Hoşgeldiniz!

vahşi

İki Leopara Kafa Tutan Piton 04:38
İki Leopara Kafa Tutan Piton 829 izlenme - 2 yıl önce İki Leopara Kafa Tutan Piton
D.Channel | Ölüm Makineleri 43:58
D.Channel | Ölüm Makineleri 3.332 izlenme - 5 yıl önce https://www.facebook.com/BelgeselGunlugu
Tevfik Belgesel 00:30
Tevfik Belgesel 1.416 izlenme - 3 yıl önce Gastar Çalışma
kaos ta kaos yaşandı =) 00:29
kaos ta kaos yaşandı =) 2.892 izlenme - 7 yıl önce kaos ta kaos yaşandı =)
vahşi emzikli  metalci bebek :) 01:23
vahşi emzikli metalci bebek :) 2.278 izlenme - 7 yıl önce metalci velet :)
Vahşi Kan - Dürüm Niyetine Çiğ Yılan Yemek 00:31
Vahşi Kan - Dürüm Niyetine Çiğ Yılan Yemek 752 izlenme - 1 yıl önce ''Kan akaçak vahşi kan akacak' repliğiyle ve repliğini unutan jandarma komutanıyla zihnimize kazınmış olan vahşi kan filminden bir başka sahne... Düşmanlarının elinden kaçan ve açlıktan kıvrım kıvrım kıvrılan cüneyt abimiz açlığını; yalnızlığını kendi kendini tatmin ederek gidermeye çalışan yılanı hunharca yiyerek gideriyor.izliyoruz efenim...'
Silahsız Vahşi Hayvanları Yakalamak 03:53
Silahsız Vahşi Hayvanları Yakalamak 278 izlenme - 10 ay önce Silahsız Vahşi Hayvanları Yakalamak Vahşi Hayvanlar 2015 vahşi hayvanlar vahşi hayvanlar belgeseli türkçe vahşi hayvanların insanlara saldırıları Vahşi Doğanın Tehlikeli Hayvanları vahşi hayvanlar belgeseli vahşi hayvanlar alemi vahşi hayvanların avlanması vahşi hayvanların kavgası vahşi hayvanlar dövüşü vahşi hayvanlar kavgası vahşi hayvanların çiftleşmesi
Vahşi Kan - Final 01:24
Vahşi Kan - Final 928 izlenme - 2 yıl önce Kan akacak repliğiyle hafızalarımıza adeta kazık çakan film vahşi kan'ın final sahnesi... Muhteşem oyunculuğuyla Cüneyt Arkın abimiz göz doldurmakla kalmamış, felsefik konuşmaları adeta beni benden almıştır.
Afrika'da Vahşi Yaşam Antilopların Büyük Göçü ve Aslanlar 39:22
Afrika'da Vahşi Yaşam Antilopların Büyük Göçü ve Aslanlar 942 izlenme - 2 yıl önce Afrika'da Vahşi yaşam Antilopların büyük göçü ve aslanlar HD kalitesinde
vahşi yaşam - kara şahinler 01:37
vahşi yaşam - kara şahinler 1.473 izlenme - 6 yıl önce
Vahşi Doğa 00:30
Vahşi Doğa 744 izlenme - 2 yıl önce Vahşi Doğayı Anlatan Belgeseli İzleyin
Sanatın Gücü Mark Rothko 49:02
Sanatın Gücü Mark Rothko 2.422 izlenme - 5 yıl önce
Vahşi Rusya - Sibirya 47:08
Vahşi Rusya - Sibirya 467 izlenme - 1 yıl önce National Geographic'den -yine- tadından yenmez güzel bir belgesel. Sibirya denince akla gelen soğuk, uçsuz bucaksız karla kaplı steplerin haricinde içerisinde nice güzellikler barındığını görüyoruz.
