Hoşgeldiniz!

vahşi

Sıçanı Dört Saatte Yutan Yılan 00:48
Sıçanı Dört Saatte Yutan Yılan 712 izlenme - 1 yıl önce Bu görüntüler kuzeniyle beraber evlerinde keyif yaparken gördükleri karşısında şaşkınlık yaşayan Tim Sharman tarafından çekildi...Çatıdan aşağı düşen bu şeyin ne olduğunu merak eden Sharman eline kamerasını alarak yaklaşık 2 metrelik yılanın 40 santimetrelik bir sıçanı nasıl yuttuğunu görüntüledi. Onu boğmak için yaklaşık yarım saat uğraşan yılan, yarım saatin sonunda sıçanı yutmaya başlıyor.4 saatlik bir uğraşın ardından yılan bir anda pes ediyor. Bu sıçanın kendisi için çok büyük olduğunu anlayan yılan, sıçanı geri çıkarıyor.Sharmanı; "Ölmek üzere olan bir insanın nefes alış verişi gibi ses çıkarıyordu, 4 saat sonra onu geri çıkardı ve gözden uzaklaştı." dedi.
Vahşi Irk Filmi izle 03:25
Vahşi Irk Filmi izle 67 izlenme - 2 ay önce http://videofoni.net Vahşi Irk Filmi izle vahşi ırk
Gürcistan'ı Vahşi Hayvanlar Bastı 01:02
Gürcistan'ı Vahşi Hayvanlar Bastı 444 izlenme - 8 ay önce Gürcistan'da yaşanan sel faciasında ölü sayısı 12'ye yükseldi. Başkent Tiflis'te vahşi hayvanlar, hayvanat bahçesinden kaçtı. Yaklaşık üç saat süren sağanak sonrası oluşan selde 12 kişi hayatını kaybetti ve şehir merkezinde bulunan hayvanat bahçesinden kaçan çok sayıda vahşi hayvan şehrin sokaklarında tehlike saçıyor. Tiflis Hayvanat Bahçesi'nin yetkilileri, altı aslan, altı kaplan, yedi ayı ile 13 kurdun kaçtığını, hayvanları arama çalışmalarının devam ettiğini ve bulunabilen bazı hayvanların mecburen öldürüldüğünü belirtti. Yetkililer, ayrıca hayvanlar yakalanana kadar vatandaşların bir süre evlerinden çıkmaması yönünde çağrıda bulundu. Gürcistan Başbakanı Irakli Garibaşvili de ölü sayısının artabileceğini, yaralıların tespit edilmeye çalışıldığını, selden etkilenen insanlara yardım sağlanması ve kalacak yer temini için kriz masası kurulduğunu kaydetti.
Vahşi Hayvanlar . 00:30
Vahşi Hayvanlar . 709 izlenme - 2 yıl önce Atların Koşusu Ve Ardından Derin Suların Dalgalaması
Köpekler Ve Kurtlar Arasındaki 10 Vahşi Fark 03:05
Köpekler Ve Kurtlar Arasındaki 10 Vahşi Fark 582 izlenme - 1 yıl önce http://www.etatvan.com/ Bilgi ve Gelişim Platformu "Köpekler Ve Kurtlar Arasındaki 10 İlginç Fark" başlıklı videonun metnini buradan okuyabilirsiniz: 10) Kurtların göğüsleri köpeklerin göğüslerinden daha dardır. Bu sebeple kurtların arka ayaklarının ve ön ayaklarının bastığı noktalar genellikle aynıdır ve hızlı ivmelenirler. Köpeklerin ayak izleriyse çapraz ve düzensizdir. 9) Kurtların kafatasları daha büyüktür. Bu nedenle kurtlar daha büyük bir beyne sahiplerdir. Sıradışı zekalarıyla kurtlar grup halinde avlanırken etkili stratejiler uygulayabilirler. 8) Kurtların dişleri hafif kavisli bir biçimdedir. Ve köpeklerin dişlerinden daha uzun ve kalındır. Köpeklere göre daha güçlü çene kaslarına sahip olan kurtlar kolaylıkla iri kemikleri parçalayabilirler. 7) Safkan kurtlar asla mavi gözlü olamazlar. Resesif bir genetik özellik olan mavi gözlülük evcil köpeklerde görülür. 6) Kurtlar yaşlandıkça kürklerinin rengi değişir. Ayrıca kurtların burunları köpeklerdeki gibi asla pembemsi olmaz. 5) Kurtların kuyrukları hareket esnasında yukarı doğru kıvrılmaz, düz durur. Ve kuyruklarının uç noktaları genellikle siyahtır, beyaz rengi çok nadir görülür. 4) Kurtlar genellikle kış aylarında çiftleşirler. Erkek kurtların testisleri çiftleşme sezonunun dışında fark edilemeyecek kadar küçülür. Köpekler için bu geçerli değildir. 3) Yapılan bir deneye göre, kurtlar zorluklara karşı ısrarlı bir duruş sergilerler. Halbuki köpekler birkaç deneyişten sonra insanlarla iletişime geçerek yardım isterler. 2) Bazı köpekler kurtlar gibi uluyabilirler fakat kurtlar asla köpekler gibi havlayamazlar. Hava koşullarına ve bölgelere bağlı olarak kurt ulumaları 12 km öteden duyulabilecek bir seviyeye kadar çıkabilir. 1) Kurtlar eğitim esnasında köpeklere göre daha kolay sıkılırlar ve verilen komutlara olan duyarlılıklarını çabuk kaybederler. Kurtların savunma içgüdüleri yüzünden köpekler gibi kolay evcilleşmeleri çok zordur.
