Hoşgeldiniz!

Vahşi Videoları İzle

Vahşi Kanada Belgeseli - (Türkçe) 02:55:59
Vahşi Kanada Belgeseli - (Türkçe) 291 izlenme - 6 ay önce Vahşi Kanada Belgeseli - (Türkçe) 00:00 Vahşi Kanada : Kutup Sınırı 45:15 Vahşi Kanada : Bölgenin Kalbi 1:30:00 Vahşi Kanada : Sonsuz Sınır 2:13:40 Vahşi Kanada : Vahşi Batı Çok güzel bir şekilde çekilen ve ustaca kurgulanan bu dört bölümlük belgesel, bizlere Kuzey Amerika kıtasının kuzeyinin heyecan verici tarihi hakkında rehberlik ediyor. Nefes kesen manzaralar, büyüleyici fotoğraflar, etkileyici hızlandırılmış çekimler ve ağır çekim sahnelerin ustaca biraraya getirilmesiyle bu belgesel hayata geçmiş oldu. Sahillerinden ormanlarına, geniş ve açıklık çayırlarından kuzeyindeki soğuk ve çorak topraklarına kadar Kanada olarak bildiğimiz ülkenin kapsamlı hikayesini izleyeceksiniz.
Yaban Hayatı 00:30
Yaban Hayatı 1.865 izlenme - 4 yıl önce Hayvanlar Aleminden Kısa Video
Aslan Kadına Saldırıyor 01:55
Aslan Kadına Saldırıyor 1.619 izlenme - 3 yıl önce Aslan Kadına Saldırıyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Vahşi Hayvanlar Fast Food Yeseydi :)) 01:43
Vahşi Hayvanlar Fast Food Yeseydi :)) 2.439 izlenme - 4 yıl önce Vahşi Hayvanlar Fast Food Yeseydi
Vahşi Ayı Kadına Dokunmadı 02:55
Vahşi Ayı Kadına Dokunmadı 1.784 izlenme - 4 yıl önce Vahşi Ayı Kadına Dokunmadı
Şahin Peşine Düştüğü Ördeği Duman Etti 01:22
Şahin Peşine Düştüğü Ördeği Duman Etti 985 izlenme - 2 yıl önce Sahibi tarafından vahşi doğaya salınan şahin, peşine düştüğü ördeği kısa sürede yakalayıp öldürdü. Sahibinin dışarı çıkardığı bir şahin, gördüğü ördeğin peşine düştü. Hayvanı kovalayan şahin, kısa sürede yakalayıp pençesiyle boğazını sıkıp öldürdü. Şahin ördeğin tüylerini tek tek yoldu.
Mona Roza __ Zambaklar İssız Yerlerde Açar... 05:51
Mona Roza __ Zambaklar İssız Yerlerde Açar... 6.231 izlenme - 8 yıl önce zambaklar en ıssız yerlerde açar%u2026 ve vardır her vahşi çiçekte gurur. bir mumun ardında bekleyen rüzgâr işıksız ruhumu sallarda durur.. zambaklar en ıssız yerlerde açar yağmurdan sonra büyürmüş başak meyveler sabırla olgunlaşırmı ş bir gün gözlerimin tâ içine bak anlarsın ölüler niçin yaşarmış?... yağmurlardan sonra büyürmüş başak%u2026
Bu İş Yürek İster  !!! Tüm Hayvanları Eliyle Tutuyor 03:53
Bu İş Yürek İster !!! Tüm Hayvanları Eliyle Tutuyor 83 izlenme - 2 ay önce vahşi hayvanları tek tek eli ile yakalayan manyak bir adam. video izlemesi gerçekten çok eğlenceli. tebrik mi etmek lazım bilmiyorum ama yaptığı iş gerçekten yürek ve cesaret istiyor!
Sirkten Kaçan Fil İnsanlara Saldırdıktan Sonra Vuruldu 02:29
Sirkten Kaçan Fil İnsanlara Saldırdıktan Sonra Vuruldu 1.712 izlenme - 3 yıl önce sirkten kaçan fil korku dolu anlar yaşattı ve sonunda polisler tarafından vurularak öldürüldü.
Vahşi Alaska (Türkçe Belgesel) 44:58
Vahşi Alaska (Türkçe Belgesel) 958 izlenme - 1 yıl önce Vahşi Alaska (Türkçe Belgesel izle) Çevre bilimci Chris Morgan, Alaska’nın muhteşem vahşi doğasında motosiklet yolculuğuna çıkarak Kuzey Amerika’da yaşayan üç ayı türünün daha önce tanık olmadığınız dünyasını ekranlarınıza taşıyor.