H.Channel | Biyografiler: Ernesto Che Guevara 43:33
H.Channel | Biyografiler: Ernesto Che Guevara 3.075 izlenme - 5 yıl önce http://www.facebook.com/BelgeselGunlugu
Vahşi Yaşamda Doğum 00:56
Vahşi Yaşamda Doğum 836 izlenme - 2 yıl önce ABD‘de yayımlanan bir televizyon programı tepki çekiyor. Çünkü o programda genç anne adayları hiçbir doktor müdahale etmeden ve herhangi bir yardım almadan tek başlarına doğum yapıyorlar.
Timsah Belgeseli 23:17
Timsah Belgeseli 288 izlenme - 9 ay önce Timsahların İletişim Kurma Biçimleri, Timsahların Aile İlişkileri Timsahların Yaşam Alanları, Timsahların Dostları ve Düşmanları. Timsahlar (Latince: Crocodilia), sıcak bölgelerde bataklıklar ve su kenarlarında yaşayan vücudu kemiksi pullarla örtülü sürüngenleri içeren bir takım. Bu takımın familyaları Alligatoridae (Aligatorgiller), Crocodylidae (Timsahgiller) ve Gavialidae (Gavyaller)'dir. Crocodilia takımı, Kretase döneminin sonlarında, yaklaşık 84 milyon yıl önce ortaya çıkmış iri sürüngenlerdir. Kuşların yaşayan en yakın akrabalarıdır. Kuşlar ve timsahlar, Archosauria grubunun yaşayan son üyeleridir. Crocodilia takımı, 220 milyon yıl önce Trias Döneminde ortaya çıkmış olan ve Mezozoik dönemde çok çeşitli şekillere ayrılan Crurotarsi grubunun üyelerindendir. Daha fazla belgesel için lütfen abone olunuz..
Vaşağın Başına Gelenler 03:44
Vaşağın Başına Gelenler 1.168 izlenme - 4 yıl önce Zavallı bir vaşak bu kapana yakalanınca, tabii ki yaralanıyor. Neyse ki bu iki adam onu kurtarıp ormana salıyor. Ama sırada ne yazık ki başka kurbanlar var gibi! Ava çıkan avlanmasın da...
Hayvanlar Alemi 00:30
Hayvanlar Alemi 761 izlenme - 2 yıl önce Çok Komik
NG | Soğuk Kanlı Katiller 46:57
NG | Soğuk Kanlı Katiller 2.958 izlenme - 5 yıl önce https://www.facebook.com/BelgeselGunlugu
 Yaban domuzu timsaha böyle yem oldu 01:42
Yaban domuzu timsaha böyle yem oldu 1.180 izlenme - 3 yıl önce Vahşi köpeklerin sıkıştırdığı yaban domuzu, timsaha yem oldu. Safariye çıkan bir grup turistin çektiği görüntüler, televizyonlarda izlemeye alıştığımız vahşi yaşamın acımasız yüzünü bir kez daha gösterdi. Aç vahşi köpekler, bölgeyi kaplayan uçsuz bucaksız ovanın ortasındaki gölette sıkışan Afrika yaban domuzunu yemeyi beklerken, elleri boş dönmek zorunda kaldı. Gölet içinde güvende olduğunu düşünen yaban domuzu, turistlerin çığlıkları arasında, arkasında bekleyen timsaha yem oldu.
Ağzınızı Açık Bırakacak Drone Görüntüleri ile Kambur Balinalar 01:46
Ağzınızı Açık Bırakacak Drone Görüntüleri ile Kambur Balinalar 319 izlenme - 9 ay önce 36 yaşındaki vahşi yaşam yapımcısı Patrick Dykstra, Kuzey Norveç'te drone ile çekilen görüntülerde kambur balinaların beslenme anlarını yakalamayı başardı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Vahşi Hayvanlar . 00:30
Vahşi Hayvanlar . 715 izlenme - 2 yıl önce Atların Koşusu Ve Ardından Derin Suların Dalgalaması
Kadının köpeği Pitbull'un ağzından kurtuldu! 01:22
Kadının köpeği Pitbull'un ağzından kurtuldu! 1.272 izlenme - 3 yıl önce Sokakta kadının küçük köpeğine saldıran Pitbull ağzından zar zor kurtarıyorlar.
