandan, evde, Zehra ve Rıza arasındaki ipler gerilirken Rıza, girdikleri büyük borçla ilgili son kararı vermek zorundadır. Okulda ise, Emir'in sürekli kendisinden kaçan Feriha ile konuşmak için yaptığı bir plan beklenmedik sürprizlere gebedir.
Abla Deme Bir Gün Lazım Olur - Vahide Gördüm 02:01
Abla Deme Bir Gün Lazım Olur - Vahide Gördüm 616 izlenme - 3 yıl önce Çocukluğumuzda annemizin elimizden tutup günlere götürmesi geldi aklıma. ablaların, teyzelerin arasına girerdik. Anlamadığımız dedikoduları dinler mal gibi tvye bakardık. Tek derdimiz pasta börek ve gelen diğer çocuklardı. Lakin çocukluğumuzun en travmatik olaylarından biri orta yaşa erişmiş veya erişmeye yakın olan bayanlara abla dememizdi. O ablalar. bizi öptükten sonra - Ne yakışıklı çocukmuş kız bu. + Sağ ol abla. - Abla deme güzelim lazım olur. odada yükselen şen kahkalar ve çocukta oluşan travma.
Vahide Gördümbir Yıldız Masalı-2 08:04
Vahide Gördümbir Yıldız Masalı-2 984 izlenme - 8 yıl önce Vahide Gördüm(Bir Yıldız Masalı) Vahide Gördüm'ün İlhan Şeşen'in tanıtıldığı Bir Yıldız Masalına konuk olduğu program....
Abla Deme Bir Gün Lazım Olur - Vahide Gördüm 01:03
Abla Deme Bir Gün Lazım Olur - Vahide Gördüm 569 izlenme - 5 yıl önce Abla Deme Bir Gün Lazım Olur - Vahide Gördüm
Yeni Hürrem Sultan Vahide Gördüm! 00:24
Yeni Hürrem Sultan Vahide Gördüm! 475 izlenme - 5 yıl önce Yeni Hürrem Sultan Vahide Gördüm!
Ayhan Hanım (118 dk) 01:57:49
Ayhan Hanım (118 dk) 315 izlenme - 2 yıl önce Nefes'in yönetmeni Levent Semerci'nin gösterime girmemiş, ancak Suruç ve Ankara'da katledilenlerin anısına internetten yayınlamaya karar verdiği, 12 eylül darbesinin öncesi ve sonrasındaki acıyı bir annenin gözünden anlatan son filmi. Başrollerinde Vahide Gördüm ile Selçuk Yöntem'in oynadığı film, Londra Film Festivali'nden sonra ilk kez alkışlarlayaşıyorum'da..
Vahide Gördümbir Yıldız Masalı-1 07:57
Vahide Gördümbir Yıldız Masalı-1 688 izlenme - 8 yıl önce Vahide Gördüm(Bir Yıldız Masalı) Vahide Gördüm'ün İlhan Şeşen'in tanıtıldığı Bir Yıldız Masalına konuk olduğu program....
Trt Okul'da Vahide Gördüm Şoku! 02:01
Trt Okul'da Vahide Gördüm Şoku! 307 izlenme - 5 yıl önce Keremcem ile Vahide Gördüm'ün muhabbeti yüz kızarttı. TRT Okul'da gençlerin izlediği programda Keremcem'in abla nitelemesine Vahide Gördüm bakın nasıl bir cevap verdi.
Vahide Gördüm: Abla Deme Bir Gün Lazım Olur 00:53
Vahide Gördüm: Abla Deme Bir Gün Lazım Olur 273 izlenme - 5 yıl önce TRT Okul'da Kremcem'in programına konuk olan Vahide Gördüm ile Keremcem arasında ilginç diyaloglar gerçekleşti.
Cem Yılmaz'dan Vahide Gördüm'e Sert Gönderme - Cumartesi Sürprizi 03:56
Cem Yılmaz'dan Vahide Gördüm'e Sert Gönderme - Cumartesi Sürprizi 129 izlenme - 4 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'cumartesi sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; cem yılmaz lösev toplantısına katılmayan vahide gördüm'e sert göndermede bulundu. işte o görüntüler.
Anne 2.Bölüm Kamera Arkası Görüntüleri 00:50
Anne 2.Bölüm Kamera Arkası Görüntüleri 44 izlenme - 1 yıl önce Anne 2.Bölüm Kamera Arkası (Harika Görüntüler) Mother adlı Japon dizisinden uyarlanan Anne, annelik kavramının anlamını sorgulayacak. anne 1.Bölüm, Anne ilk bölüm, anne yeni dizi, anne 25 Ekim 2016, anne 25.10.2016, anne 2.bölüm fragmanı, anne 2 .bölüm fragmanı, anne 2. fragman, anne 1 kasım, anne star tv, anne star tv oyuncuları star tv anne bebek fuarı star tv yıldız anne
Trt Okul'da Kırmızı Noktalı Muhabbet 02:01
Trt Okul'da Kırmızı Noktalı Muhabbet 158 izlenme - 5 yıl önce Vahide Gördüm'den Keremcem'e Dil Sürçmesi: Abla Deme Bir Gün Lazım Olur