Arkasından Gelen Aracı Taşlayan Ayı 00:44
Arkasından Gelen Aracı Taşlayan Ayı 71 izlenme - 1 ay önce Kastamonu’da köy yoluna kadar inen ayı, karşısına çıkan araçtan kaçmaya çalışırken aracı taş yağmuruna tuttu.
Gürcistan'ı Vahşi Hayvanlar Bastı 00:36
Gürcistan'ı Vahşi Hayvanlar Bastı 1.236 izlenme - 2 yıl önce Gürcistan'da yaşanan sel faciasında ölü sayısı 12'ye yükseldi. Başkent Tiflis'te vahşi hayvanlar, hayvanat bahçesinden kaçtı.
Vahşi Antarktika Belgesel 43:59
Vahşi Antarktika Belgesel 189 izlenme - 3 ay önce Tarihini bilmeyen bugününü anlayamaz; gelecek konusunda ise bir ağırlığı olamaz. Belgeseller bize tarihin görsel izleriyle de yüzleşme imkanı verir. Keyifli seyirler.
Vahşi Köpek ve Sırtlan Etkileşimi 01:45
Vahşi Köpek ve Sırtlan Etkileşimi 930 izlenme - 2 yıl önce HAYVANLAR ALEMİ animals,hayanlar alemi,animal,kedi,friend,dog,best friend,köpek,su hayvanları,uçan hayvanlar,memeliler,aslan,kaplan,belgese­ller,belgesel, akrep,hayvan kapışması,pitbul dövüşü,dövüş,hava,uçan,kaçan,üreme, ot,keçi,hayvan üreme,karıncalar,yılanlar,sürüngenler,pe­nguen,kutup belgeselleri,üreme belgeseli,national geographic,national geographic turkey,türkiye,saldırmak,atack documentary dog cat,new,2014,hayvanlar hakkında herşey,avcılar,eşek siken,afrika,fareler,2014 belgesel,en yeni belgeseller,2014 belgeselleri, animals,hayanlar alemi,animal,kedi,friend,dog,best friend,köpek,su hayvanları,uçan hayvanlar,memeliler,aslan,kaplan,belgese­ller,belgesel, akrep,hayvan kapışması,pitbul dövüşü,dövüş,hava,uçan,kaçan,üreme, ot,keçi,hayvan üreme,karıncalar,yılanlar,sürüngenler,pe­nguen,kutup belgeselleri,üreme belgeseli,national geographic,national geographic turkey,türkiye,saldırmak,atack documentary dog cat,new,2014,hayvanlar hakkında herşey,avcılar,eşek siken,afrika,fareler,2014 belgesel,en yeni belgeseller,2014 belgeselleri,
seksi doktordan vahşi muayene 02:03
seksi doktordan vahşi muayene 2.701 izlenme - 7 yıl önce
Zebranın Saldırısına Uğrayan Bakıcı 00:30
Zebranın Saldırısına Uğrayan Bakıcı 201 izlenme - 4 ay önce Çin'de yaşanan dehşet verici olayda, hayvanat bahçesi bakıcısı olan adam, zebranın saldırısına uğradı. Adama saldırmakla yetinmeyen hayvan, kolunu kaptığı zavallı adamı yerlerde sürükledi. Hayvandan zor kurtarılan adamın sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.
Kedi Yılanı Affetmedi 00:57
Kedi Yılanı Affetmedi 1.593 izlenme - 3 yıl önce Kedi Yılanı Affetmedi
Wildlife 00:30
Wildlife 1.149 izlenme - 3 yıl önce Wildlife
Vahşi Hayat 00:30
Vahşi Hayat 934 izlenme - 3 yıl önce Win 7
Necmiye Biraz Kaçıktır Ama Nazmiye'nin Gönlü Açıktır 01:21
Necmiye Biraz Kaçıktır Ama Nazmiye'nin Gönlü Açıktır 1.438 izlenme - 2 yıl önce Evet Necmiye biraz kaçıktır ve Temel Taka(Tanju Gürsoy)nın elinden yine kaçmıştır. Necmiye'nin kaçtığı uçağı durdurmaya çalışan Temel anarşist muamelesi görür ve polis abilerle bir samimiyet kurar.Sonrasında Münhen'den bir dostuna rica eder kızı orda bulması için. Bu olaylar üzerine geçen samimiyet ve telefon hadisesini birlikte izleyelim. Tanju Gürsoy'un en sevdiğim karakterlerinden biridir. Özellikle bu sahnedeki konuşmaları çok sempatik olup beni benden alır.
