Hoşgeldiniz!

Vajinismus Hastalığı Videoları İzle

Hayrünisa Hanım Vajinismusu Nasıl Yendiğini Anlatıyor 10:47
Hayrünisa Hanım Vajinismusu Nasıl Yendiğini Anlatıyor 360 izlenme - 10 ay önce 2,5 yıllık evli Hayrünisa Hanım vajinismusu 2 günde nasıl yendiğini anlatıyor.
Hilal Cebeci Canlı Yayında Hastalığını Açıkladı! 01:00
Hilal Cebeci Canlı Yayında Hastalığını Açıkladı! 447 izlenme - 4 yıl önce Seda Sayan'ın Programına Konuk Olan Hilal Cebeci, Dr. Haydar Dümen'in Yanında İki Yıl Çektiği Hastalığını Açıkladı.
4 Yıllık Evli ve Vajinismus Sorunu Yaşayan  Zeynep Hanımın Başarı Hikayesi 06:07
4 Yıllık Evli ve Vajinismus Sorunu Yaşayan Zeynep Hanımın Başarı Hikayesi 31 izlenme - 3 ay önce 4 Yıllık Evli, Tekirdağ'da yaşayan ve vajinismus sorunu olan Zeynep Hanımın yaşadıkları, vajinismus tedavi süreci ve tedavisi
Sekiz Aylık Vajinismus Sorunumu 3 Gunde Yendim Vajinismus Tedavisi Nasıldır? 15:23
Sekiz Aylık Vajinismus Sorunumu 3 Gunde Yendim Vajinismus Tedavisi Nasıldır? 118 izlenme - 2 yıl önce Sekiz aylık evli ve vajinismus sorunu yaşayan Beyhan Hanımın başarı hikayesi. Vajinismus nedir? Vajinismus tedavisi nasıldır? Vajinismus belirtileri nelerdir? Vajinismus nedenleri. Vajinismus tedavisi hakkında.
Vajinismus Hastalıgı Nedir? Bir Basarı Hikayesi 3 Gunde Yendim 12:13
Vajinismus Hastalıgı Nedir? Bir Basarı Hikayesi 3 Gunde Yendim 56 izlenme - 2 yıl önce Üç Yıllık evli ve vajinismus sorunu yaşayan Belma Hanım 3 günde nasıl başarıya ulaştı? Vajinismus nedenleri, belirtileri ve vajinismus tedavi yöntemleri. Vajinismusta kısa sürede kalıcı sonuca ulaşmak…
Vajinismus Nedir? Vajinismus Videosu: 3 Günde Yenmeyi Başardım! 12:43
Vajinismus Nedir? Vajinismus Videosu: 3 Günde Yenmeyi Başardım! 27 izlenme - 10 ay önce Zerrin hanım vjinismus sorununu ve vajinismus hastalığını nasıl kısa sürede yendiğini anlatıyor.
Bir Başarı Hikayesi: 3 Günde Vajinismusu Yendim! 13:51
Bir Başarı Hikayesi: 3 Günde Vajinismusu Yendim! 6 izlenme - 3 ay önce Antalyadan bize ulaşan 1,5 yıllık evli Zeynep Hanım ve Kemal Bey, vajinismus öncesi yaşadıklarını, vajinismus tedavi sürecini ve sonrasını anlatıyorlar.
Uc Gunde Vajinismusu Yendim 09:57
Uc Gunde Vajinismusu Yendim 31 izlenme - 2 yıl önce Beşbuçuk yıllık evli ve vajinismus sorunu yaşayan Sema Hanım 3 günde nasıl başarıya ulaştı? Vajinismus nedenleri, belirtileri ve vajinismus tedavi yöntemleri. Vajinismusta kısa sürede kalıcı sonuca ulaşmak…
Sekiz Yıllık Vajinismus Hastalıgım 3 Gunde Bitti Vajinismus Videoları 08:51
Sekiz Yıllık Vajinismus Hastalıgım 3 Gunde Bitti Vajinismus Videoları 27 izlenme - 2 yıl önce Vajinismus nedir? Vajinismus hastalığı tedavisi nasıl yapılır? Sekiz yıllık evli Semiha Hanım vajinismus sorunundan 3 günde kurtuldu. Bir vajinismus başarı hikayesi …
Uc Yıllık Vajinismus Sorunumu 3 Gunde Yendim 08:31
Uc Yıllık Vajinismus Sorunumu 3 Gunde Yendim 26 izlenme - 2 yıl önce Üç yıllık evli ve vajinismus sorunu yaşayan Fatoş Hanımın hikayesi. Vajinismus nedir? Vajinismus tedavisi nasıldır? Vajinismus belirtileri nelerdir? Vajinismus nedenleri. Vajinismus tedavisi hakkında.