Kurt İle Ayının İnanılmaz Dostluğu 01:03
Kurt İle Ayının İnanılmaz Dostluğu 245 izlenme - 5 ay önce Bu fotoğrafları çeken 56 yaşındaki Finlandiya'lı fotoğrafçı Lassi Rautiainen şöyle diyor; 'Ayıyı ve kurdu bu şekilde görmek gerçekten sıradışı'. Dişi kurt ve Erkek boz ayı her gece birlikte vakit geçiriyor ve yemeklerini birbirleriyle paylaşıyor. Aralarındaki bu dostluğun nasıl oluştuğunu hiç kimse bilmiyor fakat, daha yavru iken yalnız karşılaştıkları ve o günden beri bu şekilde yaşadıkları düşünülüyor.
vahşi köpek 04:02
vahşi köpek 1.547 izlenme - 5 yıl önce vahşi köpek
Sırtlan ve Bakıcısının Kıskandıran Dostluğu 01:16
Sırtlan ve Bakıcısının Kıskandıran Dostluğu 651 izlenme - 1 yıl önce Kayseri Anadolu Harikalar Diyarı içerisinde bulunan Hayvanat Bahçesi’nde yaşayan bir Charlie ismindeki Çizgili Sırtlan ile bakıcısının ilişkisi görenleri şaşırtıyor.
Vahşi Yaşam Fotoğrafçılarının Aracına Saldıran Kızgın Fil 01:27
Vahşi Yaşam Fotoğrafçılarının Aracına Saldıran Kızgın Fil 145 izlenme - 3 ay önce Güney Afrika'da fotoğraf çeken vahşi yaşam fotoğrafçılarının aracına saldıran fil ve ekibin korku dolu kaçışı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
D.Channel | Ölüm Makineleri 43:58
D.Channel | Ölüm Makineleri 3.231 izlenme - 4 yıl önce https://www.facebook.com/BelgeselGunlugu
Hayvanlar Alemi 00:30
Hayvanlar Alemi 791 izlenme - 2 yıl önce America And Russian
Timsaha Kafa Tutan Kedi 00:35
Timsaha Kafa Tutan Kedi 211 izlenme - 6 ay önce Sudan çıkıp salına salına yürüyen timsahı göz hapsine alan kedi, bu durumdan rahatsız olan timsahın tepkisine bakın nasıl karşılık verdi?.. İşte o anlar...
Wildlife 00:30
Wildlife 686 izlenme - 2 yıl önce Wildlife
vahşi zarafet...fragman 01:47
vahşi zarafet...fragman 2.986 izlenme - 8 yıl önce
Vahşi Yaşam 00:30
Vahşi Yaşam 738 izlenme - 1 yıl önce Wildlife Vahşi Yaşam
Hayvanlar 00:30
Hayvanlar 518 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar Bu Sadece Bir Hayvan Klasiği Bunu Herkez İzlemeli Bence
Vahşi Bir Köpeğin Saldırısında Nasıl Koronmalı 02:10
Vahşi Bir Köpeğin Saldırısında Nasıl Koronmalı 58 izlenme - 2 ay önce Köpek; köpekgiller familyasına mensup, görünüş ve büyüklükleri farklı 400'den fazla ırkı olan, etçil, memeli bir hayvan. Boz kurdun alt türlerinden biri olan köpek, tilki ve çakallarla da akrabadır.