Kedi ile Yılan Karşılaşınca? 01:14
Kedi ile Yılan Karşılaşınca? 1.147 izlenme - 3 yıl önce Kedi yılanı yakalayıp alıp kaçıyor
D.channel | Mega Mühendislik: Petrol Platformları 47:00
D.channel | Mega Mühendislik: Petrol Platformları 3.982 izlenme - 5 yıl önce http://www.facebook.com/BelgeselGunlugu
Bataklıktan Koyun Çıkartıp Kalbini Çiğ Çiğ Yemek 06:14
Bataklıktan Koyun Çıkartıp Kalbini Çiğ Çiğ Yemek 1.223 izlenme - 2 yıl önce Bear Grylls'i bilenler bilir.Bilmeyenler için bu adam bizde Serdar Kılıç'ın yaptığı Doğada Tek Başına programının akla hayale gelecek en ekstrem halini yapar. Bu bölümde de bataklıktan ölü koyunu çıkartıp derisini yüzüp kendine uyku tulumu yapıyor. Kalbini de çıkartıp cıkla cıkla ekmeksiz (çiğ çiğ) yiyor. Yemeden önce de bu kalbin çiğ çiğ yenmesi geleneğinin Orta Doğu'da bir gelenek olduğu söylüyor ama ben şahsen hiç duymadım. Not:Olaylar İrlanda'da geçiyor.
Spor Salonlarındaki Vahşi Yaşam! 06:19
Spor Salonlarındaki Vahşi Yaşam! 668 izlenme - 1 yıl önce Bir yabani hayat belgeseli olan Tour, spor salonlarında karşılaşabileceğimiz farklı türlerin portresini bizlere sunuyor.
Kocaman İneği Gömüp Üzerine Oturan Porsuk 00:42
Kocaman İneği Gömüp Üzerine Oturan Porsuk 61 izlenme - 2 ay önce Doğaları gereği yiyeceklerini önce saklayıp sonradan afiyetle tüketen porsuklardan bir tanesi bu defa kocaman bir ineği gömerken kaydedildi. Görüntüler Utah'taki Great Basin çölünden...
Yeşil sahada vahşi yaşam! 00:26
Yeşil sahada vahşi yaşam! 1.656 izlenme - 5 yıl önce Brezilya'da Flamengo ile Nautico arasındaki maç öncesinde sahada bulunan bir baykuş yanına gelen ufak bir kuşu avladı.
vahşi yaşam-kutup ayıları [2] 02:41
vahşi yaşam-kutup ayıları [2] 2.023 izlenme - 6 yıl önce
VAHŞİ KÖPEKLER SIRTLANI CANLI YİYORLAR 02:17
VAHŞİ KÖPEKLER SIRTLANI CANLI YİYORLAR 815 izlenme - 2 yıl önce Vahşi köpek sürüsünün ortasında kalan sırtlan, canlı canlı yem oluyor...
Yılan Yiyen Katil Kurbağa 04:20
Yılan Yiyen Katil Kurbağa 55 izlenme - 4 hafta önce Kurbağa yakaladığı yılanı yuttu. Kurbağalarla yılanlar ezeli iki düşman olarak bilinir.Bugüne kadar hep yılanların kurbağaları yuttuğu bilinirdi ama şimdi roller değişmiş.
Jaguar Timsahı Öyle Bir Avladı Ki 02:10
Jaguar Timsahı Öyle Bir Avladı Ki 893 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en büyük tropikal alanlarından biri olan ve Brezilya'da bulunan Pantanal bölgesinde ilginç bir av gerçekleşti. Bir jaguarın timsahı sinsice avlaması kameraya an be an böyle yansıdı. Timsahı yakalamak isteyen Jaguar gölün etrafını dolaştı ve suyun içine girerek arkasından yaklaştığı timsahi yakaladı. Jaguar kedigiller familyasında dünyanın en güçlü çenesine sahip bir hayvandır. Kuvvetli çenesi sayesinde zırhlı sürüngenlerin kabuklarını deler ve memeliler arasında sıradışı olan bir öldürme yöntemi kullanır. Beyne ölümcül darbeyi indirmek için doğrudan avının kafatasını iki kulağının arasından ısırır.