Vajinismus Nedir? Vajinismus Videosu 3 Gunde Basardım 10:38
Vajinismus Nedir? Vajinismus Videosu 3 Gunde Basardım 24 izlenme - 2 yıl önce Vajinismus hastaları başarı hikayeleri Gülçin Hanım 3 günde vajinismustan nasıl kurtuldu? Vajinismus başarı hikayesi. Vajinismus nedir, nasıl tanı konur, belirtileri nelerdir, vajinismus tedavisi nasıl yapılır?
Vajinismus sorununu cok kısa surede nasıl yendim? 07:45
Vajinismus sorununu cok kısa surede nasıl yendim? 23 izlenme - 2 yıl önce Üçbuçuk yıllık evli ve vajinismus sorunu yaşayan Selen Hanımın 3 günde başarıya ulaşma hikayesi? Vajinismus nedenleri, belirtileri ve vajinismus tedavi yöntemleri. Vajinismusta kısa sürede kalıcı sonuca ulaşmak…
Cansu Hanım 3 Günde Vajinismustan Nasıl Kurtuldu? 13:12
Cansu Hanım 3 Günde Vajinismustan Nasıl Kurtuldu? 5 izlenme - 3 ay önce Ankara'dan tarafımıza ulaşan 4 yıllık evli Cansu Hanım, vajinismus tedavi sürecini ve vajinismusu yenip başarıya nasıl ulaştığını anlatıyor.
Canan Hanım Başarılı Vajinismus Tedavisini Anlatıyor. 11:32
Canan Hanım Başarılı Vajinismus Tedavisini Anlatıyor. 4 izlenme - 3 ay önce 7 Aylık evli Canan Hanım ve Halil Bey Vajinismus Sorununu nasıl kısa bir sürede çözdüklerini anlatıyorlar...
9 Yıllık Vajinismus Sorunu 3 Günde Nasıl Bitti? 18:08
9 Yıllık Vajinismus Sorunu 3 Günde Nasıl Bitti? 11 izlenme - 10 ay önce Rabia Hanım 9 yıllık beraberliği süresince vajinismusla neler yaşadığını ve vajinismusu 3 günde nasıl yendiğini anlatıyor.
Aysel Hanım Vajinismus Sorununu Nasıl Çözdü? 13:18
Aysel Hanım Vajinismus Sorununu Nasıl Çözdü? 10 izlenme - 10 ay önce Aysel Hanım uzun süreler çözemediği vajinismus sorununu 3 günde nasıl çözdüğünü anlatıyor.
Bir Başarı Hikayesi: 3 Günde Vajinismusu Yendim! 13:51
Bir Başarı Hikayesi: 3 Günde Vajinismusu Yendim! 4 izlenme - 3 ay önce Antalyadan bize ulaşan 1,5 yıllık evli Zeynep Hanım ve Kemal Bey, vajinismus öncesi yaşadıklarını, vajinismus tedavi sürecini ve sonrasını anlatıyorlar.
4,5 Yıllık Vajinismus Hastalığım 3 Günde Bitti! Vajinismus Videoları 10:16
4,5 Yıllık Vajinismus Hastalığım 3 Günde Bitti! Vajinismus Videoları 6 izlenme - 10 ay önce 4,5 Yıllık evli Seren Hanım Vajinismus problemini 3 günde nasıl yendiğini anlatıyor.
8 Yıllık Vajinismus Hastalığım 3 Günde Bitti!.. 11:55
8 Yıllık Vajinismus Hastalığım 3 Günde Bitti!.. 0 izlenme - 3 ay önce Hasan Bey ve Esma Hanım 8 yıllık evli İstanbul'dan tarafımaza ulaştılar ve 8 yıllık vajinismus probleminden çok kısa sürede kurtuldular bu süreci kendilerinden dinliyoruz. Vajinismus nedir? Vajinismus tedavisi nasıldır?
Canan Hanım Başarılı Vajinismus Tedavisini Anlatıyor. 11:32
Canan Hanım Başarılı Vajinismus Tedavisini Anlatıyor. 0 izlenme - 3 ay önce 7 Yıllık evli Canan Hanım ve Halil Bey Vajinismus Sorununu nasıl kısa bir sürede çözdüklerini anlatıyorlar...
Vajinismus Problemim Çok Kısa Sürede Bitti! 16:25
Vajinismus Problemim Çok Kısa Sürede Bitti! 0 izlenme - 3 ay önce Zeynep Hanım tarafımıza Konya'dan ulaştı, 3 yıllık evli olan Zeynep Hanım vajinismustan kısa bir sürede, ağrısız ve acısız bir şekilde nasıl kurtulduğunu anlatıyor.