Leopar Yaban Domuzunu Böyle Avladı 00:30
Leopar Yaban Domuzunu Böyle Avladı 225 izlenme - 5 ay önce Güney Afrika’daki Kruger Doğal Parkı’nda safariye çıkan bir grup, bir leoparın yaban domuzunu avladığı anlara tanıklık etti. Tüm bunlar yaşanırken safari ekibi korkudan çıt çıkaramadı. Tüm bunlar yaşanırken safari ekibi korkudan çıt çıkaramadı.
 Yaban domuzu timsaha böyle yem oldu 01:42
Yaban domuzu timsaha böyle yem oldu 1.145 izlenme - 2 yıl önce Vahşi köpeklerin sıkıştırdığı yaban domuzu, timsaha yem oldu. Safariye çıkan bir grup turistin çektiği görüntüler, televizyonlarda izlemeye alıştığımız vahşi yaşamın acımasız yüzünü bir kez daha gösterdi. Aç vahşi köpekler, bölgeyi kaplayan uçsuz bucaksız ovanın ortasındaki gölette sıkışan Afrika yaban domuzunu yemeyi beklerken, elleri boş dönmek zorunda kaldı. Gölet içinde güvende olduğunu düşünen yaban domuzu, turistlerin çığlıkları arasında, arkasında bekleyen timsaha yem oldu.
Dünyadaki En Vahşi İdam Yöntemleri 05:36
Dünyadaki En Vahşi İdam Yöntemleri 36 izlenme - 3 hafta önce İdam cezasına çarptırılan kişinin maksimum acı çekerek ölmesi planlanmaktaydı ve verilen işkenceler bunun için çeşitli yaratıcılıklar içermekteydi.Karşınızda tarih boyunca yapılan tüyler ürperten idam cezaları. Kanalımı takip edin: https://goo.gl/8Yf9Su Facebook : https://goo.gl/mo5AkQ Diğer Hesaplarımız: Google+ : https://goo.gl/nKBFi4 Twitter : https://goo.gl/y3sbmS Genel Videolar Oynatma Listesi: https://goo.gl/7u4rvX İlginizi Çekebilecek Diğer Videolarımız: Gitmek İstemeyeceğiniz Tüyler Ürpertici 10 Yer : https://youtu.be/43nHMGVxvDY Katile Dönüşmüş 3 Youtuber! : https://youtu.be/rm-J07AyG2g ----------------------------------------­----------------------------------------­--------------------- Açıklama: Kaynar Su Kaynar su dolu bir kazanın içine suçlu konulur ve burada haşlanmaya bırakılırdı.Daha yavaş acı çekmesi istenirse suçlu soğuk suyun içine konulup su yavaş yavaş ısıtılırdı ve acı verici bir ölüme terk edilirdi.Kaynayan su sıcaklığı ile yavaş yavaş insan derisini yakar ve suçlular diri diri haşlanırdı. Ushizaki Yöntemi Bu idam yöntemi kullanan japonlar suçlunun bacaklarını farklı 2 boğaya bağlamaktaydı.Bunun sonucunda mahkum 2 ye parçalanıp can verirdi.Diğer bir şekli ise suçlunun iki ağaça bağlanması yöntemi. Gömmek Toprağa Gömme çağlar boyunca yapılmıştır.Eski dönemlerde Hindistan'da kadınlar boyunlarına kadar kuma gömülürdü ve kafası güneşte pişmek üzere bırakılırdı.Bu ceza Arap ülkelerinde'de yaygın biçim kullanılmıştır. Fillere Ezdirme Suçlu insanlar toplanıp fillerin olduğu alana götürülürdü.Kapılar açılıp insanlar fillerin içine bırakılır ve filler insanları ayakları ile ezerdi.Tek tek tüm kemikler zarar görür ve acı çekici bir ölüm yaşatılırdı. Ling Chi İşkencesi Ling Chi Çincede ''yavaş yavaş doğramak demektir.''İsmindende anlaşılabileceği gibi bu yöntem Çin'deki suçlulara uygulanmaktaydı.1905 yılına kadar uygulanmıştır. Ezerek Öldürmek Ortaçağ Avrupasında çok çeşitli idam cezaları uygulanmaktaydı.Bunlardan bir tanesi suçlu bulunan insanın üzerine ağırlıklar koyularak ölüme terk edilmesiydi.Üzerine ağırlıklar koyulan kişi ezilip nefes alamadığı için ölüyordu. Tekerleğe Bağlamak Tekerlek ortaya çıktığı tarihten beri farklı amaçlar için kullanıldı.