Hoşgeldiniz!

vahşi kan

Vahşi Kan - Dürüm Niyetine Çiğ Yılan Yemek 00:31
Vahşi Kan - Dürüm Niyetine Çiğ Yılan Yemek 1.042 izlenme - 3 yıl önce ''Kan akaçak vahşi kan akacak' repliğiyle ve repliğini unutan jandarma komutanıyla zihnimize kazınmış olan vahşi kan filminden bir başka sahne... Düşmanlarının elinden kaçan ve açlıktan kıvrım kıvrım kıvrılan cüneyt abimiz açlığını; yalnızlığını kendi kendini tatmin ederek gidermeye çalışan yılanı hunharca yiyerek gideriyor.izliyoruz efenim...'
Vahşi Kan - Final 01:24
Vahşi Kan - Final 1.378 izlenme - 3 yıl önce Kan akacak repliğiyle hafızalarımıza adeta kazık çakan film vahşi kan'ın final sahnesi... Muhteşem oyunculuğuyla Cüneyt Arkın abimiz göz doldurmakla kalmamış, felsefik konuşmaları adeta beni benden almıştır.
Vahşi Kan (1983) Rambo'nun Türk Versiyonu 03:25
Vahşi Kan (1983) Rambo'nun Türk Versiyonu 1.906 izlenme - 4 yıl önce Vahşi Kan (1983) Rambo'nun Türk Versiyonu. Kore gazisi Rıza kasabasına döndüğünde bir yaşam mücadelesi verecektir.
Vahşi Kan - Havada Şekil Değiştiren Rambo Bıçağı 00:24
Vahşi Kan - Havada Şekil Değiştiren Rambo Bıçağı 943 izlenme - 3 yıl önce Ormanda yürürken duyduğu seslerden kıllanan ve etrafı yoklayan Fahrettin Cüreklibatur abimiz,arkasına kız kaçıran taktığı özel amerikan üretimi olan rambo piçağıyla kendisini kıllandıran kişiyi çaresiz bırakan bir pozisyonda nakavt ediyor...
Vahşi Kan - Langırt Oyuncusunun Haykırışları 00:52
Vahşi Kan - Langırt Oyuncusunun Haykırışları 445 izlenme - 3 yıl önce Bastığı mayın sonucu feci bir şekilde sadece kollarını kaybeden abimiz;içine kapanmış ve herkesten nefret eden insan rolünün dibine dibine vuruyor... (not: Vahşi Kan final sahnesi isimli videoya en popüler yorumu yapan ''est1907''nin yorumundan esinlendim başlık için kendilerine teşekkür ediyorum.)
Vahşi Kan - Mancınık Sistemi 01:56
Vahşi Kan - Mancınık Sistemi 459 izlenme - 2 yıl önce Cüney abimizin vahşi kan fliminden bir aksiyon sahnesi,tuzaklar,ateş mancınıkları,bombalar ile düşmanlarını egale eden cüneyt abimiz.bu sahnesinde güzel repliklerini ve sesini bizden esirgiyor. gizemli yanını gözler önüne seriyor.
vahşi kan 00:15
vahşi kan 1.651 izlenme - 9 yıl önce kan akacak... hem de vahşi kan! çok yakında!
Nostalji Kuşağı & Piknikçi Zombiler 00:53
Nostalji Kuşağı & Piknikçi Zombiler 509 izlenme - 3 yıl önce Pazar günlerini ormanda mangal yakarak, rakı içerek geçiren zombi abilerimiz sıcağın ve alkolün etkisi ile sızmışlardır; Frene basınca arabayı istop ettiren salak kızı ve cingöz oğlu ile devriyeye çıkan emekli tapu & kadastro müdürü yolda piknikçi zombilere denk gelir ve olaylar gelişir efenim
Vahşi Kan - USA Official Trailer 01:47
Vahşi Kan - USA Official Trailer 391 izlenme - 3 yıl önce Cücü sadece yurdumuzda değil,dünya çapında da ünlü bir kahramandır.Biz bilmezken filmleri Amerikalarda ün salmış,birçok aksiyon filmine ilham kaynağı olmuştur. ``Cuneyt Arkin at his best`` -Washington Post- ``Arkin`s finest performance`` -NewYork Times- Görüntüleri Youtube'a ekleyen "youutoobe"a teşekkür ederim.
Vahşi Kan - Cücü'nün Uçurumdan Atlaması 01:01
Vahşi Kan - Cücü'nün Uçurumdan Atlaması 216 izlenme - 3 yıl önce Haydutlar tarafından kovalanan Cücü köşeye sıkışmıştır. Ya uçurumdan aşağı atlayacak ya da göğsünü kurşunlara siper edecektir. Zoru seven Cücü'yü bir kuş misali(!) uçurumdan aşağı doğru süzülürken izliyoruz
Kore Gazisi 02:50
Kore Gazisi 176 izlenme - 3 yıl önce Bu fragmanın diğer fragmanlardan farkı 2 farklı (hatta biri Yeşilçam biri Hollywood yapımı kadar farklı) filmin üstüste bindirilmesiyle oluşturulmasıdır. Türkçeleştirmek adına kurgu olarak da Türkiye'nin de katıldığı bir savaş olan Kore savaşı öyküye katılmıştır.Hınç fragmanını veya filmini izleyenler bunu daha keyifle seyredebilirler.