Hayvan Belgeseli 00:30
Hayvan Belgeseli 1.480 izlenme - 4 yıl önce Hayvan Belgeseli
Jaguarın Kendisinden Büyük Timsahı Avlaması! 01:25
Jaguarın Kendisinden Büyük Timsahı Avlaması! 266 izlenme - 10 ay önce Jaguar (Panthera onca), kedigiller (Felidae) familyasından ve Panthera cinsinin dört büyük kedisinden biri olan bir Yeni Dünya memelisidir. Diğer üç büyük kedi, Eski Dünya’nın kaplan, aslan ve parstır. Kaplan ve aslandan sonra en büyük üçüncü kedi olan jaguar Batı Yarımküresinin en büyük ve en güçlü kedisidir. Jaguar günümüzde Meksika’dan (bazen ABD’nin güneybatısında da görülebilir) Orta Amerika’ya ve Paraguay’ın güneyi ile kuzey Arjantin’e kadar dağılan bir alanda bulunmaktadır. Benekli kedi, fiziksel olarak daha çok parsa benzese de daha güçlü yapısı, davranışsal ve habitat özellikleri ile kaplana daha yakındır. Tercih ettiği habitat cengel olsa da, ormanlık araziden açık araziye kadar çeşitli alanlarda yaşar. Genel olarak su kenarlarında bulunur ve kaplan gibi yüzmekten hoşlanan kediler olarak dikkat çekerler. Jaguar genel olarak yalnız dolaşan, avını izleyip pusuya düşüren bir avcıdır ve avını seçerken fırsatçı davranır. Aynı zamanda ekosistemi dengelemek ve av türlerinin nüfuslarını kontrol altında tutmak konusunda önemli rol oynayan hem süper hem de kilittaşı avcıdır. Jaguar, diğer kedilere göre bile oldukça kuvvetli bir çeneye sahiptir.[1] Kuvvetli çenesi sayesinde zırhlı sürüngenlerin kabuklarını deler ve memeliler arasında sıradışı olan bir öldürme yöntemi kullanır. Beyne ölümcül darbeyi indirmek için doğrudan avının kafatasını iki kulağının arasından ısırır.
Aslanları Aslan Yapan 10 İlginç Özellikleri 04:05
Aslanları Aslan Yapan 10 İlginç Özellikleri 941 izlenme - 3 yıl önce Aslanları Aslan Yapan 10 İlginç Özellikleri
Wildlife 00:30
Wildlife 686 izlenme - 2 yıl önce Wildlife
Sıçanı Dört Saatte Yutan Yılan 00:48
Sıçanı Dört Saatte Yutan Yılan 722 izlenme - 2 yıl önce Bu görüntüler kuzeniyle beraber evlerinde keyif yaparken gördükleri karşısında şaşkınlık yaşayan Tim Sharman tarafından çekildi...Çatıdan aşağı düşen bu şeyin ne olduğunu merak eden Sharman eline kamerasını alarak yaklaşık 2 metrelik yılanın 40 santimetrelik bir sıçanı nasıl yuttuğunu görüntüledi. Onu boğmak için yaklaşık yarım saat uğraşan yılan, yarım saatin sonunda sıçanı yutmaya başlıyor.4 saatlik bir uğraşın ardından yılan bir anda pes ediyor. Bu sıçanın kendisi için çok büyük olduğunu anlayan yılan, sıçanı geri çıkarıyor.Sharmanı; "Ölmek üzere olan bir insanın nefes alış verişi gibi ses çıkarıyordu, 4 saat sonra onu geri çıkardı ve gözden uzaklaştı." dedi.
Dünyanın En Zehirli 7 Hayvanı 03:46
Dünyanın En Zehirli 7 Hayvanı 1.227 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın En Tehlikeli Ve En Zehirli 7 Hayvanını Gözler Önüne Seren Bu Videoyu Mutlaka İzlemelisiniz.
pİton yilani-İnsanoĞlu 00:17
pİton yilani-İnsanoĞlu 1.878 izlenme - 7 yıl önce özel gösterİlere...