İşkence için kullanılması ise şu şekilde olmaktaydı.Kişi özel yapılmış dev bir tekerleğin dış kenarına bağlanıp sivri kazıkların yada yüksek bir tepenin üzerinden aşağı doğru itiliyordu.Uzun ve sancılı bir ölüm yaşatılıyordu. Fareli Kap Videomuzda belki insanın en sinirlerine dokunan işkence yöntemlerinden bir taneside budur.Suçlu sırt üstü yatırılıp kıyafetleri çıkarılırdı.Ardından bir kap ters çevirilip suçlunun midesinin üzerine konulur ve içerisine fareler koyulurdu.Ardından bu kap ısıtılmaya başanıyor.Fareler sıcaktan kaçmak için kaçacak yer arıyor ve suçlunun karnını kemirmeye başlıyor. Kazıklı Tabut Genelde İngilizlerin kullandığı bu işkence yöntemi tarihte İspanyolları sorgulamak için kullanılmaktaydı.Suçlu öncelikle tek kişilik bir tabutun içine yatırıldı. Kazığa Geçirme Uzun ve bir insan bileği kalınlığında bir kazık suçlunun kuyruk sokumundan başlayarak ensesine kadar sokulurdu.Bu işlem yavaş ve dikkatlice yapılır,kişinin iç organlarına zarar gelmemesine özen gösterilirdi.Bunun sebebi suçluya yüksek derecede acı yaşatılmak istenmesiydi.Daha sonra kazık üzerindeki suçlu dikilirdi.Bu şekilde bir insanın ölmesi günler sürerdi. ----------------------------------------­----------------------------------------­--------------------- Müzik : Kevin MacLeod sanatçısının Dama-May - Primal Drive adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/...) altında lisanslıdır. Kaynak: http://incompetech.com/music/royalty-... Sanatçı: http://incompetech.com/ Daha fazla video için sitemizi ziyaret edin: http://www.yameraktan.com/
Japonya'nın Vahşi Doğası (Belgesel) 44:05
Japonya'nın Vahşi Doğası (Belgesel) 132 izlenme - 3 ay önce Japonya'nın Vahşi Doğası (Belgesel izle) Japonya'nın yüksek teknoloji ile donanmış şehirlerinin ardındaki sıra dışı vahşi doğayı keşfedin!
Afrika'da Vahşi Yaşam Antilopların Büyük Göçü ve Aslanlar 39:22
Afrika'da Vahşi Yaşam Antilopların Büyük Göçü ve Aslanlar 801 izlenme - 2 yıl önce Afrika'da Vahşi yaşam Antilopların büyük göçü ve aslanlar HD kalitesinde
vahşi emzikli  metalci bebek :) 01:23
vahşi emzikli metalci bebek :) 2.276 izlenme - 6 yıl önce metalci velet :)
Hayvanlar Alemi 00:30
Hayvanlar Alemi 882 izlenme - 2 yıl önce Bunu İzlemeyen Hayvandır
Afrika’nın Vahşi Krallığı - Belgesel 02:34
Afrika’nın Vahşi Krallığı - Belgesel 38 izlenme - 3 hafta önce Büyük bir fil sürüsü onları yakından izleyen takım arkadaşlarımızdan rahatsızlık duyar ve saldırmaya başlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
kaos ta kaos yaşandı =) 00:29
kaos ta kaos yaşandı =) 2.891 izlenme - 7 yıl önce kaos ta kaos yaşandı =)
Hayvanlar Alemi 00:30
Hayvanlar Alemi 638 izlenme - 1 yıl önce Hayvanlar Alemi
Türkiye'nin Vahşi Doğası (Belgesel) 43:58
Türkiye'nin Vahşi Doğası (Belgesel) 36 izlenme - 2 hafta önce Türkiye'nin Vahşi Doğası (Belgesel) Nesli tükenmek üzere olanlar dahil ülkemize özgü hayvanları ve bitki örtüsünü ekranlara taşıyan bu belgesel, belki bizim bile bilmediğimiz pek çok doğal güzelliği keşfetmemizi sağlayacak.
vahşi yaşam - kara şahinler 01:37
vahşi yaşam - kara şahinler 1.452 izlenme - 5 yıl önce
H.Channel | Biyografiler: Ernesto Che Guevara 43:33
H.Channel | Biyografiler: Ernesto Che Guevara 3.022 izlenme - 4 yıl önce http://www.facebook.com/BelgeselGunlugu